Aktualności

FAKRO nr 1 w kategorii „Trwałość Produktu”

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

FAKRO – światowy wicelider w produkcji okien dachowych, został wyróżniony w rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN 2018. Produkty FAKRO znalazły uznanie wśród tysiąca niemieckich użytkowników. Firma FAKRO zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Okna dachowe” za „Trwałość produktu”. Badanie przeprowadził magazyn TESTBild we współpracy z firmą prowadzące analizy statystyczne Statista.

 

Więcej o rankingu TOP MARKE HAUS & WOHNEN

Poznań – targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Poznań – targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Szukasz mieszkania, domu, działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 7 i 8 kwietnia w Arenie Poznań. Wstęp wolny.

Więcej o targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Poznaniu

System FAKRO smartHome z tytułem TOPBuilder 2018

 

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

System FAKRO smartHome otrzymał prestiżową nagrodę na polskim rynku budowlanym – TOPBuilder 2018. Wręczenie nagród X edycji konkursu odbyło się 27 marca 2018 roku w Warszawie podczas Gali TopBuilder 2018. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO. TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła nagradza statuetką TopBuilder najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane oraz realizacje, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne.

Więcej o systemie FAKRO smartHome

Otoczenie domu

Fot. Röben Fot. Röben

Otoczenie domu jest nie mniej ważne niż solidnie wybudowany i wykończony dom z odpowiednim układem funkcjonalnym. Chodzi tu zarówno o rozwiązania komunikacyjne, jak i rodzaj oraz jakość materiałów wykończeniowych. Zaprojektowanie i wykonanie otoczenia naszego domu jest dopełnieniem naszych starań, od podjęcia myśli o budowie własnego domu, aż do zamieszkania.

Więcej o otoczeniu domu

Expo Silesia i Budowlana Wiosna 2018

Expo Silesia i Budowlana Wiosna 2018

Budujesz? Remontujesz? Urządzasz? To zapraszamy do Expo Silesia w Sosnowcu na Targi SIBEX 2018! W dniach 2-4 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD. Targi SIBEX są jedną z najdłużej organizowanych przez Expo Silesia imprez targowych i są doskonale znane mieszkańcom regionu, którzy tłumnie co roku je odwiedzają. Podczas tego wydarzenia Zwiedzający będą mieli możliwość poznać najnowsze nowinki z zakresu budowy, remontu, czy dekoracji wnętrz.

Więcej o targach SIBEX w Sosnowcu

Partnerstwo technologiczne pomiędzy FAKRO i FIBARO

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

Podczas największych targów budowlanych w Polsce zostało zainicjowane strategiczne partnerstwo technologiczne dwóch gigantów z polskim rodowodem. FAKRO, producent stolarki otworowej oraz FIBARO – globalny dostawca rozwiązań typu smart home, będą działały w bliskiej kooperacji, wymieniając się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej o partnerstwie FAKRO i FIBARO

Kolor i kształt fugi a wygląd muru

Fot. Röben Fot. Röben

Jasna lub ciemna, zbliżona kolorem do cegły lub zupełnie odmienna, wklęsła albo wypukła – fuga naprawdę robi różnicę. Warto się zastanowić, jaki efekt chcemy osiągnąć, a potem odpowiednio dobrać spoinę.

Więcej o kolorze i kształcie fugi

Wrocław – targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Wrocław – targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Tym razem będzie to już siódme nasze spotkanie. Przed nami dwa dni targowe (3-4 lutego). Widzimy się oczywiście na STADIONIE WROCŁAW. W miejscu doskonale skomunikowanym z innymi dzielnicami miasta oraz miejscu, które jest wizytówką Wrocławia. Zima przed nami, ale w ten właśnie weekend zapraszamy na gorące oferty dolnośląskich deweloperów, spółdzielni oraz innych firm (pośredników finansowych, doradców kredytowych, stylistów i architektów).

Więcej o targach we Wrocławiu

Markiza antysmogowa FAKRO cleanAir

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

Prozdrowotne właściwości antysmogowej markizy VMZ cleanAir marki FAKRO zostały docenione przez grono ekspertów Międzynarodowych Targów Poznańskich. Innowacyjna markiza cleanAir została uhonorowana Złotym Medalem MTP 2018, a uroczyste wręczenie nagrody nastąpi 30 stycznia 2018r. podczas ceremonii otwarcia targów BUDMA w Poznaniu, w pawilonie 11 Iglica.

Więcej o markizie antysmogowej

Modna ceramiczna szarość na dachu

Fot. Röben Fot. Röben

Neutralny szary kolor dachu doskonale wpisuje się w otoczenie każdego domu i coraz częściej decydują się na niego architekci i inwestorzy. To wybór uniwersalny, a zarazem elegancki i klasyczny. Wśród dachówek ceramicznych marki Röben można znaleźć jedną z popularniejszych w ostatnim czasie propozycji, czyli płaską dachówkę Bergamo, w eleganckim szarym kolorze.

Więcej o płaskiej dachówce Bergamo

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany