Twoje korzyści w Domowy.pl

Domowy.pl oferuje kompleksową obsługę – od projektu po dom. Sprawdź unikatowe korzyści, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

I

Po pierwsze: miej większy wybór!

Największy wybór projektów domów i wnętrz w polskim Internecie.

Domowy.pl umożliwia zapoznanie się z aktualną ofertą większości polskich autorów, oferujących gotowe projekty domów. W tej chwili na rynku dostępnych jest ich już ponad 20.000! Domowy.pl pozwala w jednym miejscu, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, wyszukać i porównać różne projekty przed zakupem.

Nasz interentowy Katalog projektów domów prezentuje zarówno propozycje dużych, renomowanych i znanych biur projektowych, jak również ofertę mniejszych, ale wyłącznie rzetelnych i sprawdzonych pracowni. Wybierając projekt domu w serwisie Domowy.pl, zyskujesz wielokrotnie(!) m.in.: najszerszy wybór oraz gwarancję jakości zamawianej dokumentacji!

II

Po drugie: nie przepłacaj!

Gwarancja najniższej ceny.

Domowy.pl gwarantuje zakup dokumentacji projektowej w najniższej, aktualnie dostępnej cenie na rynku! Jeśli znajdziesz projekt taniej, zgłoś to naszemu Doradcy, zamów projekt w niższej cenie, odbierz od nas prezent-niespodziankę i ciesz się z oszczędności!

Gwarancja ceny autora.

Domowy.pl gwarantuje możliwość zakupu dokumentacji projektowej w cenie sugerowanej przez producenta. Oznacza to, że Domowy.pl nie dolicza żadnych dodatkowych prowizji, ani innych ukrytych kosztów! Zawsze warto zapytać naszego Doradcę o aktualne promocje.

Gwarancja bezpłatnej dostawy.

Każdy zamówiony u nas projekt, razem z dodatkami (Starterem, w tym również tablicą budowy oraz projektami małej architektury) dostarczamy pod wskazany w zamówieniu adres na nasz koszt. Oznacza to, że nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych, związanych z kosztami przesyłki!

III

Po trzecie: kupuj z gwarancją!

Gwarancja jakości dokumentacji.

Każda gotowa dokumentacja projektowa domu jednorodzinnego dostępna w Domowy.pl, zawiera wszystkie potrzebne opracowania w zakresie architektury, konstrukcji oraz instalacji i sprzedawana jest w czterech egzemplarzach!

Domowy.pl gwarantuje, iż zamawiany u nas projekt umożliwia zaadaptowanie go do warunków lokalnych działki i złożenie wniosku o pozwolenie na budowę.

Gwarancja wymiany lub zwrotu.

Wybór projektu domu to bardzo poważna decyzja, przyszły dom nie może nikogo uwierać.

Zachęcamy do podejmowania przemyślanych decyzji, jednak zdajemy sobie sprawę z przypadków losowych, które zmuszają do zwrotu lub wymiany dokumentacji na inną. Domowy.pl gwarantuje możliwość wymiany lub zwrotu projektu. Sprawdź warunki u naszego Doradcy!

IV

Po czwarte: zamawiasz i wiesz!

Szybka dostawa z monitoringiem.

Każdy zamawiany w Domowy.pl projekt domu jest niezwłocznie dostarczany pod adres wskazany w zamówieniu! Staramy się dostarczać zamówienia już w ciągu 3 dni roboczych! Każde zamówienie można monitorować u naszego Doradcy i sprawdzić przewidywany termin dostarczenia przesyłki!

Bezpieczne zakupy.

Domowy.pl to portal współtworzony przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem branżowym. Rekomendacje architektów, projektantów, wykonawców oraz samych klientów są najlepszą gwarancją bezpieczeństwa zakupów w naszym serwisie! Zobacz, co mówią o nas inni.

V

Po piąte: więcej bezpłatnych usług!

Bezpłatne konsultacje projektowe.

Budowa domu składa się z wielu etapów. Pierwszym i najważniejszym jest etap wyboru projektu domu! Projekt musi spełniać szereg warunków – pasować do działki, mieścić się w budżecie i odzwierciedlać nasze potrzeby!

Aby tak było konieczne są konsultacje z doświadczonymi ekspertami, którzy podpowiedzą, pokażą i pomogą uniknąć szkolnych błędów! Zachęcamy do indywidualnych konsultacji z projektantami Domowy.pl!

Bezpłatne doradztwo budowlane.

Domowy.pl to ogólnopolska sieć Doradców – architektów i inżynierów budownictwa. W całej Polsce działa już kilkuset projektantów, oferujących swoje usługi od projektu po dom!

Wybierając u nas projekt domu możesz liczyć na bezpłatną pomoc i wsparcie Domowy.pl przy m.in. sprawdzaniu działki (zapisów planu miejscowego lub decyzji o warunkach zabudowy), sytuowaniu domu na posesji, szacowaniu wielkości i wymiarów budynku oraz doboru technologii i materiałów do budowy domu! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – jak efektywnie budować – zapytaj naszego Doradcę.

VI

Po szóste: dopasuj projekt do własnych potrzeb!

Bezpłatne zgody na zmiany w projektach.

Projekty gotowe to dokumentacje powtarzalne, sprzedawane w wielu egzemplarzach, co oznacza, że na podstawie tego samego projektu można wybudować wiele domów. Nie oznacza to jednak, że wszystkie te domy będą identyczne – wręcz przeciwnie.

Projekty gotowe umożliwiają nadanie budynkowi indywidualnych cech, wyróżniając go od innych, realizowanych na podstawie tej samej dokumentacji. Każdy projekt gotowy pozwala na własny dobór kolorystyczny – dachu, stolarki, czy elewacji oraz innych zmian, najlepiej tzw. nieistotnych, czyli nie wpływających na konstrukcję budynku i geometrię dachu.

Zgoda na zmiany wydawana jest przez autorów projektów bezpłatnie.

Przed zamówieniem projektu, sprawdź u naszego Doradcy, czy uda się wprowadzić zmiany, o których myślisz.

VII

Po siódme: postaw na kompleksowość!

Ogólnopolska sieć Doradców!

U naszych Doradców można skorzystać z profesjonalnej pomocy architektów i inżynierów budownictwa – w zakresie projektowym, formalno-prawnym (dot. uzyskania pozwolenia na budowę) i budowlanym (doboru i zakupu materiałów z dostawą na plac budowy oraz sprawowania funkcji kierownika budowy lub inspektora nadzoru). Zapytaj o naszego Doradcę w Twoim mieście!

VIII

Po ósme: zgarniaj nagrody!

Bezpłatne projekty dodatkowe.

Nowy dom wymaga zagospodarowanej działki – ogrodzenia, podjazdów, tarasów, ogrodu i elementów małej architektury!

Wiedząc jak ważne jest przyjazne otoczenie oraz znając jeden z głównych powodów, dla których budujemy dom – własny ogród, razem z wybranym gotowym projektem domu, dodajemy w prezencie projekty altany, grilla i wędzarni, przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Nie przegap okazji i ciesz się domem w całej pełni!

Starter od Domowy.pl.

Zaczynając budowę potrzebne są m.in. – oprócz pozwolenia na budowę – dziennik budowy i tablica budowy.

Na dobry start i miły początek każdy, kto zamówi u nas gotowy projekt domu, otrzymuje „Domowy starter” zawierający: dziennik i tablicę budowy, pakiet magazynów wnętrzarskich i budowlanych, Poradnik dla budujących oraz gadżet miesiąca. Zapytaj Doradcę o aktualne promocje i zawartość startera!

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany