KATALOG DOMOWY.PL pełen trendów projektowych!

Zima w tym roku bardzo delikatnie i powoli, ale jednak bezustannie daje o sobie znać. Najchłodniejsze pora roku to odpowiedni czas aby zacząć planować budowę własnego domu. Taka decyzja powinna zostać podjęta z myślą o wszystkich przyszłych domownikach, w końcu wymarzony dom będzie służył całej rodzinie przez wiele lat. Ważne aby każdy czuł się w nim komfortowo i bezpiecznie. Z myślą o wszystkich planujących budowę własnego miejsca do życia powstał najnowszy KATALOG Z PROJEKTAMI DOMOWY.PL,gdzie oprócz najpopularniejszych obecnie projektów domów, znaleźć można również inspirujące projekty wnętrz.

250 najpopularniejszych projektów w jednym miejscu

Zimowe wydanie Katalogu zawiera zestawienie najpopularniejszych obecnie projektów domów i wnętrz znanych polskich projektantów – architektów i designerów. Prezentowana kolekcja odzwierciedla aktualne potrzeby osób budujących domy jednorodzinne, ich gusty estetyczne i podejmowane wybory. Wśród propozycji projektantów znajdują się zarówno domy małe – proste i niedrogie w realizacji, umożliwiające skorzystanie z dopłat w rządowym programie „Mieszkanie dla młodych” , jak i większe – miejskie rezydencje, spełniające kryteria domów reprezentacyjnych i komfortowych. Pośrodku tej oferty sytuują się domy o wielkości pomiędzy 120-160 m2, zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, najczęściej z użytkowym poddaszem, cieszące się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów i projektantów.

Wielkim powrotem ostatnich miesięcy są domy parterowe – doceniane za wygodę i cenę. Spora grupa domów z tego segmentu, publikowana w bieżącym Katalogu, to budynki o podstawowym programie funkcjonalnym, gwarantujące komfort użytkowy rodzinom 2-4 osobowym. Ergonomiczny układ pomieszczeń rozlokowanych na jednym poziomie i brak schodów to główne argumenty, dla których domy parterowe wybierają osoby starsze, najczęściej z myślą o wybudowaniu domu na emeryturę, oraz młodzi ludzie, rozpoczynający wspólne życie rodzinne, dysponujący ograniczonymi środkami finansowymi, jednak preferujący niezależność i wygodę, którą daje własny dom jednorodzinny.

Katalogową ofertę projektów domów uzupełniają projekty wnętrz, ułatwiające aranżowanie różnych pomieszczeń – nie tylko kuchni i łazienek, ale również jadalni, salonu i sypialni. Prezentowane pomysły stają się zwykle pierwszą inspiracją i stanowią dobry punkt wyjścia do spotkania z architektem wnętrz. Doświadczony projektant już na etapie adaptacji projektu gotowego potrafi podpowiedzieć, jak przeprojektować wnętrze, aby pasowało do potrzeb użytkowych i wyobrażeń estetycznych przyszłych właścicieli. Wbrew pozorom, to etap niezwykle ważny – kompleksowe podejście i przemyślane decyzje gwarantują bowiem rozsądne wydawanie pieniędzy, nie generując dodatkowych wydatków na poprawki i nieplanowane roboty wykończeniowe.

Tylko najpopularniejsze projekty domów i wnętrz prezentowane są w najnowszym wydaniu KATALOGU Z PROJEKTAMI DOMOWY.PL.

Dom z okładki

Dzisiejsi inwestorzy to osoby podchodzące do budowy własnych czterech kątów kompleksowo i mądrze. Przy wyborze projektu ważny jest wygląd budynku, ale nie tylko. Obecnie planując budowę duże znaczenie ma zarówno kwestia finansowania inwestycji podczas budowy jak również późniejsze koszty utrzymania domu. Przykładem projektu na nowe potrzeby Polaków jest „NOWINKA II” pracowni Archeco. Jest to dom ekonomiczny i estetyczny, wygodny a zarazem oszczędny. Odpowiada na wszystkie życzenia współczesnej rodziny. Zaprojektowany z myślą o tych którzy chcą uciec od sąsiadów i wielkomiejskiego gwaru, o tych którzy chcą cieszyć się spokojem własnego domowego zacisza.

Obecnie planując budowę domu racjonalnie szacuje się własne potrzeby tak, aby dom dostosowany był wielkości rodziny. Współczesne domy posiadają wspólną część dzienną z jadalnią, salonem i kuchnią oraz część z sypialniami, których ilość dostosowana jest do liczby mieszkańców. Więcej takich propozycji można znaleźć w aktualnym numerze KATALOGU Z PROJEKTAMI DOMOWY.PL.

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany