Konkurs Dom i jego wnętrza

Röben - Budowlana Marka Roku

Statuetka Złotej Budowlanej Marki Roku (Fot. Röben) Statuetka Złotej Budowlanej Marki Roku (Fot. Röben)

Ogłoszono laureatów Budowlanej Marki Roku – rankingu realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. W kategorii „Ciężkie pokrycia dachowe” zwyciężyła firma Röben, dla której jest to już 6 triumf w tej kategorii.

Więcej o laureatach Rankingu Marek Budowlanych

Fakro laureatem rankingu 2014

I miejsce w rankingu Filary Polskiej Gospodarki (Fot. Fakro) I miejsce w rankingu Filary Polskiej Gospodarki (Fot. Fakro)

Miło nam poinformować, że firma FAKRO otrzymała tytuł laureata rankingu „Filary Polskiej Gospodarki” i zajęła pierwsze miejsce w województwie małopolskim w dziewiątym wydaniu plebiscytu magazynu PULS BIZNESU.

Więcej o wyróżnieniach dla marki Fakro

Targi Home&Garden w Gliwicach

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Wszystkich miłośników pięknych wnętrz i ogrodów zapraszamy w najbliższy weekend na Gliwickie Targi Home & Garden 2014, które odbędą się w dniach 24-25.05.2014 na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28. Domowy.pl jako Patron medialny wydarzenia zachęca do udziału wszystkich zainteresowanych!

Więcej o gliwickich targach wyposażenia wnętrz i ogrodu

Weekend targowy w Oświęcimiu

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Domowy.pl - jako Patron Medialny zaprasza po raz kolejny na weekend z Targami Dom i Otoczenie, tym razem w Oświęcimiu. 17-18.05.2014 r. to termin najbliższych Targów Dom i Otoczenie, które odbędą się w Oświęcimiu na terenie Hali Lodowej MOSIR, ul. Chemików 4.

Więcej o spotkaniu targowych w Oświęcimiu

Wroclove design 2014

Wroclove Design to pierwsza we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku impreza prezentująca design i sztukę na europejską skalę. Festiwal splata świat designu, architektury, sztuki i biznesu. W programie znalazły się liczne wystawy, spotkania, warsztaty i wykłady.

Więcej o Międzynarodowym Festiwalu Dobrych Projektów

Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych

Już po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową, plenerową imprezę: Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych. Również w tym roku na Placu pod Iglicą przy wrocławskiej Hali Stulecia zgromadzą się producenci i sprzedawcy produktów ekologicznych i tradycyjnych. W 2013 roku zaprezentowało ponad 60 wystawców z całej Polski, a liczba odwiedzających była bliska 19 500 tys. osób! Domowy.pl również będzie obecny na wydarzeniu jako Patron Medialny!

Więcej o VII Kiermaszu Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych

Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą

Kolejna już, wiosenna edycja Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą odbędzie się w dniach 10-11 maja 2014 pod Iglicą przy Hali Stulecia we Wrocławiu. W tym roku również impreza będzie połączona z Kiermaszem Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych.

Więcej o wiosennej edycji Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą

Po Raz „19” Targi Budownictwa na Podhalu

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Po raz kolejny Domowy.pl wspiera spotkania gdzie można zapoznać się z aktualną ofertą z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz.

W dniach 09-11.05.2014r., Hala Lodowa zmieni się w miejsce, gdzie mieszkańcy Nowego Targu i Podhala będą mogli Uczestniczyć w "19" Targach Budownictwa.

Więcej o Targach Budownictwa na Podhalu

DESIGN OTWARTY na Wroclove Design 2014

Wrocław jako „Miasto Spotkań” i Europejska Stolica Kultury 2016 jest doskonałym miejscem do prowadzenia międzynarodowego dialogu na temat znaczenia designu i sztuki w codziennej przestrzeni człowieka. Design oddaje charakter Wrocławia, miasta kreatywnego i przedsiębiorczego, które docenia role innowacji i potencjał swoich mieszkańców. Festiwal prezentuje kolejną płaszczyznę stolicy Dolnego Śląska - pokazuje Wrocław jako nowoczesne centrum designu oraz biznesu i promuje go w kraju i na arenie międzynarodowej. Domowy.pl kibicuje ciekawych wydarzeniem i jako Patron Medialny Wroclove Design 2014 gorąco zachęca do odwiedzenia strefy festiwalowej od 14 do 18 maja.

Więcej o Międzynarodowych Festiwalu Dobrych Projektów

Tarnowskie Targi przed nami!

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Tarnowskie Targi rozpoczną się 12 kwietnia br. i potrwają do 13 kwietnia. Impreza zostanie zorganizowana po raz czwarty na terenie hali Jaskółka przy ul. Traugutta 3a. Domowy.pl jako Patronat medialny wydarzenia zaprasza serdecznie każdego kto: buduje, remontuje lub urządza dom, mieszkanie, ogród.

Więcej o najbliższych Targach

Myślenickie Targi

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Myślenickie targi „DOM I OTOCZENIE” po raz czwarty zagoszczą na hali Ośrodka Sportu, 5-6 kwietnia na Zarabiu!
Domowy.pl jako Patronat medialny wydarzenia zaprasza serdecznie każdego kto: buduje, remontuje lub urządza dom, mieszkanie, ogród.

Więcej o kwietniowych Targach w Myślenicach

Wiosenne targi w Lublinie

Już niebawem hale Targów Lublin po raz kolejny staną się miejscem spotkań specjalistów z branży budowlanej, drzewnej, architektonicznej i nieruchomości. 28 marca rozpoczynają się Targi Budowlane LUBDOM, Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz Targi Obróbki Drewna LUBDREW. Będzie to okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi produktami i usługami wystawców, ale także szansa na udział w ciekawych prelekcjach i wykładach skierowanych zarówno do indywidualnych zwiedzających, jak i do profesjonalistów z branży. 

Więcej o Targach budowlanych w Lublinie

Sądeckie Targi po raz „18”

Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa Fot. Agencja Informacyjno - Reklamowa "Promocja"

Tylko trzy dni będą gościły w Hali Sportowej MOSiR targi budownictwa, instalacji i wnętrz. W tym roku towarzyszy im Forum Budownictwa Energooszczędnego, a Domowy.pl obejmuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Więcej o 18-stej edycji sądeckich Targów

Wiosna budowlana zawita do Jaworzna

XVII Jaworznickie Targi XVII Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

22-23.03.2014 to termin Targów Twój Dom, Twoje Otoczenie, które odbędą się w Jaworznie na terenie hali MCKiS ul. Grunwaldzka 80. Domowy.pl jako patron medilany wydarzenia serdecznie zaprasza na wiosenne spotkanie z Jaworznie!

Więcej o Targach budowlanych w Jaworznie

Targi budowlane w Lublinie

Już niebawem hale Targów Lublin po raz kolejny staną się miejscem spotkań specjalistów z branży budowlanej, architektonicznej i nieruchomości. 28 marca rozpoczynają się XXXIV Targi Budowlane LUBDOM oraz III Targi Mieszkań i Nieruchomości. Będzie to okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi produktami i usługami wystawców, ale także szansa na udział w ciekawych prelekcjach i wykładach skierowanych zarówno do indywidualnych zwiedzających, jak i do profesjonalistów z branży.

Więcej szczegółów odnośnie imprez targowych w Lublinie

Płyty gipsowe do zadań specjalnych

Systemy NIDA (Fot. Siniat) Systemy NIDA (Fot. Siniat)

„Płyty gipsowe do zadań specjalnych” pod takim hasłem odbędzie się cykl specjalistycznych konferencji skierowanych do architektów i projektantów. Spotkania organizowane są przez Virtus Studio, natomiast partnerem strategicznym jest firma Siniat.

Więcej o specjalistycznym cyklu spotkań dla architektów i projektantów

Wieczory z Architekturą

Fot. Equitone Fot. Equitone

Nowy cykl spotkań EQUITONE ISOVER już w lutym! Wzorem lat poprzednich Virtus Studio we współpracy z EQUITONE i Isover Polska zorganizuje dla Architektów cykl spotkań na temat fasad wentylowanych z płyt włóknocementowych i ceramicznych.

Więcej o cyklu spotkań na temat fasad wentylowanych z płyt włóknocementowych i ceramicznych

TOP MARKA 2013 dla firmy Schüco

Godło TOP MARKA 2013 przyznany firmie Schüco International Polska w ramach plebiscytu Laur Klienta Godło TOP MARKA 2013 przyznany firmie Schüco International Polska w ramach plebiscytu Laur Klienta

Firma Schüco International Polska wchodzi w 2014 rok z prestiżowym godłem TOP MARKA w kategorii „Profile i systemy okienno-drzwiowe z aluminium i PCV”. Kolejne najwyższe wyróżnienie w ramach ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2013 to wiarygodne potwierdzenie zaufania, jakim cieszą się kompleksowe rozwiązania marki Schüco.

Więcej top marce w 2013 w kategorii „Profile i systemy okienno-drzwiowe z aluminium i PCV”.

Nowe Warunki Techniczne powstającyh budynków

Nowe regulacje przepisów budowalnych Nowe regulacje przepisów budowalnych

Stało się. Wraz z Nowym Rokiem w życie weszły nowe Warunki Techniczne dotyczące nowo powstających budynków. Jak to zazwyczaj bywa w momencie zmiany – pojawiają się pytania i wątpliwości. Czy od tej pory wszystkie projekty budowlane będą musiały być dostosowane do nowych regulacji? Czy realizowane właśnie projekty budowlane trzeba teraz modyfikować? A może nie trzeba, ale warto?

Więcej szczegółów dotyczacych Nowych Warunków Technicznych

Zimowa edycja Budujących Czwartków

Początek roku 2014 to dla Domowy.pl czas przygotowań do zimowego cyklu konferencji pod nazwą Budujące Czwartki z Domowy.pl. Jesienna edycja potwierdziła, że wśród Inwestorów zwiększa się świadomość opłacalności budowania domów w standardzie energooszczędnym oraz jest ciągłe zapotrzebowanie na wiedzę w tej dziedzinie.

Więcej o zimowej edycji Budujących Czwartków

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.