Zapytaj o korzystny kredyt hipoteczny

Dla wielu Inwestorów zaciągnięcie kredytu jest jedynym sposobem na realizację planów budowlanych. Sposób finasowania inwestycji to jeden z tych aspektów procesu budowy domu, do którego trzeba szczególnie dobrze się przygotować.

W przypadku starania się o kredyt bardzo ważne jest właściwe oszacowanie rzeczywistych kosztów, jakie będziemy musieli ponieść na wszystkie etapy budowy. Przy realnym określeniu budżetu bardzo przydaje się pomoc specjalistów.

Warto też wiedzieć, jakie są obecnie wymagania banków dotyczące kredytów budowalnych: w jaki sposób instytucje określają zdolność kredytową, jakiej wymagają dokumentacji i w jaki sposób Inwestor będzie musiał rozliczać się z zaciągniętego zobowiązania.

Narzędzia udostępniane przez portal Domowy.pl pozwalają szybko sprawdzić swoją zdolność kredytową, oszacować możliwą do otrzymania sumę kredytu hipotecznego oraz porównać oferty kilkudziesięciu banków. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie przygotowanych Konsultantów, którzy odpowiedzą na dodatkowe pytania związane z kredytem hipotecznym, określą listę niezbędnych dokumentów potrzebnych do złożenia wraz z wnioskiem oraz pomogą uzyskać kredyt na budowę wymarzonego domu.

Za pośrednictwem zamieszonego poniżej formularza możecie Państwo zadać ekspertowi pytania związane z kredytem hipotecznym.

Jeśli poszukujesz kredytu hipotecznego, wypełnij poniższe pola. W odpowiedzi skontaktuje się z Tobą nasz Doradca kredytowy, który pomoże Ci wybrać optymalny kredyt. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1 (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany