KONKURS: projekt domu za domek z piernika!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-12-06
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Ogłaszamy konkurs na ozdobę świąteczną z motywem domku. Ogłaszamy konkurs na ozdobę świąteczną z motywem domku.

Grudzień to czas cudów. Również anioły Domowy.pl nie próżnują i zamieniają domki z piernika na prawdziwe domy! Chcielibyście otrzymać na święta wymarzony projekt domu? Nic prostszego – upieczcie piernikową chatkę i prześlijcie do nas zdjęcie. Możecie też namalować domek na bombce, na świątecznej kartce, na serwetkach na wigilijny stół czy zrobić go z modeliny na choinkę.

[koniec abstraktu]

Nie chcemy w żaden sposób ograniczać Waszej pomysłowości: możecie zrobić dowolną ozdobę świąteczną. Stawiamy tylko jedno wymaganie: musi być z motywem domku! Konkurs jest skierowany do wszystkich tych, którzy marzą o budowie własnego domu, dlatego wyraźcie swoje marzenie poprzez zrobienie świątecznej dekoracji. A nasze anioły już się postarają o to, żeby je spełnić – na autora najciekawszej pracy czeka projekt domu!

A zatem nie czekajcie – już teraz projektujcie swoje piernikowe, papierowe, słomkowe domki, mieszajcie przyprawy, dobierajcie lukier na elewację, wycinajcie, malujcie, wyklejajcie, ugniatajcie – no i róbcie zdjęcia i wysyłajcie na adres: konkurs@domowy.pl. Na zdjęcia domkowych dekoracji czekamy do 20 grudnia. Jeszcze przed świętami ogłosimy, kto został szczęśliwym posiadaczem projektu domu!

Życzymy twórczej weny przy świątecznym projektowaniu!

 

Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.