Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM

Data publikacji: 2015-04-14
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. EXPO DOM

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia największego w regionie wydarzenia wystawienniczego – wiosennej edycji Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie. Powierzchnia ekspozycji obejmuje tereny zewnętrzne, poziom A1 i A2 (parter), poziom B (płyta główna), poziom C (antresole).

[koniec abstraktu]

Na targach swoje oferty zaprezentuje blisko 300 firm, m. in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Wielu wystawców zagwarantowało zwiedzającym oferty w najlepszych cenach, wystarczy tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu. Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

W ramach imprez towarzyszących, pierwszego dnia targów (17 kwietnia – piątek) odbędzie się Otwarta Konferencja nt. „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie”. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program konferencji:

10.00-10.30 Rejestracja uczestników

10.30-10.40 Otwarcie konferencji

10.40-11.00 Termowizja w budownictwie energooszczędnym

11.00-11.30 Budownictwo pasywne w praktyce

11.30-12.30 Technologie odnawialnych źródeł energii w budownictwie

12.30-13.00 Przerwa kawowa

13.00-13.20 Możliwości finansowania budownictwa niskoenergetycznego

13.20-14.00 Źródła finansowania OZE w tym działań przewidzianych w PGN

 

Nowe inicjatywy w ramach Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM:

* FESTIWAL OGRODÓW

Już po raz drugi podczas targów odbędzie się FESTIWAL OGRODÓW – na poziomie C (antresole) Hali Podpromie firmy branży ogrodniczej zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu: roślin ozdobnych, elementów wyposażenia ogrodów, nasion, nawozów, sprzętu ogrodniczego, kamienia ozdobnego, materiałów szkółkarskich. Ponadto w ramach festiwalu przedstawione będą najnowsze trendy w projektowaniu, aranżacji i pielęgnacji ogrodów, będzie również możliwość zakupu roślin w promocyjnych cenach.

* STREFA PORAD ARCHITEKTÓW

W tym roku przygotowaliśmy dla wszystkich Zwiedzających wyjątkową niespodziankę! W odpowiedzi na liczne sygnały i oczekiwania naszych gości, uruchomiliśmy Strefę Porad Architektów:

 W jednym miejscu w Strefie Porad Architektów spotkają Państwo 12 doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji, ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych.

 W Strefie Porad Architekta odpowiemy na wszelkie Państwa pytania w czasie ponad 270 godzin bezpłatnych konsultacji i z pewnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

 Spotkają tutaj Państwo kreatywnych, doświadczonych i zaangażowanych w pracę architektów, którzy każdego dnia spotykają się z niezwykłymi wyzwaniami projektowymi. Architektów z polską i międzynarodową praktyką. Przedstawicieli rzeszowskich biur i zaproszonych gości. Poznają Państwo osoby, którym zależy na tym, aby proces inwestycyjny, którego staną się Państwo pewnego dnia częścią był dla Was czystą przyjemnością.

 Poznacie Państwo etapy kreowania koncepcji, prace związane z projektem budowlanym, wszelkimi fazami projektu wykonawczego oraz nadzoru inwestorskiego na budowie.

 Służymy pomocą, odpowiemy na wszelkie pytania w sposób jasny i rzeczowy, tak aby mogli Państwo bez żadnych wątpliwości cieszyć się realizacją swoich planów, codziennie zbliżając się o krok na drodze do zakończenia budowy inwestycji marzeń.

 Zapraszany na bezpłatne konsultacje. To jedyna taka okazja w tym roku. Strefa Porad Architektów – stoisko nr 56. To tam pomagamy kreatywnie!

* STANOWISKO DORADCZE OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA PARKIECIARZY

Na stanowisku doradczym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy będzie można liczyć na pomoc w wyborze drewnianych podłóg i materiałów montażowych, sposobów wykończenia oraz pielęgnacji i konserwacji parkietów, a także zasad łączenia podłogi drewnianej z terakotą, korkiem, czy kamieniem na jednej powierzchni. Zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą barwą i strukturą podłóg.

* STANOWISKO DORADCZE POLSKIEJ FEDERACJI DEKARZY, BLACHARZY I CIEŚLI

Fachowość kluczem do sukcesu – pod tym hasłem Polska Federacja Dekarzy, Blacharzy i Cieśli wraz z firmami partnerskimi będzie do dyspozycji zwiedzających targi. Na stoisku Federacji niewątpliwą atrakcją będą pokazy obróbki i układania łupku na dachu i elewacji oraz warsztaty łupkowe (wymagana wcześniejsza rezerwacja) prowadzone przez najbardziej znanych i utytułowanych polskich dekarzy łupkowych. Wyjątkowo 18 kwietnia (w sobotę) bezpłatnych porad prawnych udzielała będzie jedna z najbardziej wyspecjalizowanych w problematyce budowlanej i współpracująca z PFDBIC kancelaria prawnicza. Przez cały okres trwania targów bezpłatne doradztwo techniczne prowadzić będą niezależni orzecznicy techniczni i eksperci PFDBIC. W piątek (17 kwietnia) o godz. 16.15 rozpocznie się konferencja (wstęp wolny) na temat: „Jak rozpoznać i skutecznie bronić się przed fuszerką”. Omawiana będzie zarówno fuszerka wykonawcza, ale także fuszerka projektantów, nadzorców i urzędników. Dla zarejestrowanych osób czeka (do wyczerpania limitu) 20 darmowych dwuosobowych i ostemplowanych pieczątką PFDBIC biletów wstępu upoważniającej jednocześnie do zamówienia bezpłatnej usługi oględzin i opracowania opinii technicznej dla dowolnie wybranego dachu. W żadnym czasopiśmie, w żadnej izbie architektów czy inżynierów budownictwa i w żadnym urzędzie nie usłyszą Państwo tego, czego będziecie mogli się dowiedzieć podczas tej konferencji.

 

Oprócz kompleksowej oferty dla klientów indywidualnych, obejmującej cały proces inwestycyjny od projektu poprzez budowę, wykończenie, aranżacje wnętrza i ogrodu, na targach zapoznać się będzie można również z wieloma ofertami adresowanymi do osób profesjonalnie zajmujących się branżą budownictwa. Dlatego serdecznie zapraszamy do zwiedzenia dystrybutorów materiałów budowlanych, firmy wykonawcze, architektów, deweloperów i innych.

Impreza ta będąca jednym z największych przedsięwzięć wystawienniczych w Polsce stwarza możliwość do zapoznania się z ofertą kilkuset firm, w jednym czasie i miejscu. Dodatkowo nasi wystawcy przygotowali atrakcyjne oferty cenowe na zakup materiałów budowlanych oraz liczne nagrody dla zwiedzających.

Jesteśmy przekonani, że również tym razem oczekiwania zwiedzających zostaną spełnione, biorąc pod uwagę bogactwo i różnorodność prezentowanych ofert, co w połączeniu z licznymi konkursami i promocjami stwarza doskonałą okazję do wyboru najlepszej oferty wszystkim, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie.

Godziny zwiedzania targów:

17-18 kwietnia 2015 r. (piątek, sobota) – 10.00-18.00

19 kwietnia 2015 r. (niedziela) – 10.00-17.00

Cena jednorazowego biletu wstępu: 5 zł.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach w Rzeszowie, których patronem jest Domowy.pl, podczas wydarzenia bedą Państwo mieli okazję nabyć Bezpłatne Katalogi z Projektami Domów Domowy.pl.

Projekt domu: WilsonWilson145,20 m²
Projekt domu: Prosty 2AProsty 2A145,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TamaraTamara146,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TycjanTycjan147,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.