ArtHauss nagradza najmłodszych

Autor: Arthauss; Data publikacji: 2013-06-26
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

fot. Arthauss fot. Arthauss

Domek na drzewie, dom w kształcie gitary, budynek wykonany z wafli i cukierków…Pomysłowość nie znała granic. We wtorek dzieci z częstochowskich przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych odbierały nagrody za udział w konkursie plastycznym „Dom moich marzeń”, zorganizowanym przez firmę ArtHauss.

[koniec abstraktu]

Każdy człowiek, bez względu na wiek, ma swoje marzenia. Jednym z nich jest posiadanie swojego własnego, pięknego domu. I to właśnie budynek, w którym w przyszłości młodzi częstochowianie będą chcieli zamieszkać stał się tematem przewodnim konkursu zorganizowanego przez firmę ArtHauss. Prac napłynęło mnóstwo. Łącznie 140. Co jedna to ładniejsza. Komisja konkursowa miała trudny wybór. Ostatecznie przyznała aż 12 nagród: jedną za zajęcie pierwszego miejsca, dwie za drugie, trzy za trzecie. Zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i dla przedszkolaków. Co więcej, każdy z uczestników konkursu otrzymał od organizatorów upominek (kredki, worki, gadżety firmowe). 

fot. Arthauss fot. Arthauss

Weronika Borowik z SP nr 13 w Częstochowie za zajęcie pierwszego miejsca w gronie uczniów podstawówek otrzymała olbrzymi domek dla lalek. Gdy zobaczyła, jak duża jest ta nagroda wręcz oniemiała. – "Opłacało się" – mówiła dziewczynka – "Sama chciałam w tym konkursie wystartować. Pracę robiłam dzień. Sama!!! Mama tylko przypatrywała się, czy dobrze mi idzie. Lubię rysować i malować, dlatego chętnie uczestniczę w tego typu konkursach. Kiedy mi wychowawczyni powiedziała o tym, że mogę wykonać pracę na konkurs „Dom moich marzeń”, nie wahałam się ani chwilę". Laureatka pierwszego miejsca wśród przedszkolaków Ania Witczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Częstochowie z powodu choroby nie mogła się osobiście stawić po odbiór nagrody. – "Proszę wierzyć, gdy Ania dowiedziała się, że wygrała, skakała ze szczęścia" – mówi nauczycielka tej placówki Karina Stasiak. – "Nie wiem, jak ona zareaguje, gdy zobaczy tę nagrodę. Domek „Hello Kitty” będzie dla tego dziecka naprawdę miłą niespodzianką." 

fot. Arthauss fot. Arthauss

- "Zbliżają się wakacje i myślę, że nagrody dla utalentowanych dzieci z naszego miasta, które otrzymały od firmy ArtHauss, sprawią, że w te ostatnie w tym roku szkolnym dni uśmiech zagości na ich twarzach" – mówi Ewa Małek, współorganizatorka konkursu. – "Bardzo cieszymy się, że otrzymaliśmy aż tak dużo wspaniałych prac. I mogliśmy rozdać mnóstwo nagród: plecaków, klocków LEGO, namiotów, hulajnóg. Cieszę się także z tego, że młodzi ludzie mają swoje marzenia o domach, w których w przyszłości będą mieszkać." - "Kto wie, może taki konkurs zainspiruje tych wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział do tego, aby w przyszłości wybrać zawód związany z branżą budowlaną" – dodaje Ewelina Smykla, kierownik działu sprzedaży krajowej i eksportu ArtHauss. - "Może w gronie nagrodzonych i wyróżnionych są przyszli architekci i budowlańcy? Tego byśmy sobie życzyli."

Projekt domu: AgataAgata79,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK19TK1981,06 m²
Projekt domu: Aurora MidiAurora Midi85,25 m²
Projekt domu: NikoNiko85,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ciekawy 2Ciekawy 286,80 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Jagoda (CE)Jagoda (CE)87,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.