ArtHauss nagradza najmłodszych

Autor: Arthauss; Data publikacji: 2013-06-26
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

fot. Arthauss fot. Arthauss

Domek na drzewie, dom w kształcie gitary, budynek wykonany z wafli i cukierków…Pomysłowość nie znała granic. We wtorek dzieci z częstochowskich przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych odbierały nagrody za udział w konkursie plastycznym „Dom moich marzeń”, zorganizowanym przez firmę ArtHauss.

[koniec abstraktu]

Każdy człowiek, bez względu na wiek, ma swoje marzenia. Jednym z nich jest posiadanie swojego własnego, pięknego domu. I to właśnie budynek, w którym w przyszłości młodzi częstochowianie będą chcieli zamieszkać stał się tematem przewodnim konkursu zorganizowanego przez firmę ArtHauss. Prac napłynęło mnóstwo. Łącznie 140. Co jedna to ładniejsza. Komisja konkursowa miała trudny wybór. Ostatecznie przyznała aż 12 nagród: jedną za zajęcie pierwszego miejsca, dwie za drugie, trzy za trzecie. Zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i dla przedszkolaków. Co więcej, każdy z uczestników konkursu otrzymał od organizatorów upominek (kredki, worki, gadżety firmowe). 

fot. Arthauss fot. Arthauss

Weronika Borowik z SP nr 13 w Częstochowie za zajęcie pierwszego miejsca w gronie uczniów podstawówek otrzymała olbrzymi domek dla lalek. Gdy zobaczyła, jak duża jest ta nagroda wręcz oniemiała. – "Opłacało się" – mówiła dziewczynka – "Sama chciałam w tym konkursie wystartować. Pracę robiłam dzień. Sama!!! Mama tylko przypatrywała się, czy dobrze mi idzie. Lubię rysować i malować, dlatego chętnie uczestniczę w tego typu konkursach. Kiedy mi wychowawczyni powiedziała o tym, że mogę wykonać pracę na konkurs „Dom moich marzeń”, nie wahałam się ani chwilę". Laureatka pierwszego miejsca wśród przedszkolaków Ania Witczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Częstochowie z powodu choroby nie mogła się osobiście stawić po odbiór nagrody. – "Proszę wierzyć, gdy Ania dowiedziała się, że wygrała, skakała ze szczęścia" – mówi nauczycielka tej placówki Karina Stasiak. – "Nie wiem, jak ona zareaguje, gdy zobaczy tę nagrodę. Domek „Hello Kitty” będzie dla tego dziecka naprawdę miłą niespodzianką." 

fot. Arthauss fot. Arthauss

- "Zbliżają się wakacje i myślę, że nagrody dla utalentowanych dzieci z naszego miasta, które otrzymały od firmy ArtHauss, sprawią, że w te ostatnie w tym roku szkolnym dni uśmiech zagości na ich twarzach" – mówi Ewa Małek, współorganizatorka konkursu. – "Bardzo cieszymy się, że otrzymaliśmy aż tak dużo wspaniałych prac. I mogliśmy rozdać mnóstwo nagród: plecaków, klocków LEGO, namiotów, hulajnóg. Cieszę się także z tego, że młodzi ludzie mają swoje marzenia o domach, w których w przyszłości będą mieszkać." - "Kto wie, może taki konkurs zainspiruje tych wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział do tego, aby w przyszłości wybrać zawód związany z branżą budowlaną" – dodaje Ewelina Smykla, kierownik działu sprzedaży krajowej i eksportu ArtHauss. - "Może w gronie nagrodzonych i wyróżnionych są przyszli architekci i budowlańcy? Tego byśmy sobie życzyli."

Projekt domu: KaroKaro188,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-37HomeKONCEPT-37191,08 m²
Projekt domu: Goran 3Goran 3191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-19HomeKONCEPT-19195,13 m²
Projekt domu: Das Haus IIDas Haus II200,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-29HomeKONCEPT-29201,10 m²
Projekt domu: TK35TK35201,76 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.