ArtHauss nagradza najmłodszych

Autor: Arthauss; Data publikacji: 2013-06-26
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

fot. Arthauss fot. Arthauss

Domek na drzewie, dom w kształcie gitary, budynek wykonany z wafli i cukierków…Pomysłowość nie znała granic. We wtorek dzieci z częstochowskich przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych odbierały nagrody za udział w konkursie plastycznym „Dom moich marzeń”, zorganizowanym przez firmę ArtHauss.

[koniec abstraktu]

Każdy człowiek, bez względu na wiek, ma swoje marzenia. Jednym z nich jest posiadanie swojego własnego, pięknego domu. I to właśnie budynek, w którym w przyszłości młodzi częstochowianie będą chcieli zamieszkać stał się tematem przewodnim konkursu zorganizowanego przez firmę ArtHauss. Prac napłynęło mnóstwo. Łącznie 140. Co jedna to ładniejsza. Komisja konkursowa miała trudny wybór. Ostatecznie przyznała aż 12 nagród: jedną za zajęcie pierwszego miejsca, dwie za drugie, trzy za trzecie. Zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i dla przedszkolaków. Co więcej, każdy z uczestników konkursu otrzymał od organizatorów upominek (kredki, worki, gadżety firmowe). 

fot. Arthauss fot. Arthauss

Weronika Borowik z SP nr 13 w Częstochowie za zajęcie pierwszego miejsca w gronie uczniów podstawówek otrzymała olbrzymi domek dla lalek. Gdy zobaczyła, jak duża jest ta nagroda wręcz oniemiała. – "Opłacało się" – mówiła dziewczynka – "Sama chciałam w tym konkursie wystartować. Pracę robiłam dzień. Sama!!! Mama tylko przypatrywała się, czy dobrze mi idzie. Lubię rysować i malować, dlatego chętnie uczestniczę w tego typu konkursach. Kiedy mi wychowawczyni powiedziała o tym, że mogę wykonać pracę na konkurs „Dom moich marzeń”, nie wahałam się ani chwilę". Laureatka pierwszego miejsca wśród przedszkolaków Ania Witczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Częstochowie z powodu choroby nie mogła się osobiście stawić po odbiór nagrody. – "Proszę wierzyć, gdy Ania dowiedziała się, że wygrała, skakała ze szczęścia" – mówi nauczycielka tej placówki Karina Stasiak. – "Nie wiem, jak ona zareaguje, gdy zobaczy tę nagrodę. Domek „Hello Kitty” będzie dla tego dziecka naprawdę miłą niespodzianką." 

fot. Arthauss fot. Arthauss

- "Zbliżają się wakacje i myślę, że nagrody dla utalentowanych dzieci z naszego miasta, które otrzymały od firmy ArtHauss, sprawią, że w te ostatnie w tym roku szkolnym dni uśmiech zagości na ich twarzach" – mówi Ewa Małek, współorganizatorka konkursu. – "Bardzo cieszymy się, że otrzymaliśmy aż tak dużo wspaniałych prac. I mogliśmy rozdać mnóstwo nagród: plecaków, klocków LEGO, namiotów, hulajnóg. Cieszę się także z tego, że młodzi ludzie mają swoje marzenia o domach, w których w przyszłości będą mieszkać." - "Kto wie, może taki konkurs zainspiruje tych wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział do tego, aby w przyszłości wybrać zawód związany z branżą budowlaną" – dodaje Ewelina Smykla, kierownik działu sprzedaży krajowej i eksportu ArtHauss. - "Może w gronie nagrodzonych i wyróżnionych są przyszli architekci i budowlańcy? Tego byśmy sobie życzyli."

Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AlionAlion136,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.