ArtHauss nagradza najmłodszych

Autor: Arthauss; Data publikacji: 2013-06-26
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

fot. Arthauss fot. Arthauss

Domek na drzewie, dom w kształcie gitary, budynek wykonany z wafli i cukierków…Pomysłowość nie znała granic. We wtorek dzieci z częstochowskich przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych odbierały nagrody za udział w konkursie plastycznym „Dom moich marzeń”, zorganizowanym przez firmę ArtHauss.

[koniec abstraktu]

Każdy człowiek, bez względu na wiek, ma swoje marzenia. Jednym z nich jest posiadanie swojego własnego, pięknego domu. I to właśnie budynek, w którym w przyszłości młodzi częstochowianie będą chcieli zamieszkać stał się tematem przewodnim konkursu zorganizowanego przez firmę ArtHauss. Prac napłynęło mnóstwo. Łącznie 140. Co jedna to ładniejsza. Komisja konkursowa miała trudny wybór. Ostatecznie przyznała aż 12 nagród: jedną za zajęcie pierwszego miejsca, dwie za drugie, trzy za trzecie. Zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i dla przedszkolaków. Co więcej, każdy z uczestników konkursu otrzymał od organizatorów upominek (kredki, worki, gadżety firmowe). 

fot. Arthauss fot. Arthauss

Weronika Borowik z SP nr 13 w Częstochowie za zajęcie pierwszego miejsca w gronie uczniów podstawówek otrzymała olbrzymi domek dla lalek. Gdy zobaczyła, jak duża jest ta nagroda wręcz oniemiała. – "Opłacało się" – mówiła dziewczynka – "Sama chciałam w tym konkursie wystartować. Pracę robiłam dzień. Sama!!! Mama tylko przypatrywała się, czy dobrze mi idzie. Lubię rysować i malować, dlatego chętnie uczestniczę w tego typu konkursach. Kiedy mi wychowawczyni powiedziała o tym, że mogę wykonać pracę na konkurs „Dom moich marzeń”, nie wahałam się ani chwilę". Laureatka pierwszego miejsca wśród przedszkolaków Ania Witczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Częstochowie z powodu choroby nie mogła się osobiście stawić po odbiór nagrody. – "Proszę wierzyć, gdy Ania dowiedziała się, że wygrała, skakała ze szczęścia" – mówi nauczycielka tej placówki Karina Stasiak. – "Nie wiem, jak ona zareaguje, gdy zobaczy tę nagrodę. Domek „Hello Kitty” będzie dla tego dziecka naprawdę miłą niespodzianką." 

fot. Arthauss fot. Arthauss

- "Zbliżają się wakacje i myślę, że nagrody dla utalentowanych dzieci z naszego miasta, które otrzymały od firmy ArtHauss, sprawią, że w te ostatnie w tym roku szkolnym dni uśmiech zagości na ich twarzach" – mówi Ewa Małek, współorganizatorka konkursu. – "Bardzo cieszymy się, że otrzymaliśmy aż tak dużo wspaniałych prac. I mogliśmy rozdać mnóstwo nagród: plecaków, klocków LEGO, namiotów, hulajnóg. Cieszę się także z tego, że młodzi ludzie mają swoje marzenia o domach, w których w przyszłości będą mieszkać." - "Kto wie, może taki konkurs zainspiruje tych wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć w nim udział do tego, aby w przyszłości wybrać zawód związany z branżą budowlaną" – dodaje Ewelina Smykla, kierownik działu sprzedaży krajowej i eksportu ArtHauss. - "Może w gronie nagrodzonych i wyróżnionych są przyszli architekci i budowlańcy? Tego byśmy sobie życzyli."

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.