Dekarze wybierają Matizol

Autor: Selena SA; Data publikacji: 2011-11-21
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Dekarze podczas egzaminu praktycznego (fot. Selena)

W Ośrodku Kształcenia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w Łodzi w połowie listopada 2011 roku odbył się egzamin państwowy w zawodzie dekarz, w którym uczestniczyło czternaście osób. Do przeprowadzenia etapu praktycznego Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wybrało papy marki Matizol w technologii SUPER MONTAŻ firmy Selena.

[koniec abstraktu]

- Polskie Stowarzyszenie Dekarzy dąży do tego, by wszyscy członkowie PSD mieli kontakt z jak najlepszymi materiałami, zarówno w trakcie szkoleń, jak i egzaminów zawodowych - mówi Krzysztof Wieteska, Prezes Zarządu łódzkiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

To właśnie z tego powodu PSD zdecydowało się korzystać z pap marki Matizol w trakcie egzaminów i szkoleń.

W łódzkim Ośrodku Kształcenia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w listopadzie przystąpiło do egzaminu państwowego łącznie czternaście osób. Dwanaście z nich ukończyło wcześniej kurs przygotowujący w PSD, zaś dwie osoby trafiły na egzamin spoza Stowarzyszenia. Wszyscy uczestnicy egzaminu, którzy zakończyli go z wynikiem pozytywnym, zdobyli tytuły mistrza lub czeladnika w zawodzie dekarz. Jak zawsze, egzamin prowadzony był przez Komisję Egzaminacyjną przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi. W oddziale łódzkim PSD kursy takie organizowane są od 2002 roku. W tym czasie tytuły mistrza lub czeladnika przyznano tu łącznie 72 osobom.

W ramach egzaminu praktycznego przy użyciu pap Matizol SUPER MONTAŻ położono nowe pokrycie dachowe na kompleksie budynków garażowych pełniących obecnie funkcje magazynowe dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15 w Łodzi i PSD Oddział Łódź. Należy podkreślić, że jest to obecnie jedyna funkcjonująca szkoła budowlana w całej Łodzi.

- To był najwyższy poziom prac dekarskich, po prostu robota książkowa – pochwalił uczestników egzaminu państwowego prezes Krzysztof Wieteska. – Zarówno same papy Matizol, jak i testowane w trakcie egzaminu przez dekarzy kleje i uszczelniacze dekarskie Tytan, bardzo dobrze się sprawdziły i śmiało mogę je polecać przedstawicielom branży – dodaje Krzysztof Wieteska.

Wysoki poziom egzaminowanych był m.in. wynikiem ich bardzo długiego stażu w branży, gdyż wszyscy uczestnicy egzaminu są właścicielami prywatnych firm dekarskich o wieloletnim doświadczeniu na rynku.

Projekt domu: AbraAbra109,62 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra XSKendra XS111,91 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Endo 2Endo 2112,75 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Rumba IVRumba IV112,75 m²
Projekt domu: Diona Mała BisDiona Mała Bis113,32 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Przytulny 3Przytulny 3114,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Dobry 2Dobry 2114,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.