Dekoria.pl od nowej strony

Autor: Dekoria.pl; Data publikacji: 2015-01-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. Dekoria.pl

Od niedawna klienci Dekoria.pl mogą korzystać z zupełnie nowej strony internetowej. Zmianie uległa nie tylko część wizualna, ale i funkcjonalność strony, która ma za zadanie ułatwić poruszanie się po serwisie i odnalezienie pożądanych produktów. W wyniku wprowadzonych zmian witryna sklepu www.dekoria.pl jest jeszcze bardziej przejrzysta i przyjazna odwiedzającym ją klientom.

 

[koniec abstraktu]

Wprowadzone zmiany poprzedzał audyt, warsztaty eksperckie oraz badanie na grupie użytkowników, które udzieliły nam odpowiedzi na temat potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zależy nam na tym, by osoby korzystające z e-sklepu czuły się w nim dobrze, a same zakupy sprawiały im przyjemność. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

Nowoczesny design oraz czytelny i funkcjonalny layout ma za zadanie ułatwić korzystanie z serwisu Dekoria.pl. - Mamy świadomość tego, że część spośród naszych klientów, po odnalezieniu interesujących ich stylizacji, chce odtworzyć podobną lub identyczną dekorację we własnym domu. Praktyczne narzędzie wdrożone na naszej stronie, pozwala skorzystać z tej opcji w kilku krokach. Co ważne umożliwia skorzystanie z propozycji i sugestii naszych ekspertów, co jest istotne w przypadku wszelkich wątpliwości, potrzebnej pomocy w wyborze artykułów - dodaje Agnieszka Rybka.

Na pierwszy rzut oka zauważalny jest nowy układ treści na stronie, a także zmiana w kolorystyce witryny. Modernizacja serwisu wystąpiła również na poziomie oferty sklepu, która została podzielona według najczęściej odwiedzanych i poszukiwanych produktów.

Bogactwo dostępnych produktów (tekstylia domowe, drobne dekoracje czy meble) to tylko jeden z czynników wyróżniających ofertę producenta na tle konkurencji. Na uwagę zasługuje możliwość zamówienia artykułów pod wymiar podany przez klienta. Wszystko to znajduje się na stronie www.dekoria.pl.

Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej. Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

 

Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.