DESIGN WE WNĘTRZU – zakończono kolejną edycję!

Autor: Creator-Szkoleniowa Placówka Oświatowa; Data publikacji: 2013-11-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Zwycięska stylizacja (Fot. Creator) Zwycięska stylizacja (Fot. Creator)

27.10.2013r. dobiegła końca kolejna edycja kursu DESIGN WE WNĘTRZU organizowanego przez CREATOR. Tym razem kursanci gościli w kilku wyjątkowych warszawskich przestrzeniach: Sztukarni, siedzibie Docoon, w Pałacu Zamoyskich (budynku SARP) i salonie BoConcept Warszawa.

[koniec abstraktu]

Obok stałe już współpracujących wykładowców: Wandy Modzelewskiej, Miłosza Kowalskiego i Dominiki Dyl, pojawili się dodatkowi prelegenci, a wśród nich: Jacek Zybel (Ton Polska), Grzegorz Maląg (WillowHouse) i Rafał Hampel (Hansgrohe). Uczestnicy kursu mieli również okazję spotkać się ze zdolnymi polskimi projektantami: Krystyną Odolińską (KOD), Remigiuszem Truchanowiczem i RedPoppy. Kreatywne i aktywizujące warsztaty z Kabo&Pydo, Alicją Sularz, Wooow! Projekt działały pobudzająco na wyobraźnię i sprawiły, iż każdy uczestnik kursu pod okiem profesjonalisty tworzył lampy, dekorował ceramikę i wyplatała przedmioty codziennego użytku z… papieru. Adriaan Van den Berg – właściciel Galerii Sztuki Van den Berg - wspólnie z artystą Markiem Sułkiem, wystąpili w charakterze gości specjalnych. Nie zabrakło również zajęć praktycznych, takich jak dekorowanie stołu, czy okien. Warto wspomnieć, iż z krótką prezentacją pojawiły się też absolwentki kursu, twórczynie marki DODOMO 

Laureatki konkursu (Fot. Creator) Laureatki konkursu (Fot. Creator)

Ostatnie, zaliczeniowe spotkanie odbyło się w salonie BoConcept Warszawa. Uczestnicy mieli za zadanie zaaranżować jedną z czterech przestrzeni: salon, sypialnię, jadalnię i miejsce do pracy. Do dyspozycji kursantów były meble i dodatki BoConcept. Zwyciężyła grupa która stworzyła przytulny salon: Aneta Drozd, Małgorzata Michałowska, Agnieszka Wójcik!

Oto krótka fotorelacja z wybranych zajęć, oraz sesja zdjęciowa Przemysława Borysa – ostatnie spotkanie w BoConcept Warszawa i stylizacje kursantów.

Kolejna edycja DESIGN WE WNĘTRZU już w marcu 2014. Zapisy trwają!

Dodatkowe informacje: Olga Kisiel-Konopka

Organizator: CREATOR Małgorzata Stawińska

(Fot. Creator) (Fot. Creator)

(Fot. Creator) (Fot. Creator)

(Fot. Creator) (Fot. Creator)

Więcej polecanych projektów domów

ściany w łazience - odpadający tynk

Ja też miałem ten problem. Mnie zostało trochę tynku Foveo Tech z robienia elewacji, na szczęście tynk nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natomiast faktem jest to, że należy przed przystąpieniem do pracy zadbać o to, by ściany zostały wysuszone - wilgoć ma być nieobecna w murach.

Autor: arnold, data: 2018-10-21 18:40:27

trawnik z rolki - czy warto?

Ja też miałam dylemat czy nie zdecydować się na trawnik z rolki, mam niedużą działkę. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na trawnik wysiewany . Ważne tylko, aby wybrać odpowiedni gatunek traw na działkę i odpowiednio o niego dbać.

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:50:16

Upiększanie działki:).

super to wygląda

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:47:39

Jak pozbyć się kreta?

Budując dom widzieliśmy duże ilości kopców, dlatego od razu zdecydowaliśmy się na siatkę przeciw kretom. Położyliśmy siatkę StrongNet i powiem szczerze już półtora roku mieszkamy i kreta nie widać. Mam nadzieję, że długo lub wcale się nie spotkamy.

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:43:29

Co zamiast drewnianego tarasu???

Kiedyś widziałam,że ludzie polecali betonowe tarasy. Podobno są równie ładne no i tańsze w stworzeniu. DO takich rozwiązań taka markiza https://perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/rolety-okienne/ myśle,że będzie fajnie wyglądać. Surowość betonu i ciepła biel super się komponuje

Autor: kasia lis, data: 2018-10-12 12:21:31
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.