Dom od pierwszego wejrzenia – konkurs!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-31
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

o konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu. Zapraszamy do konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu.

Napisz, czym urzekł Cię upatrzony projekt domu i wygraj elegancki zestaw łazienkowy! Konkurs „Dom od pierwszego wejrzenia” skierowany jest do wszystkich tych, którzy już kupili lub dopiero przymierzają się do zakupu jednego z projektów z oferty Domowy.pl. Podzielcie się tym, dlaczego spośród setek wariantów wybraliście właśnie ten jedyny.

[koniec abstraktu]

Konkurs polega na nadesłaniu krótkiego – maksymalnie 600 znaków ze spacjami – uzasadnienia, dlaczego wybraliście Państwo właśnie ten, a nie inny projekt domu : czym Was urzekł, oczarował, zachwycił, przekonał, trafił w Wasze serca, gusta i oczekiwania. Nie narzucamy stylu i formy wypowiedzi: może być prozą lub wierszem, humorystycznie lub bardzo na serio, metaforycznie lub konkretnie. Ważne, żeby zawierała autentyczny, prawdziwy, szczery powód, dla którego wybraliście swój dom!

Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy. Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi. Na zwycięzcę czeka elegancki i stylowy zestaw łazienkowy: dozownik na mydło, szklana mydelniczka, podwójna szklanka, wieszak na ręcznik i uchwyt na papier. Przewidujemy też nagrodę pocieszenia.

Wypowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@domowy.pl do 30 listopada, w temacie wpisując: „Dom od pierwszego wejrzenia.” Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, zawierać aktualny adres zamieszkania i numer telefonu.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.domowy.pl i za pośrednictwem profilu Domowy.pl na Facebooku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również bezpośrednio.

Nadsyłając wypowiedzi, prosimy o zamieszczenie poniżej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domowy.pl na potrzeby konkursu.

 

Projekt domu: HomeKONCEPT-38HomeKONCEPT-38105,64 m²
Projekt domu: Ekonomiczny 2BEkonomiczny 2B106,10 m²
Projekt domu: Z Pomysłem 1Z Pomysłem 1106,80 m²
Projekt domu: Lisandra XSLisandra XS107,24 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Przytulny 2Przytulny 2107,40 m²
Projekt domu: Pliszka VIPliszka VI108,10 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.