Dom od pierwszego wejrzenia – konkurs!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-31
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

o konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu. Zapraszamy do konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu.

Napisz, czym urzekł Cię upatrzony projekt domu i wygraj elegancki zestaw łazienkowy! Konkurs „Dom od pierwszego wejrzenia” skierowany jest do wszystkich tych, którzy już kupili lub dopiero przymierzają się do zakupu jednego z projektów z oferty Domowy.pl. Podzielcie się tym, dlaczego spośród setek wariantów wybraliście właśnie ten jedyny.

[koniec abstraktu]

Konkurs polega na nadesłaniu krótkiego – maksymalnie 600 znaków ze spacjami – uzasadnienia, dlaczego wybraliście Państwo właśnie ten, a nie inny projekt domu : czym Was urzekł, oczarował, zachwycił, przekonał, trafił w Wasze serca, gusta i oczekiwania. Nie narzucamy stylu i formy wypowiedzi: może być prozą lub wierszem, humorystycznie lub bardzo na serio, metaforycznie lub konkretnie. Ważne, żeby zawierała autentyczny, prawdziwy, szczery powód, dla którego wybraliście swój dom!

Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy. Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi. Na zwycięzcę czeka elegancki i stylowy zestaw łazienkowy: dozownik na mydło, szklana mydelniczka, podwójna szklanka, wieszak na ręcznik i uchwyt na papier. Przewidujemy też nagrodę pocieszenia.

Wypowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@domowy.pl do 30 listopada, w temacie wpisując: „Dom od pierwszego wejrzenia.” Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, zawierać aktualny adres zamieszkania i numer telefonu.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.domowy.pl i za pośrednictwem profilu Domowy.pl na Facebooku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również bezpośrednio.

Nadsyłając wypowiedzi, prosimy o zamieszczenie poniżej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domowy.pl na potrzeby konkursu.

 

Projekt domu: Noelia BisNoelia Bis129,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: EkorodzinnyEkorodzinny130,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Noelia Bis 2MNoelia Bis 2M130,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK32TK32130,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Rodzinny 2Rodzinny 2130,60 m²
Projekt domu: Driada 2Driada 2130,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.