Dom od pierwszego wejrzenia – konkurs!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-31
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

o konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu. Zapraszamy do konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu.

Napisz, czym urzekł Cię upatrzony projekt domu i wygraj elegancki zestaw łazienkowy! Konkurs „Dom od pierwszego wejrzenia” skierowany jest do wszystkich tych, którzy już kupili lub dopiero przymierzają się do zakupu jednego z projektów z oferty Domowy.pl. Podzielcie się tym, dlaczego spośród setek wariantów wybraliście właśnie ten jedyny.

[koniec abstraktu]

Konkurs polega na nadesłaniu krótkiego – maksymalnie 600 znaków ze spacjami – uzasadnienia, dlaczego wybraliście Państwo właśnie ten, a nie inny projekt domu : czym Was urzekł, oczarował, zachwycił, przekonał, trafił w Wasze serca, gusta i oczekiwania. Nie narzucamy stylu i formy wypowiedzi: może być prozą lub wierszem, humorystycznie lub bardzo na serio, metaforycznie lub konkretnie. Ważne, żeby zawierała autentyczny, prawdziwy, szczery powód, dla którego wybraliście swój dom!

Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy. Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi. Na zwycięzcę czeka elegancki i stylowy zestaw łazienkowy: dozownik na mydło, szklana mydelniczka, podwójna szklanka, wieszak na ręcznik i uchwyt na papier. Przewidujemy też nagrodę pocieszenia.

Wypowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@domowy.pl do 30 listopada, w temacie wpisując: „Dom od pierwszego wejrzenia.” Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, zawierać aktualny adres zamieszkania i numer telefonu.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.domowy.pl i za pośrednictwem profilu Domowy.pl na Facebooku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również bezpośrednio.

Nadsyłając wypowiedzi, prosimy o zamieszczenie poniżej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domowy.pl na potrzeby konkursu.

 

Projekt domu: HomeKONCEPT-50HomeKONCEPT-50186,60 m²
Projekt domu: Endo 3Endo 3187,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KaroKaro188,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-37HomeKONCEPT-37191,08 m²
Projekt domu: Goran 3Goran 3191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-59HomeKONCEPT-59198,09 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-29HomeKONCEPT-29201,10 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-33HomeKONCEPT-33213,89 m²
Więcej polecanych projektów domów

Rekuperatory od InstalTechnik - dobry wybór?

Witajcie, jestem na etapie budowy domu. Chcę, aby był on jak najbardziej energooszczędny, dlatego też zdecydowałem się na takie rozwiązania, które dają taką możliwość. Na przykład chcę zastosować rekuperator, który zapewnia odzysk ciepła jednocześnie zapewniając ciągłą wentylację domu. Zastanawiam się jednak nad firmą, która miałaby się zająć instalacją tego rozwiązania. Znalazłam firmę z Oleśnicy, nazywa się InstalTechnik, podobno specjalizuje się w takich technologiach. Jak jest naprawdę? Czy ktoś z Was może korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią?

Autor: jazzan, data: 2018-09-19 08:38:17

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.