Dom od pierwszego wejrzenia – konkurs!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-31
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

o konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu. Zapraszamy do konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu.

Napisz, czym urzekł Cię upatrzony projekt domu i wygraj elegancki zestaw łazienkowy! Konkurs „Dom od pierwszego wejrzenia” skierowany jest do wszystkich tych, którzy już kupili lub dopiero przymierzają się do zakupu jednego z projektów z oferty Domowy.pl. Podzielcie się tym, dlaczego spośród setek wariantów wybraliście właśnie ten jedyny.

[koniec abstraktu]

Konkurs polega na nadesłaniu krótkiego – maksymalnie 600 znaków ze spacjami – uzasadnienia, dlaczego wybraliście Państwo właśnie ten, a nie inny projekt domu : czym Was urzekł, oczarował, zachwycił, przekonał, trafił w Wasze serca, gusta i oczekiwania. Nie narzucamy stylu i formy wypowiedzi: może być prozą lub wierszem, humorystycznie lub bardzo na serio, metaforycznie lub konkretnie. Ważne, żeby zawierała autentyczny, prawdziwy, szczery powód, dla którego wybraliście swój dom!

Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy. Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi. Na zwycięzcę czeka elegancki i stylowy zestaw łazienkowy: dozownik na mydło, szklana mydelniczka, podwójna szklanka, wieszak na ręcznik i uchwyt na papier. Przewidujemy też nagrodę pocieszenia.

Wypowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@domowy.pl do 30 listopada, w temacie wpisując: „Dom od pierwszego wejrzenia.” Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, zawierać aktualny adres zamieszkania i numer telefonu.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.domowy.pl i za pośrednictwem profilu Domowy.pl na Facebooku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również bezpośrednio.

Nadsyłając wypowiedzi, prosimy o zamieszczenie poniżej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domowy.pl na potrzeby konkursu.

 

Projekt domu: Noelia Bis 2MNoelia Bis 2M130,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK32TK32130,50 m²
Projekt domu: TK73TK73130,51 m²
Projekt domu: AlandraAlandra131,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Torina Bis 2MTorina Bis 2M131,54 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.