Dom od pierwszego wejrzenia – konkurs!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-31
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

o konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu. Zapraszamy do konkursu tych, którzy już wybrali lub dopiero wybierają projekt domu.

Napisz, czym urzekł Cię upatrzony projekt domu i wygraj elegancki zestaw łazienkowy! Konkurs „Dom od pierwszego wejrzenia” skierowany jest do wszystkich tych, którzy już kupili lub dopiero przymierzają się do zakupu jednego z projektów z oferty Domowy.pl. Podzielcie się tym, dlaczego spośród setek wariantów wybraliście właśnie ten jedyny.

[koniec abstraktu]

Konkurs polega na nadesłaniu krótkiego – maksymalnie 600 znaków ze spacjami – uzasadnienia, dlaczego wybraliście Państwo właśnie ten, a nie inny projekt domu : czym Was urzekł, oczarował, zachwycił, przekonał, trafił w Wasze serca, gusta i oczekiwania. Nie narzucamy stylu i formy wypowiedzi: może być prozą lub wierszem, humorystycznie lub bardzo na serio, metaforycznie lub konkretnie. Ważne, żeby zawierała autentyczny, prawdziwy, szczery powód, dla którego wybraliście swój dom!

Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy. Na zwycięzcę czeka stylowy zestaw łazienkowy.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi. Na zwycięzcę czeka elegancki i stylowy zestaw łazienkowy: dozownik na mydło, szklana mydelniczka, podwójna szklanka, wieszak na ręcznik i uchwyt na papier. Przewidujemy też nagrodę pocieszenia.

Wypowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@domowy.pl do 30 listopada, w temacie wpisując: „Dom od pierwszego wejrzenia.” Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, zawierać aktualny adres zamieszkania i numer telefonu.

Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.domowy.pl i za pośrednictwem profilu Domowy.pl na Facebooku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również bezpośrednio.

Nadsyłając wypowiedzi, prosimy o zamieszczenie poniżej klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domowy.pl na potrzeby konkursu.

 

Projekt domu: DarlenaDarlena143,55 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WilsonWilson145,20 m²
Projekt domu: Prosty 2AProsty 2A145,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TamaraTamara146,00 m²
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.