Targi budowlane na Górnym Śląsku

Data publikacji: 2012-02-23
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

W dniach 17-19 lutego 2012 r. odbyły się XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców oferujących swoje produkty i usługi.

[koniec abstraktu]

W tym roku na targach pojawiło się aż 120 firm, a przekrój wystawców był bardzo zróżnicowany i kompleksowy. Zwiedzający poszukiwali zarówno konkretnych produktów do budowy swojego wymarzonego domu, jak i inspiracji do jego wykończenia.

arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku

 Domowy.pl idealnie wpasował się w krąg zainteresowań odwiedzających, gdyż wielu inwestorów szukało pomocy doradcy przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiadającego ogólnemu wyobrażeniu o wymarzonym domu i warunkach, jakie musi on spełniać. „Klienci z tego terenu często pytali o możliwość ogrzewania budynku paliwem stałym. Pytania dotyczyły również szkód górniczych, gdyż na Śląsku jest to dosyć powszechny problem” – mówi arch. Szymon Zdziebczok, Doradca Domowy.pl w Rybniku.

Doradcy Domowy.pl mogli bezpośrednio odpowiedzieć na pytania klientów, które dotyczyły funkcjonalności wybranych projektów i materiałów budowlanych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się informacje o materiałach firmy Xella, producenta Silki i Ytonga – systemów wznoszenia ścian, które między innymi proponuje Domowy.pl. Wiele pytań dotyczyło także spraw formalnych, których pomyślne uregulowanie przy budowie domu jest niezwykle istotne, zwłaszcza na tak specyficznym terenie, jakim jest Górny Śląsk.

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

Zimowy sezon targowy jest dla wielu przyszłych inwestorów okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami, innowacjami oraz możliwościami, jakie oferuje szeroka branża budowlana. Doradcy Domowy.pl informowali inwestorów o różnych możliwościach budowy domu, m.in. o systemie szkieletu stalowego FamilyHouse, który umożliwia szybką realizację domu i gwarantuje niższe koszty budowy.

Klienci odwiedzający stoisko Domowy.pl byli bardzo usatysfakcjonowani faktem, że mogą jednocześnie uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z budową oraz fachową pomoc przy adaptacji projektu, wprowadzonych do niego zmian oraz wielu innych aspektów związanych z wybudowaniem domu.

Projekt domu: Stylowy 3Stylowy 3167,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-49HomeKONCEPT-49172,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Korso 2Korso 2175,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: EgonEgon176,47 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bono 2Bono 2179,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-57HomeKONCEPT-57180,33 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Decyma 8 (CE)Decyma 8 (CE)182,64 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-07HomeKONCEPT-07183,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.