Targi budowlane na Górnym Śląsku

Data publikacji: 2012-02-23
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

W dniach 17-19 lutego 2012 r. odbyły się XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców oferujących swoje produkty i usługi.

[koniec abstraktu]

W tym roku na targach pojawiło się aż 120 firm, a przekrój wystawców był bardzo zróżnicowany i kompleksowy. Zwiedzający poszukiwali zarówno konkretnych produktów do budowy swojego wymarzonego domu, jak i inspiracji do jego wykończenia.

arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku

 Domowy.pl idealnie wpasował się w krąg zainteresowań odwiedzających, gdyż wielu inwestorów szukało pomocy doradcy przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiadającego ogólnemu wyobrażeniu o wymarzonym domu i warunkach, jakie musi on spełniać. „Klienci z tego terenu często pytali o możliwość ogrzewania budynku paliwem stałym. Pytania dotyczyły również szkód górniczych, gdyż na Śląsku jest to dosyć powszechny problem” – mówi arch. Szymon Zdziebczok, Doradca Domowy.pl w Rybniku.

Doradcy Domowy.pl mogli bezpośrednio odpowiedzieć na pytania klientów, które dotyczyły funkcjonalności wybranych projektów i materiałów budowlanych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się informacje o materiałach firmy Xella, producenta Silki i Ytonga – systemów wznoszenia ścian, które między innymi proponuje Domowy.pl. Wiele pytań dotyczyło także spraw formalnych, których pomyślne uregulowanie przy budowie domu jest niezwykle istotne, zwłaszcza na tak specyficznym terenie, jakim jest Górny Śląsk.

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

Zimowy sezon targowy jest dla wielu przyszłych inwestorów okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami, innowacjami oraz możliwościami, jakie oferuje szeroka branża budowlana. Doradcy Domowy.pl informowali inwestorów o różnych możliwościach budowy domu, m.in. o systemie szkieletu stalowego FamilyHouse, który umożliwia szybką realizację domu i gwarantuje niższe koszty budowy.

Klienci odwiedzający stoisko Domowy.pl byli bardzo usatysfakcjonowani faktem, że mogą jednocześnie uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z budową oraz fachową pomoc przy adaptacji projektu, wprowadzonych do niego zmian oraz wielu innych aspektów związanych z wybudowaniem domu.

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.