Targi budowlane na Górnym Śląsku

Data publikacji: 2012-02-23
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

W dniach 17-19 lutego 2012 r. odbyły się XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających, jak i wystawców oferujących swoje produkty i usługi.

[koniec abstraktu]

W tym roku na targach pojawiło się aż 120 firm, a przekrój wystawców był bardzo zróżnicowany i kompleksowy. Zwiedzający poszukiwali zarówno konkretnych produktów do budowy swojego wymarzonego domu, jak i inspiracji do jego wykończenia.

arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku arch. Szymon Zdziebczok, doradca portalu domowy.pl w Rybniku

 Domowy.pl idealnie wpasował się w krąg zainteresowań odwiedzających, gdyż wielu inwestorów szukało pomocy doradcy przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiadającego ogólnemu wyobrażeniu o wymarzonym domu i warunkach, jakie musi on spełniać. „Klienci z tego terenu często pytali o możliwość ogrzewania budynku paliwem stałym. Pytania dotyczyły również szkód górniczych, gdyż na Śląsku jest to dosyć powszechny problem” – mówi arch. Szymon Zdziebczok, Doradca Domowy.pl w Rybniku.

Doradcy Domowy.pl mogli bezpośrednio odpowiedzieć na pytania klientów, które dotyczyły funkcjonalności wybranych projektów i materiałów budowlanych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się informacje o materiałach firmy Xella, producenta Silki i Ytonga – systemów wznoszenia ścian, które między innymi proponuje Domowy.pl. Wiele pytań dotyczyło także spraw formalnych, których pomyślne uregulowanie przy budowie domu jest niezwykle istotne, zwłaszcza na tak specyficznym terenie, jakim jest Górny Śląsk.

Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach Stoisko Domowy.pl na targach w Gliwicach

Zimowy sezon targowy jest dla wielu przyszłych inwestorów okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami, innowacjami oraz możliwościami, jakie oferuje szeroka branża budowlana. Doradcy Domowy.pl informowali inwestorów o różnych możliwościach budowy domu, m.in. o systemie szkieletu stalowego FamilyHouse, który umożliwia szybką realizację domu i gwarantuje niższe koszty budowy.

Klienci odwiedzający stoisko Domowy.pl byli bardzo usatysfakcjonowani faktem, że mogą jednocześnie uzyskać pomoc przy wyborze odpowiedniego projektu, odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z budową oraz fachową pomoc przy adaptacji projektu, wprowadzonych do niego zmian oraz wielu innych aspektów związanych z wybudowaniem domu.

Projekt domu: Korso 2Korso 2175,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: EgonEgon176,47 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bono 2Bono 2179,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-57HomeKONCEPT-57180,33 m²
Projekt domu: Decyma 8 (CE)Decyma 8 (CE)182,64 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-07HomeKONCEPT-07183,09 m²
Projekt domu: KleoKleo185,06 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Rekuperatory od InstalTechnik - dobry wybór?

Witajcie, jestem na etapie budowy domu. Chcę, aby był on jak najbardziej energooszczędny, dlatego też zdecydowałem się na takie rozwiązania, które dają taką możliwość. Na przykład chcę zastosować rekuperator, który zapewnia odzysk ciepła jednocześnie zapewniając ciągłą wentylację domu. Zastanawiam się jednak nad firmą, która miałaby się zająć instalacją tego rozwiązania. Znalazłam firmę z Oleśnicy, nazywa się InstalTechnik, podobno specjalizuje się w takich technologiach. Jak jest naprawdę? Czy ktoś z Was może korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią?

Autor: jazzan, data: 2018-09-19 08:38:17

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.