Domowy.pl na kolejnych targach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Za nami kolejny targowy weekend. Tym razem można było zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl w Wieliczce, Lublinie i Opolu. Targowe spotkania potwierdziły widoczną już od dłuższego czasu tendencję – wybieramy mniejsze domy, ale za to bardziej nowoczesne. Wielu inwestorów pytało o proste, parterowe budynki z kopertowym dachem.

[koniec abstraktu]

Targi Stylo-Dom w Wieliczce, które odbyły się na terenie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego "Solne Miasto, przyciągnęły głównie wystawców, którzy zajmują się wyposażeniem domu. Dzięki stoisku Domowy.pl odwiedzający mieli okazję porozmawiać również o wszystkich formalnościach związanych z budową. Doradca Domowy.pl z Krakowa, Wojciech Janczyński, mówił o lokalnych uwarunkowaniach i przeszkodach, na jakie w tym regionie może natrafić inwestor.

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Podczas Giełdy Budowlano-Mieszkaniowej w Galerii Gala Dom i Wnętrze w Lublinie również można było zasięgnąć fachowej porady Domowy.pl. – Rozmowy z inwestorami koncentrowały się wokół projektów domów –mówi Agnieszka Kupczak, Doradca Domowy.pl z Lublina.-Furorę zrobił dom Cyprys 3 MTM Styl – dwupiętrowy, prosty i nowoczesny, który akurat widniał na stoiskowym rollupie Domowy.pl. Dużą popularnością cieszyły się również projekty domów parterowych, z kopertowym dachem. Zainteresowania inwestorów koncentrowały się na prostych bryłach i metrażach w przedziale od 80 do 150 mkw. Ciekawostką było spore zainteresowanie budownictwem szkieletowym.

Opolskie Targi Budownictwa „Mój dom” przebiegły pod hasłem eko. Również u Doradcy Domowy.pl, Adama Dynkiewicza, można było zaczerpnąć informacji o technologiach energooszczędnych. Ale nie tylko – doradzał on we wszystkich innych sprawach związanych z procesem budowy domu. Warto zaznaczyć, że stoisko Doradcy Domowy.pl z Opola zostało nagrodzone złotym medalem, przyznanym przez targową kapitułę za systemy dekoracji wewnętrznych, jakimi między innymi nasz ekspert się zajmuje.

 

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.