Domowy.pl na kolejnych targach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Za nami kolejny targowy weekend. Tym razem można było zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl w Wieliczce, Lublinie i Opolu. Targowe spotkania potwierdziły widoczną już od dłuższego czasu tendencję – wybieramy mniejsze domy, ale za to bardziej nowoczesne. Wielu inwestorów pytało o proste, parterowe budynki z kopertowym dachem.

[koniec abstraktu]

Targi Stylo-Dom w Wieliczce, które odbyły się na terenie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego "Solne Miasto, przyciągnęły głównie wystawców, którzy zajmują się wyposażeniem domu. Dzięki stoisku Domowy.pl odwiedzający mieli okazję porozmawiać również o wszystkich formalnościach związanych z budową. Doradca Domowy.pl z Krakowa, Wojciech Janczyński, mówił o lokalnych uwarunkowaniach i przeszkodach, na jakie w tym regionie może natrafić inwestor.

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Podczas Giełdy Budowlano-Mieszkaniowej w Galerii Gala Dom i Wnętrze w Lublinie również można było zasięgnąć fachowej porady Domowy.pl. – Rozmowy z inwestorami koncentrowały się wokół projektów domów –mówi Agnieszka Kupczak, Doradca Domowy.pl z Lublina.-Furorę zrobił dom Cyprys 3 MTM Styl – dwupiętrowy, prosty i nowoczesny, który akurat widniał na stoiskowym rollupie Domowy.pl. Dużą popularnością cieszyły się również projekty domów parterowych, z kopertowym dachem. Zainteresowania inwestorów koncentrowały się na prostych bryłach i metrażach w przedziale od 80 do 150 mkw. Ciekawostką było spore zainteresowanie budownictwem szkieletowym.

Opolskie Targi Budownictwa „Mój dom” przebiegły pod hasłem eko. Również u Doradcy Domowy.pl, Adama Dynkiewicza, można było zaczerpnąć informacji o technologiach energooszczędnych. Ale nie tylko – doradzał on we wszystkich innych sprawach związanych z procesem budowy domu. Warto zaznaczyć, że stoisko Doradcy Domowy.pl z Opola zostało nagrodzone złotym medalem, przyznanym przez targową kapitułę za systemy dekoracji wewnętrznych, jakimi między innymi nasz ekspert się zajmuje.

 

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16

Mały ogród

Dokładnie im mniej kombinowania tym lepiej ,ja bym zrobiła jeden skalnik gdzieś w rogu ,posadziłabym byliny (ja tak mam) i fajnie jest odgrodzić te rośliny elementami małej architektury.Ja skorzystałam z oferty firmy Joniec,pasowała mi kolorystyka elementów skarpowych i dzięki nim uzyskałam dwupoziomowy skalnik.a w środku ogrodu po prostu posadź trawę.

Autor: arla17, data: 2018-08-09 22:14:49
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.