Domowy.pl na kolejnych targach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Za nami kolejny targowy weekend. Tym razem można było zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl w Wieliczce, Lublinie i Opolu. Targowe spotkania potwierdziły widoczną już od dłuższego czasu tendencję – wybieramy mniejsze domy, ale za to bardziej nowoczesne. Wielu inwestorów pytało o proste, parterowe budynki z kopertowym dachem.

[koniec abstraktu]

Targi Stylo-Dom w Wieliczce, które odbyły się na terenie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego "Solne Miasto, przyciągnęły głównie wystawców, którzy zajmują się wyposażeniem domu. Dzięki stoisku Domowy.pl odwiedzający mieli okazję porozmawiać również o wszystkich formalnościach związanych z budową. Doradca Domowy.pl z Krakowa, Wojciech Janczyński, mówił o lokalnych uwarunkowaniach i przeszkodach, na jakie w tym regionie może natrafić inwestor.

Domowy.pl na targach w Wieliczce. Domowy.pl na targach w Wieliczce.

Podczas Giełdy Budowlano-Mieszkaniowej w Galerii Gala Dom i Wnętrze w Lublinie również można było zasięgnąć fachowej porady Domowy.pl. – Rozmowy z inwestorami koncentrowały się wokół projektów domów –mówi Agnieszka Kupczak, Doradca Domowy.pl z Lublina.-Furorę zrobił dom Cyprys 3 MTM Styl – dwupiętrowy, prosty i nowoczesny, który akurat widniał na stoiskowym rollupie Domowy.pl. Dużą popularnością cieszyły się również projekty domów parterowych, z kopertowym dachem. Zainteresowania inwestorów koncentrowały się na prostych bryłach i metrażach w przedziale od 80 do 150 mkw. Ciekawostką było spore zainteresowanie budownictwem szkieletowym.

Opolskie Targi Budownictwa „Mój dom” przebiegły pod hasłem eko. Również u Doradcy Domowy.pl, Adama Dynkiewicza, można było zaczerpnąć informacji o technologiach energooszczędnych. Ale nie tylko – doradzał on we wszystkich innych sprawach związanych z procesem budowy domu. Warto zaznaczyć, że stoisko Doradcy Domowy.pl z Opola zostało nagrodzone złotym medalem, przyznanym przez targową kapitułę za systemy dekoracji wewnętrznych, jakimi między innymi nasz ekspert się zajmuje.

 

Projekt domu: TK23TK23131,80 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Alandra 2MAlandra 2M131,98 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: MaderaMadera132,20 m²
Projekt domu: Dostępny 2Dostępny 2132,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Minorka IIMinorka II132,80 m²
Projekt domu: Nika 4Nika 4133,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KordianKordian133,30 m²
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.