Domowy.pl na targach we Wrocławiu i Warszawie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-10-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Doradcy Domowy.pl pojawią się w weekend (20-21.10) na targach we Wrocławiu i Warszawie. fot. Hala Stulecia Doradcy Domowy.pl pojawią się w weekend (20-21.10) na targach we Wrocławiu i Warszawie. fot. Hala Stulecia

Przed nami dwa kolejne duże wydarzenia targowej jesieni: Targi DOM MIESZKANIE we wrocławskiej Hali Stulecia oraz Targi Mieszkań i Domów w Hali Expo XXI w Warszawie. Poszukujący własnego lokum będą mogli zasięgnąć również porad Doradców Domowy.pl odnośnie wszystkich kwestii związanych z budową domu: od wyboru projektu po prace wykończeniowe.

[koniec abstraktu]

W nadchodzący weekend (20.-21.10) planujący zainwestować we własne cztery kąty będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami w tym zakresie we Wrocławiu i Warszawie oraz ich okolicach. Domowy.pl będzie doradzał wszystkim tym, którzy rozważają budowę domu lub wciąż wahają się, która opcję wybrać: dom czy mieszkanie. Doradcy Domowy.pl, eksperci z branży budownictwa jednorodzinnego, będą odpowiadać na wszystkie pytania i dylematy dotyczące każdego etapu procesu inwestycyjnego. Z naszych doświadczeń wynika, że inwestorzy poszukują zarazem konkretnych wskazówek dotyczących danych zagadnień, jak wybór projektu czy uzyskanie pozwolenia na budowę, jak i kompleksowej pomocy – od wyboru działki aż po prace wykończeniowe. Doradcy Domowy.pl podpowiedzą, jak dobrać projekt do lokalnych warunków i indywidualnych potrzeb, pomogą przygotować kosztorys, doradzą w zakresie przygotowania dokumentacji do pozwolenia na budowę i uzyskania kredytu, udzielą informacji na temat materiałów budowlanych – ich parametrów i ceny, odpowiedzą również na wiele innych pytań. Ci, którzy chcą budować, ale wciąż nie widzą, jak i mają obawy, czy uda im się z powodzeniem przebrnąć przez cały proces, na stoisku Domowy.pl znajdą wiele praktycznych porad i pomocnych wskazówek.

Domowy.pl będzie doradzał podczas targów redNet DOM MIESZKANIE w Hali Stulecia we Wrocławiu. Domowy.pl będzie doradzał podczas targów redNet DOM MIESZKANIE w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Oprócz rzetelnego doradztwa, każdy zainteresowany otrzyma również bezpłatnie komplet materiałów dotyczących budowy domu: katalog z projektami i Poradnik dla budujących Domowy.pl, , miesięcznik „Zbuduj Dom” wydawnictwa Murator, katalog tkanin Dekoria.pl, katalog Dom ceramiczny firmy Roben oraz materiały o produktach firm: Xella, Wiśniowski i Velux. Dla zainteresowanych projektami domów przygotowaliśmy atrakcyjne oferty oraz o promocje targowe. Wśród propozycje między innymi specjalna oferta na materiały do wznoszenia ścian YTONG i SILKA, uprawniająca do zwrotu części kosztów poniesionych na ich na zakup.

Targi redNet DOM MIESZKANIE we wrocławskiej Hali Stulecia to jedna z największych imprez w branży nieruchomości, prezentująca najważniejsze oferty z branży budowalnej. Wystawcy będą odpowiadać na pytania Dolnoślązaków w sobotę i niedzielę w godzinach od 10-17.00.

Domowy.pl będzie doradzał podczas targów Mieszkań i Domów w Hali Expo XXI w Warszawie. Domowy.pl będzie doradzał podczas targów Mieszkań i Domów w Hali Expo XXI w Warszawie.

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w warszawskiej Hali Expo XXI prezentują pełen przekrój ofert z rynku nieruchomości z Warszawy i okolic. Do październikowej edycji zgłosiło się blisko 120 wystawców – deweloperów, agencji nieruchomości, banków, doradców finansowych i budowalnych - wśród nich nie mogło zabraknąć Domowy.pl, który kompleksowo zajmuje się budownictwem jednorodzinnym. Targi będą dostępne dla odwiedzających w sobotę i niedzielę od 10 do 17.00.

 

Projekt domu: Jawor IIIJawor III122,05 m²
Projekt domu: Jemioła 2 (CE)Jemioła 2 (CE)122,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Helena RexHelena Rex122,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK28ATK28A122,59 m²
Projekt domu: Zofia RexZofia Rex122,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Lisandra 2MLisandra 2M122,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karmel 3Karmel 3124,31 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-46HomeKONCEPT-46124,52 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.