Domowy.pl na wiosennych targach we Wrocławiu

Opracowanie: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-03-01
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl Stoisko Domowy.pl

Sezon targowy Wiosna 2012 ruszył pełną parą. Branża budowlana oraz nieruchomościowa przeżywa „wiosenne ożywienie”. W każdym zakątku Polski odbywają się targowe imprezy, które przyciągają tysiące zainteresowanych - potencjalnych inwestorów. I nic w tym dziwnego, gdyż w jednym czasie i jednym miejscu można poznać nie tylko aktualne nowości z branży, zapoznać się z ofertą mieszkaniową wielu interesujących firm, a nawet podpisać umowy rezerwacyjne

[koniec abstraktu]

W ostatni weekend  (3-4 marca) we Wrocławiu odbyłą się kolejna - 9 już edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, której motywem przewodnim będą „Wiosenne nowości targowe”. W Hali Stulecia spotka się ponad 130 wystawców, prezentujących swoje produkty i usługi. Wśród tak licznej reprezentacji znajdzie się również Domowy.pl.

Wrocławska impreza kusi nie tylko bogatą i różnorodną ofertą, ale także specjalnie przygotowaną - promocyjną propozycją specjalną, z której skorzystać będą mogli tylko uczestnicy targów.

Targi nowyadres.pl cieszące się niezmiennie od lat bardzo dużym zainteresowaniem klientów, przyciągają również corocznie sztandarowych wystawców. Swoje oferty przedstawiają wiodące, znane na rynku firmy deweloperskie - ale także nowe, chcące zaprezentować się szerokiemu gronu inwestorów.

Zainteresowani kupnem domu lub mieszkania na rynku wtórnym, także znajdą coś dla siebie - pojawią się biura pośrednictwa nieruchomości, które przedstawią swoje oferty mieszkań i domów z Wrocławia i okolic.

Gdy znajdziemy wymarzony dom lub mieszkanie, z pomocą przyjdą doradcy finansowi. Na targach swoje usługi oraz produkty finansowe przedstawią banki oraz biura doradztwa finansowego. Taką pomoc otrzymają również odwiedzający stoisko Domowy.pl – oferta finansowa oraz pomoc przy uzyskaniu kredytu, to jedna z wielu propozycji portalu sieci doradców Domowy.pl. Doradcy finansowi nie tylko udzielą fachowej i rzetelnej porady w kwestiach finansowych, ale również pomogą podczas całego procesu budowy domu od strony kredytowej.

Tak przygotowana, bogata oferta targowa spotka się z na pewno z uznaniem i spełni wszelkie oczekiwania odwiedzających. Ale to nie wszystko - każdy kto nabędzie bilet wstępu otrzyma bezpłatnie "Album Inwestycji Mieszkaniowych - Wrocław i okolice, wiosna 2012".

W albumie znajdują się informacje o wszystkich realizowanych inwestycjach, a także poradnik - dzięki któremu zakup domu bądź mieszkania będzie dużo prostszy.

Każdy zainteresowany budową domu koniecznie musi odwiedzić stoisko Domowy.pl. Można nas znaleźć pod numerem K1. Nasi doradcy pomogą w kwestii wyboru projektu, a także udzielą odpowiedzi na każde pytanie związane z budową. Odwiedzający nasze stoisko otrzymają katalog z wiodącymi projektami domów jednorodzinnych oraz materiały informacyjne o technologiach budowania i produktach do aranżacji wnętrz.

Targi Mieszkań i Domów

3-4. marca 2012 r.

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1, Wrocław

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Projekt domu: Kaminero LuxKaminero Lux154,17 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZenonZenon154,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Odważny 2Odważny 2154,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WandaWanda155,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Własny 1Własny 1155,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK58TK58155,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.