Domowy.pl zaprasza na targi w Gliwicach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-02-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl Stoisko Domowy.pl

Najbliższe kilka tygodni będzie okazją do spotkań z Doradcami Domowy.pl podczas wiosennych edycji targów branżowych - budowlanych i nieruchomościowych, odbywających się w całej Polsce. Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać na temat wyboru projektu, uzyskania pozwolenia na budowę oraz kredytu hipotecznego rozpoczynają się już 17 lutego b.r. w Gliwicach i potrwają aż do niedzieli 19 lutego.

[koniec abstraktu]

Bezpośrednie spotkania z Doradcami Domowy.pl umożliwiają uzyskanie pomocy z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom. Każdy, kto planuje budowę domu, jest w trakcie jej prowadzenia lub już ją zakończył i jest zainteresowany tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz będzie mógł skorzystać z wiedzy ekspertów reprezentujących Domowy.pl podczas XIII Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz.

XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28. w Gliwicach.

Wszyscy, którzy planują rozpoczęcie budowy i poszukują rzetelnej wiedzy na temat kryteriów wyboru działki i projektu domu, zastanawiają się nad formalnym aspektem przygotowania budowy – warunkami uzyskania pozwolenia na budowę, szacowaniem kosztów inwestycji oraz otrzymaniem kredytu mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Doradcy Domowy.pl – architekci z długoletnim stażem zawodowym, mogą wykonać adaptację projektu, pomóc wybrać materiały budowlane i nadzorować prowadzenie budowy. W ofercie sieci Domowy.pl dostępne są też usługi z zakresu aranżacji wnętrz oraz zagospodarowania posesji.

Niezależnie od regionu Polski i uwarunkowań lokalnych Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów.

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.