Domowy.pl zaprasza na targi w Gliwicach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-02-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl Stoisko Domowy.pl

Najbliższe kilka tygodni będzie okazją do spotkań z Doradcami Domowy.pl podczas wiosennych edycji targów branżowych - budowlanych i nieruchomościowych, odbywających się w całej Polsce. Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać na temat wyboru projektu, uzyskania pozwolenia na budowę oraz kredytu hipotecznego rozpoczynają się już 17 lutego b.r. w Gliwicach i potrwają aż do niedzieli 19 lutego.

[koniec abstraktu]

Bezpośrednie spotkania z Doradcami Domowy.pl umożliwiają uzyskanie pomocy z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom. Każdy, kto planuje budowę domu, jest w trakcie jej prowadzenia lub już ją zakończył i jest zainteresowany tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz będzie mógł skorzystać z wiedzy ekspertów reprezentujących Domowy.pl podczas XIII Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz.

XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28. w Gliwicach.

Wszyscy, którzy planują rozpoczęcie budowy i poszukują rzetelnej wiedzy na temat kryteriów wyboru działki i projektu domu, zastanawiają się nad formalnym aspektem przygotowania budowy – warunkami uzyskania pozwolenia na budowę, szacowaniem kosztów inwestycji oraz otrzymaniem kredytu mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Doradcy Domowy.pl – architekci z długoletnim stażem zawodowym, mogą wykonać adaptację projektu, pomóc wybrać materiały budowlane i nadzorować prowadzenie budowy. W ofercie sieci Domowy.pl dostępne są też usługi z zakresu aranżacji wnętrz oraz zagospodarowania posesji.

Niezależnie od regionu Polski i uwarunkowań lokalnych Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów.

Projekt domu: Malinowy (KO)Malinowy (KO)118,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Noelia ModernNoelia Modern118,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK33TK33119,71 m²
Projekt domu: Ciekawy 1ACiekawy 1A119,90 m²
Więcej polecanych projektów domów

Ogrzewnie domu kominkiem

Już pomijam pozwolenia i przepisy. Ale moim zdaniem ogrzewanie kominkiem domu jest trochę problematyczne. Jak to niektórzy mówią, z salonu robi się kotłownię. Na waszym miejscu zdecydowałabym się jednak na ogrzewanie domu w tradycyjny sposób. Ja mam kocioł na pellet (dobrego, polskiego producenta - firmy Sas) i jest to dla mnie super wygodne rozwiązanie. Kocioł ma automatyczny podajnik, a z pelletu powstaje naprawdę niewiele popiołu, tak że obsługa jego jest bezproblemowa.

Autor: Adeli, data: 2018-03-23 14:00:16

Kominy systemowe

Ale, w czym widzisz problem. Wybierasz interesujący się system, zamawiasz, płacisz i montujesz. Nie ma tu niczego niezwykłego. Tak samo kupuje się system kominowy, jak np. bloczki fundamentowe. To nic skomplikowanego. Pamiętaj tylko przy montażu, że warto pewne newralgiczne elementy zabezpieczyć sznurem uszczelniający. Bardzo dobre sznury ma firma Protector - http://dylatacjeppoz.pl/. Głównie chodzi o to by taki sznur miał wysoką klasę odporności ogniowej.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:49:31

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier, nie wygląda źle. Ale mi ostatnio bardzo przypadły do gustu, nowoczesne elewacje, takie jak można sobie obejrzeć na stronie firmy Barwa System - [url]http://blog.barwasystem.pl/category/produkty/siatki/[/url]. Szczególnie te z siatki wyglądają rewelacyjnie. Oczywiście u nas jeszcze mało kto stosuje takie rozwiązania dla domów jednorodzinnych. Ale myślę, że patrząc na to, jak dobrze to wygląda i jak jest wygodne jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację, to z czasem sporo osób, będzie się decydować na właśnie takie elewacje.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:45:48

Oszczędzanie energii_kolektory

Oczywiście, że kolektory mają inne zadanie niż ozdoba budynku. A jednak nie każdemu podoba się wizja, umieszczanie ich na dachu i szpecenia całości. Jak masz dużą działkę, to możesz je spokojnie rozmieścić na działce. Ale już co do szczegółów to musiałbyś się dopytać w jakiejś porządnej firmie, która się tą tematyką zajmuje, jak np. http://oemsolar.pl/. Na pewno będą w stanie ci pomóc, bo od lat robią tego typu rzeczy.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:42:00

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.