Domowy.pl zaprasza na targi w Gliwicach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-02-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko Domowy.pl Stoisko Domowy.pl

Najbliższe kilka tygodni będzie okazją do spotkań z Doradcami Domowy.pl podczas wiosennych edycji targów branżowych - budowlanych i nieruchomościowych, odbywających się w całej Polsce. Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać na temat wyboru projektu, uzyskania pozwolenia na budowę oraz kredytu hipotecznego rozpoczynają się już 17 lutego b.r. w Gliwicach i potrwają aż do niedzieli 19 lutego.

[koniec abstraktu]

Bezpośrednie spotkania z Doradcami Domowy.pl umożliwiają uzyskanie pomocy z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom. Każdy, kto planuje budowę domu, jest w trakcie jej prowadzenia lub już ją zakończył i jest zainteresowany tematyką wykończenia i aranżacji wnętrz będzie mógł skorzystać z wiedzy ekspertów reprezentujących Domowy.pl podczas XIII Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz.

XIII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 28. w Gliwicach.

Wszyscy, którzy planują rozpoczęcie budowy i poszukują rzetelnej wiedzy na temat kryteriów wyboru działki i projektu domu, zastanawiają się nad formalnym aspektem przygotowania budowy – warunkami uzyskania pozwolenia na budowę, szacowaniem kosztów inwestycji oraz otrzymaniem kredytu mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Doradcy Domowy.pl – architekci z długoletnim stażem zawodowym, mogą wykonać adaptację projektu, pomóc wybrać materiały budowlane i nadzorować prowadzenie budowy. W ofercie sieci Domowy.pl dostępne są też usługi z zakresu aranżacji wnętrz oraz zagospodarowania posesji.

Niezależnie od regionu Polski i uwarunkowań lokalnych Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów.

Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.