Jesienny katalog Domowy.pl już w sprzedaży!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych. Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych.

Jesienna edycja katalogu Domowy.pl., dostępna w salonikach prasowych, to jak zwykle 501 sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów projektów domów, wraz z pakietem praktycznych informacji dotyczących procesu inwestycyjnego. Starannie wyselekcjonowany wybór oddaje najbardziej aktualne tendencje w budownictwie jednorodzinnym.

[koniec abstraktu]

Zdajemy sobie sprawę, że przy mnogości dostępnych obecnie projektów domów, trudno znaleźć ten jedyny. Po raz kolejny poprosiliśmy architektów o współpracę przy zawężeniu tego spektrum do wariantów możliwie najbardziej uniwersalnych, takich, które przypadły do gustu już wielu inwestorom, zyskały swoją markę i można je z pełną odpowiedzialnością polecać.

Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów. Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów.

Jesień to dobry moment, żeby wybrać swój wymarzony projekt domu – będziemy mieli jeszcze sporo czasu na formalności, aby na wiosnę móc ruszyć z budową. Być może właśnie katalog Domowy.pl umożliwi Państwu podjęcie decyzji. Prezentowany w nim wybór projektów to efekt współpracy renomowanych pracowni projektowych z tysiącami inwestorów. W jej wyniku doświadczeni architekci mogli zaproponować sprawdzone podczas wielu realizacji inwestorskich, odpowiadające obecnym standardom i niezawodne domy. Ich zestawienie zostało skrupulatnie przemyślane tak, by uwzględniać możliwie najszerszy wachlarz potrzeb polskich klientów. Są tu projekty na każdą działkę i na każdą kieszeń, o małym i dużym metrażu – od 49,70 mkw. aż po rezydencję o 530,80 mkw., zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, uwzględniające różne gusta i oczekiwania. Łączy je jedno: odpowiadają dobrze poznanym przez architektów preferencjom Polaków, są sprawdzone i posiadają rzetelną dokumentację. Ze względu na obecny trend budowlany większość przedstawionych propozycji mieści się w przedziale od 100 do 150 mkw. W jesiennym katalogu szczególny nacisk kładziemy na warianty ekonomiczne i wyróżniamy te, które dzięki prostej konstrukcji są tanie w budowie. –Poprosiliśmy architektów ze współpracujących z nami pracowni o wskazanie tych projektów, które opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiających znaczną redukcję kosztów na etapie budowy – mówi dr Krzysztof Piontek, redaktor naczelny katalogu Domowy.pl. –Stąd wiele propozycji z obecnego katalogu opatrzonych jest znaczkiem „Prosta konstrukcja, tani w budowie”. Wiemy, jak istotnym – w wielu przypadkach wręcz podstawowym kryterium przesądzającym o możliwości realizacji planów budowalnych są względy finansowe. Dlatego tym razem postawiliśmy na projekty nie generujące dużych kosztów – dodaje.

Prezentujemy domy cenionych i lubianych pracowni, jak: Archigraph, Archon+, Dobre Domy, Dom dla Ciebie, Domena, Lipińscy Domy, LK&Projekt, MG Projekt, MTM Styl, Z500.

Wybór projektów jak zwykle jest poprzedzony praktycznym przewodnikiem dla inwestora. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji, jak dopasować dom do działki, jak uzyskać pozwolenie na budowę i oszacować jej koszty, doradzamy w kwestiach finansowych i budowlanych. Doradcy Domowy.pl dzielą się na łamach katalogu swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na dylematy dotyczące wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. W bieżącym numerze podpowiadamy także, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń małego domu oraz dlaczego warto inwestować w technologie energooszczędne. Przedstawiamy także prawdziwą historię Moniki i Dominika, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z budowy domu: od wyboru projektu aż po pierwsze święta zorganizowane w swoim nowym, domowym azylu. Zdradzają czytelnikom, dlaczego zamienili projekt indywidualny na gotowy i dlaczego nie warto oszczędzać na wykonawcy. W katalogu jak zwykle zamieszczamy również kupony korzyści, które, przy współpracy z Domowy.pl, pozwalają optymalizować koszty budowy. –To kolejny proponowany przez nas sposób na redukcję kosztów związanych z procesem inwestycyjnym – mówi dr Krzysztof Piontek. –Inwestorzy, którzy nawiązują z nami współpracę, mogą liczyć na oszczędności na każdym etapie, w sumie pozwalające nawet na zwrot kosztów projektu domu – podpowiada.

Katalog z projektami Domowy.pl dostępny jest w ogólnopolskiej sprzedaży w cenie 8,89 zł.

 

Projekt domu: TK21TK21115,52 m²
Projekt domu: KątKąt116,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK233TK233116,14 m²
Projekt domu: TK8TK8116,30 m²
Projekt domu: Celio 2Celio 2116,31 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.