Jesienny katalog Domowy.pl już w sprzedaży!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych. Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych.

Jesienna edycja katalogu Domowy.pl., dostępna w salonikach prasowych, to jak zwykle 501 sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów projektów domów, wraz z pakietem praktycznych informacji dotyczących procesu inwestycyjnego. Starannie wyselekcjonowany wybór oddaje najbardziej aktualne tendencje w budownictwie jednorodzinnym.

[koniec abstraktu]

Zdajemy sobie sprawę, że przy mnogości dostępnych obecnie projektów domów, trudno znaleźć ten jedyny. Po raz kolejny poprosiliśmy architektów o współpracę przy zawężeniu tego spektrum do wariantów możliwie najbardziej uniwersalnych, takich, które przypadły do gustu już wielu inwestorom, zyskały swoją markę i można je z pełną odpowiedzialnością polecać.

Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów. Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów.

Jesień to dobry moment, żeby wybrać swój wymarzony projekt domu – będziemy mieli jeszcze sporo czasu na formalności, aby na wiosnę móc ruszyć z budową. Być może właśnie katalog Domowy.pl umożliwi Państwu podjęcie decyzji. Prezentowany w nim wybór projektów to efekt współpracy renomowanych pracowni projektowych z tysiącami inwestorów. W jej wyniku doświadczeni architekci mogli zaproponować sprawdzone podczas wielu realizacji inwestorskich, odpowiadające obecnym standardom i niezawodne domy. Ich zestawienie zostało skrupulatnie przemyślane tak, by uwzględniać możliwie najszerszy wachlarz potrzeb polskich klientów. Są tu projekty na każdą działkę i na każdą kieszeń, o małym i dużym metrażu – od 49,70 mkw. aż po rezydencję o 530,80 mkw., zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, uwzględniające różne gusta i oczekiwania. Łączy je jedno: odpowiadają dobrze poznanym przez architektów preferencjom Polaków, są sprawdzone i posiadają rzetelną dokumentację. Ze względu na obecny trend budowlany większość przedstawionych propozycji mieści się w przedziale od 100 do 150 mkw. W jesiennym katalogu szczególny nacisk kładziemy na warianty ekonomiczne i wyróżniamy te, które dzięki prostej konstrukcji są tanie w budowie. –Poprosiliśmy architektów ze współpracujących z nami pracowni o wskazanie tych projektów, które opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiających znaczną redukcję kosztów na etapie budowy – mówi dr Krzysztof Piontek, redaktor naczelny katalogu Domowy.pl. –Stąd wiele propozycji z obecnego katalogu opatrzonych jest znaczkiem „Prosta konstrukcja, tani w budowie”. Wiemy, jak istotnym – w wielu przypadkach wręcz podstawowym kryterium przesądzającym o możliwości realizacji planów budowalnych są względy finansowe. Dlatego tym razem postawiliśmy na projekty nie generujące dużych kosztów – dodaje.

Prezentujemy domy cenionych i lubianych pracowni, jak: Archigraph, Archon+, Dobre Domy, Dom dla Ciebie, Domena, Lipińscy Domy, LK&Projekt, MG Projekt, MTM Styl, Z500.

Wybór projektów jak zwykle jest poprzedzony praktycznym przewodnikiem dla inwestora. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji, jak dopasować dom do działki, jak uzyskać pozwolenie na budowę i oszacować jej koszty, doradzamy w kwestiach finansowych i budowlanych. Doradcy Domowy.pl dzielą się na łamach katalogu swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na dylematy dotyczące wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. W bieżącym numerze podpowiadamy także, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń małego domu oraz dlaczego warto inwestować w technologie energooszczędne. Przedstawiamy także prawdziwą historię Moniki i Dominika, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z budowy domu: od wyboru projektu aż po pierwsze święta zorganizowane w swoim nowym, domowym azylu. Zdradzają czytelnikom, dlaczego zamienili projekt indywidualny na gotowy i dlaczego nie warto oszczędzać na wykonawcy. W katalogu jak zwykle zamieszczamy również kupony korzyści, które, przy współpracy z Domowy.pl, pozwalają optymalizować koszty budowy. –To kolejny proponowany przez nas sposób na redukcję kosztów związanych z procesem inwestycyjnym – mówi dr Krzysztof Piontek. –Inwestorzy, którzy nawiązują z nami współpracę, mogą liczyć na oszczędności na każdym etapie, w sumie pozwalające nawet na zwrot kosztów projektu domu – podpowiada.

Katalog z projektami Domowy.pl dostępny jest w ogólnopolskiej sprzedaży w cenie 8,89 zł.

 

Projekt domu: Umbra (KO)Umbra (KO)88,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TiborTibor90,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Elka 3 (Y)Elka 3 (Y)91,64 m²
Projekt domu: Pelikan SlimPelikan Slim92,40 m²
Projekt domu: DorianDorian92,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Santia BisSantia Bis93,28 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.