Jesienny katalog Domowy.pl już w sprzedaży!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych. Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych.

Jesienna edycja katalogu Domowy.pl., dostępna w salonikach prasowych, to jak zwykle 501 sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów projektów domów, wraz z pakietem praktycznych informacji dotyczących procesu inwestycyjnego. Starannie wyselekcjonowany wybór oddaje najbardziej aktualne tendencje w budownictwie jednorodzinnym.

[koniec abstraktu]

Zdajemy sobie sprawę, że przy mnogości dostępnych obecnie projektów domów, trudno znaleźć ten jedyny. Po raz kolejny poprosiliśmy architektów o współpracę przy zawężeniu tego spektrum do wariantów możliwie najbardziej uniwersalnych, takich, które przypadły do gustu już wielu inwestorom, zyskały swoją markę i można je z pełną odpowiedzialnością polecać.

Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów. Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów.

Jesień to dobry moment, żeby wybrać swój wymarzony projekt domu – będziemy mieli jeszcze sporo czasu na formalności, aby na wiosnę móc ruszyć z budową. Być może właśnie katalog Domowy.pl umożliwi Państwu podjęcie decyzji. Prezentowany w nim wybór projektów to efekt współpracy renomowanych pracowni projektowych z tysiącami inwestorów. W jej wyniku doświadczeni architekci mogli zaproponować sprawdzone podczas wielu realizacji inwestorskich, odpowiadające obecnym standardom i niezawodne domy. Ich zestawienie zostało skrupulatnie przemyślane tak, by uwzględniać możliwie najszerszy wachlarz potrzeb polskich klientów. Są tu projekty na każdą działkę i na każdą kieszeń, o małym i dużym metrażu – od 49,70 mkw. aż po rezydencję o 530,80 mkw., zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, uwzględniające różne gusta i oczekiwania. Łączy je jedno: odpowiadają dobrze poznanym przez architektów preferencjom Polaków, są sprawdzone i posiadają rzetelną dokumentację. Ze względu na obecny trend budowlany większość przedstawionych propozycji mieści się w przedziale od 100 do 150 mkw. W jesiennym katalogu szczególny nacisk kładziemy na warianty ekonomiczne i wyróżniamy te, które dzięki prostej konstrukcji są tanie w budowie. –Poprosiliśmy architektów ze współpracujących z nami pracowni o wskazanie tych projektów, które opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiających znaczną redukcję kosztów na etapie budowy – mówi dr Krzysztof Piontek, redaktor naczelny katalogu Domowy.pl. –Stąd wiele propozycji z obecnego katalogu opatrzonych jest znaczkiem „Prosta konstrukcja, tani w budowie”. Wiemy, jak istotnym – w wielu przypadkach wręcz podstawowym kryterium przesądzającym o możliwości realizacji planów budowalnych są względy finansowe. Dlatego tym razem postawiliśmy na projekty nie generujące dużych kosztów – dodaje.

Prezentujemy domy cenionych i lubianych pracowni, jak: Archigraph, Archon+, Dobre Domy, Dom dla Ciebie, Domena, Lipińscy Domy, LK&Projekt, MG Projekt, MTM Styl, Z500.

Wybór projektów jak zwykle jest poprzedzony praktycznym przewodnikiem dla inwestora. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji, jak dopasować dom do działki, jak uzyskać pozwolenie na budowę i oszacować jej koszty, doradzamy w kwestiach finansowych i budowlanych. Doradcy Domowy.pl dzielą się na łamach katalogu swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na dylematy dotyczące wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. W bieżącym numerze podpowiadamy także, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń małego domu oraz dlaczego warto inwestować w technologie energooszczędne. Przedstawiamy także prawdziwą historię Moniki i Dominika, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z budowy domu: od wyboru projektu aż po pierwsze święta zorganizowane w swoim nowym, domowym azylu. Zdradzają czytelnikom, dlaczego zamienili projekt indywidualny na gotowy i dlaczego nie warto oszczędzać na wykonawcy. W katalogu jak zwykle zamieszczamy również kupony korzyści, które, przy współpracy z Domowy.pl, pozwalają optymalizować koszty budowy. –To kolejny proponowany przez nas sposób na redukcję kosztów związanych z procesem inwestycyjnym – mówi dr Krzysztof Piontek. –Inwestorzy, którzy nawiązują z nami współpracę, mogą liczyć na oszczędności na każdym etapie, w sumie pozwalające nawet na zwrot kosztów projektu domu – podpowiada.

Katalog z projektami Domowy.pl dostępny jest w ogólnopolskiej sprzedaży w cenie 8,89 zł.

 

Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.