Jesienny katalog Domowy.pl już w sprzedaży!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych. Jesienny katalog z projektami Domowy.pl już jest dostępny w salonikach prasowych.

Jesienna edycja katalogu Domowy.pl., dostępna w salonikach prasowych, to jak zwykle 501 sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów projektów domów, wraz z pakietem praktycznych informacji dotyczących procesu inwestycyjnego. Starannie wyselekcjonowany wybór oddaje najbardziej aktualne tendencje w budownictwie jednorodzinnym.

[koniec abstraktu]

Zdajemy sobie sprawę, że przy mnogości dostępnych obecnie projektów domów, trudno znaleźć ten jedyny. Po raz kolejny poprosiliśmy architektów o współpracę przy zawężeniu tego spektrum do wariantów możliwie najbardziej uniwersalnych, takich, które przypadły do gustu już wielu inwestorom, zyskały swoją markę i można je z pełną odpowiedzialnością polecać.

Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów. Wybór projektów w katalogu to wynik współpracy architektów z tysiącami inwestorów.

Jesień to dobry moment, żeby wybrać swój wymarzony projekt domu – będziemy mieli jeszcze sporo czasu na formalności, aby na wiosnę móc ruszyć z budową. Być może właśnie katalog Domowy.pl umożliwi Państwu podjęcie decyzji. Prezentowany w nim wybór projektów to efekt współpracy renomowanych pracowni projektowych z tysiącami inwestorów. W jej wyniku doświadczeni architekci mogli zaproponować sprawdzone podczas wielu realizacji inwestorskich, odpowiadające obecnym standardom i niezawodne domy. Ich zestawienie zostało skrupulatnie przemyślane tak, by uwzględniać możliwie najszerszy wachlarz potrzeb polskich klientów. Są tu projekty na każdą działkę i na każdą kieszeń, o małym i dużym metrażu – od 49,70 mkw. aż po rezydencję o 530,80 mkw., zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne, uwzględniające różne gusta i oczekiwania. Łączy je jedno: odpowiadają dobrze poznanym przez architektów preferencjom Polaków, są sprawdzone i posiadają rzetelną dokumentację. Ze względu na obecny trend budowlany większość przedstawionych propozycji mieści się w przedziale od 100 do 150 mkw. W jesiennym katalogu szczególny nacisk kładziemy na warianty ekonomiczne i wyróżniamy te, które dzięki prostej konstrukcji są tanie w budowie. –Poprosiliśmy architektów ze współpracujących z nami pracowni o wskazanie tych projektów, które opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiających znaczną redukcję kosztów na etapie budowy – mówi dr Krzysztof Piontek, redaktor naczelny katalogu Domowy.pl. –Stąd wiele propozycji z obecnego katalogu opatrzonych jest znaczkiem „Prosta konstrukcja, tani w budowie”. Wiemy, jak istotnym – w wielu przypadkach wręcz podstawowym kryterium przesądzającym o możliwości realizacji planów budowalnych są względy finansowe. Dlatego tym razem postawiliśmy na projekty nie generujące dużych kosztów – dodaje.

Prezentujemy domy cenionych i lubianych pracowni, jak: Archigraph, Archon+, Dobre Domy, Dom dla Ciebie, Domena, Lipińscy Domy, LK&Projekt, MG Projekt, MTM Styl, Z500.

Wybór projektów jak zwykle jest poprzedzony praktycznym przewodnikiem dla inwestora. Podpowiadamy, jak uniknąć błędów przy podejmowaniu decyzji, jak dopasować dom do działki, jak uzyskać pozwolenie na budowę i oszacować jej koszty, doradzamy w kwestiach finansowych i budowlanych. Doradcy Domowy.pl dzielą się na łamach katalogu swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na dylematy dotyczące wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. W bieżącym numerze podpowiadamy także, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń małego domu oraz dlaczego warto inwestować w technologie energooszczędne. Przedstawiamy także prawdziwą historię Moniki i Dominika, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z budowy domu: od wyboru projektu aż po pierwsze święta zorganizowane w swoim nowym, domowym azylu. Zdradzają czytelnikom, dlaczego zamienili projekt indywidualny na gotowy i dlaczego nie warto oszczędzać na wykonawcy. W katalogu jak zwykle zamieszczamy również kupony korzyści, które, przy współpracy z Domowy.pl, pozwalają optymalizować koszty budowy. –To kolejny proponowany przez nas sposób na redukcję kosztów związanych z procesem inwestycyjnym – mówi dr Krzysztof Piontek. –Inwestorzy, którzy nawiązują z nami współpracę, mogą liczyć na oszczędności na każdym etapie, w sumie pozwalające nawet na zwrot kosztów projektu domu – podpowiada.

Katalog z projektami Domowy.pl dostępny jest w ogólnopolskiej sprzedaży w cenie 8,89 zł.

 

Projekt domu: Kaminero LuxKaminero Lux154,17 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZenonZenon154,20 m²
Projekt domu: Odważny 2Odważny 2154,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WandaWanda155,00 m²
Projekt domu: Własny 1Własny 1155,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK58TK58155,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.