KONBET POZNAŃ liderem jakości

Autor: Konbet; Data publikacji: 2013-07-05
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

przyjemnością informujemy, iż firma KONBET Sp. z o.o. Sp.k po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Budownictwie, przyznawanym firmom, których produkty i usługi zasługują na miano LIDERA JAKOŚCI. Po pierwszej tegorocznej Gali Najwyższej Jakości zorganizowanej 28 lutego br. i tym razem gmach pałacu w Biedrusku gościł 27 czerwca najlepsze firmy z całego kraju, zarówno duże, średnie jak i te najmniejsze.

[koniec abstraktu]

W odnowionej sali reprezentacyjnej zasiedli przedstawiciele samorządów nagrodzonych i wyróżnionych przedsiębiorstw, najlepsi menedżerowie w swojej branży. 

W Europie ponad 40 procent przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatami związanymi z jakością. W Polsce wciąż ich liczba nie przekracza 2 procent – mówił prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i przewodniczący kapituły programu Najwyższa Jakość. Certyfikat Najwyższej Jakości jest potrzebny przedsiębiorstwom z różnych względów: prestiżowych, rynkowych, ekonomicznych czy rozwojowych. Posiadanie certyfikatu przede wszystkim pozytywnie wyróżnia firmę na rynku, w branży i regionie – podkreślał profesor Gabrusewicz.

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

W II tegorocznej edycji konkursu, na podstawie wyników oceny jakościowej wyrobów i usług oraz zarządzania przez jakość, kapituła przyznała tytuł laureata i wyróżniła certyfikatami Najwyższej Jakości oraz nagrodami Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu 13 przedsiębiorstw. Reprezentują one szeroki wachlarz branż: budowlaną, medyczną czy edukacyjną. W gronie finalistów znaleźli się między innymi: Konbet Sp. z o.o. Sp. k., DRAWEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wielkopolskim, Restauracja PAPAVERO s.c. w Poznaniu, OKULUS Sp. z o.o. w Kaliszu, NORD PARTNER Sp. z o.o. w Toruniu, CEG-BUD Sp. z o.o. w Wolsztynie, ARS MEDICAL Sp. z o.o.w Pile, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w Gnieźnie, E.K.O.- PŁYTA Sp. z o.o. w Kościanie, Zakład Ogólnobudowlany KOS-BUD w Gnieźnie. Nagrody wręczyli członkowie kapituły w obecności prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i wiceprezydenta Kalisza Jacka Konopki. 

Program jakościowy Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, to nie tylko poddanie się rygorom samooceny, a później weryfikacji ekspertów jakości. To także stała współpraca ze stowarzyszeniem, które pomaga laureatom podnosić poziom wiedzy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Taka aktywność wzmacnia działania przedsiębiorstw i upewnia je, że można dzięki własnej pracy, spełniać najwyższe standardy jakości. 

Obecny na wręczeniu certyfikatów - obok przedstawicieli samorządów z regionu – wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Piotr Laskowski dziękował organizatorom za stworzenie po raz kolejny dobrej atmosfery dla przedsiębiorców, których wyroby i usługi będą miały teraz lepszą pozycję w walce o europejskich klientów i większe szanse w zwyciężaniu w przetargach. O firmach, które zdobyły certyfikaty Najwyższa Jakość, jako liderach wielkopolskiej przedsiębiorczości, mówił też prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Michał Grześkowiak. Podczas spotkania w pałacu wyraził zadowolenie, że coraz więcej przedsiębiorców przekazuje strategiczne stanowiska w swoich firmach dobrze wykształconej, młodej kadrze menedżerskiej.

Projekt domu: WąskiWąski202,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-33HomeKONCEPT-33213,89 m²
Projekt domu: KomfortowyKomfortowy215,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-41HomeKONCEPT-41218,79 m²
Projekt domu: OrleanOrlean225,80 m²
Projekt domu: Madera 3Madera 3226,31 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-30HomeKONCEPT-30247,16 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-40HomeKONCEPT-40259,74 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.