KONBET POZNAŃ liderem jakości

Autor: Konbet; Data publikacji: 2013-07-05
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

przyjemnością informujemy, iż firma KONBET Sp. z o.o. Sp.k po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Budownictwie, przyznawanym firmom, których produkty i usługi zasługują na miano LIDERA JAKOŚCI. Po pierwszej tegorocznej Gali Najwyższej Jakości zorganizowanej 28 lutego br. i tym razem gmach pałacu w Biedrusku gościł 27 czerwca najlepsze firmy z całego kraju, zarówno duże, średnie jak i te najmniejsze.

[koniec abstraktu]

W odnowionej sali reprezentacyjnej zasiedli przedstawiciele samorządów nagrodzonych i wyróżnionych przedsiębiorstw, najlepsi menedżerowie w swojej branży. 

W Europie ponad 40 procent przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatami związanymi z jakością. W Polsce wciąż ich liczba nie przekracza 2 procent – mówił prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i przewodniczący kapituły programu Najwyższa Jakość. Certyfikat Najwyższej Jakości jest potrzebny przedsiębiorstwom z różnych względów: prestiżowych, rynkowych, ekonomicznych czy rozwojowych. Posiadanie certyfikatu przede wszystkim pozytywnie wyróżnia firmę na rynku, w branży i regionie – podkreślał profesor Gabrusewicz.

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

W II tegorocznej edycji konkursu, na podstawie wyników oceny jakościowej wyrobów i usług oraz zarządzania przez jakość, kapituła przyznała tytuł laureata i wyróżniła certyfikatami Najwyższej Jakości oraz nagrodami Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu 13 przedsiębiorstw. Reprezentują one szeroki wachlarz branż: budowlaną, medyczną czy edukacyjną. W gronie finalistów znaleźli się między innymi: Konbet Sp. z o.o. Sp. k., DRAWEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wielkopolskim, Restauracja PAPAVERO s.c. w Poznaniu, OKULUS Sp. z o.o. w Kaliszu, NORD PARTNER Sp. z o.o. w Toruniu, CEG-BUD Sp. z o.o. w Wolsztynie, ARS MEDICAL Sp. z o.o.w Pile, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w Gnieźnie, E.K.O.- PŁYTA Sp. z o.o. w Kościanie, Zakład Ogólnobudowlany KOS-BUD w Gnieźnie. Nagrody wręczyli członkowie kapituły w obecności prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i wiceprezydenta Kalisza Jacka Konopki. 

Program jakościowy Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, to nie tylko poddanie się rygorom samooceny, a później weryfikacji ekspertów jakości. To także stała współpraca ze stowarzyszeniem, które pomaga laureatom podnosić poziom wiedzy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Taka aktywność wzmacnia działania przedsiębiorstw i upewnia je, że można dzięki własnej pracy, spełniać najwyższe standardy jakości. 

Obecny na wręczeniu certyfikatów - obok przedstawicieli samorządów z regionu – wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Piotr Laskowski dziękował organizatorom za stworzenie po raz kolejny dobrej atmosfery dla przedsiębiorców, których wyroby i usługi będą miały teraz lepszą pozycję w walce o europejskich klientów i większe szanse w zwyciężaniu w przetargach. O firmach, które zdobyły certyfikaty Najwyższa Jakość, jako liderach wielkopolskiej przedsiębiorczości, mówił też prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Michał Grześkowiak. Podczas spotkania w pałacu wyraził zadowolenie, że coraz więcej przedsiębiorców przekazuje strategiczne stanowiska w swoich firmach dobrze wykształconej, młodej kadrze menedżerskiej.

Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.