KONBET POZNAŃ liderem jakości

Autor: Konbet; Data publikacji: 2013-07-05
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

przyjemnością informujemy, iż firma KONBET Sp. z o.o. Sp.k po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Budownictwie, przyznawanym firmom, których produkty i usługi zasługują na miano LIDERA JAKOŚCI. Po pierwszej tegorocznej Gali Najwyższej Jakości zorganizowanej 28 lutego br. i tym razem gmach pałacu w Biedrusku gościł 27 czerwca najlepsze firmy z całego kraju, zarówno duże, średnie jak i te najmniejsze.

[koniec abstraktu]

W odnowionej sali reprezentacyjnej zasiedli przedstawiciele samorządów nagrodzonych i wyróżnionych przedsiębiorstw, najlepsi menedżerowie w swojej branży. 

W Europie ponad 40 procent przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatami związanymi z jakością. W Polsce wciąż ich liczba nie przekracza 2 procent – mówił prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i przewodniczący kapituły programu Najwyższa Jakość. Certyfikat Najwyższej Jakości jest potrzebny przedsiębiorstwom z różnych względów: prestiżowych, rynkowych, ekonomicznych czy rozwojowych. Posiadanie certyfikatu przede wszystkim pozytywnie wyróżnia firmę na rynku, w branży i regionie – podkreślał profesor Gabrusewicz.

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

W II tegorocznej edycji konkursu, na podstawie wyników oceny jakościowej wyrobów i usług oraz zarządzania przez jakość, kapituła przyznała tytuł laureata i wyróżniła certyfikatami Najwyższej Jakości oraz nagrodami Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu 13 przedsiębiorstw. Reprezentują one szeroki wachlarz branż: budowlaną, medyczną czy edukacyjną. W gronie finalistów znaleźli się między innymi: Konbet Sp. z o.o. Sp. k., DRAWEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wielkopolskim, Restauracja PAPAVERO s.c. w Poznaniu, OKULUS Sp. z o.o. w Kaliszu, NORD PARTNER Sp. z o.o. w Toruniu, CEG-BUD Sp. z o.o. w Wolsztynie, ARS MEDICAL Sp. z o.o.w Pile, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w Gnieźnie, E.K.O.- PŁYTA Sp. z o.o. w Kościanie, Zakład Ogólnobudowlany KOS-BUD w Gnieźnie. Nagrody wręczyli członkowie kapituły w obecności prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i wiceprezydenta Kalisza Jacka Konopki. 

Program jakościowy Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, to nie tylko poddanie się rygorom samooceny, a później weryfikacji ekspertów jakości. To także stała współpraca ze stowarzyszeniem, które pomaga laureatom podnosić poziom wiedzy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Taka aktywność wzmacnia działania przedsiębiorstw i upewnia je, że można dzięki własnej pracy, spełniać najwyższe standardy jakości. 

Obecny na wręczeniu certyfikatów - obok przedstawicieli samorządów z regionu – wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Piotr Laskowski dziękował organizatorom za stworzenie po raz kolejny dobrej atmosfery dla przedsiębiorców, których wyroby i usługi będą miały teraz lepszą pozycję w walce o europejskich klientów i większe szanse w zwyciężaniu w przetargach. O firmach, które zdobyły certyfikaty Najwyższa Jakość, jako liderach wielkopolskiej przedsiębiorczości, mówił też prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Michał Grześkowiak. Podczas spotkania w pałacu wyraził zadowolenie, że coraz więcej przedsiębiorców przekazuje strategiczne stanowiska w swoich firmach dobrze wykształconej, młodej kadrze menedżerskiej.

Projekt domu: DarlenaDarlena143,55 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WilsonWilson145,20 m²
Projekt domu: Prosty 2AProsty 2A145,50 m²
Projekt domu: TamaraTamara146,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.