KONBET POZNAŃ liderem jakości

Autor: Konbet; Data publikacji: 2013-07-05
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

przyjemnością informujemy, iż firma KONBET Sp. z o.o. Sp.k po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Budownictwie, przyznawanym firmom, których produkty i usługi zasługują na miano LIDERA JAKOŚCI. Po pierwszej tegorocznej Gali Najwyższej Jakości zorganizowanej 28 lutego br. i tym razem gmach pałacu w Biedrusku gościł 27 czerwca najlepsze firmy z całego kraju, zarówno duże, średnie jak i te najmniejsze.

[koniec abstraktu]

W odnowionej sali reprezentacyjnej zasiedli przedstawiciele samorządów nagrodzonych i wyróżnionych przedsiębiorstw, najlepsi menedżerowie w swojej branży. 

W Europie ponad 40 procent przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatami związanymi z jakością. W Polsce wciąż ich liczba nie przekracza 2 procent – mówił prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i przewodniczący kapituły programu Najwyższa Jakość. Certyfikat Najwyższej Jakości jest potrzebny przedsiębiorstwom z różnych względów: prestiżowych, rynkowych, ekonomicznych czy rozwojowych. Posiadanie certyfikatu przede wszystkim pozytywnie wyróżnia firmę na rynku, w branży i regionie – podkreślał profesor Gabrusewicz.

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

W II tegorocznej edycji konkursu, na podstawie wyników oceny jakościowej wyrobów i usług oraz zarządzania przez jakość, kapituła przyznała tytuł laureata i wyróżniła certyfikatami Najwyższej Jakości oraz nagrodami Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu 13 przedsiębiorstw. Reprezentują one szeroki wachlarz branż: budowlaną, medyczną czy edukacyjną. W gronie finalistów znaleźli się między innymi: Konbet Sp. z o.o. Sp. k., DRAWEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wielkopolskim, Restauracja PAPAVERO s.c. w Poznaniu, OKULUS Sp. z o.o. w Kaliszu, NORD PARTNER Sp. z o.o. w Toruniu, CEG-BUD Sp. z o.o. w Wolsztynie, ARS MEDICAL Sp. z o.o.w Pile, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w Gnieźnie, E.K.O.- PŁYTA Sp. z o.o. w Kościanie, Zakład Ogólnobudowlany KOS-BUD w Gnieźnie. Nagrody wręczyli członkowie kapituły w obecności prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i wiceprezydenta Kalisza Jacka Konopki. 

Program jakościowy Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, to nie tylko poddanie się rygorom samooceny, a później weryfikacji ekspertów jakości. To także stała współpraca ze stowarzyszeniem, które pomaga laureatom podnosić poziom wiedzy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Taka aktywność wzmacnia działania przedsiębiorstw i upewnia je, że można dzięki własnej pracy, spełniać najwyższe standardy jakości. 

Obecny na wręczeniu certyfikatów - obok przedstawicieli samorządów z regionu – wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Piotr Laskowski dziękował organizatorom za stworzenie po raz kolejny dobrej atmosfery dla przedsiębiorców, których wyroby i usługi będą miały teraz lepszą pozycję w walce o europejskich klientów i większe szanse w zwyciężaniu w przetargach. O firmach, które zdobyły certyfikaty Najwyższa Jakość, jako liderach wielkopolskiej przedsiębiorczości, mówił też prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Michał Grześkowiak. Podczas spotkania w pałacu wyraził zadowolenie, że coraz więcej przedsiębiorców przekazuje strategiczne stanowiska w swoich firmach dobrze wykształconej, młodej kadrze menedżerskiej.

Projekt domu: Galilea BisGalilea Bis133,45 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ArmandaArmanda133,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK74TK74133,95 m²
Projekt domu: Torina 2MTorina 2M133,99 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Gaja 3Gaja 3134,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Atrakcyjny 3AAtrakcyjny 3A134,30 m²
Więcej polecanych projektów domów

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16

Mały ogród

Dokładnie im mniej kombinowania tym lepiej ,ja bym zrobiła jeden skalnik gdzieś w rogu ,posadziłabym byliny (ja tak mam) i fajnie jest odgrodzić te rośliny elementami małej architektury.Ja skorzystałam z oferty firmy Joniec,pasowała mi kolorystyka elementów skarpowych i dzięki nim uzyskałam dwupoziomowy skalnik.a w środku ogrodu po prostu posadź trawę.

Autor: arla17, data: 2018-08-09 22:14:49
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.