KONBET POZNAŃ liderem jakości

Autor: Konbet; Data publikacji: 2013-07-05
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

przyjemnością informujemy, iż firma KONBET Sp. z o.o. Sp.k po raz kolejny została wyróżniona Certyfikatem Najwyższej Jakości w Budownictwie, przyznawanym firmom, których produkty i usługi zasługują na miano LIDERA JAKOŚCI. Po pierwszej tegorocznej Gali Najwyższej Jakości zorganizowanej 28 lutego br. i tym razem gmach pałacu w Biedrusku gościł 27 czerwca najlepsze firmy z całego kraju, zarówno duże, średnie jak i te najmniejsze.

[koniec abstraktu]

W odnowionej sali reprezentacyjnej zasiedli przedstawiciele samorządów nagrodzonych i wyróżnionych przedsiębiorstw, najlepsi menedżerowie w swojej branży. 

W Europie ponad 40 procent przedsiębiorstw może pochwalić się certyfikatami związanymi z jakością. W Polsce wciąż ich liczba nie przekracza 2 procent – mówił prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i przewodniczący kapituły programu Najwyższa Jakość. Certyfikat Najwyższej Jakości jest potrzebny przedsiębiorstwom z różnych względów: prestiżowych, rynkowych, ekonomicznych czy rozwojowych. Posiadanie certyfikatu przede wszystkim pozytywnie wyróżnia firmę na rynku, w branży i regionie – podkreślał profesor Gabrusewicz.

Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet) Prezes Artur Kisiołek odbiera Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie (Fot. Konbet)

W II tegorocznej edycji konkursu, na podstawie wyników oceny jakościowej wyrobów i usług oraz zarządzania przez jakość, kapituła przyznała tytuł laureata i wyróżniła certyfikatami Najwyższej Jakości oraz nagrodami Menedżera Najwyższej Jakości i Ikara Biznesu 13 przedsiębiorstw. Reprezentują one szeroki wachlarz branż: budowlaną, medyczną czy edukacyjną. W gronie finalistów znaleźli się między innymi: Konbet Sp. z o.o. Sp. k., DRAWEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wielkopolskim, Restauracja PAPAVERO s.c. w Poznaniu, OKULUS Sp. z o.o. w Kaliszu, NORD PARTNER Sp. z o.o. w Toruniu, CEG-BUD Sp. z o.o. w Wolsztynie, ARS MEDICAL Sp. z o.o.w Pile, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium w Gnieźnie, E.K.O.- PŁYTA Sp. z o.o. w Kościanie, Zakład Ogólnobudowlany KOS-BUD w Gnieźnie. Nagrody wręczyli członkowie kapituły w obecności prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego i wiceprezydenta Kalisza Jacka Konopki. 

Program jakościowy Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, to nie tylko poddanie się rygorom samooceny, a później weryfikacji ekspertów jakości. To także stała współpraca ze stowarzyszeniem, które pomaga laureatom podnosić poziom wiedzy z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem. Taka aktywność wzmacnia działania przedsiębiorstw i upewnia je, że można dzięki własnej pracy, spełniać najwyższe standardy jakości. 

Obecny na wręczeniu certyfikatów - obok przedstawicieli samorządów z regionu – wiceprezes Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Piotr Laskowski dziękował organizatorom za stworzenie po raz kolejny dobrej atmosfery dla przedsiębiorców, których wyroby i usługi będą miały teraz lepszą pozycję w walce o europejskich klientów i większe szanse w zwyciężaniu w przetargach. O firmach, które zdobyły certyfikaty Najwyższa Jakość, jako liderach wielkopolskiej przedsiębiorczości, mówił też prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością Michał Grześkowiak. Podczas spotkania w pałacu wyraził zadowolenie, że coraz więcej przedsiębiorców przekazuje strategiczne stanowiska w swoich firmach dobrze wykształconej, młodej kadrze menedżerskiej.

Projekt domu: Noelia Bis 2MNoelia Bis 2M130,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK32TK32130,50 m²
Projekt domu: TK73TK73130,51 m²
Projekt domu: AlandraAlandra131,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Torina Bis 2MTorina Bis 2M131,54 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.