Konkurs pod hasłem „Ekodomek”

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-05-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Konkurs pod hasłem „Ekodomek” Konkurs pod hasłem „Ekodomek”

Uwaga, uwaga! Wydłużamy konkurs "Ekodomek"

Domowy.pl z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka chciałby zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami do uczestnictwa w naszym ciekawym konkursie. Główną ideą naszego konkursu jest zachęcenie do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Hasło przewodnie konkursu to EkoDomek!

[koniec abstraktu]

Zadanie konkursowe:

Przy współpracy mamy oraz taty stwórz ekologiczny dom wykorzystując naturalne produkty lub materiały podatne na recykling. Pokaż, że wiesz co to znaczy projekt eko.

Wyślij do nas zdjęcie swojego projektu z krótkim opisem czym dla Twojej rodziny jest dom ekologiczny.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć zostanie wyłoniona zwycięska rodzina!

Prace konkursowe można zgłaszać do 9 czerwca 2013r. na adres biuro@domowy.pl z dopiskiem konkurs „ Ekodomek”. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 czerwca na łamach portalu Domowy.pl.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięska rodzina otrzyma kosz piknikowy z wyposażeniem dla 4 osób oraz zestaw dużych tekturowych klocków Hocki-Klocki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zaglądajcie na nasz fanpage na facebooku znajdziecie tam inspiracje konkursowe!

Nagrody w konkursie Nagrody w konkursie "Ekodomek"

Elegancki wiklinowy kosz piknikowy z 4 zestawami zawierającymi kieliszki, talerzyki deserowe, sztućce i serwetki z materiału. Pod pokrywą mieści się też pieprzniczka i solniczka oraz korkociąg i otwieracz do butelek. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz aby zorganizować wyjątkowy piknik!

Hocki-Klocki to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze. Zostały zaprojektowane tak, by nie narzucać gotowych rozwiązań, wymagające zaangażowania intelektualnego. Wykonane z ekologicznej szarej tektury zachęcają do zabawy: rysowania po nich, wycinania, ozdabiania. Klocki pozwalają na wznoszenie domków różnych rozmiarów i wielu kształtów.

Hocki-Klocki

Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ex HouseEx House160,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GoranGoran163,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z Charakterem 1Z Charakterem 1163,80 m²
Projekt domu: NebraskaNebraska164,10 m²
Więcej polecanych projektów domów

Ogrzewnie domu kominkiem

Już pomijam pozwolenia i przepisy. Ale moim zdaniem ogrzewanie kominkiem domu jest trochę problematyczne. Jak to niektórzy mówią, z salonu robi się kotłownię. Na waszym miejscu zdecydowałabym się jednak na ogrzewanie domu w tradycyjny sposób. Ja mam kocioł na pellet (dobrego, polskiego producenta - firmy Sas) i jest to dla mnie super wygodne rozwiązanie. Kocioł ma automatyczny podajnik, a z pelletu powstaje naprawdę niewiele popiołu, tak że obsługa jego jest bezproblemowa.

Autor: Adeli, data: 2018-03-23 14:00:16

Kominy systemowe

Ale, w czym widzisz problem. Wybierasz interesujący się system, zamawiasz, płacisz i montujesz. Nie ma tu niczego niezwykłego. Tak samo kupuje się system kominowy, jak np. bloczki fundamentowe. To nic skomplikowanego. Pamiętaj tylko przy montażu, że warto pewne newralgiczne elementy zabezpieczyć sznurem uszczelniający. Bardzo dobre sznury ma firma Protector - http://dylatacjeppoz.pl/. Głównie chodzi o to by taki sznur miał wysoką klasę odporności ogniowej.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:49:31

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier, nie wygląda źle. Ale mi ostatnio bardzo przypadły do gustu, nowoczesne elewacje, takie jak można sobie obejrzeć na stronie firmy Barwa System - [url]http://blog.barwasystem.pl/category/produkty/siatki/[/url]. Szczególnie te z siatki wyglądają rewelacyjnie. Oczywiście u nas jeszcze mało kto stosuje takie rozwiązania dla domów jednorodzinnych. Ale myślę, że patrząc na to, jak dobrze to wygląda i jak jest wygodne jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację, to z czasem sporo osób, będzie się decydować na właśnie takie elewacje.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:45:48

Oszczędzanie energii_kolektory

Oczywiście, że kolektory mają inne zadanie niż ozdoba budynku. A jednak nie każdemu podoba się wizja, umieszczanie ich na dachu i szpecenia całości. Jak masz dużą działkę, to możesz je spokojnie rozmieścić na działce. Ale już co do szczegółów to musiałbyś się dopytać w jakiejś porządnej firmie, która się tą tematyką zajmuje, jak np. http://oemsolar.pl/. Na pewno będą w stanie ci pomóc, bo od lat robią tego typu rzeczy.

Autor: Tom55, data: 2018-03-23 13:42:00

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.