Konkurs pod hasłem „Ekodomek”

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-05-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Konkurs pod hasłem „Ekodomek” Konkurs pod hasłem „Ekodomek”

Uwaga, uwaga! Wydłużamy konkurs "Ekodomek"

Domowy.pl z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka chciałby zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami do uczestnictwa w naszym ciekawym konkursie. Główną ideą naszego konkursu jest zachęcenie do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Hasło przewodnie konkursu to EkoDomek!

[koniec abstraktu]

Zadanie konkursowe:

Przy współpracy mamy oraz taty stwórz ekologiczny dom wykorzystując naturalne produkty lub materiały podatne na recykling. Pokaż, że wiesz co to znaczy projekt eko.

Wyślij do nas zdjęcie swojego projektu z krótkim opisem czym dla Twojej rodziny jest dom ekologiczny.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć zostanie wyłoniona zwycięska rodzina!

Prace konkursowe można zgłaszać do 9 czerwca 2013r. na adres biuro@domowy.pl z dopiskiem konkurs „ Ekodomek”. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 czerwca na łamach portalu Domowy.pl.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięska rodzina otrzyma kosz piknikowy z wyposażeniem dla 4 osób oraz zestaw dużych tekturowych klocków Hocki-Klocki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zaglądajcie na nasz fanpage na facebooku znajdziecie tam inspiracje konkursowe!

Nagrody w konkursie Nagrody w konkursie "Ekodomek"

Elegancki wiklinowy kosz piknikowy z 4 zestawami zawierającymi kieliszki, talerzyki deserowe, sztućce i serwetki z materiału. Pod pokrywą mieści się też pieprzniczka i solniczka oraz korkociąg i otwieracz do butelek. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz aby zorganizować wyjątkowy piknik!

Hocki-Klocki to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze. Zostały zaprojektowane tak, by nie narzucać gotowych rozwiązań, wymagające zaangażowania intelektualnego. Wykonane z ekologicznej szarej tektury zachęcają do zabawy: rysowania po nich, wycinania, ozdabiania. Klocki pozwalają na wznoszenie domków różnych rozmiarów i wielu kształtów.

Hocki-Klocki

Projekt domu: Galilea BisGalilea Bis133,45 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ArmandaArmanda133,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK74TK74133,95 m²
Projekt domu: Torina 2MTorina 2M133,99 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Gaja 3Gaja 3134,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Atrakcyjny 3AAtrakcyjny 3A134,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.