Kuchnia i łazienka pod skosami

Opracowanie: VELUX Polska Sp. z o.o.; Data publikacji: 2010-05-25
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Okno GGU Okno GGU, fot. VELUX

W mieszkaniach pod skosami często spotykamy otwarte aneksy kuchenne, zaś w domach na poddaszu najczęściej główna łazienka mieści się przy sypialniach. Najlepszym rozwiązaniem do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności są okna VELUX GGU, które ze względu na swoją unikalną konstrukcję, są szczególnie odporne na wodę.

[koniec abstraktu]

Rama i skrzydło zostały tak wyprofilowane, że można zainstalować okno nawet nad kuchennym zlewem lub umywalką – spadające krople swobodnie z niego spłyną. Rdzeń drewniany okna pokryto podciśnieniem wyjątkowo twardym i odpornym poliuretanem, dlatego okno jest niezwykle trwałe, łatwe w do utrzymania w czystości i nie wymaga częstej konserwacji. Białe wykończenie świetnie pasuje do okien pionowych, a także nowoczesnego wystroju wnętrza. Dobrym dodatkiem do okien są rolety z półprzepuszczalnej tkaniny lub tradycyjne żaluzje - nie tylko ochronią aneks kuchenny przed nadmiarem światła w lecie, ale będą znakomitą dekoracją wnętrza. W przypadku okien umieszczonych wyżej lepiej sprawdzają się okna elektryczne VELUX GGU Integra®, którymi można operować za pomocą pilota z dowolnego miejsca w domu. Można zaprogramować wietrzenie kuchni, a w przypadku deszczu zamkną się automatycznie dzięki wbudowanemu czujnikowi. W kuchniach i łazienkach niezwykle ważna jest sprawna wentylacja, dlatego okna VELUX GGU są wyposażone w klapę wentylacyjną, która nawet przy zamkniętym oknie umożliwi efektywną wymianę powietrza.

Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.