Kuchnia i łazienka pod skosami

Opracowanie: VELUX Polska Sp. z o.o.; Data publikacji: 2010-05-25
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Okno GGU Okno GGU, fot. VELUX

W mieszkaniach pod skosami często spotykamy otwarte aneksy kuchenne, zaś w domach na poddaszu najczęściej główna łazienka mieści się przy sypialniach. Najlepszym rozwiązaniem do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności są okna VELUX GGU, które ze względu na swoją unikalną konstrukcję, są szczególnie odporne na wodę.

[koniec abstraktu]

Rama i skrzydło zostały tak wyprofilowane, że można zainstalować okno nawet nad kuchennym zlewem lub umywalką – spadające krople swobodnie z niego spłyną. Rdzeń drewniany okna pokryto podciśnieniem wyjątkowo twardym i odpornym poliuretanem, dlatego okno jest niezwykle trwałe, łatwe w do utrzymania w czystości i nie wymaga częstej konserwacji. Białe wykończenie świetnie pasuje do okien pionowych, a także nowoczesnego wystroju wnętrza. Dobrym dodatkiem do okien są rolety z półprzepuszczalnej tkaniny lub tradycyjne żaluzje - nie tylko ochronią aneks kuchenny przed nadmiarem światła w lecie, ale będą znakomitą dekoracją wnętrza. W przypadku okien umieszczonych wyżej lepiej sprawdzają się okna elektryczne VELUX GGU Integra®, którymi można operować za pomocą pilota z dowolnego miejsca w domu. Można zaprogramować wietrzenie kuchni, a w przypadku deszczu zamkną się automatycznie dzięki wbudowanemu czujnikowi. W kuchniach i łazienkach niezwykle ważna jest sprawna wentylacja, dlatego okna VELUX GGU są wyposażone w klapę wentylacyjną, która nawet przy zamkniętym oknie umożliwi efektywną wymianę powietrza.

Projekt domu: KleoKleo185,06 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-50HomeKONCEPT-50186,60 m²
Projekt domu: Endo 3Endo 3187,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KaroKaro188,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-37HomeKONCEPT-37191,08 m²
Projekt domu: Goran 3Goran 3191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-59HomeKONCEPT-59198,09 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-29HomeKONCEPT-29201,10 m²
Więcej polecanych projektów domów

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48

salon płytki czy panele

Jak się ma pieniądze, to pewnie, że drewno wygląda najlepiej. A jak się nie chce wydawać nie wiadomo ile, to lepiej postawić na panele. Tym bardziej, że dobra podłoga to nie tylko to co widać, ale trzeba także pamiętać o położeniu dobrego podkładu, który zapewni komfort chodzenia. My mamy u siebie panele, a pod nimi pianomat, a dokładnie pianowood firmy Organika. Ma tą zaletę, że jest materiałem o dużej gęstości, co wpływa na lepsze wygłuszanie dźwięków i na to, że świetnie wyrównuje drobne nierówności podłoża . Poza tym dobrze dociepla podłogę - i powiem że różnicę naprawdę czuć.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:03:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.