Meble Black Red White „Produktami Roku 2012”

Autor: Black Red White SA; Data publikacji: 2012-01-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nagrodzona kuchnia Majo
(fot. Black Red White)

Kuchnia Majo z oferty Black Red White została uznana za prawdziwy hit w konkursie „Produkt Roku 2012”, organizowanym przez magazyn Meble Plus. Ponadto firma może pochwalić się aż 4 tytułami. W kategorii „meble mieszkaniowe” wyróżnienie otrzymały meble Raflo, natomiast w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe” – system modułowy Lemonade. 

[koniec abstraktu]

W X jubileuszowej edycji konkursu jury – składające się z przedstawicieli polskich salonów meblowych, organizacji kupieckich, uczelni, przedstawicieli wiodących targów branżowych, projektantów i architektów wnętrz, a także dziennikarzy prasy branżowej i konsumenckiej – oceniło nowości meblarskie, które wprowadzono na rynek w 2011 roku. 

Raflo - system inspirowany naturą (fot. Black Red White)

Wzornictwo, funkcjonalność, jakość wykonania, zgodność z normami czy zastosowane rozwiązania – to kluczowe kryteria, którymi kierowała się kapituła konkursu.

Meble Majo od Black Red White – okrzyknięte „Produktem Roku 2012” w kategorii „kuchnia” – to kwintesencja nowoczesnego designu na najwyższym poziomie. 

System mebli kuchennych Majo cechuje bogactwo funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań. Uchwyt zintegrowany z frontem – dzięki nowatorskiemu na polskim rynku zastosowaniu bezpiecznego szkła lacobel – czyni meble Majo niezwykle oryginalną propozycją. Dzięki możliwości wyboru koloru szkła w uchwycie oraz kolorystyki powierzchni frontu każda kuchnia może zyskać niepowtarzalny wygląd. Meble kuchenne Majo dostępne są wyłącznie w salonach sieci Meble-Black Red White.

Meble dziecięce Lemonade (fot. Black Red White)

W konkursie „Produkt Roku 2012” wyróżnienie w kategorii „meble mieszkaniowe” otrzymał system inspirowany naturą – Raflo. 

Skromna forma i stonowana kolorystyka, nawiązująca do neutralnych barw ziemi, przypadną do gustu zwolennikom stylu eko.

Z kolei w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe” wyróżniono system modułowy Lemonade. 

Odzwierciedlająca nowatorskie podejście do designu i zaskakująca kolorystyką kolekcja sprawdzi się doskonale w nowoczesnych pokojach nastolatków.

Rozbudowana oferta wyposażenia szaf KAMIX, pozwalająca na funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie ich wnętrza również urzekła jury konkursu.

Praktyczna szafa Kamix (fot. Black Red White)

Bogaty wybór kolorów, praktyczne wyposażenie wnętrza oraz możliwość stosowania passe-partout w szafach KAMIX zostały docenione w kategorii „garderoba”.

Tytuł „Produkt Roku” firma Black Red White zdobywa już od kilku lat. Tylko w ubiegłym roku meble największej polskiej grupy meblarskiej zostały dwukrotnie wyróżnione w konkursie. 

W kategorii „łóżko” nagrodę otrzymało łoże Mateo, natomiast w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe” – system modułowy Lendi.

Projekt domu: HomeKONCEPT-48HomeKONCEPT-48117,53 m²
Projekt domu: ZytaZyta117,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Marsala MałaMarsala Mała117,71 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Malinowy (KO)Malinowy (KO)118,43 m²
Projekt domu: Noelia ModernNoelia Modern119,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KoniczynkaKoniczynka119,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.