Metaliczny szyk we wnętrzu

Autor: Jeger; Data publikacji: 2013-07-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Aranżacja wnętrza z efektem dekoracyjnym Jeger (Fot.Jeger) Aranżacja wnętrza z efektem dekoracyjnym Jeger (Fot.Jeger)

Metaliczny kolor kojarzy się z ekstrawagancją, a zarazem elegancją i wytwornością. By właśnie takie wrażenie wywierały wnętrza naszych pomieszczeń, warto zdecydować się na mocny element w postaci ścian pomalowanych efektem dekoracyjnym JEGER Luna, który występuje w czterech ponadczasowych, szlachetnych odcieniach.

[koniec abstraktu]

Nowy na rynku efekt dekoracyjny JEGER Luna dostępny jest w czterech eleganckich odcieniach: złota, białego złota, srebra oraz perły. Efekt JEGER Luna pozwala na stworzenie luksusowego wykończenia ściany, oraz posiada szereg niewidocznych gołym okiem zalet, które wpływają na komfort pracy użytkowania produktu. Przede wszystkim jest od razu gotowy do użycia, więc nie wymaga dodatkowych przygotowań. Ponadto JEGER Luna jest niebywale prosty w aplikacji, a przy tym wysoce wydajny. Zdecydowanym atutem jest także to, że jest szybkoschnący, dzięki czemu cały cykl prac wykończeniowych możemy zamknąć w ciągu jednego dnia.

Jak przygotować podłoże?

Zanim przystąpimy do nakładania produktu JEGER Luna musimy odpowiednio przygotować podłoże w zależności od jego rodzaju. Ściana powinna być gładka, sucha, oczyszczona ze starych powłok malarskich. Podłoże musi być pozbawione spękań, a także wolne od kurzu i tłustych plam. W przypadku powierzchni wykonanych z drewna należy je zaszpachlować, przetrzeć papierem ściernym a następnie zagruntować. Powierzchnie typu laminaty z tworzyw sztucznych, aluminium itp. należy odtłuścić, przetrzeć drobnym papierem ściernym a następnie zagruntować w celu poprawy przyczepności. Powierzchnie metalowe trzeba zabezpieczyć skutecznym środkiem przeciw rdzy, a następnie zagruntować. Po wstępnym przygotowaniu podłoża, w kolejnym kroku należy pokryć je farbą akrylową w wybranym kolorze, np. JEGER Color Paint, która stworzy tło pod efekt dekoracyjny JEGER Luna. Można też łączyć go z innymi efektami dekoracyjnymi marki Jeger, uzyskując dodatkowe wzmocnienie efektu.

JEGER Luna – wnętrze w dobrym guście

(Fot. Jeger) (Fot. Jeger)

JEGER Luna nadaje ścianom efekt olśniewającego metalicznego połysku. To, jaki rezultat uzyskamy, zależy jedynie od naszej wyobraźni oraz akcesoriów używanych do nakładania farby. Interesujący efekt wyraźnej struktury otrzymamy przy pomocy pędzla o nieco twardszym włosiu. W celu stworzenia efektu dekoracyjnego, dającego metaliczne odbicie światła padającego, należy nałożyć wałkiem lub pędzlem równomierną warstwę efekt Jeger Luna na powierzchni około 1m2, a następnie modelując ją przy pomocy elastycznej pacy weneckiej o zaokrąglonych rogach (trzymać ją pod kątem ok. 15 stopni), krótkimi, półkolistymi ruchami tworzymy cienką warstwę odbijającą światło. Możemy też stworzyć oryginalny efekt przecierki. W tym przypadku potrzebna będzie nam zwykła gąbka, którą maczamy krawędzią w efekcie, a następnie wykonując kuliste ruchy wcieramy w ścianę. Czynność tę powtarzamy „miejsce przy miejscu”. JEGER Luna to interesujący efekt dekoracyjny dostępny w czterech metalicznych kolorach. Dzięki swojej stylistyce będzie wyglądał olśniewająco zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.