Metaliczny szyk we wnętrzu

Autor: Jeger; Data publikacji: 2013-07-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Aranżacja wnętrza z efektem dekoracyjnym Jeger (Fot.Jeger) Aranżacja wnętrza z efektem dekoracyjnym Jeger (Fot.Jeger)

Metaliczny kolor kojarzy się z ekstrawagancją, a zarazem elegancją i wytwornością. By właśnie takie wrażenie wywierały wnętrza naszych pomieszczeń, warto zdecydować się na mocny element w postaci ścian pomalowanych efektem dekoracyjnym JEGER Luna, który występuje w czterech ponadczasowych, szlachetnych odcieniach.

[koniec abstraktu]

Nowy na rynku efekt dekoracyjny JEGER Luna dostępny jest w czterech eleganckich odcieniach: złota, białego złota, srebra oraz perły. Efekt JEGER Luna pozwala na stworzenie luksusowego wykończenia ściany, oraz posiada szereg niewidocznych gołym okiem zalet, które wpływają na komfort pracy użytkowania produktu. Przede wszystkim jest od razu gotowy do użycia, więc nie wymaga dodatkowych przygotowań. Ponadto JEGER Luna jest niebywale prosty w aplikacji, a przy tym wysoce wydajny. Zdecydowanym atutem jest także to, że jest szybkoschnący, dzięki czemu cały cykl prac wykończeniowych możemy zamknąć w ciągu jednego dnia.

Jak przygotować podłoże?

Zanim przystąpimy do nakładania produktu JEGER Luna musimy odpowiednio przygotować podłoże w zależności od jego rodzaju. Ściana powinna być gładka, sucha, oczyszczona ze starych powłok malarskich. Podłoże musi być pozbawione spękań, a także wolne od kurzu i tłustych plam. W przypadku powierzchni wykonanych z drewna należy je zaszpachlować, przetrzeć papierem ściernym a następnie zagruntować. Powierzchnie typu laminaty z tworzyw sztucznych, aluminium itp. należy odtłuścić, przetrzeć drobnym papierem ściernym a następnie zagruntować w celu poprawy przyczepności. Powierzchnie metalowe trzeba zabezpieczyć skutecznym środkiem przeciw rdzy, a następnie zagruntować. Po wstępnym przygotowaniu podłoża, w kolejnym kroku należy pokryć je farbą akrylową w wybranym kolorze, np. JEGER Color Paint, która stworzy tło pod efekt dekoracyjny JEGER Luna. Można też łączyć go z innymi efektami dekoracyjnymi marki Jeger, uzyskując dodatkowe wzmocnienie efektu.

JEGER Luna – wnętrze w dobrym guście

(Fot. Jeger) (Fot. Jeger)

JEGER Luna nadaje ścianom efekt olśniewającego metalicznego połysku. To, jaki rezultat uzyskamy, zależy jedynie od naszej wyobraźni oraz akcesoriów używanych do nakładania farby. Interesujący efekt wyraźnej struktury otrzymamy przy pomocy pędzla o nieco twardszym włosiu. W celu stworzenia efektu dekoracyjnego, dającego metaliczne odbicie światła padającego, należy nałożyć wałkiem lub pędzlem równomierną warstwę efekt Jeger Luna na powierzchni około 1m2, a następnie modelując ją przy pomocy elastycznej pacy weneckiej o zaokrąglonych rogach (trzymać ją pod kątem ok. 15 stopni), krótkimi, półkolistymi ruchami tworzymy cienką warstwę odbijającą światło. Możemy też stworzyć oryginalny efekt przecierki. W tym przypadku potrzebna będzie nam zwykła gąbka, którą maczamy krawędzią w efekcie, a następnie wykonując kuliste ruchy wcieramy w ścianę. Czynność tę powtarzamy „miejsce przy miejscu”. JEGER Luna to interesujący efekt dekoracyjny dostępny w czterech metalicznych kolorach. Dzięki swojej stylistyce będzie wyglądał olśniewająco zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.