Mistrzowie parkietu

Autor: Domalux; Data publikacji: 2013-02-21
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux

W dniach 29.01 – 30.01. 2013 r. w trakcie targów Budma 2013 odbyły się Mistrzostwa Parkieciarskie, których głównym sponsorem była marka Domalux Professional. Spośród 10 zespołów, w których znalazło się 19 profesjonalnych parkieciarzy specjalizujących się w montażu podłóg, najlepsza okazał się drużyna z Krakowa pod patronatem firmy Krak Parkiet.

[koniec abstraktu]

Targi Budma 2013 zorganizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich były miejscem zmagań profesjonalnych parkieciarzy z 10 miast, którzy rywalizowali na oczach publiczności o miano Parkieciarskiej Stolicy Polski. Mistrzostwa Parkieciarskie nie tylko zachęcały do rywalizacji, ale także umożliwiły zdobycie branżowych informacji na temat najnowszych technik montażu podłóg drewnianych oraz sposobów ich pielęgnacji i ochrony. Najwyższe uznanie jury, w którego skład wchodzili sami zawodnicy, zyskała praca drużyny z Krakowa pod patronatem firmy Krak Parkiet Paweł Pieprzyca, która w najkrótszym czasie i najbardziej precyzyjnie przygotowała mozaikę drewnianą składającą się z 4 gatunków drewna. Wielokolorowa kompozycja została doceniona nie tylko za estetykę i umiejętność dopasowania różnych rodzajów surowca, ale także za solidność wszystkich etapów prac, zachowanie wymaganego poziomu bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i narzędzi oraz umiejętne zabezpieczenie przygotowanej powierzchni. Zwycięzcy wyprzedzili ubiegłorocznego laureata – zespół z Mławy pod patronatem Galerii Parkietu Tadeusz Woźniak. Na podium znalazła się także ekipa z Warszawy pod patronatem firmy Holzmax Piotr Chajdas. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za prezentację swoich umiejętności, a także wkład w propagowanie podnoszenia kwalifikacji całej branży.

Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux

W trakcie targów odbywały się także prezentacje i szkolenia na temat sposobów oraz technologii obróbki i przygotowania drewna, a także zasad jego pielęgnacji, renowacji i prawidłowego zabezpieczania na potrzeby kompleksowych prac parkieciarskich. Marka Domalux Professional zaprezentowała najnowsze techniki lakierowania podłóg za pomocą specjalistycznych produktów przeznaczonych do drewnianych posadzek wielkopowierzchniowych, jak i stosowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. Przedstawione rozwiązania wykorzystywane podczas zabezpieczania podłóg drewnianych gwarantują długotrwałą ochronę ich powierzchni, a także ciekawe efekty wizualne odpowiadające oczekiwaniom inwestorów. Stowarzyszenie „Parkieciarzy Polskich” będące głównym organizatorem Mistrzostw przygotowało także konferencję „Parkieciarstwo przyszłości”, na której zostały omówione najbardziej aktualne i nadchodzące trendy, techniki i rozwiązania w dziedzinie realizacji profesjonalnych podłóg drewnianych. Marka Domalux otrzymała od Stowarzyszenia podziękowania oraz odznaczenie za wkład w tworzenie i rozwój samorządu parkieciarzy.

Targi BUDMA 2013 i odbywające się na nich Mistrzostwa Parkieciarskie były wydarzeniem, które poza bezpośrednią możliwością zapoznania się z bieżącą ofertą najnowocześniejszych produktów do ochrony i pielęgnacji podłóg drewnianych i gwarantowanych przez nie efektów, były doskonałą okazją do zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy branżowej, wymiany poglądów, zadawania pytań i spotkań kuluarowych.

 

Projekt domu: Armanda XS BisArmanda XS Bis100,64 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KwadraKwadra103,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK200GTK200G103,59 m²
Projekt domu: TK201G2TK201G2103,59 m²
Projekt domu: TK200TK200103,66 m²
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.