Mistrzowie parkietu

Autor: Domalux; Data publikacji: 2013-02-21
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux

W dniach 29.01 – 30.01. 2013 r. w trakcie targów Budma 2013 odbyły się Mistrzostwa Parkieciarskie, których głównym sponsorem była marka Domalux Professional. Spośród 10 zespołów, w których znalazło się 19 profesjonalnych parkieciarzy specjalizujących się w montażu podłóg, najlepsza okazał się drużyna z Krakowa pod patronatem firmy Krak Parkiet.

[koniec abstraktu]

Targi Budma 2013 zorganizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich były miejscem zmagań profesjonalnych parkieciarzy z 10 miast, którzy rywalizowali na oczach publiczności o miano Parkieciarskiej Stolicy Polski. Mistrzostwa Parkieciarskie nie tylko zachęcały do rywalizacji, ale także umożliwiły zdobycie branżowych informacji na temat najnowszych technik montażu podłóg drewnianych oraz sposobów ich pielęgnacji i ochrony. Najwyższe uznanie jury, w którego skład wchodzili sami zawodnicy, zyskała praca drużyny z Krakowa pod patronatem firmy Krak Parkiet Paweł Pieprzyca, która w najkrótszym czasie i najbardziej precyzyjnie przygotowała mozaikę drewnianą składającą się z 4 gatunków drewna. Wielokolorowa kompozycja została doceniona nie tylko za estetykę i umiejętność dopasowania różnych rodzajów surowca, ale także za solidność wszystkich etapów prac, zachowanie wymaganego poziomu bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i narzędzi oraz umiejętne zabezpieczenie przygotowanej powierzchni. Zwycięzcy wyprzedzili ubiegłorocznego laureata – zespół z Mławy pod patronatem Galerii Parkietu Tadeusz Woźniak. Na podium znalazła się także ekipa z Warszawy pod patronatem firmy Holzmax Piotr Chajdas. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za prezentację swoich umiejętności, a także wkład w propagowanie podnoszenia kwalifikacji całej branży.

Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux Mistrzostwa Parkieciarskie podczas Targów Budma. Fot. Domalux

W trakcie targów odbywały się także prezentacje i szkolenia na temat sposobów oraz technologii obróbki i przygotowania drewna, a także zasad jego pielęgnacji, renowacji i prawidłowego zabezpieczania na potrzeby kompleksowych prac parkieciarskich. Marka Domalux Professional zaprezentowała najnowsze techniki lakierowania podłóg za pomocą specjalistycznych produktów przeznaczonych do drewnianych posadzek wielkopowierzchniowych, jak i stosowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. Przedstawione rozwiązania wykorzystywane podczas zabezpieczania podłóg drewnianych gwarantują długotrwałą ochronę ich powierzchni, a także ciekawe efekty wizualne odpowiadające oczekiwaniom inwestorów. Stowarzyszenie „Parkieciarzy Polskich” będące głównym organizatorem Mistrzostw przygotowało także konferencję „Parkieciarstwo przyszłości”, na której zostały omówione najbardziej aktualne i nadchodzące trendy, techniki i rozwiązania w dziedzinie realizacji profesjonalnych podłóg drewnianych. Marka Domalux otrzymała od Stowarzyszenia podziękowania oraz odznaczenie za wkład w tworzenie i rozwój samorządu parkieciarzy.

Targi BUDMA 2013 i odbywające się na nich Mistrzostwa Parkieciarskie były wydarzeniem, które poza bezpośrednią możliwością zapoznania się z bieżącą ofertą najnowocześniejszych produktów do ochrony i pielęgnacji podłóg drewnianych i gwarantowanych przez nie efektów, były doskonałą okazją do zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy branżowej, wymiany poglądów, zadawania pytań i spotkań kuluarowych.

 

Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-48HomeKONCEPT-48117,53 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZytaZyta117,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Marsala MałaMarsala Mała117,71 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.