Najbliższy weekend pod znakiem Targów

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-02
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend

W najbliższy weekend (07-08.09.2013) Inwestorzy z Wrocławia i okolic oraz z Poznania będą mieli okazję zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl podczas zbliżających się Targów. Eksperci z branży budownictwa jednorodzinnego będą doradzali wszystkim, którzy zdecydują się odwiedzić w nadchodzący weekend wrocławską Halę Stulecia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[koniec abstraktu]

W sobotę i niedzielę w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu oraz w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich, wszyscy zainteresowani tematem budownictwa, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań i domów oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku budownictwa. Wśród ponad stu wystawców nie zabraknie również Domowy.pl. Nasi Doradcy obok materiałów poradnikowych, oferować będą wszystkim odwiedzającym cenne porady i wskazówki. 

Odwiedzający mogą znaleźć nas przy stoisku L10 we wrocławskiej Hali Stulecia oraz przy stoisku C21 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, do których z łatwością doprowadzą mapki sal wystawienniczych. 

Zapowiada się ciekawy weekend targowy Zapowiada się ciekawy weekend targowy

Wszystkich, którzy żywo zainteresowani są rynkiem domów jednorodzinnych, możliwościami kredytowania własnej inwestycji, otrzymania dopłat do budowy domu, programami, które - wprowadzane z nadchodzącym rokiem w życie - pomogą sfinalizować planowane przedsięwzięcie i cieszyć się własnym domem, serdecznie zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z możliwości otrzymania cennego doradztwa.

Mamy nadzieję, że spotkanie z naszymi Doradcami pozwoli rozwiać wątpliwości związane z procesem budowy domu, od zakupu jego projektu, po zwieńczenie procesu budowy.

Projekt domu: WąskiWąski202,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-33HomeKONCEPT-33213,89 m²
Projekt domu: KomfortowyKomfortowy215,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-41HomeKONCEPT-41218,79 m²
Projekt domu: OrleanOrlean225,80 m²
Projekt domu: Madera 3Madera 3226,31 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-30HomeKONCEPT-30247,16 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-40HomeKONCEPT-40259,74 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.