Najbliższy weekend pod znakiem Targów

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-02
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend

W najbliższy weekend (07-08.09.2013) Inwestorzy z Wrocławia i okolic oraz z Poznania będą mieli okazję zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl podczas zbliżających się Targów. Eksperci z branży budownictwa jednorodzinnego będą doradzali wszystkim, którzy zdecydują się odwiedzić w nadchodzący weekend wrocławską Halę Stulecia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[koniec abstraktu]

W sobotę i niedzielę w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu oraz w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich, wszyscy zainteresowani tematem budownictwa, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań i domów oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku budownictwa. Wśród ponad stu wystawców nie zabraknie również Domowy.pl. Nasi Doradcy obok materiałów poradnikowych, oferować będą wszystkim odwiedzającym cenne porady i wskazówki. 

Odwiedzający mogą znaleźć nas przy stoisku L10 we wrocławskiej Hali Stulecia oraz przy stoisku C21 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, do których z łatwością doprowadzą mapki sal wystawienniczych. 

Zapowiada się ciekawy weekend targowy Zapowiada się ciekawy weekend targowy

Wszystkich, którzy żywo zainteresowani są rynkiem domów jednorodzinnych, możliwościami kredytowania własnej inwestycji, otrzymania dopłat do budowy domu, programami, które - wprowadzane z nadchodzącym rokiem w życie - pomogą sfinalizować planowane przedsięwzięcie i cieszyć się własnym domem, serdecznie zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z możliwości otrzymania cennego doradztwa.

Mamy nadzieję, że spotkanie z naszymi Doradcami pozwoli rozwiać wątpliwości związane z procesem budowy domu, od zakupu jego projektu, po zwieńczenie procesu budowy.

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.