Najbliższy weekend pod znakiem Targów

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-02
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend Zapraszamy wszystkich na targowy wrocławsko-poznański weekend

W najbliższy weekend (07-08.09.2013) Inwestorzy z Wrocławia i okolic oraz z Poznania będą mieli okazję zasięgnąć porady Doradców Domowy.pl podczas zbliżających się Targów. Eksperci z branży budownictwa jednorodzinnego będą doradzali wszystkim, którzy zdecydują się odwiedzić w nadchodzący weekend wrocławską Halę Stulecia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

[koniec abstraktu]

W sobotę i niedzielę w Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu oraz w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich, wszyscy zainteresowani tematem budownictwa, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań i domów oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku budownictwa. Wśród ponad stu wystawców nie zabraknie również Domowy.pl. Nasi Doradcy obok materiałów poradnikowych, oferować będą wszystkim odwiedzającym cenne porady i wskazówki. 

Odwiedzający mogą znaleźć nas przy stoisku L10 we wrocławskiej Hali Stulecia oraz przy stoisku C21 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, do których z łatwością doprowadzą mapki sal wystawienniczych. 

Zapowiada się ciekawy weekend targowy Zapowiada się ciekawy weekend targowy

Wszystkich, którzy żywo zainteresowani są rynkiem domów jednorodzinnych, możliwościami kredytowania własnej inwestycji, otrzymania dopłat do budowy domu, programami, które - wprowadzane z nadchodzącym rokiem w życie - pomogą sfinalizować planowane przedsięwzięcie i cieszyć się własnym domem, serdecznie zapraszamy do odwiedzin i skorzystania z możliwości otrzymania cennego doradztwa.

Mamy nadzieję, że spotkanie z naszymi Doradcami pozwoli rozwiać wątpliwości związane z procesem budowy domu, od zakupu jego projektu, po zwieńczenie procesu budowy.

Projekt domu: Gaja 3Gaja 3134,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Atrakcyjny 3AAtrakcyjny 3A134,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.