Najlepsze życzenia świąteczne

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2011-12-21
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Rodzinnych Świąt życzą doradcy i zespół portalu domowy.pl

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najlepsze życzenia: pełnych ciepła i radości rodzinnych spotkań, spełnienia marzeń, pomyślności we wszelkich planach.

[koniec abstraktu]

Wszystkim Państwu, którzy nam zaufali i zdecydowali się skorzystać z naszych usług, w imieniu działających w całym kraju doradców portalu domowy.pl składamy serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że za naszym pośrednictwem chcą Państwo realizować marzenia o własnym domu. Państwa zaufanie to dla nas zaszczyt i zobowiązanie, które – tak jak dotychczas – będziemy wypełniać z przyjemnością i zaangażowaniem.

Doradcy portalu domowy.pl działają w całej Polsce - obecność punktów sieci zaznaczona na mapie 

Tych z Państwa, którzy dopiero zaczynają rozważać pomysł budowy własnego domu, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług proponowanych przez domowy.pl: od projektu po dom. Chętnie zajmiemy się formalną obsługą inwestycji, pomożemy Państwu w wyborze optymalnych warunków finansowania budowy, doradzimy, jak wybrać projekt domu odpowiedni do potrzeb i możliwości, na Państwa życzenie zajmiemy się wyborem i dostarczeniem materiałów na budowę, przy udziale wyspecjalizowanych ekip poprowadzimy ją, zaplanujemy wnętrze Waszego domu, wykonamy projekt ogrodu.

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji inwestycji i na terenie całego kraju. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z centralą firmy lub wybranym doradcą należącym do sieci domowy.pl działającym w punkcie najbliższym Państwa miejscu zamieszkania.

 

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.