Najnowszy Katalog z projektami już do nabycia!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-03-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Szukaj najnowszego Katalogu Domowy.pl w punktach sprzedaży Szukaj najnowszego Katalogu Domowy.pl w punktach sprzedaży

Nowy numer Katalogu Domowy.pl, zawierający ponad 200 - zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych projektów gotowych domów - jest już w sprzedaży. Przyciąga wzrok świeżą szatą graficzną, przestrzenną okładką, która zaprasza do zapoznania się z jego bogatym wnętrzem.

[koniec abstraktu]

Całość wydania podzielono na część redakcyjną, zawierającą cenne i aktualne wiadomości dotyczące zagadnień związanych z procedurą uzyskania pozwolenia na budowę, adaptacją projektu gotowego i ofertą Programu Karty Rabatowej, gwarantującego atrakcyjne upusty na materiały i dodatki wnętrzarskie Partnerów Domowy.pl. Dalsze strony zapełniają projekty domów i – nowość w ofercie Domowy.pl – gotowe projekty wnętrz. 

Wiosna sprzyja Budującym! 

Każdy, kto marzy o własnym domu, mniej lub bardziej wyraźnie wie, jak powinien on wyglądać. Ciepła aura sprzyja przekuwaniu wyobrażeń w rzeczywiste kształty. W najnowszym Katalogu znajdują się przydatne informacje, które pozwolą dopasować oczekiwania i potrzeby Inwestorów, do możliwości, jakimi faktycznie dysponują. Przekonaj się o walorach własnego domu (Postaw na dom. Dlaczego warto budować) oraz dowiedz się, jakie standardy energooszczędne musi spełnić nowo powstający budynek (Buduj energooszczędnie. Współczesne standardy energetyczne). 

Wiedząc, że inwestycja w dom jednorodzinny to niemały wydatek, wcale nie trzeba rezygnować z urzeczywistnienia swoich pragnień w tym zakresie. Skredytowanie przedsięwzięcia lub skorzystanie z możliwości, jaką stwarza program Mieszkanie dla Młodych, pozwolą zmniejszyć ciężar finansowy zamierzonej budowy domu (Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty). 

Warto wiedzieć zawczasu, jakie zmiany można wprowadzić w projekcie, który spełnia większość oczekiwań późniejszych mieszkańców nieruchomości. Pomocą w wyborze idealnego rozwiązania projektowego okaże się z pewnością wiedza z zakresu zindywidualizowania opcji, która najlepiej zrealizuje potrzeby Inwestorów (Projekt gotowy na zmiany i adaptację). 

Procesem poprzedzającym bezpośrednio przeprowadzkę do własnego domu jest etap aranżacji jego wnętrz. To najmilszy, choć nie najłatwiejszy, moment przedsięwzięcia. Sklepy wnętrzarskie oferują całą gamę dodatków, mebli, akcesoriów pozwalających spersonalizować przestrzeń dookoła siebie. Niekiedy pomieszczenia stwarzają kłopoty, z uwagi na swoją niewymiarowość lub nietypowy wygląd. W takich sytuacjach receptą jest konsultacja ze specjalistą – projektantem wnętrz, który dostosuje rozwiązania do warunków lokalowych. 

Karuzela propozycji projektowych 

Sprawdź najnowsze propozycje projektów domów i wnętrz. Zostań Członkiem Programu Karty Rabatowej Sprawdź najnowsze propozycje projektów domów i wnętrz. Zostań Członkiem Programu Karty Rabatowej

Zasadniczą częścią nowego numeru Katalogu Domowy.pl z gotowymi projektami domów i wnętrz jest szeroka, różnorodna oferta, która zawiera rozwiązania na każdą działkę i o rozmiarach od małych po duże metraże. Wysokiej jakości wizualizacje pozwalają ocenić wygląd bryły budynków, ich usytuowanie w otoczeniu zieleni lub innych zabudowań a – w przypadku zdjęć projektów wnętrz – przyjrzeć się detalom i dokładnemu rozmieszczeniu sprzętów, oświetlenia i dekoracji. 

Zastosowane przy projektach ikonki, informujące o kosztach czy energooszczędności domu lub jego dostępności w ramach Programu MdM, ułatwiają zwróceniu uwagi na istotne, choć tak często umykające wzrokowi, wiadomości. Najnowszy numer Katalogu Domowy.pl prezentuje w przejrzysty sposób niezbędne Inwestorom fakty oraz – przede wszystkim – całą masę ciekawych projektów domów i wnętrz, znanych w kraju pracowni projektowych i młodych, zdolnych architektów. 

Zapraszamy do lektury i inspiracji zarówno „domowych” jak i wnętrzarskich!

Projekt domu: TK23TK23131,80 m²
Projekt domu: Alandra 2MAlandra 2M131,98 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: MaderaMadera132,20 m²
Projekt domu: Dostępny 2Dostępny 2132,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Minorka IIMinorka II132,80 m²
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.