Najnowszy Katalog z projektami już do nabycia!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-03-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Szukaj najnowszego Katalogu Domowy.pl w punktach sprzedaży Szukaj najnowszego Katalogu Domowy.pl w punktach sprzedaży

Nowy numer Katalogu Domowy.pl, zawierający ponad 200 - zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych projektów gotowych domów - jest już w sprzedaży. Przyciąga wzrok świeżą szatą graficzną, przestrzenną okładką, która zaprasza do zapoznania się z jego bogatym wnętrzem.

[koniec abstraktu]

Całość wydania podzielono na część redakcyjną, zawierającą cenne i aktualne wiadomości dotyczące zagadnień związanych z procedurą uzyskania pozwolenia na budowę, adaptacją projektu gotowego i ofertą Programu Karty Rabatowej, gwarantującego atrakcyjne upusty na materiały i dodatki wnętrzarskie Partnerów Domowy.pl. Dalsze strony zapełniają projekty domów i – nowość w ofercie Domowy.pl – gotowe projekty wnętrz. 

Wiosna sprzyja Budującym! 

Każdy, kto marzy o własnym domu, mniej lub bardziej wyraźnie wie, jak powinien on wyglądać. Ciepła aura sprzyja przekuwaniu wyobrażeń w rzeczywiste kształty. W najnowszym Katalogu znajdują się przydatne informacje, które pozwolą dopasować oczekiwania i potrzeby Inwestorów, do możliwości, jakimi faktycznie dysponują. Przekonaj się o walorach własnego domu (Postaw na dom. Dlaczego warto budować) oraz dowiedz się, jakie standardy energooszczędne musi spełnić nowo powstający budynek (Buduj energooszczędnie. Współczesne standardy energetyczne). 

Wiedząc, że inwestycja w dom jednorodzinny to niemały wydatek, wcale nie trzeba rezygnować z urzeczywistnienia swoich pragnień w tym zakresie. Skredytowanie przedsięwzięcia lub skorzystanie z możliwości, jaką stwarza program Mieszkanie dla Młodych, pozwolą zmniejszyć ciężar finansowy zamierzonej budowy domu (Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty). 

Warto wiedzieć zawczasu, jakie zmiany można wprowadzić w projekcie, który spełnia większość oczekiwań późniejszych mieszkańców nieruchomości. Pomocą w wyborze idealnego rozwiązania projektowego okaże się z pewnością wiedza z zakresu zindywidualizowania opcji, która najlepiej zrealizuje potrzeby Inwestorów (Projekt gotowy na zmiany i adaptację). 

Procesem poprzedzającym bezpośrednio przeprowadzkę do własnego domu jest etap aranżacji jego wnętrz. To najmilszy, choć nie najłatwiejszy, moment przedsięwzięcia. Sklepy wnętrzarskie oferują całą gamę dodatków, mebli, akcesoriów pozwalających spersonalizować przestrzeń dookoła siebie. Niekiedy pomieszczenia stwarzają kłopoty, z uwagi na swoją niewymiarowość lub nietypowy wygląd. W takich sytuacjach receptą jest konsultacja ze specjalistą – projektantem wnętrz, który dostosuje rozwiązania do warunków lokalowych. 

Karuzela propozycji projektowych 

Sprawdź najnowsze propozycje projektów domów i wnętrz. Zostań Członkiem Programu Karty Rabatowej Sprawdź najnowsze propozycje projektów domów i wnętrz. Zostań Członkiem Programu Karty Rabatowej

Zasadniczą częścią nowego numeru Katalogu Domowy.pl z gotowymi projektami domów i wnętrz jest szeroka, różnorodna oferta, która zawiera rozwiązania na każdą działkę i o rozmiarach od małych po duże metraże. Wysokiej jakości wizualizacje pozwalają ocenić wygląd bryły budynków, ich usytuowanie w otoczeniu zieleni lub innych zabudowań a – w przypadku zdjęć projektów wnętrz – przyjrzeć się detalom i dokładnemu rozmieszczeniu sprzętów, oświetlenia i dekoracji. 

Zastosowane przy projektach ikonki, informujące o kosztach czy energooszczędności domu lub jego dostępności w ramach Programu MdM, ułatwiają zwróceniu uwagi na istotne, choć tak często umykające wzrokowi, wiadomości. Najnowszy numer Katalogu Domowy.pl prezentuje w przejrzysty sposób niezbędne Inwestorom fakty oraz – przede wszystkim – całą masę ciekawych projektów domów i wnętrz, znanych w kraju pracowni projektowych i młodych, zdolnych architektów. 

Zapraszamy do lektury i inspiracji zarówno „domowych” jak i wnętrzarskich!

Projekt domu: Kaminero LuxKaminero Lux154,17 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZenonZenon154,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Odważny 2Odważny 2154,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WandaWanda155,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Własny 1Własny 1155,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK58TK58155,22 m²
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.