Nowe produkty do ogrzewania podłogowego Purmo

Autor: Purmo; Data publikacji: 2012-12-10
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo

Marka Purmo wprowadza na rynek nowe produkty dla profesjonalistów. W ofercie dla instalatorów pojawiły się: nowy 3D-Taker wraz z przeznaczonymi do niego klipsami oraz składany rozwijacz do rur. W ich projektowaniu specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu w ogrzewaniu podłogowym. Dzięki nowym rozwiązaniom montaż będzie jeszcze szybszy.

[koniec abstraktu]

W procesie projektowania nowego 3D-Takera i nowych 3D-Klipsów specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu marki w ogrzewaniu podłogowym pomieszczeń́ oraz systemie mocowania rur. Dzięki temu nowy 3D-Taker oferuje jeszcze bardziej komfortową obsługę̨. Mocowanie rur grzewczych jest nie tylko szybsze, ale także bardziej niezawodne. Ponadto, klipsy można szybko i łatwo wsunąć́ na prowadnicę. Dwa typy klipsów do rur grzewczych 14-17 mm oraz 20 mm mogą̨ być́ stosowane w tym samym takerze, bez dodatkowej kalibracji urządzenia.

 Nowy 3D-Taker Purmo

> jeden Taker do klipsów dla rur średnic 14-17 mm oraz 20 mm

> ergonomiczna konstrukcja przyspiesza pracę i zmniejsza wysiłek

> klapka z dostępem do magazynku dla łatwego czyszczenia w razie zablokowania

CENA: 548,80 PLN netto

Nowe 3D-Klipsy Purmo mają haczyki skierowane w trzech rożnych kierunkach, dzięki czemu osiągnięto znacznie wyższą siłę̨ trzymania niż̇ w konwencjonalnych klipsach. Skuteczność mocowana jest szczególnie widoczna w miejscach, gdzie rury są̨ prowadzone po łuku. Do prawidłowego mocowania wymagana jest izolacja pokryta folią z siatką kotwiącą - rolljet. 3D-Klipsy złączone są̨ plastikową zawleczką co ułatwia ich uzupełnianie i wsuwanie na prowadnicę takera. Następnie jednym pociągnięciem zostają̨ uwolnione i pojedynczo wpadają̨ do magazynku. Nowy 3D-Taker Purmo jest niezawodny i może wbić́ nawet do 2,5 tys. klipsów bez zablokowania.

 3D-Klipsy Purmo

> łatwy w obsłudze system uzupełniania klipsów dzięki plastikowej zawleczce

> jeszcze mocniejsze trzymanie rury dzięki trójpłaszczyznowym grotom

> dwa rozmiary klipsów: 14-17 mm i 20mm > minimalna grubość styropianu

tylko 20 mm

CENA:

3D-Klipsy do takera 3D do rur 14-17 mm - 0,20 PLN netto/sztuka

3D-Klipsy do takera 3D do rury 20 mm - 0,25 PLN netto/sztuka

 Nowy składany rozwijacz do rur Purmo

Nowy rozwijacz Purmo został zaprojektowany tak, aby w prosty i bezpieczny sposób rozwijać rury do ogrzewania podłogowego w średnicach od 14 do 25 mm. Konstrukcja rozwijacza umożliwia szybkie dopasowanie urządzenia do kręgów o różnych długościach 240, 300, 500 i 600 m. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenia (870x940x270 mm), niewielkiej wadze (zaledwie 16,5 kg) oraz kołom, przemieszczanie się z nim nie sprawia problemów i oszczędza czas instalacji. Rozwijacz składa się przy pomocy kilku szybkich ruchów. Złożony jest bardzo wygodny w transporcie.

 Składany rozwijacz dla rur w średnicach 14-25 mm

- uniwersalny z możliwością szybkiego dopasowania do kręgów o długościach 240-600 m

- rozkładany, mobilny dzięki zastosowaniu kół

- łatwy w przemieszczaniu dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze

CENA: 1 990 PLN netto

 Dwa nowe narzędzia są dostępne w promocji na narzędzia Purmo w cenie 10 zł: "Promocja 270 dni". Więcej informacji w biurze handlowym Purmo pod telefonem 22 544 10 23 oraz na www.purmo.pl

 

Więcej polecanych projektów domów

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48

salon płytki czy panele

Jak się ma pieniądze, to pewnie, że drewno wygląda najlepiej. A jak się nie chce wydawać nie wiadomo ile, to lepiej postawić na panele. Tym bardziej, że dobra podłoga to nie tylko to co widać, ale trzeba także pamiętać o położeniu dobrego podkładu, który zapewni komfort chodzenia. My mamy u siebie panele, a pod nimi pianomat, a dokładnie pianowood firmy Organika. Ma tą zaletę, że jest materiałem o dużej gęstości, co wpływa na lepsze wygłuszanie dźwięków i na to, że świetnie wyrównuje drobne nierówności podłoża . Poza tym dobrze dociepla podłogę - i powiem że różnicę naprawdę czuć.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:03:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.