Nowe produkty do ogrzewania podłogowego Purmo

Autor: Purmo; Data publikacji: 2012-12-10
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo

Marka Purmo wprowadza na rynek nowe produkty dla profesjonalistów. W ofercie dla instalatorów pojawiły się: nowy 3D-Taker wraz z przeznaczonymi do niego klipsami oraz składany rozwijacz do rur. W ich projektowaniu specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu w ogrzewaniu podłogowym. Dzięki nowym rozwiązaniom montaż będzie jeszcze szybszy.

[koniec abstraktu]

W procesie projektowania nowego 3D-Takera i nowych 3D-Klipsów specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu marki w ogrzewaniu podłogowym pomieszczeń́ oraz systemie mocowania rur. Dzięki temu nowy 3D-Taker oferuje jeszcze bardziej komfortową obsługę̨. Mocowanie rur grzewczych jest nie tylko szybsze, ale także bardziej niezawodne. Ponadto, klipsy można szybko i łatwo wsunąć́ na prowadnicę. Dwa typy klipsów do rur grzewczych 14-17 mm oraz 20 mm mogą̨ być́ stosowane w tym samym takerze, bez dodatkowej kalibracji urządzenia.

 Nowy 3D-Taker Purmo

> jeden Taker do klipsów dla rur średnic 14-17 mm oraz 20 mm

> ergonomiczna konstrukcja przyspiesza pracę i zmniejsza wysiłek

> klapka z dostępem do magazynku dla łatwego czyszczenia w razie zablokowania

CENA: 548,80 PLN netto

Nowe 3D-Klipsy Purmo mają haczyki skierowane w trzech rożnych kierunkach, dzięki czemu osiągnięto znacznie wyższą siłę̨ trzymania niż̇ w konwencjonalnych klipsach. Skuteczność mocowana jest szczególnie widoczna w miejscach, gdzie rury są̨ prowadzone po łuku. Do prawidłowego mocowania wymagana jest izolacja pokryta folią z siatką kotwiącą - rolljet. 3D-Klipsy złączone są̨ plastikową zawleczką co ułatwia ich uzupełnianie i wsuwanie na prowadnicę takera. Następnie jednym pociągnięciem zostają̨ uwolnione i pojedynczo wpadają̨ do magazynku. Nowy 3D-Taker Purmo jest niezawodny i może wbić́ nawet do 2,5 tys. klipsów bez zablokowania.

 3D-Klipsy Purmo

> łatwy w obsłudze system uzupełniania klipsów dzięki plastikowej zawleczce

> jeszcze mocniejsze trzymanie rury dzięki trójpłaszczyznowym grotom

> dwa rozmiary klipsów: 14-17 mm i 20mm > minimalna grubość styropianu

tylko 20 mm

CENA:

3D-Klipsy do takera 3D do rur 14-17 mm - 0,20 PLN netto/sztuka

3D-Klipsy do takera 3D do rury 20 mm - 0,25 PLN netto/sztuka

 Nowy składany rozwijacz do rur Purmo

Nowy rozwijacz Purmo został zaprojektowany tak, aby w prosty i bezpieczny sposób rozwijać rury do ogrzewania podłogowego w średnicach od 14 do 25 mm. Konstrukcja rozwijacza umożliwia szybkie dopasowanie urządzenia do kręgów o różnych długościach 240, 300, 500 i 600 m. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenia (870x940x270 mm), niewielkiej wadze (zaledwie 16,5 kg) oraz kołom, przemieszczanie się z nim nie sprawia problemów i oszczędza czas instalacji. Rozwijacz składa się przy pomocy kilku szybkich ruchów. Złożony jest bardzo wygodny w transporcie.

 Składany rozwijacz dla rur w średnicach 14-25 mm

- uniwersalny z możliwością szybkiego dopasowania do kręgów o długościach 240-600 m

- rozkładany, mobilny dzięki zastosowaniu kół

- łatwy w przemieszczaniu dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze

CENA: 1 990 PLN netto

 Dwa nowe narzędzia są dostępne w promocji na narzędzia Purmo w cenie 10 zł: "Promocja 270 dni". Więcej informacji w biurze handlowym Purmo pod telefonem 22 544 10 23 oraz na www.purmo.pl

 

Projekt domu: Umbra (KO)Umbra (KO)88,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TiborTibor90,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Elka 3 (Y)Elka 3 (Y)91,64 m²
Projekt domu: Pelikan SlimPelikan Slim92,40 m²
Projekt domu: DorianDorian92,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Santia BisSantia Bis93,28 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.