Nowe produkty do ogrzewania podłogowego Purmo

Autor: Purmo; Data publikacji: 2012-12-10
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo Składany rozwijacz do rur ogrzewania podłogowego. Fot. Purmo

Marka Purmo wprowadza na rynek nowe produkty dla profesjonalistów. W ofercie dla instalatorów pojawiły się: nowy 3D-Taker wraz z przeznaczonymi do niego klipsami oraz składany rozwijacz do rur. W ich projektowaniu specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu w ogrzewaniu podłogowym. Dzięki nowym rozwiązaniom montaż będzie jeszcze szybszy.

[koniec abstraktu]

W procesie projektowania nowego 3D-Takera i nowych 3D-Klipsów specjaliści Purmo opierali się na 35-letnim doświadczeniu marki w ogrzewaniu podłogowym pomieszczeń́ oraz systemie mocowania rur. Dzięki temu nowy 3D-Taker oferuje jeszcze bardziej komfortową obsługę̨. Mocowanie rur grzewczych jest nie tylko szybsze, ale także bardziej niezawodne. Ponadto, klipsy można szybko i łatwo wsunąć́ na prowadnicę. Dwa typy klipsów do rur grzewczych 14-17 mm oraz 20 mm mogą̨ być́ stosowane w tym samym takerze, bez dodatkowej kalibracji urządzenia.

 Nowy 3D-Taker Purmo

> jeden Taker do klipsów dla rur średnic 14-17 mm oraz 20 mm

> ergonomiczna konstrukcja przyspiesza pracę i zmniejsza wysiłek

> klapka z dostępem do magazynku dla łatwego czyszczenia w razie zablokowania

CENA: 548,80 PLN netto

Nowe 3D-Klipsy Purmo mają haczyki skierowane w trzech rożnych kierunkach, dzięki czemu osiągnięto znacznie wyższą siłę̨ trzymania niż̇ w konwencjonalnych klipsach. Skuteczność mocowana jest szczególnie widoczna w miejscach, gdzie rury są̨ prowadzone po łuku. Do prawidłowego mocowania wymagana jest izolacja pokryta folią z siatką kotwiącą - rolljet. 3D-Klipsy złączone są̨ plastikową zawleczką co ułatwia ich uzupełnianie i wsuwanie na prowadnicę takera. Następnie jednym pociągnięciem zostają̨ uwolnione i pojedynczo wpadają̨ do magazynku. Nowy 3D-Taker Purmo jest niezawodny i może wbić́ nawet do 2,5 tys. klipsów bez zablokowania.

 3D-Klipsy Purmo

> łatwy w obsłudze system uzupełniania klipsów dzięki plastikowej zawleczce

> jeszcze mocniejsze trzymanie rury dzięki trójpłaszczyznowym grotom

> dwa rozmiary klipsów: 14-17 mm i 20mm > minimalna grubość styropianu

tylko 20 mm

CENA:

3D-Klipsy do takera 3D do rur 14-17 mm - 0,20 PLN netto/sztuka

3D-Klipsy do takera 3D do rury 20 mm - 0,25 PLN netto/sztuka

 Nowy składany rozwijacz do rur Purmo

Nowy rozwijacz Purmo został zaprojektowany tak, aby w prosty i bezpieczny sposób rozwijać rury do ogrzewania podłogowego w średnicach od 14 do 25 mm. Konstrukcja rozwijacza umożliwia szybkie dopasowanie urządzenia do kręgów o różnych długościach 240, 300, 500 i 600 m. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenia (870x940x270 mm), niewielkiej wadze (zaledwie 16,5 kg) oraz kołom, przemieszczanie się z nim nie sprawia problemów i oszczędza czas instalacji. Rozwijacz składa się przy pomocy kilku szybkich ruchów. Złożony jest bardzo wygodny w transporcie.

 Składany rozwijacz dla rur w średnicach 14-25 mm

- uniwersalny z możliwością szybkiego dopasowania do kręgów o długościach 240-600 m

- rozkładany, mobilny dzięki zastosowaniu kół

- łatwy w przemieszczaniu dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze

CENA: 1 990 PLN netto

 Dwa nowe narzędzia są dostępne w promocji na narzędzia Purmo w cenie 10 zł: "Promocja 270 dni". Więcej informacji w biurze handlowym Purmo pod telefonem 22 544 10 23 oraz na www.purmo.pl

 

Projekt domu: NiskiNiski132,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: MaderaMadera132,20 m²
Projekt domu: Dostępny 2Dostępny 2132,30 m²
Projekt domu: Galilea BisGalilea Bis133,45 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.