Nowe sklepy w Galerii Sklepów internetowych PSB

Autor: Grupa PSB; Data publikacji: 2014-05-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. PSB Fot. PSB

Arteks Włocławek, LOBO Poznań i Modom Podhale to trójka nowych partnerów, którzy dołączyli do Galerii Sklepów Internetowych działającej w ramach Grupy Polskie Składy Budowlane.

[koniec abstraktu]

Serwis stopniowo powiększa grono swoich partnerów, przekraczając już liczbę 20. Arteks Włocławek – najnowszy sklep, który podjął współpracę z Galerią, istnieje na polskim rynku już od 1993 roku, będąc firmą z 100% polskim kapitałem. Sklep jest dystrybutorem największych firm związanych z branżą budowlaną, zajmuje się głównie sprzedażą farb, lakierów i atrybutów chemii budowlanej.

LOBO Poznań, jest dynamicznie rozwijającą się firmą z doświadczeniem rynkowym sięgającym 1979 roku. W jego ofercie można znaleźć materiały budowlane oraz materiały do wyposażenia wnętrz. 

Modom Podhale jest siecią hurtowni materiałów budowlanych. Oprócz sprzedaży hurtowej, firma zajmuje się obsługiwaniem inwestycji i doradztwem. Prowadzi również sprzedaż internetową, oferując swoje produkty w serwisie aukcyjnym. 

Liczba partnerów Galerii Sklepów Internetowych w roku 2014 powiększa się bardzo dynamicznie, systematycznie powiększając dostępny asortyment. 

Celem „Galerii Sklepów Internetowych” jest zgromadzenie pod jednym adresem internetowym jak największej liczby sklepów internetowych z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz dom i ogród. Dzięki temu klienci będą mogli sprawdzić, czy dany produkt znajduje się w wybranej przez niego lokalizacji. Dodatkowo na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji każdego oferowanego produktu oraz ceny. 

Inwestycje remontowe oraz budowlane nie należą do najtańszych, dlatego „Galeria Sklepów Internetowych” wychodzi naprzeciw, zapewniając możliwość przeszukiwania pokaźnej bazy specjalistycznych produktów. 

Jakość „Galerii PSB” jest sygnowana przez Polskie Składy Budowlane, które są największą i najszybciej rozwijającą się hurtownią materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród. Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 16 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 330 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 168 sklepów PSB-Mrówka oraz w 31 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 11 tysięcy osób. 

Dalsze informacje i pełna lista sklepów dostępnych w wyszukiwarce – Galeria Sklepów Internetowych – dostępne są na stronie www.galeriapsb.pl na podstronie „Sklepy”.

Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.