Nowe sklepy w Galerii Sklepów internetowych PSB

Autor: Grupa PSB; Data publikacji: 2014-05-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. PSB Fot. PSB

Arteks Włocławek, LOBO Poznań i Modom Podhale to trójka nowych partnerów, którzy dołączyli do Galerii Sklepów Internetowych działającej w ramach Grupy Polskie Składy Budowlane.

[koniec abstraktu]

Serwis stopniowo powiększa grono swoich partnerów, przekraczając już liczbę 20. Arteks Włocławek – najnowszy sklep, który podjął współpracę z Galerią, istnieje na polskim rynku już od 1993 roku, będąc firmą z 100% polskim kapitałem. Sklep jest dystrybutorem największych firm związanych z branżą budowlaną, zajmuje się głównie sprzedażą farb, lakierów i atrybutów chemii budowlanej.

LOBO Poznań, jest dynamicznie rozwijającą się firmą z doświadczeniem rynkowym sięgającym 1979 roku. W jego ofercie można znaleźć materiały budowlane oraz materiały do wyposażenia wnętrz. 

Modom Podhale jest siecią hurtowni materiałów budowlanych. Oprócz sprzedaży hurtowej, firma zajmuje się obsługiwaniem inwestycji i doradztwem. Prowadzi również sprzedaż internetową, oferując swoje produkty w serwisie aukcyjnym. 

Liczba partnerów Galerii Sklepów Internetowych w roku 2014 powiększa się bardzo dynamicznie, systematycznie powiększając dostępny asortyment. 

Celem „Galerii Sklepów Internetowych” jest zgromadzenie pod jednym adresem internetowym jak największej liczby sklepów internetowych z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz dom i ogród. Dzięki temu klienci będą mogli sprawdzić, czy dany produkt znajduje się w wybranej przez niego lokalizacji. Dodatkowo na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji każdego oferowanego produktu oraz ceny. 

Inwestycje remontowe oraz budowlane nie należą do najtańszych, dlatego „Galeria Sklepów Internetowych” wychodzi naprzeciw, zapewniając możliwość przeszukiwania pokaźnej bazy specjalistycznych produktów. 

Jakość „Galerii PSB” jest sygnowana przez Polskie Składy Budowlane, które są największą i najszybciej rozwijającą się hurtownią materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród. Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 16 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 330 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 168 sklepów PSB-Mrówka oraz w 31 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 11 tysięcy osób. 

Dalsze informacje i pełna lista sklepów dostępnych w wyszukiwarce – Galeria Sklepów Internetowych – dostępne są na stronie www.galeriapsb.pl na podstronie „Sklepy”.

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.