Nowe sklepy w Galerii Sklepów internetowych PSB

Autor: Grupa PSB; Data publikacji: 2014-05-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. PSB Fot. PSB

Arteks Włocławek, LOBO Poznań i Modom Podhale to trójka nowych partnerów, którzy dołączyli do Galerii Sklepów Internetowych działającej w ramach Grupy Polskie Składy Budowlane.

[koniec abstraktu]

Serwis stopniowo powiększa grono swoich partnerów, przekraczając już liczbę 20. Arteks Włocławek – najnowszy sklep, który podjął współpracę z Galerią, istnieje na polskim rynku już od 1993 roku, będąc firmą z 100% polskim kapitałem. Sklep jest dystrybutorem największych firm związanych z branżą budowlaną, zajmuje się głównie sprzedażą farb, lakierów i atrybutów chemii budowlanej.

LOBO Poznań, jest dynamicznie rozwijającą się firmą z doświadczeniem rynkowym sięgającym 1979 roku. W jego ofercie można znaleźć materiały budowlane oraz materiały do wyposażenia wnętrz. 

Modom Podhale jest siecią hurtowni materiałów budowlanych. Oprócz sprzedaży hurtowej, firma zajmuje się obsługiwaniem inwestycji i doradztwem. Prowadzi również sprzedaż internetową, oferując swoje produkty w serwisie aukcyjnym. 

Liczba partnerów Galerii Sklepów Internetowych w roku 2014 powiększa się bardzo dynamicznie, systematycznie powiększając dostępny asortyment. 

Celem „Galerii Sklepów Internetowych” jest zgromadzenie pod jednym adresem internetowym jak największej liczby sklepów internetowych z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz dom i ogród. Dzięki temu klienci będą mogli sprawdzić, czy dany produkt znajduje się w wybranej przez niego lokalizacji. Dodatkowo na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji każdego oferowanego produktu oraz ceny. 

Inwestycje remontowe oraz budowlane nie należą do najtańszych, dlatego „Galeria Sklepów Internetowych” wychodzi naprzeciw, zapewniając możliwość przeszukiwania pokaźnej bazy specjalistycznych produktów. 

Jakość „Galerii PSB” jest sygnowana przez Polskie Składy Budowlane, które są największą i najszybciej rozwijającą się hurtownią materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród. Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 16 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 330 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 168 sklepów PSB-Mrówka oraz w 31 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 11 tysięcy osób. 

Dalsze informacje i pełna lista sklepów dostępnych w wyszukiwarce – Galeria Sklepów Internetowych – dostępne są na stronie www.galeriapsb.pl na podstronie „Sklepy”.

Projekt domu: Praktyczny 4APraktyczny 4A167,60 m²
Projekt domu: MaderaMadera168,20 m²
Projekt domu: PortoPorto170,10 m²
Projekt domu: NiceaNicea171,60 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-51HomeKONCEPT-51175,79 m²
Projekt domu: Korso 2Korso 2175,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Doskonały 3Doskonały 3177,50 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.