Nowoczesny i intuicyjny nowy portal Domowy.pl!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-07-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl) Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl)

Portal Domowy.pl przeszedł właśnie całkowitą metamorfozę! Stał się bardziej intuicyjny, nowoczesny i przyjazny. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z jego nową wersją, która dostępna jest pod adresem www.domowy.pl.

[koniec abstraktu]

W letni czas można wreszcie odetchnąć pełną piersią i zmienić ubrania na lżejsze i delikatniejsze, a przy tym wygodne i kolorowe. Wszelkie zmiany pozwalają zobaczyć znane elementy w zupełnie nowym świetle i dostrzec ukryty w nich potencjał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na lifting strony Domowy.pl – kierując się chęcią uczynienia jej bardziej przejrzystą i nowoczesną.

Utrzymana w dominującej kolorystyce Domowy.pl, nowa strona internetowa, zakłada funkcjonalność, jako główny klucz nawigacji po swoich strukturach. Przestronny, zmieniający się cyklicznie baner podpowiada, po które z treści warto sięgnąć w pierwszej kolejności. Menu główne zyskało więcej przestrzeni, jest też łatwiejsze do odnalezienia, a rozwijane podkategorie nie przeciążają strony głównej swoją treścią. Płynnie można przejść od jednego działu do innego i wrócić na główną platformę. Posiadanie sprecyzowanych oczekiwań, w odniesieniu do poszukiwanego projektu domu, można skorzystać z wyszukiwarki widocznej na każdej podstronie portalu, która pozwala pogrupować propozycje według najważniejszych kryteriów (charakteru zabudowy, powierzchni użytkowej, obecności lub brak garażu, liczby kondygnacji, rodzaju dachu i innych parametrów).

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Istotną zmianę stanowi sposób prezentowania projektów – większe, przestronne wizualizacje, ustawione szeregowo sprawiają, że cała strona zyskuje na oddechu, pozwalając rozwijać szczegóły, dotyczące poszczególnych projektów, po najechaniu kursorem na dane zdjęcie. Wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego kierowaliśmy się, przygotowując nowe rozwiązania, pragnieniem połączenia estetyki portfolio projektów i przyjemności z poruszania się wśród ich zawrotnej liczby – blisko 20.000!

Pomimo, iż Domowy.pl odświeża design portalu, to jednak najważniejsze nie ulega zmianie – oddajemy do Państwa dyspozycji największą w Polsce bazę gotowych projektów domów, zróżnicowanych pod względem architektonicznym, reprezentujących różnorodne style (od tradycyjnych po nowoczesne), spełniających wymagania obowiązujących przepisów i wreszcie – najchętniej kupowanych i polecanych przez ekspertów rynku budownictwa jednorodzinnego.

Nieustannie śledząc nie tylko trendy na rynku budowlanym i projektowym, ale także zmieniające się przepisy i rozporządzenia niezmiennie dostarczamy Państwu najświeższych informacji, niezbędnych do zaplanowania i zrealizowania inwestycji budowlanej, na końcu której znajduje się wymarzony dom. Sieć Doradców Domowy.pl – ekspertów, architektów i kierowników budów – dzięki wieloletniej aktywnej obecności w branży – oferuje kompetentne doradztwo i pomoc na wszystkich etapach prac – od zakupu projektu domu, po finalizację jego budowy. Współpraca Domowy.pl z uznanymi markami z dziedziny materiałów i technologii budowlanych gwarantuje, że wybrany projekt domu zostanie zrealizowany przy udziale fachowców i wysokiej jakości produktów.

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Bardzo często zdarza się, że Inwestor zajęty stroną proceduralną inwestycji, nie ma czasu aby zadbać o inne, niezbędne elementy. Domowy.pl do każdego zakupionego projektu dodaje pakiet startowy, który zawiera m.in. projekt grilla, altany ogrodowej lub wędzarni (do wyboru); projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków lub szamba; dziennik budowy; tablicę budowy oraz Kartę upoważniającą do korzystnych rabatów i zniżek.

Zapraszamy j do obejrzenia nowej strony internetowej www.domowy.pl, gdzie niezmiennie wysoka jakość zyskała zupełnie nową szatę graficzną!

Projekt domu: Galilea BisGalilea Bis133,75 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ArmandaArmanda133,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK74TK74133,95 m²
Projekt domu: Torina 2MTorina 2M133,99 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Gaja 3Gaja 3134,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Atrakcyjny 3AAtrakcyjny 3A134,30 m²
Więcej polecanych projektów domów

Renowacja tynku

W takim wypadku ja bym rozważał skucie i położenie nowego tynku. Najlepsze na rynku w obecnej chwili są cienkowarstwowe tynki silikonowe. Również ze swojego doświadczenia mogę to potwierdzić - bardzo dobrze dają sobie radę przez lata. A i super są jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne.

Autor: arnold, data: 2019-01-19 14:49:50

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier jak najbardziej - jest trwały, w przyzwoitej cenie (zależy oczywiście od wzoru płytki klinkierowej) i da się czyścić w razie potrzeby. Jednak zabawa w klejenie płytek to mnóstwo czasu i niebezpieczeństwo, że "fachowiec" polegnie i będzie krzywo... Dlatego my wybraliśmy klinkier ale na gotowych płytach z pianki - wystarczy przykręcić do muru kołkami, zapiankować i zafugować. Tu link do strony producenta, gdzie wszystko jest dokładnie opisane: http://www.alhar.pl/dane-techniczne/montaz-systemu/ . Banalnie prosty i szybki montaż a do tego piana PUR robi za ocieplenie.

Autor: molotov25, data: 2019-01-09 12:57:02

salon płytki czy panele

My na wiosnę zmienialiśmy podłogi w całym domu i zdecydowaliśmy się na podłogi drewniane. Żadne płytki nie wchodziły w rachubę, bo z salonu robi się piwnica. A panele - cóż, nawet te najlepsze nie wyglądają tak dobrze jak prawdziwa drewniana podłoga. Mamy więc podłogę dębową, wykonaną przez firmę StylDrzewa i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samej podłogi jak i firmy - firma solidna, terminowo wykonała zlecenie.

Autor: Tom55, data: 2018-12-29 09:26:40

Jaka dachówka ceramiczna??

My też przez jakiś czas myśleliśmy o dachówce ceramicznej, ale koszt zakupu i montażu nas przerósł. Mamy dość sporą powierzchnię dachu i cena za całość była nie do zaakceptowania. Na szczęście znaleźliśmy alternatywę - dachówkę kompozytową - [url]http://tileco.pl/[/url]. Wyglądem nie różni się od ceramicznej, a cenowo wychodzi dużo korzystnej. W dodatku jest też od niej sporo lżejsza, a więc i na konstrukcji dachu można trochę zaoszczędzić.

Autor: Tom55, data: 2018-12-29 09:20:22

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

Ja jeszcze do tej listy marek dodam Foveo Tech.

Autor: arnold, data: 2018-12-26 17:52:51
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.