Nowoczesny i intuicyjny nowy portal Domowy.pl!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-07-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl) Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl)

Portal Domowy.pl przeszedł właśnie całkowitą metamorfozę! Stał się bardziej intuicyjny, nowoczesny i przyjazny. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z jego nową wersją, która dostępna jest pod adresem www.domowy.pl.

[koniec abstraktu]

W letni czas można wreszcie odetchnąć pełną piersią i zmienić ubrania na lżejsze i delikatniejsze, a przy tym wygodne i kolorowe. Wszelkie zmiany pozwalają zobaczyć znane elementy w zupełnie nowym świetle i dostrzec ukryty w nich potencjał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na lifting strony Domowy.pl – kierując się chęcią uczynienia jej bardziej przejrzystą i nowoczesną.

Utrzymana w dominującej kolorystyce Domowy.pl, nowa strona internetowa, zakłada funkcjonalność, jako główny klucz nawigacji po swoich strukturach. Przestronny, zmieniający się cyklicznie baner podpowiada, po które z treści warto sięgnąć w pierwszej kolejności. Menu główne zyskało więcej przestrzeni, jest też łatwiejsze do odnalezienia, a rozwijane podkategorie nie przeciążają strony głównej swoją treścią. Płynnie można przejść od jednego działu do innego i wrócić na główną platformę. Posiadanie sprecyzowanych oczekiwań, w odniesieniu do poszukiwanego projektu domu, można skorzystać z wyszukiwarki widocznej na każdej podstronie portalu, która pozwala pogrupować propozycje według najważniejszych kryteriów (charakteru zabudowy, powierzchni użytkowej, obecności lub brak garażu, liczby kondygnacji, rodzaju dachu i innych parametrów).

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Istotną zmianę stanowi sposób prezentowania projektów – większe, przestronne wizualizacje, ustawione szeregowo sprawiają, że cała strona zyskuje na oddechu, pozwalając rozwijać szczegóły, dotyczące poszczególnych projektów, po najechaniu kursorem na dane zdjęcie. Wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego kierowaliśmy się, przygotowując nowe rozwiązania, pragnieniem połączenia estetyki portfolio projektów i przyjemności z poruszania się wśród ich zawrotnej liczby – blisko 20.000!

Pomimo, iż Domowy.pl odświeża design portalu, to jednak najważniejsze nie ulega zmianie – oddajemy do Państwa dyspozycji największą w Polsce bazę gotowych projektów domów, zróżnicowanych pod względem architektonicznym, reprezentujących różnorodne style (od tradycyjnych po nowoczesne), spełniających wymagania obowiązujących przepisów i wreszcie – najchętniej kupowanych i polecanych przez ekspertów rynku budownictwa jednorodzinnego.

Nieustannie śledząc nie tylko trendy na rynku budowlanym i projektowym, ale także zmieniające się przepisy i rozporządzenia niezmiennie dostarczamy Państwu najświeższych informacji, niezbędnych do zaplanowania i zrealizowania inwestycji budowlanej, na końcu której znajduje się wymarzony dom. Sieć Doradców Domowy.pl – ekspertów, architektów i kierowników budów – dzięki wieloletniej aktywnej obecności w branży – oferuje kompetentne doradztwo i pomoc na wszystkich etapach prac – od zakupu projektu domu, po finalizację jego budowy. Współpraca Domowy.pl z uznanymi markami z dziedziny materiałów i technologii budowlanych gwarantuje, że wybrany projekt domu zostanie zrealizowany przy udziale fachowców i wysokiej jakości produktów.

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Bardzo często zdarza się, że Inwestor zajęty stroną proceduralną inwestycji, nie ma czasu aby zadbać o inne, niezbędne elementy. Domowy.pl do każdego zakupionego projektu dodaje pakiet startowy, który zawiera m.in. projekt grilla, altany ogrodowej lub wędzarni (do wyboru); projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków lub szamba; dziennik budowy; tablicę budowy oraz Kartę upoważniającą do korzystnych rabatów i zniżek.

Zapraszamy j do obejrzenia nowej strony internetowej www.domowy.pl, gdzie niezmiennie wysoka jakość zyskała zupełnie nową szatę graficzną!

Więcej polecanych projektów domów

Firanki czy rolety?

Ja jestem zwolenniczką firanek ;)

Autor: Malwina11, data: 2018-07-13 11:33:24

W jakiej technologii wybudować dom?

Jeśli zależy Ci na czasie polecam technologię modułową budowy domu. Budowa domu na hali produkcyjnej trwa około 2 miesiące, a montaż na działce i prace wykończeniowe - do tygodnia. http://smart-mod.pl/www/caloroczne/

Autor: Klaudia, data: 2018-07-11 11:27:08

Ogrzewnie domu kominkiem

Pewnie, że pompa ciepła opłaca się teraz najbardziej. A jeszcze lepiej to wszystko wychodzi, jak oprócz pompy ciepła zdecydujesz się także na rekuperację. Wtedy ogrzewanie masz naprawdę bardzo tanie. Co do firmy, to warto wybrać firmę OEM Energy - od lat jest na rynku i wcześniej zajmowała się tylko dużymi zleceniami (dla firm, samorządów) a teraz robi także instalacje w domach jednorodzinnych.

Autor: Enieli, data: 2018-07-05 07:03:15

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Też jestem za ogrzewaniem gazowym. I cała instalacja i potem użytkowanie jest po prostu najbardziej ekonomiczne. Co do kotła to najlepszy będzie kocioł kondensacyjny, jakiejś dobrej firmy, np. Bongioanni . Wcześniej nie kojarzyłem tej firmy, a teraz już parę osób z moich znajomych zdecydowało się właśnie na ich kotły - bardzo nowoczesne, eleganckie i z długą gwarancją.

Autor: Tom55, data: 2018-07-05 06:59:46

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Taką elewację trzeba od czasu do czasu odnawiać czyli pomalować i ponaprawiać - zależnie od tego jak będzie wyglądać. Lepszym pomysłem byłyby okładziny ścienne zewnętrzne - np. takie kasetony, czy siatki jak montuje firma Barwa System. Wcześniej takie rozwiązania widywało się raczej na jakiś dużych budynkach, ale teraz coraz częściej widzę płyty na elewacji domów jednorodzinnych.

Autor: Adeli, data: 2018-07-05 06:56:01
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.