Nowoczesny i intuicyjny nowy portal Domowy.pl!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-07-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl) Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl)

Portal Domowy.pl przeszedł właśnie całkowitą metamorfozę! Stał się bardziej intuicyjny, nowoczesny i przyjazny. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z jego nową wersją, która dostępna jest pod adresem www.domowy.pl.

[koniec abstraktu]

W letni czas można wreszcie odetchnąć pełną piersią i zmienić ubrania na lżejsze i delikatniejsze, a przy tym wygodne i kolorowe. Wszelkie zmiany pozwalają zobaczyć znane elementy w zupełnie nowym świetle i dostrzec ukryty w nich potencjał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na lifting strony Domowy.pl – kierując się chęcią uczynienia jej bardziej przejrzystą i nowoczesną.

Utrzymana w dominującej kolorystyce Domowy.pl, nowa strona internetowa, zakłada funkcjonalność, jako główny klucz nawigacji po swoich strukturach. Przestronny, zmieniający się cyklicznie baner podpowiada, po które z treści warto sięgnąć w pierwszej kolejności. Menu główne zyskało więcej przestrzeni, jest też łatwiejsze do odnalezienia, a rozwijane podkategorie nie przeciążają strony głównej swoją treścią. Płynnie można przejść od jednego działu do innego i wrócić na główną platformę. Posiadanie sprecyzowanych oczekiwań, w odniesieniu do poszukiwanego projektu domu, można skorzystać z wyszukiwarki widocznej na każdej podstronie portalu, która pozwala pogrupować propozycje według najważniejszych kryteriów (charakteru zabudowy, powierzchni użytkowej, obecności lub brak garażu, liczby kondygnacji, rodzaju dachu i innych parametrów).

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Istotną zmianę stanowi sposób prezentowania projektów – większe, przestronne wizualizacje, ustawione szeregowo sprawiają, że cała strona zyskuje na oddechu, pozwalając rozwijać szczegóły, dotyczące poszczególnych projektów, po najechaniu kursorem na dane zdjęcie. Wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego kierowaliśmy się, przygotowując nowe rozwiązania, pragnieniem połączenia estetyki portfolio projektów i przyjemności z poruszania się wśród ich zawrotnej liczby – blisko 20.000!

Pomimo, iż Domowy.pl odświeża design portalu, to jednak najważniejsze nie ulega zmianie – oddajemy do Państwa dyspozycji największą w Polsce bazę gotowych projektów domów, zróżnicowanych pod względem architektonicznym, reprezentujących różnorodne style (od tradycyjnych po nowoczesne), spełniających wymagania obowiązujących przepisów i wreszcie – najchętniej kupowanych i polecanych przez ekspertów rynku budownictwa jednorodzinnego.

Nieustannie śledząc nie tylko trendy na rynku budowlanym i projektowym, ale także zmieniające się przepisy i rozporządzenia niezmiennie dostarczamy Państwu najświeższych informacji, niezbędnych do zaplanowania i zrealizowania inwestycji budowlanej, na końcu której znajduje się wymarzony dom. Sieć Doradców Domowy.pl – ekspertów, architektów i kierowników budów – dzięki wieloletniej aktywnej obecności w branży – oferuje kompetentne doradztwo i pomoc na wszystkich etapach prac – od zakupu projektu domu, po finalizację jego budowy. Współpraca Domowy.pl z uznanymi markami z dziedziny materiałów i technologii budowlanych gwarantuje, że wybrany projekt domu zostanie zrealizowany przy udziale fachowców i wysokiej jakości produktów.

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Bardzo często zdarza się, że Inwestor zajęty stroną proceduralną inwestycji, nie ma czasu aby zadbać o inne, niezbędne elementy. Domowy.pl do każdego zakupionego projektu dodaje pakiet startowy, który zawiera m.in. projekt grilla, altany ogrodowej lub wędzarni (do wyboru); projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków lub szamba; dziennik budowy; tablicę budowy oraz Kartę upoważniającą do korzystnych rabatów i zniżek.

Zapraszamy j do obejrzenia nowej strony internetowej www.domowy.pl, gdzie niezmiennie wysoka jakość zyskała zupełnie nową szatę graficzną!

Projekt domu: Parterowy 2Parterowy 2125,40 m²
Projekt domu: BrunoBruno125,70 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-36HomeKONCEPT-36125,80 m²
Projekt domu: Z Pomysłem 3Z Pomysłem 3126,30 m²
Projekt domu: Dom w aurorachDom w aurorach126,91 m²
Projekt domu: Sonia MidiSonia Midi127,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

ściany w łazience - odpadający tynk

Ja też miałem ten problem. Mnie zostało trochę tynku Foveo Tech z robienia elewacji, na szczęście tynk nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Natomiast faktem jest to, że należy przed przystąpieniem do pracy zadbać o to, by ściany zostały wysuszone - wilgoć ma być nieobecna w murach.

Autor: arnold, data: 2018-10-21 18:40:27

trawnik z rolki - czy warto?

Ja też miałam dylemat czy nie zdecydować się na trawnik z rolki, mam niedużą działkę. I ostatecznie zdecydowaliśmy się na trawnik wysiewany . Ważne tylko, aby wybrać odpowiedni gatunek traw na działkę i odpowiednio o niego dbać.

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:50:16

Upiększanie działki:).

super to wygląda

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:47:39

Jak pozbyć się kreta?

Budując dom widzieliśmy duże ilości kopców, dlatego od razu zdecydowaliśmy się na siatkę przeciw kretom. Położyliśmy siatkę StrongNet i powiem szczerze już półtora roku mieszkamy i kreta nie widać. Mam nadzieję, że długo lub wcale się nie spotkamy.

Autor: Viola, data: 2018-10-19 14:43:29

Co zamiast drewnianego tarasu???

Kiedyś widziałam,że ludzie polecali betonowe tarasy. Podobno są równie ładne no i tańsze w stworzeniu. DO takich rozwiązań taka markiza https://perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/rolety-okienne/ myśle,że będzie fajnie wyglądać. Surowość betonu i ciepła biel super się komponuje

Autor: kasia lis, data: 2018-10-12 12:21:31
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.