Nowoczesny i intuicyjny nowy portal Domowy.pl!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2014-07-16
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl) Nowa wersja portalu Domowy.pl (Fot. Domowy.pl)

Portal Domowy.pl przeszedł właśnie całkowitą metamorfozę! Stał się bardziej intuicyjny, nowoczesny i przyjazny. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z jego nową wersją, która dostępna jest pod adresem www.domowy.pl.

[koniec abstraktu]

W letni czas można wreszcie odetchnąć pełną piersią i zmienić ubrania na lżejsze i delikatniejsze, a przy tym wygodne i kolorowe. Wszelkie zmiany pozwalają zobaczyć znane elementy w zupełnie nowym świetle i dostrzec ukryty w nich potencjał. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na lifting strony Domowy.pl – kierując się chęcią uczynienia jej bardziej przejrzystą i nowoczesną.

Utrzymana w dominującej kolorystyce Domowy.pl, nowa strona internetowa, zakłada funkcjonalność, jako główny klucz nawigacji po swoich strukturach. Przestronny, zmieniający się cyklicznie baner podpowiada, po które z treści warto sięgnąć w pierwszej kolejności. Menu główne zyskało więcej przestrzeni, jest też łatwiejsze do odnalezienia, a rozwijane podkategorie nie przeciążają strony głównej swoją treścią. Płynnie można przejść od jednego działu do innego i wrócić na główną platformę. Posiadanie sprecyzowanych oczekiwań, w odniesieniu do poszukiwanego projektu domu, można skorzystać z wyszukiwarki widocznej na każdej podstronie portalu, która pozwala pogrupować propozycje według najważniejszych kryteriów (charakteru zabudowy, powierzchni użytkowej, obecności lub brak garażu, liczby kondygnacji, rodzaju dachu i innych parametrów).

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Istotną zmianę stanowi sposób prezentowania projektów – większe, przestronne wizualizacje, ustawione szeregowo sprawiają, że cała strona zyskuje na oddechu, pozwalając rozwijać szczegóły, dotyczące poszczególnych projektów, po najechaniu kursorem na dane zdjęcie. Wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku, dlatego kierowaliśmy się, przygotowując nowe rozwiązania, pragnieniem połączenia estetyki portfolio projektów i przyjemności z poruszania się wśród ich zawrotnej liczby – blisko 20.000!

Pomimo, iż Domowy.pl odświeża design portalu, to jednak najważniejsze nie ulega zmianie – oddajemy do Państwa dyspozycji największą w Polsce bazę gotowych projektów domów, zróżnicowanych pod względem architektonicznym, reprezentujących różnorodne style (od tradycyjnych po nowoczesne), spełniających wymagania obowiązujących przepisów i wreszcie – najchętniej kupowanych i polecanych przez ekspertów rynku budownictwa jednorodzinnego.

Nieustannie śledząc nie tylko trendy na rynku budowlanym i projektowym, ale także zmieniające się przepisy i rozporządzenia niezmiennie dostarczamy Państwu najświeższych informacji, niezbędnych do zaplanowania i zrealizowania inwestycji budowlanej, na końcu której znajduje się wymarzony dom. Sieć Doradców Domowy.pl – ekspertów, architektów i kierowników budów – dzięki wieloletniej aktywnej obecności w branży – oferuje kompetentne doradztwo i pomoc na wszystkich etapach prac – od zakupu projektu domu, po finalizację jego budowy. Współpraca Domowy.pl z uznanymi markami z dziedziny materiałów i technologii budowlanych gwarantuje, że wybrany projekt domu zostanie zrealizowany przy udziale fachowców i wysokiej jakości produktów.

(Fot. Domowy.pl) (Fot. Domowy.pl)

Bardzo często zdarza się, że Inwestor zajęty stroną proceduralną inwestycji, nie ma czasu aby zadbać o inne, niezbędne elementy. Domowy.pl do każdego zakupionego projektu dodaje pakiet startowy, który zawiera m.in. projekt grilla, altany ogrodowej lub wędzarni (do wyboru); projekt przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków lub szamba; dziennik budowy; tablicę budowy oraz Kartę upoważniającą do korzystnych rabatów i zniżek.

Zapraszamy j do obejrzenia nowej strony internetowej www.domowy.pl, gdzie niezmiennie wysoka jakość zyskała zupełnie nową szatę graficzną!

Projekt domu: Lilia (CE)Lilia (CE)104,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TorontoToronto105,10 m²
Projekt domu: California 2California 2105,60 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-38HomeKONCEPT-38105,64 m²
Projekt domu: Ekonomiczny 2BEkonomiczny 2B106,10 m²
Projekt domu: Lisandra XSLisandra XS106,95 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

MONTAŻ KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH NA DACHU

Co do montażu kolektorów, to doradzałbym tak, jak już niektórzy pisali. Zlecić to sprawdzonej firmie np. OEM Energy i mieć kłopot z głowy. Naprawdę nie ma sensu zastanawiać się nad każdym szczegółem samemu. Po to są specjaliści, żeby się tym zajęli. A jak jeszcze dają długą gwarancję na swoją pracę, to już w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać.

Autor: Tom55, data: 2018-04-16 09:32:20

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Jeśli szukasz taniego w eksploatacji i jeśli chodzi o montaż, ogrzewanie, to a najlepiej sprawdzi się kocioł na pellet. Moi teściowe mają taki nowoczesny kocioł V klasy, od firmy Sas. Bardzo sobie chwalą, głównie właśnie to, że ogrzewanie nim wychodzi tanio. Dodatkowy plus, to automatyczny podajnik, który ułatwia obsługę kotła. Nad elektrycznym ogrzewaniem też się zastanawiali, ale jakby nie liczyć, wychodzi ono bardzo drogo.

Autor: Enieli, data: 2018-04-16 09:13:48

ogrzewanie podłogowe

Moim zdaniem, bez sensu robić ogrzewanie podłogowe i do tego jeszcze grzejniki. Wielu moich znajomych ma takie ogrzewanie i właśnie główną jego zaletą jest to, że można zrezygnować mało eleganckich grzejników. A co będzie u ciebie źródłem ciepła? bo przy podłogówce, najlepiej sprawdza się pompa ciepła i jeśli jeszcze nie jesteś do końca zdecydowana, to warto się nad taką pompą zastanowić. Popatrz sobie na stronę http://dimplex.pl/ - na pewno sporo się dowiesz na temat pomp.

Autor: Enieli, data: 2018-04-16 09:08:14

Mały ogród

Mnie się wydaje, że nie można go zagracić dużą ilością kwiatów, mebli i ozdób, jak układali nam taras z dobretarasy.pl to właśnie doradzili, żeby się ograniczyć z dodatkami i faktycznie, wydaje się większy kiedy się go nie pozastawia

Autor: richardo, data: 2018-04-15 22:04:12

Oprogramowanie do kształtowania przestrzeni.

Ktoś z Was korzysta może z jakiegoś oprogramowania do tworzenia przestrzeni/ogrodu? Z jakiego? Co jest dla Was kluczowe przy wyborze takiego programu?

Autor: Ilyushin, data: 2018-04-15 21:56:06
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.