Nowy odmieniony Katalog w jesiennej szacie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl

Jesienna edycja Katalogu Domowy.pl z projektami domów gotowych jest już w sprzedaży. Najnowsze wydanie zawiera ponad 500 projektów domów gotowych, autorstwa wielu znanych pracowni architektonicznych w zmodernizowanej szacie graficznej. Nowością są również projekty wnętrz, które od niedawna wzbogaciły ofertę Domowy.pl.

[koniec abstraktu]

Choć jesienna aura powoli wkracza w rzeczywistość za oknem, Domowy.pl postanowił ocieplić jej wizerunek – nowy numer Katalogu z projektami domów gotowych przybrał słoneczne, ciepłe barwy i otrzymał nową szatę graficzną. 

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością! 

Drugi w tym roku numer Katalogu, to przede wszystkim zbiór ponad 500 projektów domów gotowych, uporządkowanych według klucza energooszczędności. Dodatkowym atrakcyjnym elementem oferty Domowy.pl jest proponowana Państwu Karta Rabatowa, umożliwiająca skorzystanie z atrakcyjnych bonusów w ramach „Programu Karta Rabatowa Postaw na dom”. 

Wszystkie kolory jesieni 

Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu

Atrakcyjna szata graficzna, soczyste kolory i łatwa nawigacja po galerii projektów i zbiorze artykułów, to nie jedyna nowość w najnowszym numerze Katalogu. Dowiecie się z niego Państwo jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domu („Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty”); pomożemy także wybrać najdogodniejszą lokalizację dla wymarzonego domu („Miejsce na dom. Gdzie warto budować”) a także przeprowadzimy Państwa przez niezbędne formalności („Formalności przed budową”). Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także obszerny blok informacji na temat gotowego projektu architektonicznego, dzięki czemu możecie w przystępny sposób zdobyć wiedzę na temat zasad, jakimi warto kierować się podejmując decyzję o wielkości domu, liczbie jego kondygnacji, rodzaju dachu czy – co jest niezwykle istotne - bilansie energetycznym. 

Domowe wnętrza

Nowością w ofercie Domowy.pl są gotowe projekty wnętrz, z którymi możecie Państwo zapoznać się w naszym portalu. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć także w najnowszym Katalogu. Kierując się ambicjami świadczenia naszym Klientom kompleksowych usług, podjęliśmy współpracę z architektami wnętrz z całej Polski. Mając świadomość, że wybudowanie własnego domu to dopiero półmetek działań, pozwalających się cieszyć jego posiadaniem, oferujemy Państwu możliwość zamówienia gotowego projektu wnętrz. Praca z doświadczonym projektantem pozwoli bowiem na znalezienie funkcjonalnego kompromisu pomiędzy naszą wizją a możliwościami, jakie stwarza wybudowany dom. Przygotowane wizualizacje, których nie brak w najnowszym Katalogu, jak i na stronach Domowy.pl – pozwalają zorientować się jak w rzeczywistości będzie wyglądała zaaranżowana przez nas przestrzeń. 

Jak zauważa mgr inż. Piotr Tamkun, ze studia projektowego Tamkun Design: - Dla wygodnego mieszkania ważny jest sposób organizacji domowych stref i ich ergonomiczne urządzenie. 

Najnowszy Katalog przynosi Państwu wiele ciekawych propozycji gotowych projektów wnętrz, które – mamy nadzieję – będą stanowiły inspirację dla poszukiwań własnego stylu urządzenia wymarzonego domu!

Zapraszamy do nabycia najnowszego Katalogu z projektami Domowy.pl i jego owocnej w pomysły lektury!

Projekt domu: HomeKONCEPT-56HomeKONCEPT-56150,23 m²
Projekt domu: Amarylis 5 (CE)Amarylis 5 (CE)150,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KamineroKaminero150,88 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK77TK77152,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Amarylis 3 (CE)Amarylis 3 (CE)152,60 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.