Nowy odmieniony Katalog w jesiennej szacie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl

Jesienna edycja Katalogu Domowy.pl z projektami domów gotowych jest już w sprzedaży. Najnowsze wydanie zawiera ponad 500 projektów domów gotowych, autorstwa wielu znanych pracowni architektonicznych w zmodernizowanej szacie graficznej. Nowością są również projekty wnętrz, które od niedawna wzbogaciły ofertę Domowy.pl.

[koniec abstraktu]

Choć jesienna aura powoli wkracza w rzeczywistość za oknem, Domowy.pl postanowił ocieplić jej wizerunek – nowy numer Katalogu z projektami domów gotowych przybrał słoneczne, ciepłe barwy i otrzymał nową szatę graficzną. 

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością! 

Drugi w tym roku numer Katalogu, to przede wszystkim zbiór ponad 500 projektów domów gotowych, uporządkowanych według klucza energooszczędności. Dodatkowym atrakcyjnym elementem oferty Domowy.pl jest proponowana Państwu Karta Rabatowa, umożliwiająca skorzystanie z atrakcyjnych bonusów w ramach „Programu Karta Rabatowa Postaw na dom”. 

Wszystkie kolory jesieni 

Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu

Atrakcyjna szata graficzna, soczyste kolory i łatwa nawigacja po galerii projektów i zbiorze artykułów, to nie jedyna nowość w najnowszym numerze Katalogu. Dowiecie się z niego Państwo jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domu („Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty”); pomożemy także wybrać najdogodniejszą lokalizację dla wymarzonego domu („Miejsce na dom. Gdzie warto budować”) a także przeprowadzimy Państwa przez niezbędne formalności („Formalności przed budową”). Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także obszerny blok informacji na temat gotowego projektu architektonicznego, dzięki czemu możecie w przystępny sposób zdobyć wiedzę na temat zasad, jakimi warto kierować się podejmując decyzję o wielkości domu, liczbie jego kondygnacji, rodzaju dachu czy – co jest niezwykle istotne - bilansie energetycznym. 

Domowe wnętrza

Nowością w ofercie Domowy.pl są gotowe projekty wnętrz, z którymi możecie Państwo zapoznać się w naszym portalu. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć także w najnowszym Katalogu. Kierując się ambicjami świadczenia naszym Klientom kompleksowych usług, podjęliśmy współpracę z architektami wnętrz z całej Polski. Mając świadomość, że wybudowanie własnego domu to dopiero półmetek działań, pozwalających się cieszyć jego posiadaniem, oferujemy Państwu możliwość zamówienia gotowego projektu wnętrz. Praca z doświadczonym projektantem pozwoli bowiem na znalezienie funkcjonalnego kompromisu pomiędzy naszą wizją a możliwościami, jakie stwarza wybudowany dom. Przygotowane wizualizacje, których nie brak w najnowszym Katalogu, jak i na stronach Domowy.pl – pozwalają zorientować się jak w rzeczywistości będzie wyglądała zaaranżowana przez nas przestrzeń. 

Jak zauważa mgr inż. Piotr Tamkun, ze studia projektowego Tamkun Design: - Dla wygodnego mieszkania ważny jest sposób organizacji domowych stref i ich ergonomiczne urządzenie. 

Najnowszy Katalog przynosi Państwu wiele ciekawych propozycji gotowych projektów wnętrz, które – mamy nadzieję – będą stanowiły inspirację dla poszukiwań własnego stylu urządzenia wymarzonego domu!

Zapraszamy do nabycia najnowszego Katalogu z projektami Domowy.pl i jego owocnej w pomysły lektury!

Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-48HomeKONCEPT-48117,53 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZytaZyta117,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Marsala MałaMarsala Mała117,71 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.