Nowy odmieniony Katalog w jesiennej szacie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl

Jesienna edycja Katalogu Domowy.pl z projektami domów gotowych jest już w sprzedaży. Najnowsze wydanie zawiera ponad 500 projektów domów gotowych, autorstwa wielu znanych pracowni architektonicznych w zmodernizowanej szacie graficznej. Nowością są również projekty wnętrz, które od niedawna wzbogaciły ofertę Domowy.pl.

[koniec abstraktu]

Choć jesienna aura powoli wkracza w rzeczywistość za oknem, Domowy.pl postanowił ocieplić jej wizerunek – nowy numer Katalogu z projektami domów gotowych przybrał słoneczne, ciepłe barwy i otrzymał nową szatę graficzną. 

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością! 

Drugi w tym roku numer Katalogu, to przede wszystkim zbiór ponad 500 projektów domów gotowych, uporządkowanych według klucza energooszczędności. Dodatkowym atrakcyjnym elementem oferty Domowy.pl jest proponowana Państwu Karta Rabatowa, umożliwiająca skorzystanie z atrakcyjnych bonusów w ramach „Programu Karta Rabatowa Postaw na dom”. 

Wszystkie kolory jesieni 

Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu

Atrakcyjna szata graficzna, soczyste kolory i łatwa nawigacja po galerii projektów i zbiorze artykułów, to nie jedyna nowość w najnowszym numerze Katalogu. Dowiecie się z niego Państwo jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domu („Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty”); pomożemy także wybrać najdogodniejszą lokalizację dla wymarzonego domu („Miejsce na dom. Gdzie warto budować”) a także przeprowadzimy Państwa przez niezbędne formalności („Formalności przed budową”). Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także obszerny blok informacji na temat gotowego projektu architektonicznego, dzięki czemu możecie w przystępny sposób zdobyć wiedzę na temat zasad, jakimi warto kierować się podejmując decyzję o wielkości domu, liczbie jego kondygnacji, rodzaju dachu czy – co jest niezwykle istotne - bilansie energetycznym. 

Domowe wnętrza

Nowością w ofercie Domowy.pl są gotowe projekty wnętrz, z którymi możecie Państwo zapoznać się w naszym portalu. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć także w najnowszym Katalogu. Kierując się ambicjami świadczenia naszym Klientom kompleksowych usług, podjęliśmy współpracę z architektami wnętrz z całej Polski. Mając świadomość, że wybudowanie własnego domu to dopiero półmetek działań, pozwalających się cieszyć jego posiadaniem, oferujemy Państwu możliwość zamówienia gotowego projektu wnętrz. Praca z doświadczonym projektantem pozwoli bowiem na znalezienie funkcjonalnego kompromisu pomiędzy naszą wizją a możliwościami, jakie stwarza wybudowany dom. Przygotowane wizualizacje, których nie brak w najnowszym Katalogu, jak i na stronach Domowy.pl – pozwalają zorientować się jak w rzeczywistości będzie wyglądała zaaranżowana przez nas przestrzeń. 

Jak zauważa mgr inż. Piotr Tamkun, ze studia projektowego Tamkun Design: - Dla wygodnego mieszkania ważny jest sposób organizacji domowych stref i ich ergonomiczne urządzenie. 

Najnowszy Katalog przynosi Państwu wiele ciekawych propozycji gotowych projektów wnętrz, które – mamy nadzieję – będą stanowiły inspirację dla poszukiwań własnego stylu urządzenia wymarzonego domu!

Zapraszamy do nabycia najnowszego Katalogu z projektami Domowy.pl i jego owocnej w pomysły lektury!

Projekt domu: Praktyczny 4APraktyczny 4A167,60 m²
Projekt domu: MaderaMadera168,20 m²
Projekt domu: PortoPorto170,10 m²
Projekt domu: NiceaNicea171,60 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-51HomeKONCEPT-51175,79 m²
Projekt domu: Korso 2Korso 2175,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Doskonały 3Doskonały 3177,50 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.