Nowy odmieniony Katalog w jesiennej szacie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-08
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl Już jest - odmieniony Katalog z projektami Domowy.pl

Jesienna edycja Katalogu Domowy.pl z projektami domów gotowych jest już w sprzedaży. Najnowsze wydanie zawiera ponad 500 projektów domów gotowych, autorstwa wielu znanych pracowni architektonicznych w zmodernizowanej szacie graficznej. Nowością są również projekty wnętrz, które od niedawna wzbogaciły ofertę Domowy.pl.

[koniec abstraktu]

Choć jesienna aura powoli wkracza w rzeczywistość za oknem, Domowy.pl postanowił ocieplić jej wizerunek – nowy numer Katalogu z projektami domów gotowych przybrał słoneczne, ciepłe barwy i otrzymał nową szatę graficzną. 

Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością! 

Drugi w tym roku numer Katalogu, to przede wszystkim zbiór ponad 500 projektów domów gotowych, uporządkowanych według klucza energooszczędności. Dodatkowym atrakcyjnym elementem oferty Domowy.pl jest proponowana Państwu Karta Rabatowa, umożliwiająca skorzystanie z atrakcyjnych bonusów w ramach „Programu Karta Rabatowa Postaw na dom”. 

Wszystkie kolory jesieni 

Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu Zmodernizowaliśmy szatę graficzną nowego Katalogu

Atrakcyjna szata graficzna, soczyste kolory i łatwa nawigacja po galerii projektów i zbiorze artykułów, to nie jedyna nowość w najnowszym numerze Katalogu. Dowiecie się z niego Państwo jak uzyskać dopłaty do kredytów na budowę domu („Pieniądze na dom. Dopłaty, kredyty”); pomożemy także wybrać najdogodniejszą lokalizację dla wymarzonego domu („Miejsce na dom. Gdzie warto budować”) a także przeprowadzimy Państwa przez niezbędne formalności („Formalności przed budową”). Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także obszerny blok informacji na temat gotowego projektu architektonicznego, dzięki czemu możecie w przystępny sposób zdobyć wiedzę na temat zasad, jakimi warto kierować się podejmując decyzję o wielkości domu, liczbie jego kondygnacji, rodzaju dachu czy – co jest niezwykle istotne - bilansie energetycznym. 

Domowe wnętrza

Nowością w ofercie Domowy.pl są gotowe projekty wnętrz, z którymi możecie Państwo zapoznać się w naszym portalu. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć także w najnowszym Katalogu. Kierując się ambicjami świadczenia naszym Klientom kompleksowych usług, podjęliśmy współpracę z architektami wnętrz z całej Polski. Mając świadomość, że wybudowanie własnego domu to dopiero półmetek działań, pozwalających się cieszyć jego posiadaniem, oferujemy Państwu możliwość zamówienia gotowego projektu wnętrz. Praca z doświadczonym projektantem pozwoli bowiem na znalezienie funkcjonalnego kompromisu pomiędzy naszą wizją a możliwościami, jakie stwarza wybudowany dom. Przygotowane wizualizacje, których nie brak w najnowszym Katalogu, jak i na stronach Domowy.pl – pozwalają zorientować się jak w rzeczywistości będzie wyglądała zaaranżowana przez nas przestrzeń. 

Jak zauważa mgr inż. Piotr Tamkun, ze studia projektowego Tamkun Design: - Dla wygodnego mieszkania ważny jest sposób organizacji domowych stref i ich ergonomiczne urządzenie. 

Najnowszy Katalog przynosi Państwu wiele ciekawych propozycji gotowych projektów wnętrz, które – mamy nadzieję – będą stanowiły inspirację dla poszukiwań własnego stylu urządzenia wymarzonego domu!

Zapraszamy do nabycia najnowszego Katalogu z projektami Domowy.pl i jego owocnej w pomysły lektury!

Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.