Nowy sezon targowy rozpoczęty!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok

W miniony weekend, w Białymstoku, Domowy.pl zainaugurował jesienną edycję targów branżowych – budowlano-nieruchomościowych. Na stoisku można było zasięgnąć porady doświadczonego architekta – Andrzeja Gałeckiego. Doradca Domowy.pl pomagał dobrać projekt do potrzeb inwestorów i działki, podpowiadał co wpływa na koszty budowy i utrzymania budynku oraz jak uzyskać kredyt na budowę domu.

 

[koniec abstraktu]

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. arch. Andrzej Gałecki, Doradca Domowy.pl, Białystok

„Praktyczne wskazówki to nieoceniona pomoc dla kogoś, kto dopiero zaczyna orientować się w procedurach i całej ścieżce formalnej” – opowiada p. Halina Wysocka, inwestorka planująca budowę domu energooszczędnego w okolicach Białegostoku. „Doradca Domowy.pl wskazał nam kilka istotnych kwestii, na które na pewno zwrócimy uwagę szukając projektu. Przede wszystkim zależy nam na budowie domu, który nie będzie drogi w eksploatacji. Teraz już wiemy, że duży udział w stratach ciepła ma kształt bryły budynku i skomplikowany dach, najlepiej więc, aby były one jak najprostsze.” – dodaje inwestorka.

Każda z osób zainteresowanych budową domu, która odwiedziła w niedzielę białostockie stoisko Domowy.pl mogła liczyć na otrzymanie bezpłatnego katalogu z 500 projektami oraz rzetelną informację na temat poszczególnych etapów związanych z budową własnego domu.

Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać z doświadczonymi architektami Domowy.pl odbędą się:

 • 07. –09. września, Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów,  ul. Podpromie 10, Rzeszów
 • 08. –09. września Targi Mieszkań i Domów, ul. Głogowska 14, Poznań
 • 08. – 09. września Targi dla Domu i Ogrodu, ul. Paczkowskiego 4, Gniezno

Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław

„Najbliższe kilka tygodni to 12 różnych imprez targowych w całej Polsce, na których pojawi się Domowy.pl. To intensywny czas, kiedy staramy się być mocno aktywni w regionach i docierać bezpośrednio do osób zainteresowanych budową własnego domu.” – mówi Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. „To znakomita okazja dla klientów indywidualnych, aby podczas osobistych spotkań z Doradcami uzyskać pomoc z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom.” – dodaje Hanna Maćkowiak.

Niezależnie od regionu Polski Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów, wyróżnikiem – najlepsza baza polskich projektów gotowych.

Projekt domu: HomeKONCEPT-50HomeKONCEPT-50186,60 m²
Projekt domu: Endo 3Endo 3187,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KaroKaro188,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-37HomeKONCEPT-37191,08 m²
Projekt domu: Goran 3Goran 3191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-59HomeKONCEPT-59198,09 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-29HomeKONCEPT-29201,10 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-33HomeKONCEPT-33213,89 m²
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.