Nowy sezon targowy rozpoczęty!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok

W miniony weekend, w Białymstoku, Domowy.pl zainaugurował jesienną edycję targów branżowych – budowlano-nieruchomościowych. Na stoisku można było zasięgnąć porady doświadczonego architekta – Andrzeja Gałeckiego. Doradca Domowy.pl pomagał dobrać projekt do potrzeb inwestorów i działki, podpowiadał co wpływa na koszty budowy i utrzymania budynku oraz jak uzyskać kredyt na budowę domu.

 

[koniec abstraktu]

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. arch. Andrzej Gałecki, Doradca Domowy.pl, Białystok

„Praktyczne wskazówki to nieoceniona pomoc dla kogoś, kto dopiero zaczyna orientować się w procedurach i całej ścieżce formalnej” – opowiada p. Halina Wysocka, inwestorka planująca budowę domu energooszczędnego w okolicach Białegostoku. „Doradca Domowy.pl wskazał nam kilka istotnych kwestii, na które na pewno zwrócimy uwagę szukając projektu. Przede wszystkim zależy nam na budowie domu, który nie będzie drogi w eksploatacji. Teraz już wiemy, że duży udział w stratach ciepła ma kształt bryły budynku i skomplikowany dach, najlepiej więc, aby były one jak najprostsze.” – dodaje inwestorka.

Każda z osób zainteresowanych budową domu, która odwiedziła w niedzielę białostockie stoisko Domowy.pl mogła liczyć na otrzymanie bezpłatnego katalogu z 500 projektami oraz rzetelną informację na temat poszczególnych etapów związanych z budową własnego domu.

Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać z doświadczonymi architektami Domowy.pl odbędą się:

 • 07. –09. września, Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów,  ul. Podpromie 10, Rzeszów
 • 08. –09. września Targi Mieszkań i Domów, ul. Głogowska 14, Poznań
 • 08. – 09. września Targi dla Domu i Ogrodu, ul. Paczkowskiego 4, Gniezno

Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław

„Najbliższe kilka tygodni to 12 różnych imprez targowych w całej Polsce, na których pojawi się Domowy.pl. To intensywny czas, kiedy staramy się być mocno aktywni w regionach i docierać bezpośrednio do osób zainteresowanych budową własnego domu.” – mówi Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. „To znakomita okazja dla klientów indywidualnych, aby podczas osobistych spotkań z Doradcami uzyskać pomoc z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom.” – dodaje Hanna Maćkowiak.

Niezależnie od regionu Polski Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów, wyróżnikiem – najlepsza baza polskich projektów gotowych.

Więcej polecanych projektów domów

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16

Mały ogród

Dokładnie im mniej kombinowania tym lepiej ,ja bym zrobiła jeden skalnik gdzieś w rogu ,posadziłabym byliny (ja tak mam) i fajnie jest odgrodzić te rośliny elementami małej architektury.Ja skorzystałam z oferty firmy Joniec,pasowała mi kolorystyka elementów skarpowych i dzięki nim uzyskałam dwupoziomowy skalnik.a w środku ogrodu po prostu posadź trawę.

Autor: arla17, data: 2018-08-09 22:14:49
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.