Nowy sezon targowy rozpoczęty!

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-03
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok

W miniony weekend, w Białymstoku, Domowy.pl zainaugurował jesienną edycję targów branżowych – budowlano-nieruchomościowych. Na stoisku można było zasięgnąć porady doświadczonego architekta – Andrzeja Gałeckiego. Doradca Domowy.pl pomagał dobrać projekt do potrzeb inwestorów i działki, podpowiadał co wpływa na koszty budowy i utrzymania budynku oraz jak uzyskać kredyt na budowę domu.

 

[koniec abstraktu]

Fot. Stoisko Domowy.pl, Białystok Fot. arch. Andrzej Gałecki, Doradca Domowy.pl, Białystok

„Praktyczne wskazówki to nieoceniona pomoc dla kogoś, kto dopiero zaczyna orientować się w procedurach i całej ścieżce formalnej” – opowiada p. Halina Wysocka, inwestorka planująca budowę domu energooszczędnego w okolicach Białegostoku. „Doradca Domowy.pl wskazał nam kilka istotnych kwestii, na które na pewno zwrócimy uwagę szukając projektu. Przede wszystkim zależy nam na budowie domu, który nie będzie drogi w eksploatacji. Teraz już wiemy, że duży udział w stratach ciepła ma kształt bryły budynku i skomplikowany dach, najlepiej więc, aby były one jak najprostsze.” – dodaje inwestorka.

Każda z osób zainteresowanych budową domu, która odwiedziła w niedzielę białostockie stoisko Domowy.pl mogła liczyć na otrzymanie bezpłatnego katalogu z 500 projektami oraz rzetelną informację na temat poszczególnych etapów związanych z budową własnego domu.

Najbliższe targi, na których będzie można porozmawiać z doświadczonymi architektami Domowy.pl odbędą się:

 • 07. –09. września, Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów,  ul. Podpromie 10, Rzeszów
 • 08. –09. września Targi Mieszkań i Domów, ul. Głogowska 14, Poznań
 • 08. – 09. września Targi dla Domu i Ogrodu, ul. Paczkowskiego 4, Gniezno

Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław Fot. Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl, Wrocław

„Najbliższe kilka tygodni to 12 różnych imprez targowych w całej Polsce, na których pojawi się Domowy.pl. To intensywny czas, kiedy staramy się być mocno aktywni w regionach i docierać bezpośrednio do osób zainteresowanych budową własnego domu.” – mówi Hanna Maćkowiak, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. „To znakomita okazja dla klientów indywidualnych, aby podczas osobistych spotkań z Doradcami uzyskać pomoc z zakresu tematów związanych z budową – od projektu po dom.” – dodaje Hanna Maćkowiak.

Niezależnie od regionu Polski Domowy.pl zapewnia te same standardy obsługi klienta – atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne informowanie o poszczególnych etapach realizacji inwestycji oraz kompleksową obsługę w zakresie nadzoru budowanych domów jednorodzinnych. Szczególnym wyznacznikiem kompleksowości oferty sieci jest dostępność kredytów hipotecznych i skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania budowy. Uzupełnieniem są dostępne w ofercie projekty wnętrz i ogrodów, wyróżnikiem – najlepsza baza polskich projektów gotowych.

Projekt domu: Parterowy 2Parterowy 2125,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: BrunoBruno125,70 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-36HomeKONCEPT-36125,80 m²
Projekt domu: Z Pomysłem 3Z Pomysłem 3126,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Dom w aurorachDom w aurorach126,91 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Sonia MidiSonia Midi127,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.