Odmieniony Poradnik dla budujących Domowy.pl

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-12-06
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowy numer Poradnika dla budujących Domowy.pl już w sprzedaży Nowy numer Poradnika dla budujących Domowy.pl już w sprzedaży

Zapraszamy do lektury odmienionego Poradnika dla budujących Domowy.pl. Zimowy numer zyskał zupełnie nową szatę graficzną! Ponadto obok artykułów o tematyce budowlanej, znalazł się w nim obszerny blok tekstów, dotyczących pomysłów na aranżację wnętrz i praktycznych porad, traktujących o urządzaniu domu.

[koniec abstraktu]

Najnowszy numer Poradnika dla budujących, modernizując swój design, zachował dotychczasowy charakter. Można w nim znaleźć artykuły, dotyczące procedury wyboru gotowego projektu domu, przykłady optymalnie zaprojektowanych łazienek, zależnie od potrzeb domowników oraz garderób i spiżarni, które to pomieszczenia – niesłusznie zresztą – niejednokrotnie traktowane są jak miejsca drugiego planu. Tematyka projektowa i budowlana wzbogacona została w obecnym numerze o teksty poradnikowe na temat aranżacji sypialni w stylu glamour czy ciekawego dekorowania ścian w domu lub mieszkaniu. Materiałem otwierającym – z okazji zbliżających się Świąt – jest artykuł, zawierający wiele ciekawych propozycji gadżetów i dekoracji, które upiększą wnętrza. Dodatkową atrakcją jest konkurs Domowe Święta, w którym do wygrania są wyjątkowe nagrody – gotowy projekt wnętrza, ekspres do kawy i komplet do wina, na który składają się kieliszki i karafka. 

Nadchodzące zmiany w przepisach 

Każdego, kto planuje budować dom lub już jest w trakcie inwestycji, powinien zainteresować artykuł stanowiący kompendium zmian, jakie w przepisach budowlanych przyniesie nowy rok. Znajdują się w nim dane na temat nowych warunków technicznych dla budynków jednorodzinnych, kredytów hipotecznych, prawa budowlanego i dostępnych dopłat w ramach NFOŚiGW oraz MdMu. 

Moc inspiracji 

W najnowszym numerze wiele inspiracji wnętrzarskich i porad projektantów W najnowszym numerze wiele inspiracji wnętrzarskich i porad projektantów

Obszerny blok tekstów, poświęcony został w najnowszym Poradniku, urządzaniu wnętrz, dekorowaniu ich w czasie nadchodzących Świąt oraz inspiracji kolorystycznych. Aby ściany we wnętrzach zwracały uwagę swoim niebanalnym wyglądem, warto rozważyć wiele możliwości ich dekorowania. Gama barwna oferowanych na rynku farb jest bardzo szeroka, a proponowane desenie i odcienie pozwalają każde z pomieszczeń zaaranżować w nieco odmiennej kolorystyce. Tynki strukturalne czy tapety stanowią kolejną alternatywę dla białych, klasycznych ścian. Dla osób odważnych dobrym pomysłem jest urządzenie sypialni w stylu glamour, który rządzi się kilkoma zasadami, pozwalającymi nie przeładować przestrzeni, za to wypełnić ją gustownymi dodatkami. A jeśli mowa o tych ostatnich – Poradnik pełen jest propozycji ciekawych i niebanalnych gadżetów, które ożywią wnętrza i dodadzą im indywidualnego charakteru. 

Aby nadchodzący świąteczny czas był jeszcze przyjemniejszy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy przesłać do Domowy.pl zdjęcie samodzielnie wykonanej dekoracji świątecznej wnętrz swojego domu lub mieszkania, polubić profil Domowy.pl na Facebooku i liczyć na łut szczęścia. 

Dodatkowym bonusem najnowszego numeru Poradnika dla budujących Domowy.pl jest płyta z 647 gotowymi projektami domów i wnętrz, umożliwiająca przegląd aktualnych trendów w architekturze i dekorowaniu. Oprócz tego cd zawiera 2 e-booki z poradami projektantów i stylistów – „Domowy styl” oraz „Postaw na dom”. Zachęcamy Państwa do nabycia nowego numeru „Poradnika dla budujących Domowy.pl” i inspirującej lektury.

Projekt domu: Kaminero LuxKaminero Lux154,17 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZenonZenon154,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Odważny 2Odważny 2154,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WandaWanda155,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Własny 1Własny 1155,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK58TK58155,22 m²
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.