Ogłaszamy wyniki konkursu Dom i jego wnętrza

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-01-20
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Konkurs Dom i jego wnętrza rozwiązany - poznajmy nagrodzone osoby

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu Dom i jego wnętrza i wyłonieniu zwycięskich prac. W czasie jego trwania dzielili się Państwo z nami swoimi marzeniami, dziś my z radością dzielimy się wiadomością o przyznaniu nagród wybranym osobom!

[koniec abstraktu]

Konkurs trwał miesiąc – od 16 grudnia 2011 r. do 15 stycznia br. Patronat prasowy nad nim objął magazyn Dom & Wnętrze, sponsorami nagród o łącznej wartości 20 000 zł zostały firmy: Rőben Polska, Dekoria.pl, BoConcept, Drzwi.pl, a także organizator konkursu – portal domowy.pl. W czasie jego trwania prezentowane były podstawowe zasady projektowania wnętrz i po dwie przykładowe aranżacje wybranych pomieszczeń: salonu, jadalni, gabinetu, łazienki i sypialni. Zadaniem uczestników było wykazanie różnic pomiędzy parami aranżacji, a także opisanie wymarzonego wnętrza domu.

W regulaminowym terminie na konkurs napłynęło 137 prac. Jury oceniało ich merytoryczną zawartość, zgodność z zasadami konkursu i formalnymi wymogami.

Z przyjemnością informujemy, że spośród zakwalifikowanych do finału prac wybranych zostało pięć najwyżej ocenionych przez jury, których autorkom (bo to panie wystawiły najsilniejszą reprezentację) przyznano nagrody – vouchery ufundowane przez sponsorów. 

A oto wyniki:

1. Nagrodę o wartości 5 000 zł do wykorzystania na produkty sygnowane marką Dekoria otrzymuje pani Ewelina Jaroszczuk z Torunia, która jako wymarzone wnętrze wskazała swoje mieszkanie urządzone zgodnie z wyznawaną zasadą: „W aranżacji wnętrz ważna jest estetyka, funkcjonalność, indywidualizm i komfort. (…) W wystroju (…) stawiam na elementy dekoracyjne, które nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom”;

2. Nagroda o wartości 5 000 zł ufundowana przez firmę Rőben Polska do wykorzystania na płytki lub cegły klinkierowe została przyznana pani Iwonie Kindze Matrac z Jaworzna, która do opisu wymarzonego wnętrza wybrała pomieszczenia należące do projektu Adonis autorstwa pracowni Domena i „zaaranżowała” je używając produktów z oferty sponsorów;

3. Nagrodę o wartości 4 000 zł do wykorzystania na meble BoConcept przyznano pani Paulinie Sawickiej z Legnicy, która w wymarzonym wnętrzu na pierwszym miejscu stawia salon – strefę, „(…) gdzie będzie tętnić życie rodziny. W nim mam zamiar odpoczywać z dziećmi i mężem, spotykać się z przyjaciółmi czy dalszą rodziną. (…) Zamierzam zestawić ze sobą zabytkowe meble z elementami designerskimi. To takie łączenie pokoleń o skrajnych przekonaniach. W (…) salonie chcę podkreślić (…) swoją niezależność i wolność wyboru”;

4. Nagroda o wartości 3 000 zł na asortyment wskazany przez firmę Drzwi.pl trafi do pani Marzeny Krajewskiej z Warszawy, która w opisie wymarzonego wnętrza powołała się na cytat autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry'ego: „Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu”. Laureatka jako najistotniejsze elementy aranżacji salonu, uznanego za najważniejszy w domu, wskazała kolory ścian, rodzaj podłogi, kominek będący według autorki „podstawą przytulnego i klimatycznego salonu” i ulubiony mebel – komodę w stylu prowansalskim, „która wprowadzi nostalgiczną elegancję”;

5. Nagrodę o wartości 3 000 zł do wykorzystania na projekt domu lub wnętrza z oferty wskazanej przez portal domowy.pl otrzyma pani Katarzyna Makuch z Głowienki. Laureatka z dużym zaangażowaniem, dbałością o szczegóły i niezwykle malowniczo opisała wnętrza swojego wyśnionego, idealnego dla rodziny domu.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zaangażowanie i otwartość. Wszystkim Państwu życzymy spełnienia marzeń i nieustającej radości z tych już zrealizowanych!

 

Projekt domu: HomeKONCEPT-55HomeKONCEPT-55116,65 m²
Projekt domu: Irysek 4Irysek 4116,67 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Nowina RexNowina Rex116,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.