Ogłaszamy wyniki konkursu Dom i jego wnętrza

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-01-20
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Konkurs Dom i jego wnętrza rozwiązany - poznajmy nagrodzone osoby

Z ogromną przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu Dom i jego wnętrza i wyłonieniu zwycięskich prac. W czasie jego trwania dzielili się Państwo z nami swoimi marzeniami, dziś my z radością dzielimy się wiadomością o przyznaniu nagród wybranym osobom!

[koniec abstraktu]

Konkurs trwał miesiąc – od 16 grudnia 2011 r. do 15 stycznia br. Patronat prasowy nad nim objął magazyn Dom & Wnętrze, sponsorami nagród o łącznej wartości 20 000 zł zostały firmy: Rőben Polska, Dekoria.pl, BoConcept, Drzwi.pl, a także organizator konkursu – portal domowy.pl. W czasie jego trwania prezentowane były podstawowe zasady projektowania wnętrz i po dwie przykładowe aranżacje wybranych pomieszczeń: salonu, jadalni, gabinetu, łazienki i sypialni. Zadaniem uczestników było wykazanie różnic pomiędzy parami aranżacji, a także opisanie wymarzonego wnętrza domu.

W regulaminowym terminie na konkurs napłynęło 137 prac. Jury oceniało ich merytoryczną zawartość, zgodność z zasadami konkursu i formalnymi wymogami.

Z przyjemnością informujemy, że spośród zakwalifikowanych do finału prac wybranych zostało pięć najwyżej ocenionych przez jury, których autorkom (bo to panie wystawiły najsilniejszą reprezentację) przyznano nagrody – vouchery ufundowane przez sponsorów. 

A oto wyniki:

1. Nagrodę o wartości 5 000 zł do wykorzystania na produkty sygnowane marką Dekoria otrzymuje pani Ewelina Jaroszczuk z Torunia, która jako wymarzone wnętrze wskazała swoje mieszkanie urządzone zgodnie z wyznawaną zasadą: „W aranżacji wnętrz ważna jest estetyka, funkcjonalność, indywidualizm i komfort. (…) W wystroju (…) stawiam na elementy dekoracyjne, które nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom”;

2. Nagroda o wartości 5 000 zł ufundowana przez firmę Rőben Polska do wykorzystania na płytki lub cegły klinkierowe została przyznana pani Iwonie Kindze Matrac z Jaworzna, która do opisu wymarzonego wnętrza wybrała pomieszczenia należące do projektu Adonis autorstwa pracowni Domena i „zaaranżowała” je używając produktów z oferty sponsorów;

3. Nagrodę o wartości 4 000 zł do wykorzystania na meble BoConcept przyznano pani Paulinie Sawickiej z Legnicy, która w wymarzonym wnętrzu na pierwszym miejscu stawia salon – strefę, „(…) gdzie będzie tętnić życie rodziny. W nim mam zamiar odpoczywać z dziećmi i mężem, spotykać się z przyjaciółmi czy dalszą rodziną. (…) Zamierzam zestawić ze sobą zabytkowe meble z elementami designerskimi. To takie łączenie pokoleń o skrajnych przekonaniach. W (…) salonie chcę podkreślić (…) swoją niezależność i wolność wyboru”;

4. Nagroda o wartości 3 000 zł na asortyment wskazany przez firmę Drzwi.pl trafi do pani Marzeny Krajewskiej z Warszawy, która w opisie wymarzonego wnętrza powołała się na cytat autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry'ego: „Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu”. Laureatka jako najistotniejsze elementy aranżacji salonu, uznanego za najważniejszy w domu, wskazała kolory ścian, rodzaj podłogi, kominek będący według autorki „podstawą przytulnego i klimatycznego salonu” i ulubiony mebel – komodę w stylu prowansalskim, „która wprowadzi nostalgiczną elegancję”;

5. Nagrodę o wartości 3 000 zł do wykorzystania na projekt domu lub wnętrza z oferty wskazanej przez portal domowy.pl otrzyma pani Katarzyna Makuch z Głowienki. Laureatka z dużym zaangażowaniem, dbałością o szczegóły i niezwykle malowniczo opisała wnętrza swojego wyśnionego, idealnego dla rodziny domu.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zaangażowanie i otwartość. Wszystkim Państwu życzymy spełnienia marzeń i nieustającej radości z tych już zrealizowanych!

 

Projekt domu: Wygodny 3Wygodny 3140,10 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-58HomeKONCEPT-58141,72 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Astra IIIAstra III142,35 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Dostępny 6Dostępny 6142,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Dora 2Dora 2142,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: DarlenaDarlena143,55 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.