Ponad 1200 projektów z Kolekcji Muratora w portalu domowy.pl

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2011-11-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

"Ciekawy" to jeden z wielu projektów z Kolekcji Muratora,
o którą poszerzyła się oferta portalu domowy.pl

Dla osób zdecydowanych na budowę i poszukujących projektu domu ważny jest duży wybór dobrej jakości propozycji. Zwiększa on szanse na znalezienie budynku idealnie dopasowanego do oczekiwań i możliwości przyszłego inwestora. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, portal domowy.pl poszerzył swoją ofertę o projekty z Kolekcji Muratora.

[koniec abstraktu]

Domowy.pl dba o obfitość oferty, by jak najpełniej odpowiadała ona różnym oczekiwaniom osób planujących budowę domu. Są w niej więc domy niewielkie, o średniej powierzchni i duże, o charakterze rezydencji; zaprojektowane w tradycyjnej i nowoczesnej stylistyce; parterowe, z poddaszem użytkowym i piętrowe. Oprócz szerokiego wyboru projektów ważny jest również ich poziom. Koncepcje powinny być przemyślane, proponowane rozwiązania funkcjonalne, a jakość dokumentacji – wysoka. 

Pracownia Murator, projekt Bursztynowy blask

Wymagania takie spełniają autorzy projektów domów należących do Kolekcji Muratora – lidera branży projektów gotowych oraz wydawniczej o tematyce budowlanej. Projekty pochodzą z działającej od ponad 12 lat własnej pracowni architektonicznej, jak również są efektem współpracy z uznanymi architektami z całej Polski. Reprezentacyjna część zbioru od niedawna jest już dostępna w ofercie portalu domowy.pl. 

– Składają się na nią przede wszystkim projekty dla inwestorów indywidualnych – zróżnicowane pod względem architektonicznym domy jednorodzinne i garaże, ale także oferta dla małych firm: projekty budynków garażowo-magazynowych, mieszkalno-usługowych i szerokie spektrum budynków usługowych (zajazdów, pensjonatów, agroturystyki, domów weselnych, sklepów, punktów gastronomicznych, przedszkoli, warsztatów, myjni, hurtowni i magazynów) – mówi Beata Kerntopf-Ślusarczyk, dyrektor sprzedaży i marketingu Działu Projektów Gotowych Murator S.A. 

Pracownia Murator, projekt domu Gwiaździste niebo

W ofercie Muratora znajduje się też propozycja dla inwestorów z terenów rolniczych – budynki inwentarskie (obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki oraz stajnie), a także mniejsze budynki inwentarsko-gospodarcze.

Każdy, kto szuka projektu na miarę swoich potrzeb, korzystając ze sprawdzonej oferty profesjonalistów ma teraz jeszcze większą szansę na jego idealne dopasowanie.

Projekt domu: Noelia Bis 2MNoelia Bis 2M130,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK32TK32130,50 m²
Projekt domu: TK73TK73130,51 m²
Projekt domu: AlandraAlandra131,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Torina Bis 2MTorina Bis 2M131,54 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.