Ponad 1200 projektów z Kolekcji Muratora w portalu domowy.pl

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2011-11-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

"Ciekawy" to jeden z wielu projektów z Kolekcji Muratora,
o którą poszerzyła się oferta portalu domowy.pl

Dla osób zdecydowanych na budowę i poszukujących projektu domu ważny jest duży wybór dobrej jakości propozycji. Zwiększa on szanse na znalezienie budynku idealnie dopasowanego do oczekiwań i możliwości przyszłego inwestora. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, portal domowy.pl poszerzył swoją ofertę o projekty z Kolekcji Muratora.

[koniec abstraktu]

Domowy.pl dba o obfitość oferty, by jak najpełniej odpowiadała ona różnym oczekiwaniom osób planujących budowę domu. Są w niej więc domy niewielkie, o średniej powierzchni i duże, o charakterze rezydencji; zaprojektowane w tradycyjnej i nowoczesnej stylistyce; parterowe, z poddaszem użytkowym i piętrowe. Oprócz szerokiego wyboru projektów ważny jest również ich poziom. Koncepcje powinny być przemyślane, proponowane rozwiązania funkcjonalne, a jakość dokumentacji – wysoka. 

Pracownia Murator, projekt Bursztynowy blask

Wymagania takie spełniają autorzy projektów domów należących do Kolekcji Muratora – lidera branży projektów gotowych oraz wydawniczej o tematyce budowlanej. Projekty pochodzą z działającej od ponad 12 lat własnej pracowni architektonicznej, jak również są efektem współpracy z uznanymi architektami z całej Polski. Reprezentacyjna część zbioru od niedawna jest już dostępna w ofercie portalu domowy.pl. 

– Składają się na nią przede wszystkim projekty dla inwestorów indywidualnych – zróżnicowane pod względem architektonicznym domy jednorodzinne i garaże, ale także oferta dla małych firm: projekty budynków garażowo-magazynowych, mieszkalno-usługowych i szerokie spektrum budynków usługowych (zajazdów, pensjonatów, agroturystyki, domów weselnych, sklepów, punktów gastronomicznych, przedszkoli, warsztatów, myjni, hurtowni i magazynów) – mówi Beata Kerntopf-Ślusarczyk, dyrektor sprzedaży i marketingu Działu Projektów Gotowych Murator S.A. 

Pracownia Murator, projekt domu Gwiaździste niebo

W ofercie Muratora znajduje się też propozycja dla inwestorów z terenów rolniczych – budynki inwentarskie (obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki oraz stajnie), a także mniejsze budynki inwentarsko-gospodarcze.

Każdy, kto szuka projektu na miarę swoich potrzeb, korzystając ze sprawdzonej oferty profesjonalistów ma teraz jeszcze większą szansę na jego idealne dopasowanie.

Projekt domu: TK17TK17120,68 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z Pomysłem 2Z Pomysłem 2121,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Jawor IIIJawor III122,05 m²
Projekt domu: Jemioła 2 (CE)Jemioła 2 (CE)122,22 m²
Projekt domu: Helena RexHelena Rex122,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK28ATK28A122,59 m²
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.