Ponad 1200 projektów z Kolekcji Muratora w portalu domowy.pl

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2011-11-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

"Ciekawy" to jeden z wielu projektów z Kolekcji Muratora,
o którą poszerzyła się oferta portalu domowy.pl

Dla osób zdecydowanych na budowę i poszukujących projektu domu ważny jest duży wybór dobrej jakości propozycji. Zwiększa on szanse na znalezienie budynku idealnie dopasowanego do oczekiwań i możliwości przyszłego inwestora. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, portal domowy.pl poszerzył swoją ofertę o projekty z Kolekcji Muratora.

[koniec abstraktu]

Domowy.pl dba o obfitość oferty, by jak najpełniej odpowiadała ona różnym oczekiwaniom osób planujących budowę domu. Są w niej więc domy niewielkie, o średniej powierzchni i duże, o charakterze rezydencji; zaprojektowane w tradycyjnej i nowoczesnej stylistyce; parterowe, z poddaszem użytkowym i piętrowe. Oprócz szerokiego wyboru projektów ważny jest również ich poziom. Koncepcje powinny być przemyślane, proponowane rozwiązania funkcjonalne, a jakość dokumentacji – wysoka. 

Pracownia Murator, projekt Bursztynowy blask

Wymagania takie spełniają autorzy projektów domów należących do Kolekcji Muratora – lidera branży projektów gotowych oraz wydawniczej o tematyce budowlanej. Projekty pochodzą z działającej od ponad 12 lat własnej pracowni architektonicznej, jak również są efektem współpracy z uznanymi architektami z całej Polski. Reprezentacyjna część zbioru od niedawna jest już dostępna w ofercie portalu domowy.pl. 

– Składają się na nią przede wszystkim projekty dla inwestorów indywidualnych – zróżnicowane pod względem architektonicznym domy jednorodzinne i garaże, ale także oferta dla małych firm: projekty budynków garażowo-magazynowych, mieszkalno-usługowych i szerokie spektrum budynków usługowych (zajazdów, pensjonatów, agroturystyki, domów weselnych, sklepów, punktów gastronomicznych, przedszkoli, warsztatów, myjni, hurtowni i magazynów) – mówi Beata Kerntopf-Ślusarczyk, dyrektor sprzedaży i marketingu Działu Projektów Gotowych Murator S.A. 

Pracownia Murator, projekt domu Gwiaździste niebo

W ofercie Muratora znajduje się też propozycja dla inwestorów z terenów rolniczych – budynki inwentarskie (obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki oraz stajnie), a także mniejsze budynki inwentarsko-gospodarcze.

Każdy, kto szuka projektu na miarę swoich potrzeb, korzystając ze sprawdzonej oferty profesjonalistów ma teraz jeszcze większą szansę na jego idealne dopasowanie.

Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.