Refleksje po kolejnych targowych spotkaniach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-09
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających

Zaledwie kilka dni temu odbyły się w Bydgoszczy Targi Mieszkaniowe Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka, obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentowały się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. Oczywiście nie zabrakło także Doradców Domowy.pl, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą z Odwiedzającymi.

[koniec abstraktu]

Osoby, chcące skorzystać z możliwości rozmowy z Doradcami Domowy.pl zainteresowani byli głównie kosztami budowy domu i późniejszego jego wyposażenia oraz dostępnością najnowszych technologii i materiałów, pozwalających wznieść budynek nie tylko estetycznie zgodny z istniejącą dookoła zabudową ale także pozwalający zaoszczędzić na kosztach jego eksploatacji. 

- Rozmowy z Inwestorami bardzo często schodziły na temat zagadnień, obracających się wokół energooszczędności. Chętnie pytano o dopłaty z NFOŚiGW, chcąc uporządkować wiedzę na temat całej procedury – relacjonuje Anna Bagińska, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Zainteresowanie projektami gotowymi domów jednorodzinnych było nie mniejsze, niż zainteresowanie projektami gotowymi wnętrz, które stanowią nowość w ofercie Domowy.pl. Niezależnie od etapu, na którym znajdowali się Inwestorzy, przeważały opinie, świadczące o dużym ułatwieniu, jakie stanowią gotowe aranżacje wnętrz. Wiele osób przyznawało, że dopiero skonfrontowanie ich wizji i oczekiwań z realizacją, jaką oferują architekci na etapie projektu pozwoliło zweryfikować plan aranżacji pomieszczeń. 

Największą popularnością cieszyły się niezmiennie projekty domów o niezbyt skomplikowanej bryle. Rzadko decydowano się na rozwiązanie wzbogacone o wiele lukarn czy wykuszy, co pozwala stwierdzić, że jednym z kryteriów wyboru projektu domu jest ekonomiczność jego bryły i chęć zniwelowania strat ciepła. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl

- Bardzo cieszy stan i poziom wiedzy Inwestorów, którzy wiedzą co i jak chcą budować. Doradztwo i pomoc merytoryczna zamykały się w horyzoncie formalności i kolejności ich dopełniania. W kontekście szybko zmieniających się przepisów i rozporządzeń fakt ten nie dziwi – przyszli posiadacze własnych domów mają prawo czuć się zagubieni i obawiać się o ewentualne utrudnienia, mogące wynikać z niedopatrzeń formalnych – twierdzi Marcin Jóźków, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. 

Jak pokazują spotkania w ramach bydgoskich targów, Budujący mają świadomość jak wiele czasu i energii mogą zaoszczędzić korzystając z konsultacji Ekspertów i architektów wnętrz. Zgromadzone zasoby racjonalniej jest, bowiem przeznaczyć na pracę koncepcyjną przy urządzaniu wnętrz nowo wybudowanego domu lub finalizację jego wznoszenia. 

Kolejnymi punktami na targowej mapie Domowy.pl są Warszawa i Gdańsk. W dniach 19-20.10.2013 odbędą się w Warszawie Ogólnopolskie Targi Budowlane Budowa Remont Dom i Wnętrze 2013. W sobotę w godzinach 9:00-17:00, a w niedzielę 9:00-16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem budownictwa i aranżacji wnętrz do spotkań z naszymi Doradcami. 

W Gdańsku, w ramach targów Dom Mieszkanie Wnętrze będzie nam miło spotkać się z Państwem w dniach 19-20.10.2013 w hali Ergo Arena.

Projekt domu: Umbra (KO)Umbra (KO)88,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TiborTibor90,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Elka 3 (Y)Elka 3 (Y)91,64 m²
Projekt domu: Pelikan SlimPelikan Slim92,40 m²
Projekt domu: DorianDorian92,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Santia BisSantia Bis93,28 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.