Refleksje po kolejnych targowych spotkaniach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-09
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających

Zaledwie kilka dni temu odbyły się w Bydgoszczy Targi Mieszkaniowe Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka, obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentowały się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. Oczywiście nie zabrakło także Doradców Domowy.pl, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą z Odwiedzającymi.

[koniec abstraktu]

Osoby, chcące skorzystać z możliwości rozmowy z Doradcami Domowy.pl zainteresowani byli głównie kosztami budowy domu i późniejszego jego wyposażenia oraz dostępnością najnowszych technologii i materiałów, pozwalających wznieść budynek nie tylko estetycznie zgodny z istniejącą dookoła zabudową ale także pozwalający zaoszczędzić na kosztach jego eksploatacji. 

- Rozmowy z Inwestorami bardzo często schodziły na temat zagadnień, obracających się wokół energooszczędności. Chętnie pytano o dopłaty z NFOŚiGW, chcąc uporządkować wiedzę na temat całej procedury – relacjonuje Anna Bagińska, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Zainteresowanie projektami gotowymi domów jednorodzinnych było nie mniejsze, niż zainteresowanie projektami gotowymi wnętrz, które stanowią nowość w ofercie Domowy.pl. Niezależnie od etapu, na którym znajdowali się Inwestorzy, przeważały opinie, świadczące o dużym ułatwieniu, jakie stanowią gotowe aranżacje wnętrz. Wiele osób przyznawało, że dopiero skonfrontowanie ich wizji i oczekiwań z realizacją, jaką oferują architekci na etapie projektu pozwoliło zweryfikować plan aranżacji pomieszczeń. 

Największą popularnością cieszyły się niezmiennie projekty domów o niezbyt skomplikowanej bryle. Rzadko decydowano się na rozwiązanie wzbogacone o wiele lukarn czy wykuszy, co pozwala stwierdzić, że jednym z kryteriów wyboru projektu domu jest ekonomiczność jego bryły i chęć zniwelowania strat ciepła. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl

- Bardzo cieszy stan i poziom wiedzy Inwestorów, którzy wiedzą co i jak chcą budować. Doradztwo i pomoc merytoryczna zamykały się w horyzoncie formalności i kolejności ich dopełniania. W kontekście szybko zmieniających się przepisów i rozporządzeń fakt ten nie dziwi – przyszli posiadacze własnych domów mają prawo czuć się zagubieni i obawiać się o ewentualne utrudnienia, mogące wynikać z niedopatrzeń formalnych – twierdzi Marcin Jóźków, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. 

Jak pokazują spotkania w ramach bydgoskich targów, Budujący mają świadomość jak wiele czasu i energii mogą zaoszczędzić korzystając z konsultacji Ekspertów i architektów wnętrz. Zgromadzone zasoby racjonalniej jest, bowiem przeznaczyć na pracę koncepcyjną przy urządzaniu wnętrz nowo wybudowanego domu lub finalizację jego wznoszenia. 

Kolejnymi punktami na targowej mapie Domowy.pl są Warszawa i Gdańsk. W dniach 19-20.10.2013 odbędą się w Warszawie Ogólnopolskie Targi Budowlane Budowa Remont Dom i Wnętrze 2013. W sobotę w godzinach 9:00-17:00, a w niedzielę 9:00-16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem budownictwa i aranżacji wnętrz do spotkań z naszymi Doradcami. 

W Gdańsku, w ramach targów Dom Mieszkanie Wnętrze będzie nam miło spotkać się z Państwem w dniach 19-20.10.2013 w hali Ergo Arena.

Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.