Refleksje po kolejnych targowych spotkaniach

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-10-09
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających Bydgoska Hala Łuczniczka gościła wielu Odwiedzających

Zaledwie kilka dni temu odbyły się w Bydgoszczy Targi Mieszkaniowe Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka, obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentowały się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. Oczywiście nie zabrakło także Doradców Domowy.pl, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą z Odwiedzającymi.

[koniec abstraktu]

Osoby, chcące skorzystać z możliwości rozmowy z Doradcami Domowy.pl zainteresowani byli głównie kosztami budowy domu i późniejszego jego wyposażenia oraz dostępnością najnowszych technologii i materiałów, pozwalających wznieść budynek nie tylko estetycznie zgodny z istniejącą dookoła zabudową ale także pozwalający zaoszczędzić na kosztach jego eksploatacji. 

- Rozmowy z Inwestorami bardzo często schodziły na temat zagadnień, obracających się wokół energooszczędności. Chętnie pytano o dopłaty z NFOŚiGW, chcąc uporządkować wiedzę na temat całej procedury – relacjonuje Anna Bagińska, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Zainteresowanie projektami gotowymi domów jednorodzinnych było nie mniejsze, niż zainteresowanie projektami gotowymi wnętrz, które stanowią nowość w ofercie Domowy.pl. Niezależnie od etapu, na którym znajdowali się Inwestorzy, przeważały opinie, świadczące o dużym ułatwieniu, jakie stanowią gotowe aranżacje wnętrz. Wiele osób przyznawało, że dopiero skonfrontowanie ich wizji i oczekiwań z realizacją, jaką oferują architekci na etapie projektu pozwoliło zweryfikować plan aranżacji pomieszczeń. 

Największą popularnością cieszyły się niezmiennie projekty domów o niezbyt skomplikowanej bryle. Rzadko decydowano się na rozwiązanie wzbogacone o wiele lukarn czy wykuszy, co pozwala stwierdzić, że jednym z kryteriów wyboru projektu domu jest ekonomiczność jego bryły i chęć zniwelowania strat ciepła. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Domowy.pl

- Bardzo cieszy stan i poziom wiedzy Inwestorów, którzy wiedzą co i jak chcą budować. Doradztwo i pomoc merytoryczna zamykały się w horyzoncie formalności i kolejności ich dopełniania. W kontekście szybko zmieniających się przepisów i rozporządzeń fakt ten nie dziwi – przyszli posiadacze własnych domów mają prawo czuć się zagubieni i obawiać się o ewentualne utrudnienia, mogące wynikać z niedopatrzeń formalnych – twierdzi Marcin Jóźków, Doradca Domowy.pl z Wrocławia. 

Jak pokazują spotkania w ramach bydgoskich targów, Budujący mają świadomość jak wiele czasu i energii mogą zaoszczędzić korzystając z konsultacji Ekspertów i architektów wnętrz. Zgromadzone zasoby racjonalniej jest, bowiem przeznaczyć na pracę koncepcyjną przy urządzaniu wnętrz nowo wybudowanego domu lub finalizację jego wznoszenia. 

Kolejnymi punktami na targowej mapie Domowy.pl są Warszawa i Gdańsk. W dniach 19-20.10.2013 odbędą się w Warszawie Ogólnopolskie Targi Budowlane Budowa Remont Dom i Wnętrze 2013. W sobotę w godzinach 9:00-17:00, a w niedzielę 9:00-16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem budownictwa i aranżacji wnętrz do spotkań z naszymi Doradcami. 

W Gdańsku, w ramach targów Dom Mieszkanie Wnętrze będzie nam miło spotkać się z Państwem w dniach 19-20.10.2013 w hali Ergo Arena.

Projekt domu: Jawor IIIJawor III122,05 m²
Projekt domu: Jemioła 2 (CE)Jemioła 2 (CE)122,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Helena RexHelena Rex122,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK28ATK28A122,59 m²
Projekt domu: Zofia RexZofia Rex122,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Lisandra 2MLisandra 2M122,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karmel 3Karmel 3124,31 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-46HomeKONCEPT-46124,52 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.