Ryszard Florek został uhonorowany nagrodą gospodarczą PUIG

Opracowanie: Fakro ; Data publikacji: 2018-06-22
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

Ryszard Florek, prezes i współwłaściciel firmy FAKRO, został uhonorowany nagrodą gospodarczą PUIG. 

Zaszczytne wyróżnienie otrzymał za szczególny wkład w budowanie trwałych, dobrosąsiedzkich więzi gospodarczych między Polską a Ukrainą.

[koniec abstraktu]

Nagroda gospodarcza PUIG

Okazją do przyznania nagród było 25-lecie Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Zarząd Izby postanowił wręczyć 25 nagród gospodarczych dla osób, instytucji i firm szczególnie zasłużonych w działania na rzecz rozwoju polsko- ukraińskiej współpracy gospodarczej.

Nagrodę w imieniu Prezesa Florka odebrali przedstawiciele firmy: Andrzej Młodnicki i Dariusz Chorużyk, współpracujący na co dzień z rynkiem ukraińskim.

Fot. FAKRO Fot. FAKRO

Nagroda została wręczona podczas gali w ramach III edycji Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest, która odbyła się 14 czerwca br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Konferencja, to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w relacjach Polski z jej wschodnimi sąsiadami przyciągnęło do stolicy Lubelszczyzny prawie 300-stu uczestników z Polski, Ukrainy oraz innych krajów, m.in. Armenii, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Austrii, Estonii, Danii, Meksyku, czy Wenezueli.


Projekt domu: Tytan 3Tytan 3149,61 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kasjopea IIIKasjopea III153,70 m²
Projekt domu: NowikNowik155,05 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HeliosHelios157,19 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KaratKarat157,99 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Alfa 7Alfa 7159,38 m²
Projekt domu: Praktyczny 4Praktyczny 4160,80 m²
Więcej polecanych projektów domów

Dom jednorodzinny katalogowy a u architekta

Koszty projektu domu niezależnie od tego czy zlecisz to zadanie dla architekta czy kupisz gotowca będą się różniły ceną i to dość znacznie. Jest spora konkurencja na rynku i warto trochę negocjować. Architekta znajdziesz w każdym nawet niewielkim miasteczku a gotowe projekty w internecie. Firm świadczących tego typu usługi jest sporo. W ostatnim czasie dobre cenowo sa projekty https://www.mgprojekt.com.pl/ co nie oznacza, że nie warto szukać okazji. Nie da się podać jednej stałej kwoty ponieważ zależy od zbyt wielu czynników. Jednak należy założyć, że projekt gotowy będzie znacznie tańszy od robionego na indywidualne zamówienie.

Autor: plaguna, data: 2020-03-18 09:42:17

Trzyszybowe okna. Czy warto?

Aby dowiedzieć się coś więcej na ten temat warto poczytać artykuł https://renowa24.pl/Cieple-okna-3-szybowe-w-korzystnej-cenie-blog-pol-1582274313.html

Autor: pluta, data: 2020-02-21 15:16:50

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Tańszym ogrzewaniem może być pellet, warto jednak wybierać ten o odpowiedniej jakości. Taki pellet produkuje firma Maximer, czym różni się od zwykłego pelletu? Brakiem dodatków takich jak kora, piasek czy inne składniki chemiczne. Dzięki temu jest bardziej wydajny - potwierdzają to ważne certyfikaty DINplus oraz ENplus.

Autor: dworekmoj, data: 2020-02-15 21:12:06

Kominy systemowe

My się nie zdecydowaliśmy na komin systemowy, tylko został wymurowany z klinkieru. Rozwiązanie droższe, ale bardziej trwałe i na pewno zdecydowanie bardziej stylowe ;) Są dedykowane cegły klinkierowe do takich celów, które mają bardzo dobrą szczelność i przy okazji nie są bardzo kosztowne - np. cegły 7-szczelinowe Terca. Jedne z niewielu cegieł szczelinowych na rynku z dopuszczeniem do wykonywania właśnie przewodów kominowych.

Autor: gorki555, data: 2020-01-30 18:44:26

Jaka dachówka ceramiczna??

Można się ciągle zmieścić w koszcie materiału 45zł/m2. Duże dachówki ceramiczne typu Koramic Alegra 9 po tyle mniej więcej wyjdą... A co do kompozytu - umówmy się, jakie ona mają plusy względem ceramiki?

Autor: gorki555, data: 2020-01-30 18:41:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe