Sezon targów i spotkań z Inwestorami w pełni

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Za nami kolejne z cyklu spotkań w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl - tym razem odwiedziliśmy Kraków - i kolejny targowy wyjazd - gościliśmy w Sosnowcu. Przed nami impreza wystawiennicza w Bydgoszczy. Pracowity okres w pełni!

[koniec abstraktu]

Wczoraj w krakowskiej atmosferze ożywionych dyskusji, spotkaliśmy się z Zainteresowanymi budownictwem energooszczędnym, w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czynny udział w rozmowach i - jak zwykle - cenne uwagi. Już teraz zapraszamy do Rzeszowa.

W targowym harmonogramie kolejna jesienna impreza wystawiennicza też już za nami. 21 i 22 września odbyły się w Sosnowcu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex Jesień 2013. 

Odwiedzający zainteresowani byli najczęściej gotowymi projektami domów, które spełniałyby ich sprecyzowane już oczekiwania. Dysponując działką, kierowali się możliwością harmonijnego ulokowania na niej domu tak, aby móc korzystać z naturalnego ukształtowania terenu i usytuowania bryły w zgodzie z kierunkami świata, co gwarantowałoby odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, które tego wymagają. 

- Odwiedzający nasze stoisko, zadawali konkretne pytania, świadczące o ich przemyślanych preferencjach, wykrystalizowanych oczekiwaniach i wymaganiach projektowych. Wyłania się z tego obraz gustów Inwestorów, którzy generalnie chcą mieszkać wygodnie i komfortowo, z uwzględnieniem niskich kosztów eksploatacji domu - relacjonuje Aleksandra Krala, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Inną liczną grupę rozmówców stanowiły osoby, które nie posiadały jeszcze działki budowlanej, niemniej jednak żywo zainteresowane były możliwościami, jakie daje własny dom. Chętnie pytali o procedury formalno - prawne, związane z zakupem ziemi pod inwestycję i wszelkimi krokami administracyjnymi,jakie musieliby podjąć na drodze do posiadania własnego wymarzonego domu. Wnioskując z tak dużego zainteresowania tematem budownictwa jednorodzinnego, alternatywa domowa jest atrakcyjnym rozwiązaniem wobec zakupu mieszkania. 

Charakter sosnowickich targów spowodował, że bardzo duże zainteresowanie skierowane było wśród rozmawiającymi z Doradcami Domowy.pl osobami, projektami wnętrz. Sam fakt dostępności już gotowych projektów budził spore emocje i przyciągał uwagę. Nowość intrygowała i rodziła opinie, że jest to rozwiązanie ułatwiające wyposażenie i zaaranżowanie pomieszczeń w domu. Gotowe projekty wnętrz inspirują i dzięki wizualizacjom, dają możliwość przekonania się o skuteczności rozwiązań, które planujemy. 

Po weekendowym oddechu, Doradcy Domowy.pl rozpoczną przygotowania do wyjazdu na kolejne targi. Tym razem możecie spotkać się z nami w Bydgoszczy na Targach Mieszkaniowych Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka Obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - będzie to kolejna możliwość spotkania się z Doradcami Domowy.pl i uzyskania rzetelnych, aktualnych informacji z rynku budownictwa jednorodzinnego, procedur prawnych, postępowania administracyjnego podczas rozpoczynania lub trwania inwestycji.

Projekt domu: Malinowy (KO)Malinowy (KO)118,43 m²
Projekt domu: Noelia ModernNoelia Modern118,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK33TK33119,71 m²
Projekt domu: Ciekawy 1ACiekawy 1A119,90 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.