Sezon targów i spotkań z Inwestorami w pełni

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Za nami kolejne z cyklu spotkań w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl - tym razem odwiedziliśmy Kraków - i kolejny targowy wyjazd - gościliśmy w Sosnowcu. Przed nami impreza wystawiennicza w Bydgoszczy. Pracowity okres w pełni!

[koniec abstraktu]

Wczoraj w krakowskiej atmosferze ożywionych dyskusji, spotkaliśmy się z Zainteresowanymi budownictwem energooszczędnym, w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czynny udział w rozmowach i - jak zwykle - cenne uwagi. Już teraz zapraszamy do Rzeszowa.

W targowym harmonogramie kolejna jesienna impreza wystawiennicza też już za nami. 21 i 22 września odbyły się w Sosnowcu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex Jesień 2013. 

Odwiedzający zainteresowani byli najczęściej gotowymi projektami domów, które spełniałyby ich sprecyzowane już oczekiwania. Dysponując działką, kierowali się możliwością harmonijnego ulokowania na niej domu tak, aby móc korzystać z naturalnego ukształtowania terenu i usytuowania bryły w zgodzie z kierunkami świata, co gwarantowałoby odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, które tego wymagają. 

- Odwiedzający nasze stoisko, zadawali konkretne pytania, świadczące o ich przemyślanych preferencjach, wykrystalizowanych oczekiwaniach i wymaganiach projektowych. Wyłania się z tego obraz gustów Inwestorów, którzy generalnie chcą mieszkać wygodnie i komfortowo, z uwzględnieniem niskich kosztów eksploatacji domu - relacjonuje Aleksandra Krala, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Inną liczną grupę rozmówców stanowiły osoby, które nie posiadały jeszcze działki budowlanej, niemniej jednak żywo zainteresowane były możliwościami, jakie daje własny dom. Chętnie pytali o procedury formalno - prawne, związane z zakupem ziemi pod inwestycję i wszelkimi krokami administracyjnymi,jakie musieliby podjąć na drodze do posiadania własnego wymarzonego domu. Wnioskując z tak dużego zainteresowania tematem budownictwa jednorodzinnego, alternatywa domowa jest atrakcyjnym rozwiązaniem wobec zakupu mieszkania. 

Charakter sosnowickich targów spowodował, że bardzo duże zainteresowanie skierowane było wśród rozmawiającymi z Doradcami Domowy.pl osobami, projektami wnętrz. Sam fakt dostępności już gotowych projektów budził spore emocje i przyciągał uwagę. Nowość intrygowała i rodziła opinie, że jest to rozwiązanie ułatwiające wyposażenie i zaaranżowanie pomieszczeń w domu. Gotowe projekty wnętrz inspirują i dzięki wizualizacjom, dają możliwość przekonania się o skuteczności rozwiązań, które planujemy. 

Po weekendowym oddechu, Doradcy Domowy.pl rozpoczną przygotowania do wyjazdu na kolejne targi. Tym razem możecie spotkać się z nami w Bydgoszczy na Targach Mieszkaniowych Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka Obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - będzie to kolejna możliwość spotkania się z Doradcami Domowy.pl i uzyskania rzetelnych, aktualnych informacji z rynku budownictwa jednorodzinnego, procedur prawnych, postępowania administracyjnego podczas rozpoczynania lub trwania inwestycji.

Projekt domu: AgataAgata79,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK19TK1981,06 m²
Projekt domu: Aurora MidiAurora Midi85,25 m²
Projekt domu: NikoNiko85,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ciekawy 2Ciekawy 286,80 m²
Projekt domu: Jagoda (CE)Jagoda (CE)87,14 m²
Więcej polecanych projektów domów

Rekuperatory od InstalTechnik - dobry wybór?

Witajcie, jestem na etapie budowy domu. Chcę, aby był on jak najbardziej energooszczędny, dlatego też zdecydowałem się na takie rozwiązania, które dają taką możliwość. Na przykład chcę zastosować rekuperator, który zapewnia odzysk ciepła jednocześnie zapewniając ciągłą wentylację domu. Zastanawiam się jednak nad firmą, która miałaby się zająć instalacją tego rozwiązania. Znalazłam firmę z Oleśnicy, nazywa się InstalTechnik, podobno specjalizuje się w takich technologiach. Jak jest naprawdę? Czy ktoś z Was może korzystał z ich usług i mógłby się podzielić opinią?

Autor: jazzan, data: 2018-09-19 08:38:17

Firanki czy rolety?

Firanki to według mnie przeżytek. Ciągle się brudzą,trzeba je prać i wydawać pieniądze. Ja u siebie mam Rolety firmy Perfecta z https://perfecta.pl/produkty/zaluzje-pionowe/ i to był strzał w 10 ! Bardzo ładnie dopełnia aranżacji całego pokoju

Autor: kasia lis, data: 2018-09-16 22:22:51

Czy elewacja drewniana jest problematyczna?

Też mi się wydaje że drewno jest bardziej problematyczne.Chociażby od strony północnej po jakimś czasie zacznie obrastać mchem..Może lepiej wybrać coś trwalszego.ja mam płytki elewacyjne.Są ładne i trwałe,kupowałam w firmie Joniec kolorystyka dosyć ciekawa.Więc pomyśl może nad czymś trwalszym.Takie płytki masz na długie lata bez problemów.

Autor: arla17, data: 2018-09-06 21:36:07

Płytki klinkierowe na elewacji

Tom55 wspomniał o nowoczesnych elewacjach to nie sposób nie powiedzieć paru słów o płytach warstwowych Kingspan, które świetnie nadają się do stworzenia nietuzinkowej, designerskiej elewacji. Jeśli chodzi o parametry izolacyjne to nie ma co się martwić, połączenie rdzenia QuadCore, IPN oraz wełny mineralnej daje niesamowite rezultaty, pełni też rolę przeciwpożarową. Ogromnym plusem jest szybki montaż, płyty są dopracowane w taki sposób, że pasują do budynku każdego typu. Warto rozważyć takie wykończenie, nie trzeba go już potem malować, czy martwić się konserwacją

Autor: sekon, data: 2018-08-23 11:05:26

Szklany stół, jakie krzesła dobrać?

W przypadku szklanego stołu rozwiązań jest bardzo dużo. Pasują zarówno krzesła metalowe, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko zależy od dobrania odpowiedniego stylu. Warto zainspirować się gotowymi aranżacjami i przy okazji sprawdzić jaki materiał będzie najwygodniejszy. http://www.dobroteka.pl

Autor: Dobroteka, data: 2018-08-21 10:58:16
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.