Sezon targów i spotkań z Inwestorami w pełni

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Za nami kolejne z cyklu spotkań w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl - tym razem odwiedziliśmy Kraków - i kolejny targowy wyjazd - gościliśmy w Sosnowcu. Przed nami impreza wystawiennicza w Bydgoszczy. Pracowity okres w pełni!

[koniec abstraktu]

Wczoraj w krakowskiej atmosferze ożywionych dyskusji, spotkaliśmy się z Zainteresowanymi budownictwem energooszczędnym, w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czynny udział w rozmowach i - jak zwykle - cenne uwagi. Już teraz zapraszamy do Rzeszowa.

W targowym harmonogramie kolejna jesienna impreza wystawiennicza też już za nami. 21 i 22 września odbyły się w Sosnowcu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex Jesień 2013. 

Odwiedzający zainteresowani byli najczęściej gotowymi projektami domów, które spełniałyby ich sprecyzowane już oczekiwania. Dysponując działką, kierowali się możliwością harmonijnego ulokowania na niej domu tak, aby móc korzystać z naturalnego ukształtowania terenu i usytuowania bryły w zgodzie z kierunkami świata, co gwarantowałoby odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, które tego wymagają. 

- Odwiedzający nasze stoisko, zadawali konkretne pytania, świadczące o ich przemyślanych preferencjach, wykrystalizowanych oczekiwaniach i wymaganiach projektowych. Wyłania się z tego obraz gustów Inwestorów, którzy generalnie chcą mieszkać wygodnie i komfortowo, z uwzględnieniem niskich kosztów eksploatacji domu - relacjonuje Aleksandra Krala, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Inną liczną grupę rozmówców stanowiły osoby, które nie posiadały jeszcze działki budowlanej, niemniej jednak żywo zainteresowane były możliwościami, jakie daje własny dom. Chętnie pytali o procedury formalno - prawne, związane z zakupem ziemi pod inwestycję i wszelkimi krokami administracyjnymi,jakie musieliby podjąć na drodze do posiadania własnego wymarzonego domu. Wnioskując z tak dużego zainteresowania tematem budownictwa jednorodzinnego, alternatywa domowa jest atrakcyjnym rozwiązaniem wobec zakupu mieszkania. 

Charakter sosnowickich targów spowodował, że bardzo duże zainteresowanie skierowane było wśród rozmawiającymi z Doradcami Domowy.pl osobami, projektami wnętrz. Sam fakt dostępności już gotowych projektów budził spore emocje i przyciągał uwagę. Nowość intrygowała i rodziła opinie, że jest to rozwiązanie ułatwiające wyposażenie i zaaranżowanie pomieszczeń w domu. Gotowe projekty wnętrz inspirują i dzięki wizualizacjom, dają możliwość przekonania się o skuteczności rozwiązań, które planujemy. 

Po weekendowym oddechu, Doradcy Domowy.pl rozpoczną przygotowania do wyjazdu na kolejne targi. Tym razem możecie spotkać się z nami w Bydgoszczy na Targach Mieszkaniowych Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka Obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - będzie to kolejna możliwość spotkania się z Doradcami Domowy.pl i uzyskania rzetelnych, aktualnych informacji z rynku budownictwa jednorodzinnego, procedur prawnych, postępowania administracyjnego podczas rozpoczynania lub trwania inwestycji.

Projekt domu: TK17TK17120,68 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z Pomysłem 2Z Pomysłem 2121,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Jawor IIIJawor III122,05 m²
Projekt domu: Jemioła 2 Jemioła 2 122,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Helena RexHelena Rex122,30 m²
Projekt domu: TK28ATK28A122,59 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier się fajnie sprawuje w połączeniu z ładnym tynkiem. Ja mam akurat z King Klinker (chawlę sobie). Miałem bardzo dobrego fachowca, który ogarnął temat montażu. Fasada ma 2 lata i wygląda barzdo świeżo

Autor: filipmaks, data: 2018-06-01 13:12:00

Wybór projektu domu jednorodzinnego.

Moim zdaniem, a przynajmniej my się tym kierowaliśmy podczas wyboru projektu i budowy to oddzielenie w domu części dziennej od częsci sypialnej, mamy dwoje dośc małych jeszcze dzieci, które moga hałasowac i bałaganić ile wlezie, ale jak idziemy do częsci sypialnej to tam jest wszystko jasne - cisza, spokój, odpoczynek. Skusiliśmy się też na rozbudowany, przylegający garaż z kotłownią, oraz jeszcze jednym pomieszczeniem gospodarczym, które znajduje sięteż w garażu służącym za miejsce spoczynku dla weków, przetworów, ziemniaków i innych zakupów, które przenosimy prosto z garażu :). W pomieszczeniu gospodarczym mamy też pralkę, więc cały bałagan nazwijmy to - siedzi w garażu :). Projekt kupowaliśmy na pracownia-projekty.pl i nie wprowadzaliśmy żadnych zmian :) Mamy 4 sypialnie, w tym niewielki ale przytulny pokój gościnny, dwie łazienki - jedna w częsci dziennej, druga w części sypialnej - tutaj wanna, prysznic. Część sypialna znajduje się na takim jakby półpiętrze nad garażem, który jest odrobine schowany w ziemi. Dom jest na tyle długi, że zasłania cały tył podrórka, więc z ulicy nie widać kto i co tam robi, bez montowania nie wiadomo jak zabudowanej bramy i ogrodzenia :)

Autor: lukaszlukasz, data: 2018-06-01 12:54:54

Ogrzewnie domu kominkiem

Ja na waszym miejscu nie bawiłbym się ani w ogrzewanie samym kominkiem, ani w żadne inne kotły na paliwa stałe. Już niedługo wchodzi w życie ustawa antysmogowa i moim zdaniem nie sensu pchać się w takie systemy ogrzewania domu. Lepiej się zastanowić nad montażem pompy ciepła. Poczytajcie sobie na stronie firmy, która zajmuje się montażem pomp od lat - http://dimplex.pl/, jakie taka pompa daje możliwości i korzyści. Obecnie nie ma lepszego, bardziej ekonomicznego czy ekologicznego systemu.

Autor: Tom55, data: 2018-05-29 19:52:47

Kocioł na paliwo czy na węgiel?

Jeśli ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A w dodatku ogrzewanie gazowe jest ekologiczne i bardzo wygodne. Nie trzeba przy nim praktycznie nic robić.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:47:48

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Pompa ciepła może i fajna - ale dość droga opcja (chodzi mi oczywiście o sam koszt zakupu pompy). Jeśli natomiast ma się dostęp do gazu to najlepszą opcją jest kocioł gazowy. Dobry kocioł, polskiej firmy http://termet.com.pl/, można kupić w bardzo dobrej cenie. Z montażem też nie ma problemów, bo w całej Polsce jest dużo instalatorów, którzy mają potrzebne uprawnienia. A ogrzewanie gazowe podobnie jak pompa ciepłą jest ekologiczne i bardzo wygodne.

Autor: Enieli, data: 2018-05-29 19:45:04
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.