Sezon targów i spotkań z Inwestorami w pełni

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Za nami kolejne z cyklu spotkań w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl - tym razem odwiedziliśmy Kraków - i kolejny targowy wyjazd - gościliśmy w Sosnowcu. Przed nami impreza wystawiennicza w Bydgoszczy. Pracowity okres w pełni!

[koniec abstraktu]

Wczoraj w krakowskiej atmosferze ożywionych dyskusji, spotkaliśmy się z Zainteresowanymi budownictwem energooszczędnym, w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czynny udział w rozmowach i - jak zwykle - cenne uwagi. Już teraz zapraszamy do Rzeszowa.

W targowym harmonogramie kolejna jesienna impreza wystawiennicza też już za nami. 21 i 22 września odbyły się w Sosnowcu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex Jesień 2013. 

Odwiedzający zainteresowani byli najczęściej gotowymi projektami domów, które spełniałyby ich sprecyzowane już oczekiwania. Dysponując działką, kierowali się możliwością harmonijnego ulokowania na niej domu tak, aby móc korzystać z naturalnego ukształtowania terenu i usytuowania bryły w zgodzie z kierunkami świata, co gwarantowałoby odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, które tego wymagają. 

- Odwiedzający nasze stoisko, zadawali konkretne pytania, świadczące o ich przemyślanych preferencjach, wykrystalizowanych oczekiwaniach i wymaganiach projektowych. Wyłania się z tego obraz gustów Inwestorów, którzy generalnie chcą mieszkać wygodnie i komfortowo, z uwzględnieniem niskich kosztów eksploatacji domu - relacjonuje Aleksandra Krala, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Inną liczną grupę rozmówców stanowiły osoby, które nie posiadały jeszcze działki budowlanej, niemniej jednak żywo zainteresowane były możliwościami, jakie daje własny dom. Chętnie pytali o procedury formalno - prawne, związane z zakupem ziemi pod inwestycję i wszelkimi krokami administracyjnymi,jakie musieliby podjąć na drodze do posiadania własnego wymarzonego domu. Wnioskując z tak dużego zainteresowania tematem budownictwa jednorodzinnego, alternatywa domowa jest atrakcyjnym rozwiązaniem wobec zakupu mieszkania. 

Charakter sosnowickich targów spowodował, że bardzo duże zainteresowanie skierowane było wśród rozmawiającymi z Doradcami Domowy.pl osobami, projektami wnętrz. Sam fakt dostępności już gotowych projektów budził spore emocje i przyciągał uwagę. Nowość intrygowała i rodziła opinie, że jest to rozwiązanie ułatwiające wyposażenie i zaaranżowanie pomieszczeń w domu. Gotowe projekty wnętrz inspirują i dzięki wizualizacjom, dają możliwość przekonania się o skuteczności rozwiązań, które planujemy. 

Po weekendowym oddechu, Doradcy Domowy.pl rozpoczną przygotowania do wyjazdu na kolejne targi. Tym razem możecie spotkać się z nami w Bydgoszczy na Targach Mieszkaniowych Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka Obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - będzie to kolejna możliwość spotkania się z Doradcami Domowy.pl i uzyskania rzetelnych, aktualnych informacji z rynku budownictwa jednorodzinnego, procedur prawnych, postępowania administracyjnego podczas rozpoczynania lub trwania inwestycji.

Projekt domu: HomeKONCEPT-55HomeKONCEPT-55116,65 m²
Projekt domu: Irysek 4Irysek 4116,67 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Nowina RexNowina Rex116,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Charakterystyka energetyczna a projekt budowlany

Witam, Mam pytanie dotyczące charakterystyki energetycznej budynku i pozwolenia na budowę. Jak to w praktyce wygląda, gdy składamy projekt budowlany z załączoną charakterystyką? Dokładnie chodzi mi o przypadek gdy mamy już zrobiony projekt budowlany, do którego robimy dopiero charakterystykę i w której nie wychodzi wskaźnik EP. I co wtedy zrobić? Czy projekt z taką charakterystyką zostanie przyjęty w urzędzie czy może zostanie odrzucony? Sprawa dotyczy budynku produkcyjnego/magazynowego/technologicznego, gdzie nie będą przebywać ludzie . Ogrzewanie i cwu - elektryczne. W przypadku przebudowy wystarczy spełnić izolacyjność przegród, a dla nowego budynku dodatkowo EP. Czy można uzasadnić wysokie EP brakiem możliwości zastosowania innego sposobu ogrzewania i przygotowania c.w.u.? Co zrobić w takiej sytuacji z projektem budowlanym.

Autor: grzegorz32f, data: 2018-12-11 13:50:12

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.