Sezon targów i spotkań z Inwestorami w pełni

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-09-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Za nami kolejne z cyklu spotkań w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl - tym razem odwiedziliśmy Kraków - i kolejny targowy wyjazd - gościliśmy w Sosnowcu. Przed nami impreza wystawiennicza w Bydgoszczy. Pracowity okres w pełni!

[koniec abstraktu]

Wczoraj w krakowskiej atmosferze ożywionych dyskusji, spotkaliśmy się z Zainteresowanymi budownictwem energooszczędnym, w ramach Budujących Czwartków z Domowy.pl. Dziękujemy wszystkim za przybycie, czynny udział w rozmowach i - jak zwykle - cenne uwagi. Już teraz zapraszamy do Rzeszowa.

W targowym harmonogramie kolejna jesienna impreza wystawiennicza też już za nami. 21 i 22 września odbyły się w Sosnowcu Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Sibex Jesień 2013. 

Odwiedzający zainteresowani byli najczęściej gotowymi projektami domów, które spełniałyby ich sprecyzowane już oczekiwania. Dysponując działką, kierowali się możliwością harmonijnego ulokowania na niej domu tak, aby móc korzystać z naturalnego ukształtowania terenu i usytuowania bryły w zgodzie z kierunkami świata, co gwarantowałoby odpowiednie doświetlenie pomieszczeń, które tego wymagają. 

- Odwiedzający nasze stoisko, zadawali konkretne pytania, świadczące o ich przemyślanych preferencjach, wykrystalizowanych oczekiwaniach i wymaganiach projektowych. Wyłania się z tego obraz gustów Inwestorów, którzy generalnie chcą mieszkać wygodnie i komfortowo, z uwzględnieniem niskich kosztów eksploatacji domu - relacjonuje Aleksandra Krala, Doradczyni Domowy.pl z Wrocławia. 

Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013 Targi Sibex w Sosnowcu - 21-22.09.2013

Inną liczną grupę rozmówców stanowiły osoby, które nie posiadały jeszcze działki budowlanej, niemniej jednak żywo zainteresowane były możliwościami, jakie daje własny dom. Chętnie pytali o procedury formalno - prawne, związane z zakupem ziemi pod inwestycję i wszelkimi krokami administracyjnymi,jakie musieliby podjąć na drodze do posiadania własnego wymarzonego domu. Wnioskując z tak dużego zainteresowania tematem budownictwa jednorodzinnego, alternatywa domowa jest atrakcyjnym rozwiązaniem wobec zakupu mieszkania. 

Charakter sosnowickich targów spowodował, że bardzo duże zainteresowanie skierowane było wśród rozmawiającymi z Doradcami Domowy.pl osobami, projektami wnętrz. Sam fakt dostępności już gotowych projektów budził spore emocje i przyciągał uwagę. Nowość intrygowała i rodziła opinie, że jest to rozwiązanie ułatwiające wyposażenie i zaaranżowanie pomieszczeń w domu. Gotowe projekty wnętrz inspirują i dzięki wizualizacjom, dają możliwość przekonania się o skuteczności rozwiązań, które planujemy. 

Po weekendowym oddechu, Doradcy Domowy.pl rozpoczną przygotowania do wyjazdu na kolejne targi. Tym razem możecie spotkać się z nami w Bydgoszczy na Targach Mieszkaniowych Jesień 2013. W dniach 5-6 października w Hali Łuczniczka Obok deweloperów i pośredników nieruchomości, zaprezentują się banki i instytucje finansowe z ofertami kredytowymi, a także firmy z ofertami urządzeń i wyposażenia wnętrz oraz usług mieszkaniowych i doradztwa. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - będzie to kolejna możliwość spotkania się z Doradcami Domowy.pl i uzyskania rzetelnych, aktualnych informacji z rynku budownictwa jednorodzinnego, procedur prawnych, postępowania administracyjnego podczas rozpoczynania lub trwania inwestycji.

Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.