Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń

Autor: Stowarzyszenie na rzecz systemów ociepleń; Data publikacji: 2013-08-12
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Jubileusz SSO (fot. SSO) Jubileusz SSO (fot. SSO)

Obchodzące jubileusz dziesięciolecia Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń zyskuje większy zasięg. W prace organizacji włączyła się kolejna firma, PPG Deco Polska, producent farb, lakierów i chemii budowlanej dedykowanej profesjonalistom, część koncernu PPG Industries.

[koniec abstraktu]


Prezes Zarządu PPG Deco Polska Sławomir Majchrowski (fot. SSO) Prezes Zarządu PPG Deco Polska Sławomir Majchrowski (fot. SSO)

– Postęp techniczny, nieustannie zmieniające się technologie i wdrażane innowacje w produktach fasadowych, w tym systemach ETICS, obligują producentów do szerzenia specjalistycznej wiedzy odnośnie prawidłowego ich stosowania – stwierdza Sławomir Majchrowski, Prezes PPG Deco Polska. – Od czasu otwarcia naszego Centrum Szkoleniowo-Doradczego dla osób i firm związanych z branżą budowlaną z każdym rokiem zauważamy coraz silniejszą potrzebę propagowania i upowszechniania wiedzy technicznej związanej z prawidłową aplikacją i montażem produktów. Dlatego też z wielkim uznaniem spoglądamy na dotychczasowe efekty działalności SSO. Z pewnością nasza współpraca, wymiana doświadczeń na polu systemów ociepleń i elewacji przyczyni się do dalszego rozwoju i wkładu w upowszechnianie wiedzy o kompletnych rozwiązaniach technologicznych ETICS – podkreśla Sławomir Majchrowski. 

Jacek Michalak (fot. SSO)Prezes Zarządu SSO Jacek Michalak (fot. SSO)

Prezes Zarządu SSO Jacek Michalak wyraża satysfakcję, że kolejny uczestnik rynku przyłącza do realizacji zadań Stowarzyszenia, zwłaszcza jego misji edukacyjnej. – Stały wzrost naszej organizacji jako przedstawiciela całej polskiej branży ETICS jest jednym z celów władz SSO obecnej kadencji. Obecnie w Stowarzyszeniu zrzeszonych jest 21 podmiotów. Czynimy starania, by następne firmy weszły do naszego grona i krzewiły wiedzę o rosnącej roli systemów ociepleń w budownictwie, szczególnie w kontekście zwiększających się wymagań w dziedzinie energooszczędności. 

W Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń współdziałają obecnie następujące podmioty: Alpol Gips, Austrotherm, Baumit, Bolix, Caparol Polska, Ejot Polska, Fabryka Styropianu Arbet, Atlas, Henkel Polska, Knauf Bauprodukte, Koelner, Lakma, Mapei Polska, MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS), PPG Deco Polska, Quick-mix, Saint-Gobain Construction Products Polska/Weber, Sto-ispo, Termo Organika i Textilglas Polska.

Projekt domu: Noelia Bis 2MNoelia Bis 2M130,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK32TK32130,50 m²
Projekt domu: TK73TK73130,51 m²
Projekt domu: AlandraAlandra131,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Torina Bis 2MTorina Bis 2M131,54 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw jak tutaj https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-zabaw/plac-zabaw-malpka/

Autor: MAŁPISZON, data: 2019-05-22 09:42:09

Jaka brama garażowa

Polecam sprawdzić k3bramy i ich [url=http://www.k3bramy.pl/] bramy garażowe poznań [\url]

Autor: marcelina94, data: 2019-05-09 12:49:03

Co zamiast drewnianego tarasu???

[url=http://www.domy-marbor.pl/pl/domki-letniskowe]jjj[/url]

Autor: dominex, data: 2019-04-05 12:24:12

Spadki w łazience

Masz na myśli spadki przy odpływie prysznica? Oprócz tego musisz pamiętać o dobrej armaturze, żeby Ci się woda nie lała wokół, nie rozpryskiwała. Wiem, że fajne modele ma Kludi www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Autor: Pani Ola, data: 2019-03-29 11:19:28

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.