Sztuka we wnętrzu Luminosfery

Autor: OKK!; Data publikacji: 2014-05-14
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

praca Dory Krincy (Fot. Luminosfera)Praca Dory Krincy (Fot. Luminosfera)

Luminosfera to 800 m² ekspozycji z najciekawszym europejskim oświetleniem. W ofercie warszawskiego showroomu przy Bakalarskiej 34 znajduje się ponad 40 znakomitych marek, wśród nich: Angelpoise, Cangini &Tucci, Carlesso, Catellani&Smith, Crealev, Estiluz, Flos, Fontana Arte, Fritz Hansen, Icone, Ideal Lux, Imperial, Kundalini, Lako, Lampe Gras, Lightyears, Lucente, Lug, Martinelli Luce, Masiero, Morosini, Muuto, Myyour, Oluce, Panzeri, Philips Lirio, PXF, Ridi, Spotline, Terzani, Timothy John, Villa Lumi, Lako, Bjorn. Oświetlenie od klasycznych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości i współczesny polski design. Luminosfera to także przestrzeń kreatywna, która zaprasza do współpracy projektantów, architektów i przedstawicieli sztuki.

[koniec abstraktu]

W ubiegłym miesiącu Luminosfera nawiązała współpracę z BE-ART exclusive - internetową galerią pełniącą jednocześnie funkcje e-sklepu. Goście i klienci odwiedzający to niezwykłe miejsce, mogą podziwiać nie tylko dobry design, ale też obrazy cenionych artystów. W salonie znajdują się miedzy innymi prace Dory Krincy i Ewy Pohlke.

BE-ART exclusive - internetowa galeria spełniająca jednocześnie funkcje e-sklepu, stworzona została z myślą o uznanych i cenionych w świecie twórcach jak również o młodych utalentowanych artystach rozpoczynających dopiero swoją karierę. Galeria, kierowana jest do miłośników dobrego malarstwa, fotografii i szeroko rozumianej sztuki, gdzie można znaleźć zarówno prace pochodzące od twórców z Polski jak i z zagranicy.

Praca Ewy Pohlke (Fot. Luminosfera) Praca Ewy Pohlke (Fot. Luminosfera)

Emil Zola twierdził, że „sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty”, dlatego internetowa galeria sztuki BE-ART exclusive postawiła na indywidualizm artystów oraz niepowtarzalność dzieł prezentowanych na stronie www.be-art.pl Galeria istnieje po to, by zaspokoić potrzebę posiadania rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Oferuje szeroki wybór dzieł sztuki i dekoracji zarówno dla najbardziej wymagających koneserów, jak i ludzi praktycznie podchodzących do współczesnego wystroju wnętrz. Prezentuje prace z takich dziedzin jak malarstwo, rysunek, grafika, fotografia artystyczna, rzeźba oraz ceramika dekoracyjno-użytkowa.

Lidia Bąk – architekt i właścicielka galerii BE-ART exclusive, pragnie zebrać jak najwięcej uzdolnionych artystów, zdejmując z nich ciężar poszukiwania klienta, promując ich twórczość w Polsce i za granicą, co pozwoli im w pełni poświęcić czas na działania twórcze. „Naszą misją jest promowanie dzieł sztuki poprzez promocję ich twórców.” Be-Art exclusive pragnie dotrzeć do klienta, który doceni indywidualność i wyjątkowość danego dzieła; do klienta świadomego faktu, iż prawdziwa wartość sztuki wyrażona jest w jej cenie oraz gotowego zainwestować w nią. W galerii znajdują się rzeczy jednostkowe, unikalne, tworzone w pojedynczych egzemplarzach.

Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw jak tutaj https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-zabaw/plac-zabaw-malpka/

Autor: MAŁPISZON, data: 2019-05-22 09:42:09

Jaka brama garażowa

Polecam sprawdzić k3bramy i ich [url=http://www.k3bramy.pl/] bramy garażowe poznań [\url]

Autor: marcelina94, data: 2019-05-09 12:49:03

Co zamiast drewnianego tarasu???

[url=http://www.domy-marbor.pl/pl/domki-letniskowe]jjj[/url]

Autor: dominex, data: 2019-04-05 12:24:12

Spadki w łazience

Masz na myśli spadki przy odpływie prysznica? Oprócz tego musisz pamiętać o dobrej armaturze, żeby Ci się woda nie lała wokół, nie rozpryskiwała. Wiem, że fajne modele ma Kludi www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Autor: Pani Ola, data: 2019-03-29 11:19:28

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.