Taneczna nowość w ofercie Deante

Autor: Deante; Data publikacji: 2011-11-17
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Rumba - nowość w ofercie
(fot. Deante)

Czy taniec może być natchnieniem dla producenta zlewozmywaka? Firma Deante udowadnia, że tak, prezentując swoją najnowszą propozycję – stalowy zlewozmywak Rumba.

[koniec abstraktu]

W tańcu wzajemne dopasowanie się partnerów to jeden z czynników, który przyczynia się do osiągniecia sukcesu. Podobnie – tworząc elementy wyposażenia kuchni – projektanci nie mogą zapominać o tym, aby gustowna stylistyka idealnie współgrała z walorami praktycznymi przedmiot ów. I chociaż taki kompromis wydaje się niełatwy do osiągniecia - projektanci Deante stworzyli nowy produkt łączący te dwie cechy.

Płynność ruchów i niezwykła dynamika rumby jako tańca stała się inspiracją dla projektantów Deante (fot. Deante)

– Istotą tańczenia rumby są gwałtowne ruchy, nieraz kocie, okrężne ruchy ramion, bioder i tułowia. To właśnie ta niebywała płynność i niezwykła energia towarzysząca tancerzom zainspirowała projektantów Deante do stworzenia nowej serii zlewozmywaków nazwanych Rumbą – mówi Anna Kowalska z firmy Deante. 

– Wyraźnie zarysowana linia ociekacza i idealnie okrągła, płynnie połączona z nim komora pasują do siebie jak idealnie dobrana para na parkiecie – dodaje .

Rumba doskonalne wkomponuje się zarówno w odważniejsze jak i klasycznie zaaranżowane kuchnie. Nowoczesny design w niczym jednak nie ujmuje praktycznej stronie modelu. Zlewozmywak wykonany jest bowiem ze stali szlachetnej, stanowiącej synonim odporności i wytrzymałości. 18% dodatek chromu chroni materiał przed utlenianiem i reakcją z kwasami i ługami, które stosujemy w kuchni. 10% udział niklu w stali nadaje materiałowi elastyczność oraz chroni go przed zmianą barwy. Do wyboru mamy modele w dwóch wykończeniach, ze stali szlachetnej oraz mikrodekoru.

W ofercie firmy znajdziemy inny zlewozmywak o „tanecznej” nazwie – jest to linia produktów Salsa.

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.