Targami wiosna się zaczyna

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-02-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu.

W nadchodzący weekend (23-24.02.) Domowy.pl zainauguruje swoją obecność na wiosennych targach. Doradcy Domowy.pl spotkają się z inwestorami z Krakowa i Sosnowca. Właśnie tam odbędą się dwa ważne wydarzenia, rozpoczynające targową wiosnę: krakowska edycja Targów RedNet Media Dom Mieszkanie Wnętrze oraz sosnowieckie Targi Budowlane SIBEX 2013.

[koniec abstraktu]

Wiosna to idealny czas, żeby nadać właściwy bieg planom budowlanym. Najwięcej decyzji inwestycyjnych zapada właśnie w tym okresie, stąd od lat wiosenne targi poświęcone tematyce domu i mieszkania cieszą się niemalejącą popularnością.

Podczas nadchodzącego weekendu (23-24.02) odbędą się dwa ważne wydarzenia, inaugurujące cykl wiosennych targów z branży budowlanej. Pierwsze z nich: Dom Mieszkanie Wnętrze RedNet Media, będą miały miejsce w Hali Targi w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a. Organizatorzy i wystawcy zapraszają w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-16.00. Drugie wydarzenie to Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Wiosna 2013, które odbędą się w dniach 22-24.02. w Sosnowcu, w Centrum Targowo – Wystawienniczym Expo Silesia, przy ulicy Braci Mieroszewskich 124. W każdym z targowych dni ekspozycje będą udostępnione od 9.00 do 17.00.

Dla Doradców Domowy.pl będą to pierwsze tegoroczne wiosenne spotkania z inwestorami. – Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych budową domu – mówi Wojciech Janczyński, Doradca Domowy.pl z Krakowa, który będzie doradzał podczas Targów RedNet. – Jak zwykle na stoisku Domowy.pl będzie można zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej każdego etapu procesu inwestycyjnego: od projektu pod dom. Tegoroczne wiosenne targi zbiegną się z uruchomieniem przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu dopłat do budownictwa energooszczędnego. Wszyscy zainteresowani otrzymaniem dofinansowania będą mogli u nas dowiedzieć się więcej o tym, jak budować, żeby osiągnąć zadowalający standard energetyczny. Obserwując aktualne tendencje, spodziewamy się, że podczas spotkań targowych będą przeważały pytania dotyczące tego, jak budować tanio i energooszczędnie. Jesteśmy więc dobrze przygotowani na to, żeby doradzać w tym zakresie. Oprócz fachowych porad odwiedzający nas inwestorzy dostaną również komplet materiałów, w tym między innymi nasz nowy Poradnik dla budujących, który w całości poświęciliśmy domom i technologiom pozwalającym na uzyskanie znacznych oszczędności – dodaje Doradca Domowy.pl.

Wszystkich zainteresowanych inwestorów – planujących budowę lub już budujących – zapraszamy na stoisko 72 krakowskich targów i 113 w Sosnowcu. – Oprócz rzetelnej porady dotyczącej wszystkich aspektów procesu budowlanego, odwiedzający otrzymają również komplet przydatnych materiałów – mówi Barbara Iskierka, Doradca Domowy.pl, która również będzie odpowiadała na pytania inwestorów w Krakowie. – Wśród nich będą nasze katalogi z projektami, poradniki budowlane oraz płyty CD „Buduj z Doradcą – od Projektu po Dom”, materiały informacyjne wiodących producentów z branży budowlanej, „Niezbędnik Eksperta Budowy” Xelli – dodaje.

Domowy.pl to sieć Doradców działających na teranie całej Polskie. Stąd podczas każdego wydarzenia targowego, oprócz ogólnopolskich ekspertów, będą doradzać specjaliści działający w danym regionie, znający dobrze lokalne uwarunkowania. W Sosnowcu porad będzie udzielał między innymi Doradca Domowy.pl z Bytomia, Grzegorz Pronobis. – Serdecznie zachęcam wszystkich planujących budowę domu w naszym regionie do odwiedzania targów i naszego stoiska – mówi. – Nasze doświadczenia pokazują, że uzyskanie fachowej pomocy i podpowiedzi już na wyborze projektu domu, pozwala wyeliminować ryzyko wielu błędów i przeprowadzić cały proces inwestycyjny szybciej i sprawniej – dodaje.

Dla uczestników wiosennych targów przewidzieliśmy niespodziankę – możliwość udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest projekt domu o wartości do 3 000 zł. Szczegóły konkursu u Doradców Domowy.pl podczas spotkań targowych.

 

Projekt domu: Aurora MidiAurora Midi85,25 m²
Projekt domu: NikoNiko85,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bez (KO)Bez (KO)85,90 m²
Projekt domu: Elka 2 (Y-SL)Elka 2 (Y-SL)85,95 m²
Projekt domu: W krajobrazieW krajobrazie87,00 m²
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Osobiście użyłem żywotnika olbrzymiego (szczególnie przy drzwiach). Wcześniej skorzystałem z porady eksperta na http://www.zgarden.pl/ Jestem zadowolony i mam nadzieję, że może tamtejsi eksperci coś panu doradzą.

Autor: mitronas, data: 2018-03-15 11:14:44

KOMINEK W MIESZKANIU

Montując kominek, czy kozę trzeba zadbać o bezpieczeństwo p-poż. Bez dobrego sznura uszczelniającego się na pewno nie obejdziecie. Bardzo dobre jakościowo i w przystępnej cenie ma takie sznury firma Protectro - http://dylatacjeppoz.pl/. Warto o tym pomyśleć wcześniej, żeby montaż przebiegł bez problemu i aby można było bezpiecznie używać kominek.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:04:44

Projekt wnętrz

Tyle samo ile kosztuje kupno mieszkania:) Wszystko zależy od tego jaki metraż, jakie masz wymagania i jaką firmę zatrudnisz. Przedzwoń sobie do kilku firm (jak jesteś z Krakowa lub okolic to koniecznie zadzwoń do http://intellio.pl/kontakt-krakow/), porozmawiaj. Powiedz czego oczekujesz i niech ci powiedzą przybliżoną cenę za projekt. Inaczej trudno powiedzieć jakiego rzędu będzie to kwota.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 22:00:23

Pomysły na sufit podwieszany:))))

Jeśli chodzi o sufity podwieszane, to polecam sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/, jak takie sufity, robi jedna z lepszych firm na polskim rynku. Widziałem już kilka ich realizacji na żywo, a jeszcze więcej na zdjęciach i zawsze jestem pod wrażeniem i estetyki wykonania i funkcjonalności. Robią oni duże projekty, i warto sobie popatrzeć, jak to powinno wyglądać.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:57:03

Zmiana ogrzewania - co tańsze?

Racja, pompa ciepła to dobry pomysł na ekologiczne ogrzewanie domu. Zobacz sobie ofertę firmy http://dimplex.pl/, bo jest kilka rodzajów pomp (gruntowa, powietrzna) i zanim się zdecydujesz na konkretny rodzaj i model, warto poczytać i popytać fachowców. Dobór pompy nie jest taki łatwy i zależy od wielu czynników, więc najlepiej całość zlecić solidnej firmie.

Autor: Tom55, data: 2018-03-03 21:50:43
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Zamów bezpłatny poradnik - 5 prostych kroków do wyboru projektu domu
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Acero Frame - konstrukcje stalowe
PSB Dom Nowoczesny
Projekty domów małe i tanie w budowie
Projekty domów nowoczesnych
Amadu
Azuko
Decorations&Design
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.