Targami wiosna się zaczyna

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-02-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu.

W nadchodzący weekend (23-24.02.) Domowy.pl zainauguruje swoją obecność na wiosennych targach. Doradcy Domowy.pl spotkają się z inwestorami z Krakowa i Sosnowca. Właśnie tam odbędą się dwa ważne wydarzenia, rozpoczynające targową wiosnę: krakowska edycja Targów RedNet Media Dom Mieszkanie Wnętrze oraz sosnowieckie Targi Budowlane SIBEX 2013.

[koniec abstraktu]

Wiosna to idealny czas, żeby nadać właściwy bieg planom budowlanym. Najwięcej decyzji inwestycyjnych zapada właśnie w tym okresie, stąd od lat wiosenne targi poświęcone tematyce domu i mieszkania cieszą się niemalejącą popularnością.

Podczas nadchodzącego weekendu (23-24.02) odbędą się dwa ważne wydarzenia, inaugurujące cykl wiosennych targów z branży budowlanej. Pierwsze z nich: Dom Mieszkanie Wnętrze RedNet Media, będą miały miejsce w Hali Targi w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a. Organizatorzy i wystawcy zapraszają w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-16.00. Drugie wydarzenie to Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Wiosna 2013, które odbędą się w dniach 22-24.02. w Sosnowcu, w Centrum Targowo – Wystawienniczym Expo Silesia, przy ulicy Braci Mieroszewskich 124. W każdym z targowych dni ekspozycje będą udostępnione od 9.00 do 17.00.

Dla Doradców Domowy.pl będą to pierwsze tegoroczne wiosenne spotkania z inwestorami. – Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych budową domu – mówi Wojciech Janczyński, Doradca Domowy.pl z Krakowa, który będzie doradzał podczas Targów RedNet. – Jak zwykle na stoisku Domowy.pl będzie można zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej każdego etapu procesu inwestycyjnego: od projektu pod dom. Tegoroczne wiosenne targi zbiegną się z uruchomieniem przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu dopłat do budownictwa energooszczędnego. Wszyscy zainteresowani otrzymaniem dofinansowania będą mogli u nas dowiedzieć się więcej o tym, jak budować, żeby osiągnąć zadowalający standard energetyczny. Obserwując aktualne tendencje, spodziewamy się, że podczas spotkań targowych będą przeważały pytania dotyczące tego, jak budować tanio i energooszczędnie. Jesteśmy więc dobrze przygotowani na to, żeby doradzać w tym zakresie. Oprócz fachowych porad odwiedzający nas inwestorzy dostaną również komplet materiałów, w tym między innymi nasz nowy Poradnik dla budujących, który w całości poświęciliśmy domom i technologiom pozwalającym na uzyskanie znacznych oszczędności – dodaje Doradca Domowy.pl.

Wszystkich zainteresowanych inwestorów – planujących budowę lub już budujących – zapraszamy na stoisko 72 krakowskich targów i 113 w Sosnowcu. – Oprócz rzetelnej porady dotyczącej wszystkich aspektów procesu budowlanego, odwiedzający otrzymają również komplet przydatnych materiałów – mówi Barbara Iskierka, Doradca Domowy.pl, która również będzie odpowiadała na pytania inwestorów w Krakowie. – Wśród nich będą nasze katalogi z projektami, poradniki budowlane oraz płyty CD „Buduj z Doradcą – od Projektu po Dom”, materiały informacyjne wiodących producentów z branży budowlanej, „Niezbędnik Eksperta Budowy” Xelli – dodaje.

Domowy.pl to sieć Doradców działających na teranie całej Polskie. Stąd podczas każdego wydarzenia targowego, oprócz ogólnopolskich ekspertów, będą doradzać specjaliści działający w danym regionie, znający dobrze lokalne uwarunkowania. W Sosnowcu porad będzie udzielał między innymi Doradca Domowy.pl z Bytomia, Grzegorz Pronobis. – Serdecznie zachęcam wszystkich planujących budowę domu w naszym regionie do odwiedzania targów i naszego stoiska – mówi. – Nasze doświadczenia pokazują, że uzyskanie fachowej pomocy i podpowiedzi już na wyborze projektu domu, pozwala wyeliminować ryzyko wielu błędów i przeprowadzić cały proces inwestycyjny szybciej i sprawniej – dodaje.

Dla uczestników wiosennych targów przewidzieliśmy niespodziankę – możliwość udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest projekt domu o wartości do 3 000 zł. Szczegóły konkursu u Doradców Domowy.pl podczas spotkań targowych.

 

Projekt domu: TK88TK8864,04 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GajaGaja68,45 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Mikro EkoMikro Eko69,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GaliaGalia75,04 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Mak 2 (CE)Mak 2 (CE)75,26 m²
Projekt domu: TK109TK10978,80 m²
Projekt domu: DinoDino78,80 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw jak tutaj https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-zabaw/plac-zabaw-malpka/

Autor: MAŁPISZON, data: 2019-05-22 09:42:09

Jaka brama garażowa

Polecam sprawdzić k3bramy i ich [url=http://www.k3bramy.pl/] bramy garażowe poznań [\url]

Autor: marcelina94, data: 2019-05-09 12:49:03

Co zamiast drewnianego tarasu???

[url=http://www.domy-marbor.pl/pl/domki-letniskowe]jjj[/url]

Autor: dominex, data: 2019-04-05 12:24:12

Spadki w łazience

Masz na myśli spadki przy odpływie prysznica? Oprócz tego musisz pamiętać o dobrej armaturze, żeby Ci się woda nie lała wokół, nie rozpryskiwała. Wiem, że fajne modele ma Kludi www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Autor: Pani Ola, data: 2019-03-29 11:19:28

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.