Targami wiosna się zaczyna

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-02-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy na targi budowlane w Krakowie i Sosnowcu.

W nadchodzący weekend (23-24.02.) Domowy.pl zainauguruje swoją obecność na wiosennych targach. Doradcy Domowy.pl spotkają się z inwestorami z Krakowa i Sosnowca. Właśnie tam odbędą się dwa ważne wydarzenia, rozpoczynające targową wiosnę: krakowska edycja Targów RedNet Media Dom Mieszkanie Wnętrze oraz sosnowieckie Targi Budowlane SIBEX 2013.

[koniec abstraktu]

Wiosna to idealny czas, żeby nadać właściwy bieg planom budowlanym. Najwięcej decyzji inwestycyjnych zapada właśnie w tym okresie, stąd od lat wiosenne targi poświęcone tematyce domu i mieszkania cieszą się niemalejącą popularnością.

Podczas nadchodzącego weekendu (23-24.02) odbędą się dwa ważne wydarzenia, inaugurujące cykl wiosennych targów z branży budowlanej. Pierwsze z nich: Dom Mieszkanie Wnętrze RedNet Media, będą miały miejsce w Hali Targi w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a. Organizatorzy i wystawcy zapraszają w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-16.00. Drugie wydarzenie to Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Wiosna 2013, które odbędą się w dniach 22-24.02. w Sosnowcu, w Centrum Targowo – Wystawienniczym Expo Silesia, przy ulicy Braci Mieroszewskich 124. W każdym z targowych dni ekspozycje będą udostępnione od 9.00 do 17.00.

Dla Doradców Domowy.pl będą to pierwsze tegoroczne wiosenne spotkania z inwestorami. – Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych budową domu – mówi Wojciech Janczyński, Doradca Domowy.pl z Krakowa, który będzie doradzał podczas Targów RedNet. – Jak zwykle na stoisku Domowy.pl będzie można zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej każdego etapu procesu inwestycyjnego: od projektu pod dom. Tegoroczne wiosenne targi zbiegną się z uruchomieniem przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu dopłat do budownictwa energooszczędnego. Wszyscy zainteresowani otrzymaniem dofinansowania będą mogli u nas dowiedzieć się więcej o tym, jak budować, żeby osiągnąć zadowalający standard energetyczny. Obserwując aktualne tendencje, spodziewamy się, że podczas spotkań targowych będą przeważały pytania dotyczące tego, jak budować tanio i energooszczędnie. Jesteśmy więc dobrze przygotowani na to, żeby doradzać w tym zakresie. Oprócz fachowych porad odwiedzający nas inwestorzy dostaną również komplet materiałów, w tym między innymi nasz nowy Poradnik dla budujących, który w całości poświęciliśmy domom i technologiom pozwalającym na uzyskanie znacznych oszczędności – dodaje Doradca Domowy.pl.

Wszystkich zainteresowanych inwestorów – planujących budowę lub już budujących – zapraszamy na stoisko 72 krakowskich targów i 113 w Sosnowcu. – Oprócz rzetelnej porady dotyczącej wszystkich aspektów procesu budowlanego, odwiedzający otrzymają również komplet przydatnych materiałów – mówi Barbara Iskierka, Doradca Domowy.pl, która również będzie odpowiadała na pytania inwestorów w Krakowie. – Wśród nich będą nasze katalogi z projektami, poradniki budowlane oraz płyty CD „Buduj z Doradcą – od Projektu po Dom”, materiały informacyjne wiodących producentów z branży budowlanej, „Niezbędnik Eksperta Budowy” Xelli – dodaje.

Domowy.pl to sieć Doradców działających na teranie całej Polskie. Stąd podczas każdego wydarzenia targowego, oprócz ogólnopolskich ekspertów, będą doradzać specjaliści działający w danym regionie, znający dobrze lokalne uwarunkowania. W Sosnowcu porad będzie udzielał między innymi Doradca Domowy.pl z Bytomia, Grzegorz Pronobis. – Serdecznie zachęcam wszystkich planujących budowę domu w naszym regionie do odwiedzania targów i naszego stoiska – mówi. – Nasze doświadczenia pokazują, że uzyskanie fachowej pomocy i podpowiedzi już na wyborze projektu domu, pozwala wyeliminować ryzyko wielu błędów i przeprowadzić cały proces inwestycyjny szybciej i sprawniej – dodaje.

Dla uczestników wiosennych targów przewidzieliśmy niespodziankę – możliwość udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest projekt domu o wartości do 3 000 zł. Szczegóły konkursu u Doradców Domowy.pl podczas spotkań targowych.

 

Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AlionAlion136,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Co zamiast drewnianego tarasu???

Kiedyś widziałam,że ludzie polecali betonowe tarasy. Podobno są równie ładne no i tańsze w stworzeniu. DO takich rozwiązań taka markiza https://perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/rolety-okienne/ myśle,że będzie fajnie wyglądać. Surowość betonu i ciepła biel super się komponuje

Autor: kasia lis, data: 2018-10-12 12:21:31

Podłączenie prądu na działce rolnej

Witam,szukam osób które budują lub budowały dom projekt z34 w pomorskim ,mam parę pytań

Autor: marcin1707, data: 2018-10-11 19:37:24

Obudowa wkładów kominkowych

Jak użyjesz do izolacji kominka materiałów o wysokiej klasie odporności ogniowej (takie jak np. są tutaj do kupienia https://www.dylatacjeppoz.pl/shop), to będziesz mógł sobie obłożyć kominek czym tak naprawdę chcesz. Wszystko to jest tylko kwestia odpowiedniego zabezpieczenia. Ale jak masz jakiekolwiek pytania, to warto dopytać specjalistów .

Autor: Adeli, data: 2018-10-05 10:25:44

Rośliny w cieniu

Zajrzyj sobie na stronę http://futuregardens.pl/ i poszukaj czegoś ładnego, co będzie cienioznośne. Ja tam na wiosnę kupowałam kilka bardzo ciekawych okazów, roślin, które lubią pełne słońce i też za bardzo nie wiedziałam co bym chciała. A tam jest na tyle bogaty wybór i tak dobrze opisane wszystkie odmiany, że łatwo coś sobie dobierzesz.

Autor: Adeli, data: 2018-10-05 10:20:16

Rekuperatory od InstalTechnik - dobry wybór?

Wentylacji mechanicznej to świetny wybór. Co do wyboru samej firmy, to mogę ci polecić tą, która u nas robiła rekuperację, czyli http://oemsolar.pl. Ta firma, wcześniej zajmowała się tylko dużymi inwestycjami, a od jakiegoś czasu robią także instalacje w domach jednorodzinnych. Mają więc duże doświadczenie, co zresztą od razu widać, zarówno w rozmowie, jak i potem przy wykonywaniu prac.

Autor: Adeli, data: 2018-10-05 10:09:50
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.