Podsumowanie - Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Data publikacji: 2015-11-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Relacja zTargów Targi Na Swoim w Katowicach

Deszczowa aura nie odstraszyła zwiedzających – targi „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” odwiedziło ponad 3,5 tys. zwiedzających. Impreza, która w weekend 7-8 listopada odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach to pierwsze od pięciu lat targi nieruchomościowe w aglomeracji śląskiej.

[koniec abstraktu]

Odwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertą prawie 60 wystawców - firm deweloperskich m. in. z Katowic, Gliwic, Mysłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Bytomia czy Tarnowskich Gór, a także agencji nieruchomości, banków udzielających kredytów hipotecznych, pośredników finansowych czy firm oferujących elementy wyposażenia wnętrz. W jednym miejscu i czasie swoje inwestycje prezentowali najwięksi regionalni deweloperzy - Activ, Atal, Dębowe Tarasy, Dombud, Home Apartamenty, J.W. Construction, Millenium Inwestycje, Murapol, Nexx, Okam, Perfekt Developer czy TDJ Estate. Wielu z nich przygotowało specjalnie na targi unikalne promocje. Ogromną popularnością cieszyły się bezpłatne prelekcje i seminaria targowe, podczas których można było m.in. dowiedzieć się, jak bezpiecznie kupić mieszkanie czy jakie trzeba spełnić warunki, aby zaciągnąć preferencyjny kredyt hipoteczny w programie „Mieszkanie dla młodych”. W specjalnym Centrum Bezpłatnych Porad eksperci z wielu dyscyplin (m. in. doradcy finansowi, architekci wnętrz) przez oba dni targowe służyli darmową radą i poradą. Wszyscy odwiedzający otrzymali bezpłatny katalog targowy. Standardem na imprezach tego organizatora jest również plac zabaw dla najmłodszych odwiedzających i elegancka kawiarenka targowa dla starszych.

Relacja zTargów Targi Na Swoim w Katowicach

– Od kilku lat w miastach aglomeracji śląskiej nie odbywały się targi nieruchomości mieszkaniowych. Duża frekwencja podczas naszej imprezy pokazuje, że Ślązacy lubią taką formę poszukiwania mieszkania i przy poszukiwaniu nieruchomości nie ograniczają się tylko do miasta, w którym aktualnie mieszkają. Jesteśmy przekonani, że organizowane tu przez nas kolejne edycje targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” będą gromadziły jeszcze większe grono wystawców i odwiedzających. Będzie nam szczególnie miło, jeśli to właśnie podczas naszych targów znajdą Państwo „em” swoich marzeń – mówi Marcin Kowalski z firmy Group 4 Events, organizator imprezy.

Patronat Honorowy nad targami „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” objął Prezydent Miasta Katowice. Patronem imprezy była firma ATAL S.A.

Druga edycja targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” odbędzie się już 16-17 kwietnia przyszłego roku w tym samym obiekcie. Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najnowocześniejszych obiektów kongresowo-wystawienniczych w Polsce. Oddany do użytku wiosną 2015 r. obiekt przystosowany jest do organizacji szerokiego spektrum wydarzeń - targów, konferencji, kongresów, wystaw i widowisk. Budynek zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna JEMS Architekci. Jego sercem jest wielka wielofunkcyjna sala o powierzchni blisko 10 tys. metrów kwadratowych, w której może zmieścić się blisko 12 tys. osób. W budynku jest łącznie 35 tys. m kw. powierzchni użytkowej, sala bankietowa na 800 miejsc oraz sala audytoryjna dla 600 słuchaczy. Zlokalizowane ścisłym centrum Katowic przy Rondzie im. Ziętka, ma bezpośrednie połączenie ze Spodkiem.

Więcej informacji o targach.

Projekt domu: Nela 3Nela 3136,57 m²
Projekt domu: Twórczy D79Twórczy D79137,97 m²
Projekt domu: Dana 2Dana 2137,99 m²
Projekt domu: Kiri 2Kiri 2138,97 m²
Projekt domu: Harmonijny D56Harmonijny D56146,89 m²
Projekt domu: Dostępny D45Dostępny D45149,68 m²
Więcej polecanych projektów domów

Przygotowanie ścian do malowania

A przepraszam bardzo, w czym kobiety są gorsze od Was ?

Autor: Tubiskowa, data: 2022-07-29 14:38:11

ściany w łazience - odpadający tynk

Ja miałam taki problem w mojej łązience niestety

Autor: Tubiskowa, data: 2022-07-29 13:28:22

Jakie drzwi polecacie na wejściowe?

Są różni producenci drzwi wejściowych. Ja przyznam się szczerze, że nie pamiętam jakiego ja mam. Mam je od kilku lat i dobrze się sprawują ;)

Autor: Tubiskowa, data: 2022-07-15 13:36:34

Kominy systemowe

A jeżeli można zapytać to ile mniej więcej wyszły te wszystkie koszta.

Autor: Oleczek871, data: 2022-07-04 10:40:06

Co zamiast drewnianego tarasu???

Ja uważam, ze drewniany taras jest mega fajną opcją ;)

Autor: Oleczek871, data: 2022-06-30 13:58:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany