Podsumowanie - Targi mieszkaniowe wracają na Śląsk

Data publikacji: 2015-11-19
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Relacja zTargów Targi Na Swoim w Katowicach

Deszczowa aura nie odstraszyła zwiedzających – targi „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” odwiedziło ponad 3,5 tys. zwiedzających. Impreza, która w weekend 7-8 listopada odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach to pierwsze od pięciu lat targi nieruchomościowe w aglomeracji śląskiej.

[koniec abstraktu]

Odwiedzający targi mogli zapoznać się z ofertą prawie 60 wystawców - firm deweloperskich m. in. z Katowic, Gliwic, Mysłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, Bytomia czy Tarnowskich Gór, a także agencji nieruchomości, banków udzielających kredytów hipotecznych, pośredników finansowych czy firm oferujących elementy wyposażenia wnętrz. W jednym miejscu i czasie swoje inwestycje prezentowali najwięksi regionalni deweloperzy - Activ, Atal, Dębowe Tarasy, Dombud, Home Apartamenty, J.W. Construction, Millenium Inwestycje, Murapol, Nexx, Okam, Perfekt Developer czy TDJ Estate. Wielu z nich przygotowało specjalnie na targi unikalne promocje. Ogromną popularnością cieszyły się bezpłatne prelekcje i seminaria targowe, podczas których można było m.in. dowiedzieć się, jak bezpiecznie kupić mieszkanie czy jakie trzeba spełnić warunki, aby zaciągnąć preferencyjny kredyt hipoteczny w programie „Mieszkanie dla młodych”. W specjalnym Centrum Bezpłatnych Porad eksperci z wielu dyscyplin (m. in. doradcy finansowi, architekci wnętrz) przez oba dni targowe służyli darmową radą i poradą. Wszyscy odwiedzający otrzymali bezpłatny katalog targowy. Standardem na imprezach tego organizatora jest również plac zabaw dla najmłodszych odwiedzających i elegancka kawiarenka targowa dla starszych.

Relacja zTargów Targi Na Swoim w Katowicach

– Od kilku lat w miastach aglomeracji śląskiej nie odbywały się targi nieruchomości mieszkaniowych. Duża frekwencja podczas naszej imprezy pokazuje, że Ślązacy lubią taką formę poszukiwania mieszkania i przy poszukiwaniu nieruchomości nie ograniczają się tylko do miasta, w którym aktualnie mieszkają. Jesteśmy przekonani, że organizowane tu przez nas kolejne edycje targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” będą gromadziły jeszcze większe grono wystawców i odwiedzających. Będzie nam szczególnie miło, jeśli to właśnie podczas naszych targów znajdą Państwo „em” swoich marzeń – mówi Marcin Kowalski z firmy Group 4 Events, organizator imprezy.

Patronat Honorowy nad targami „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” objął Prezydent Miasta Katowice. Patronem imprezy była firma ATAL S.A.

Druga edycja targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” odbędzie się już 16-17 kwietnia przyszłego roku w tym samym obiekcie. Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najnowocześniejszych obiektów kongresowo-wystawienniczych w Polsce. Oddany do użytku wiosną 2015 r. obiekt przystosowany jest do organizacji szerokiego spektrum wydarzeń - targów, konferencji, kongresów, wystaw i widowisk. Budynek zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna JEMS Architekci. Jego sercem jest wielka wielofunkcyjna sala o powierzchni blisko 10 tys. metrów kwadratowych, w której może zmieścić się blisko 12 tys. osób. W budynku jest łącznie 35 tys. m kw. powierzchni użytkowej, sala bankietowa na 800 miejsc oraz sala audytoryjna dla 600 słuchaczy. Zlokalizowane ścisłym centrum Katowic przy Rondzie im. Ziętka, ma bezpośrednie połączenie ze Spodkiem.

Więcej informacji o targach.

Projekt domu: HomeKONCEPT-43HomeKONCEPT-43124,59 m²
Projekt domu: Ciekawy 2ACiekawy 2A124,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK5ATK5A125,35 m²
Projekt domu: Parterowy 2Parterowy 2125,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: BrunoBruno125,70 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-36HomeKONCEPT-36125,80 m²
Więcej polecanych projektów domów

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48

salon płytki czy panele

Jak się ma pieniądze, to pewnie, że drewno wygląda najlepiej. A jak się nie chce wydawać nie wiadomo ile, to lepiej postawić na panele. Tym bardziej, że dobra podłoga to nie tylko to co widać, ale trzeba także pamiętać o położeniu dobrego podkładu, który zapewni komfort chodzenia. My mamy u siebie panele, a pod nimi pianomat, a dokładnie pianowood firmy Organika. Ma tą zaletę, że jest materiałem o dużej gęstości, co wpływa na lepsze wygłuszanie dźwięków i na to, że świetnie wyrównuje drobne nierówności podłoża . Poza tym dobrze dociepla podłogę - i powiem że różnicę naprawdę czuć.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:03:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.