Targi w Rzeszowie, Poznaniu i Gnieźnie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-07
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko targowe Domowy.pl Stoisko targowe Domowy.pl

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie dla osób, które planują budowę domu. Inwestorzy z Rzeszowa, Poznania i Gniezna mogą liczyć na bezpłatną pomoc Doradców Domowy.pl, którzy chętnie udzielą wskazówek na co zwracać uwagę wybierając projekt gotowy, podpowiedzą jak sprawdzić czy dom będzie można wybudować na danej działce, sprawdzą wytyczne zawarte w planie miejscowym lub w decyzji o warunkach zabudowy, oszacują koszty budowy, przedstawią najlepszą ofertę na kredyt hipoteczny, dobiorą materiały budowalne i zaplanują cały proces inwestycyjny.

[koniec abstraktu]

Domowy.pl, jako ogólnopolska sieć Doradców (architektów i inżynierów budownictwa), oferuje klientom indywidualnym kompleksową obsługę związaną z organizacją budowy własnego domu. Każdy klient sieci może liczyć na pomoc w wyborze projektu, dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb, przygotowanie adaptacji, wprowadzenie zmian, uzyskanie zapewnienia dostaw mediów na działkę, skompletowanie dokumentów i złożenie ich wraz z wnioskiem o uzyskanie pozwolenia na budowę. W ramach dostępnych w Domowy.pl usług budujący mogą sprawdzić swoją zdolność kredytową i dobrać projekt również pod kątem budżetu inwestycji. W ramach określonych kwot Doradcy Domowy.pl dopasowują dom nie tylko ze względu na wielkość budynku, ale również m.in. na stopień skomplikowania dachu (i innych cech, które podnoszą koszty wykonania) oraz materiałów, z których ma powstać dom. Każdy klient Domowy.pl może liczyć na indywidualnie opracowany plan budowy, który bierze pod uwagę potrzeby inwestorów i ich możliwości finansowe. Rozsądne planowanie tak poważnego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu, gwarantuje przyszłe zadowolenie i niższe rachunki związane z eksploatacją budynku. Doradcy Domowy.pl zapewniają pomoc na każdym etapie budowy – od projektu po dom.

arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl, Poznań arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl, Poznań

„Osoby planujące budowę domu, szczególnie po raz pierwszy, powinny skonsultować swoje wybory ze specjalistą. Nie warto powielać standardowych błędów, których można uniknąć. Czasami godzina rozmowy za architektem pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i pieniędzy. Podczas targów można zapoznać się z bardzo szeroką ofertą projektów – mamy blisko 20.000 propozycji i wstępnie oszacować budżet budowy. Pomagamy też w uzyskaniu kredytu. Zapraszam wszystkich budujących do Poznania i Gniezna, gdzie Doradcy chętnie udzielą praktycznych wskazówek.” – mówi arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl z Poznania.

Z bezpłatnej pomocy Doradców Domowy.pl można skorzystać:

7-9 września 2012 r. w Rzeszowie: Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, ul. Podpromie 10, Sala A2, stoisko nr 67

Stoisko targowe Domowy.pl w Rzeszowie Stoisko targowe Domowy.pl w Rz

 

 

 

 

 

 

 

8-9 września 2012 r. w Poznaniu: Targi Mieszkań i Domów Nowy Adres, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, hala nr 3, stoisko nr A19

 

8-9 września 2012 r. w Gnieźnie: Targi dla Domi i Ogrodu, Hala Widowiskowo - Sporotwa, ul. Paczkowskiego 4, stoisko 6N.

 

Doradcy Domowy.pl dostępni będą w wyżej wymienionych miejscach i terminach w godzinach od 10.00 do 17.00

 Zapraszamy serdecznie na stoiska Domowy.pl

 

 

Projekt domu: DarlenaDarlena143,55 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: WilsonWilson145,20 m²
Projekt domu: Prosty 2AProsty 2A145,50 m²
Projekt domu: TamaraTamara146,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.