Targi w Rzeszowie, Poznaniu i Gnieźnie

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2012-09-07
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Stoisko targowe Domowy.pl Stoisko targowe Domowy.pl

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie dla osób, które planują budowę domu. Inwestorzy z Rzeszowa, Poznania i Gniezna mogą liczyć na bezpłatną pomoc Doradców Domowy.pl, którzy chętnie udzielą wskazówek na co zwracać uwagę wybierając projekt gotowy, podpowiedzą jak sprawdzić czy dom będzie można wybudować na danej działce, sprawdzą wytyczne zawarte w planie miejscowym lub w decyzji o warunkach zabudowy, oszacują koszty budowy, przedstawią najlepszą ofertę na kredyt hipoteczny, dobiorą materiały budowalne i zaplanują cały proces inwestycyjny.

[koniec abstraktu]

Domowy.pl, jako ogólnopolska sieć Doradców (architektów i inżynierów budownictwa), oferuje klientom indywidualnym kompleksową obsługę związaną z organizacją budowy własnego domu. Każdy klient sieci może liczyć na pomoc w wyborze projektu, dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb, przygotowanie adaptacji, wprowadzenie zmian, uzyskanie zapewnienia dostaw mediów na działkę, skompletowanie dokumentów i złożenie ich wraz z wnioskiem o uzyskanie pozwolenia na budowę. W ramach dostępnych w Domowy.pl usług budujący mogą sprawdzić swoją zdolność kredytową i dobrać projekt również pod kątem budżetu inwestycji. W ramach określonych kwot Doradcy Domowy.pl dopasowują dom nie tylko ze względu na wielkość budynku, ale również m.in. na stopień skomplikowania dachu (i innych cech, które podnoszą koszty wykonania) oraz materiałów, z których ma powstać dom. Każdy klient Domowy.pl może liczyć na indywidualnie opracowany plan budowy, który bierze pod uwagę potrzeby inwestorów i ich możliwości finansowe. Rozsądne planowanie tak poważnego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu, gwarantuje przyszłe zadowolenie i niższe rachunki związane z eksploatacją budynku. Doradcy Domowy.pl zapewniają pomoc na każdym etapie budowy – od projektu po dom.

arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl, Poznań arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl, Poznań

„Osoby planujące budowę domu, szczególnie po raz pierwszy, powinny skonsultować swoje wybory ze specjalistą. Nie warto powielać standardowych błędów, których można uniknąć. Czasami godzina rozmowy za architektem pozwala zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i pieniędzy. Podczas targów można zapoznać się z bardzo szeroką ofertą projektów – mamy blisko 20.000 propozycji i wstępnie oszacować budżet budowy. Pomagamy też w uzyskaniu kredytu. Zapraszam wszystkich budujących do Poznania i Gniezna, gdzie Doradcy chętnie udzielą praktycznych wskazówek.” – mówi arch. Wojciech Pawlicki, Doradca Domowy.pl z Poznania.

Z bezpłatnej pomocy Doradców Domowy.pl można skorzystać:

7-9 września 2012 r. w Rzeszowie: Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, ul. Podpromie 10, Sala A2, stoisko nr 67

Stoisko targowe Domowy.pl w Rzeszowie Stoisko targowe Domowy.pl w Rz

 

 

 

 

 

 

 

8-9 września 2012 r. w Poznaniu: Targi Mieszkań i Domów Nowy Adres, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, hala nr 3, stoisko nr A19

 

8-9 września 2012 r. w Gnieźnie: Targi dla Domi i Ogrodu, Hala Widowiskowo - Sporotwa, ul. Paczkowskiego 4, stoisko 6N.

 

Doradcy Domowy.pl dostępni będą w wyżej wymienionych miejscach i terminach w godzinach od 10.00 do 17.00

 Zapraszamy serdecznie na stoiska Domowy.pl

 

 

Projekt domu: WilsonWilson145,20 m²
Projekt domu: Prosty 2AProsty 2A145,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TamaraTamara146,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TycjanTycjan147,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48

salon płytki czy panele

Jak się ma pieniądze, to pewnie, że drewno wygląda najlepiej. A jak się nie chce wydawać nie wiadomo ile, to lepiej postawić na panele. Tym bardziej, że dobra podłoga to nie tylko to co widać, ale trzeba także pamiętać o położeniu dobrego podkładu, który zapewni komfort chodzenia. My mamy u siebie panele, a pod nimi pianomat, a dokładnie pianowood firmy Organika. Ma tą zaletę, że jest materiałem o dużej gęstości, co wpływa na lepsze wygłuszanie dźwięków i na to, że świetnie wyrównuje drobne nierówności podłoża . Poza tym dobrze dociepla podłogę - i powiem że różnicę naprawdę czuć.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:03:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.