Top Builder dla Rockwool Polska

Opracowanie: Rockwool Polska Sp. z o.o.; Data publikacji: 2010-01-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Rockwoolfot. Rockwool

Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu firma Rockwool Polska została, już po raz drugi, laureatem prestiżowej nagrody Top Builder w kategorii „Najlepszy produkt 2010 roku”. Wyróżnienie otrzymał MONROCK PRO – płyta ze skalnej wełny mineralnej przeznaczona do izolacji dachów płaskich.

[koniec abstraktu]

Jury konkursu doceniło MONROCK PRO przede wszystkim za bezpieczeństwo użytkowania (płyty charakteryzują się najwyższą klasą odporności na ogień – A1) oraz bardzo wysokie parametry izolacyjne. Zdobycie statuetki Top Builder to dla nas duży sukces – mówi Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska. Otrzymana nagroda potwierdza, że produkty Rockwool cieszą się niezmiennym uznaniem i zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów branży budowlanej, jak i inwestorów indywidualnych.

Rockwool Monrock Rockwool Monrock

Nagroda Top Builder przyznawana jest przez Radę Programową oraz redakcję miesięcznika „Builder”. Jest ona wyrazem uznania dla innowacyjnych rozwiązań budowlanych, technologicznych oraz konstrukcyjnych, cechujących się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Celem konkursu jest także poszerzenie wiedzy inżynierów, architektów i wykonawców o najlepszych produktach i technologiach niezbędnych w ich codziennej pracy.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jednak nie tylko okazja do uhonorowania najlepszych rozwiązań budowlanych, ale przede wszystkim możliwość wymiany wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w budownictwie. Dlatego podczas tegorocznej BUDMY Rockwool Polska, już piąty raz z rzędu, wziął udział w projekcie BudShow, w ramach którego powstał dom modelowy. Zwiedzający tę ekspozycję mogli zobaczyć m.in., jak prawidłowo ocieplić dach, ściany oraz podłogi domu jednorodzinnego. Doradcy techniczni Rockwool Polska udzielali im także praktycznych porad i wskazówek odnośnie skutecznej izolacji budynku, zapewniającej komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji domu przez długie lata.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jedne z największych targów tego typu w Europie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Zrównoważone budownictwo". BUDMA 2010 odbyła się w Poznaniu w dniach od 19 do 22 stycznia.

Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AlionAlion136,35 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Alion 2MAlion 2M136,79 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ArteoArteo136,93 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AsanAsan137,23 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AtosAtos137,23 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw jak tutaj https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-zabaw/plac-zabaw-malpka/

Autor: MAŁPISZON, data: 2019-05-22 09:42:09

Jaka brama garażowa

Polecam sprawdzić k3bramy i ich [url=http://www.k3bramy.pl/] bramy garażowe poznań [\url]

Autor: marcelina94, data: 2019-05-09 12:49:03

Co zamiast drewnianego tarasu???

[url=http://www.domy-marbor.pl/pl/domki-letniskowe]jjj[/url]

Autor: dominex, data: 2019-04-05 12:24:12

Spadki w łazience

Masz na myśli spadki przy odpływie prysznica? Oprócz tego musisz pamiętać o dobrej armaturze, żeby Ci się woda nie lała wokół, nie rozpryskiwała. Wiem, że fajne modele ma Kludi www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Autor: Pani Ola, data: 2019-03-29 11:19:28

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.