Top Builder dla Rockwool Polska

Opracowanie: Rockwool Polska Sp. z o.o.; Data publikacji: 2010-01-28
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Rockwoolfot. Rockwool

Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu firma Rockwool Polska została, już po raz drugi, laureatem prestiżowej nagrody Top Builder w kategorii „Najlepszy produkt 2010 roku”. Wyróżnienie otrzymał MONROCK PRO – płyta ze skalnej wełny mineralnej przeznaczona do izolacji dachów płaskich.

[koniec abstraktu]

Jury konkursu doceniło MONROCK PRO przede wszystkim za bezpieczeństwo użytkowania (płyty charakteryzują się najwyższą klasą odporności na ogień – A1) oraz bardzo wysokie parametry izolacyjne. Zdobycie statuetki Top Builder to dla nas duży sukces – mówi Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska. Otrzymana nagroda potwierdza, że produkty Rockwool cieszą się niezmiennym uznaniem i zaufaniem zarówno wśród profesjonalistów branży budowlanej, jak i inwestorów indywidualnych.

Rockwool Monrock Rockwool Monrock

Nagroda Top Builder przyznawana jest przez Radę Programową oraz redakcję miesięcznika „Builder”. Jest ona wyrazem uznania dla innowacyjnych rozwiązań budowlanych, technologicznych oraz konstrukcyjnych, cechujących się najwyższą jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Celem konkursu jest także poszerzenie wiedzy inżynierów, architektów i wykonawców o najlepszych produktach i technologiach niezbędnych w ich codziennej pracy.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jednak nie tylko okazja do uhonorowania najlepszych rozwiązań budowlanych, ale przede wszystkim możliwość wymiany wiedzy na temat najnowszych trendów i rozwiązań w budownictwie. Dlatego podczas tegorocznej BUDMY Rockwool Polska, już piąty raz z rzędu, wziął udział w projekcie BudShow, w ramach którego powstał dom modelowy. Zwiedzający tę ekspozycję mogli zobaczyć m.in., jak prawidłowo ocieplić dach, ściany oraz podłogi domu jednorodzinnego. Doradcy techniczni Rockwool Polska udzielali im także praktycznych porad i wskazówek odnośnie skutecznej izolacji budynku, zapewniającej komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji domu przez długie lata.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA to jedne z największych targów tego typu w Europie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Zrównoważone budownictwo". BUDMA 2010 odbyła się w Poznaniu w dniach od 19 do 22 stycznia.

Projekt domu: Zofia RexZofia Rex122,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Lisandra 2MLisandra 2M122,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karmel 3Karmel 3124,31 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-46HomeKONCEPT-46124,52 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-43HomeKONCEPT-43124,59 m²
Projekt domu: Ciekawy 2ACiekawy 2A124,70 m²
Projekt domu: TK5ATK5A125,35 m²
Więcej polecanych projektów domów

Renowacja tynku

W takim wypadku ja bym rozważał skucie i położenie nowego tynku. Najlepsze na rynku w obecnej chwili są cienkowarstwowe tynki silikonowe. Również ze swojego doświadczenia mogę to potwierdzić - bardzo dobrze dają sobie radę przez lata. A i super są jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne.

Autor: arnold, data: 2019-01-19 14:49:50

Płytki klinkierowe na elewacji

Klinkier jak najbardziej - jest trwały, w przyzwoitej cenie (zależy oczywiście od wzoru płytki klinkierowej) i da się czyścić w razie potrzeby. Jednak zabawa w klejenie płytek to mnóstwo czasu i niebezpieczeństwo, że "fachowiec" polegnie i będzie krzywo... Dlatego my wybraliśmy klinkier ale na gotowych płytach z pianki - wystarczy przykręcić do muru kołkami, zapiankować i zafugować. Tu link do strony producenta, gdzie wszystko jest dokładnie opisane: http://www.alhar.pl/dane-techniczne/montaz-systemu/ . Banalnie prosty i szybki montaż a do tego piana PUR robi za ocieplenie.

Autor: molotov25, data: 2019-01-09 12:57:02

salon płytki czy panele

My na wiosnę zmienialiśmy podłogi w całym domu i zdecydowaliśmy się na podłogi drewniane. Żadne płytki nie wchodziły w rachubę, bo z salonu robi się piwnica. A panele - cóż, nawet te najlepsze nie wyglądają tak dobrze jak prawdziwa drewniana podłoga. Mamy więc podłogę dębową, wykonaną przez firmę StylDrzewa i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samej podłogi jak i firmy - firma solidna, terminowo wykonała zlecenie.

Autor: Tom55, data: 2018-12-29 09:26:40

Jaka dachówka ceramiczna??

My też przez jakiś czas myśleliśmy o dachówce ceramicznej, ale koszt zakupu i montażu nas przerósł. Mamy dość sporą powierzchnię dachu i cena za całość była nie do zaakceptowania. Na szczęście znaleźliśmy alternatywę - dachówkę kompozytową - [url]http://tileco.pl/[/url]. Wyglądem nie różni się od ceramicznej, a cenowo wychodzi dużo korzystnej. W dodatku jest też od niej sporo lżejsza, a więc i na konstrukcji dachu można trochę zaoszczędzić.

Autor: Tom55, data: 2018-12-29 09:20:22

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

Ja jeszcze do tej listy marek dodam Foveo Tech.

Autor: arnold, data: 2018-12-26 17:52:51
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.