Twoja droga do nowych okien i drzwi. Promocja Internorm!

Autor: Internorm; Data publikacji: 2014-07-24
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

(Fot. Internorm) (Fot. Internorm)

Upały w tym roku przyszły niespodziewanie szybko. Dlaczego więc nie mielibyśmy wykorzystać ciepłego sezonu na zakup okien do nowopowstałego domu lub przeprowadzenia koniecznego remontu? Nie odkładajmy wszystkiego na ostatnią chwilę. Mroźna zima może nas w tym roku zaskoczyć tak samo jak upalne lato.

[koniec abstraktu]

Wstawienie okien i tym samym zamknięcie stanu surowego przed zimą albo wymiana starych nieszczelnych okien, przez które ciągle wieje na nowe – to decyzje bardzo ważne. W tym roku firma Internorm przygotowała dla swoich klientów opłacalną, promocję. Dzięki niej oszczędzasz podwójnie: na zakupie energooszczędnych okien, a później na comiesięcznych rachunkach za ogrzewanie. Przekonaj się, sam co możesz zyskać, decydując się na ofertę Internorm.

3 szyby w cenie 2 

(Fot. Internorm) (Fot. Internorm)

Ciepłe okna to inwestycja na lata, dzięki nim oszczędzamy na ogrzewaniu oraz zapewniamy naszym domownikom zdrowy i ciepły klimat przez cały rok. Późna wiosna i początek wakacji to dobry czas, aby wykorzystać atrakcyjne rabaty, które przygotowali dla nas producenci okien. W tym roku wiosną i latem Internorm do wybranych modeli okien dokłada gratis trzecią szybę z powłoką SOLAR+ lub light. Promocja obejmuje również szyby VSG i ESG. Co dokładnie zyskujesz? Dzięki potrójnemu oszkleniu twoje okna są pasywne, czyli ich izolacyjność cieplna wynosi poniżej 0,8 W/m2K, a dodatkowo są bardziej szczelne, a ty masz pewność, że ciepło zostaje zatrzymane w środku. Już teraz możesz kupić najlepszy produkt o europejskich standardach za niższą cenę z potrójnym oszkleniem w standardzie. Oszczędność wynosi 169 zł na 1 m2 szyby. 

Nowoczesne szyby są idealnym rozwiązaniem do domów energooszczędnych i pasywnych, w których okna mają pełnić funkcję naturalnego, darmowego grzejnika. Dzięki temu musisz się już obawiać nieprzyjemnego zimna w okolicy okna i uciążliwych przeciągów. Potrójne oszklenie sprawia, że temperatura szyby zawsze będzie porównywalna do temperatury powietrza w pokoju. Nigdy nie spadnie poniżej 17°C. 

Z Internorm oszczędzanie nigdy się nie kończy 

(Fot. Internorm) (Fot. Internorm)

Ciepłe i bezpieczne okna Internorm pozwolą zredukować koszty ogrzewania twojego domu nawet o 30%. Korzystając z oferty Internorm zyskujesz podwójnie: oszczędzasz na zakupie okien najwyższej jakości, a także obniżasz swoje rachunki za ogrzewanie. Nie musimy chyba dodawać, że pasywne wykorzystywanie energii słonecznej i wysoka izolacyjność cieplna przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Dzięki temu nie tylko dbasz o swoich najbliższych, ale także o środowisko naturalne, które jest naszym wspólnym dobrem. Nie zwlekaj z decyzją o kupnie okien. Poczuj różnicę z wyjątkowymi trójszybowymi oknami Internorm i daj się zaskoczyć ich jakością i długowiecznością. 

Promocja trwa do 31 lipca 2014. Darmową szybę z powłoką light Internorm dokłada do swoich najlepszych, energooszczędnych modeli PCV-aluminiowych : KF500, KF410, KF405, KF 200 oraz okien drewniano-aluminiowych HF210 i HF310. Więcej informacji można uzyskać u partnerów Internorm oraz na stronach internetowych www.internorm.pl i www.okna-pasywne.pl.

Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.