W świetlnym rytmie

Autor: Britop Lighting Sp. z o.o.; Opracowanie: E.C.H.O. PR; Data publikacji: 2012-08-22
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Fot. BRITOP Lighting Fot. BRITOP Lighting

Oferta Firmy BRITOP Lighting, w sierpniu 2012 r. zostaje wzbogacona o nową serię opraw SONG do LED-owego oświetlania ciągów komunikacyjnych i schodów. Najnowsza propozycja dedykowana jest zwolennikom nowoczesnych ledowych technologii wyróżniających się oryginalnym i indywidualnym designem.

[koniec abstraktu]

LED SONG firmy BRITOP Lighting to model autorstwa projektanta Jaco Designe. Oprawy montowane do ścian mają za zadanie podświetlać i dekorować ciągi komunikacyjne, korytarze, schody, hole. Dzięki nim poruszanie się w przestrzeniach, w których panuje niedobór światła dziennego będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Wykonane z akrylowego szkła połączonego z elementem ze stali szlachetnej oraz aluminium staną się nowoczesnym elementem użytkowym i dekoracyjnym. Oprawy mają wymiary 75 mm x 75 mm i występują w dwóch wersjach: na zasilanie 12V o mocy 0,6 W oraz na zasilanie 230V o mocy 1,0 W. Oba warianty posiadają poziom szczelności IP 44 umożliwiający montowanie ich wewnątrz i na zewnątrz budynków, również w miejscach narażonych na działanie wilgoci. Kolekcja dedykowana jest do oświetlania przestrzeni prywatnych, jak i tych służących użytkowi publicznemu.

SONG nadaje rytm

Najnowsze dzieło projektanta firmy BRITOP Lighting bazuje na szklanej formie uzupełnionej metalicznym detalem. Tworzy ona dekoracyjny efekt świetlika, z którego subtelnie rozchodzi się światło w przeciwległych kierunkach podkreślając fakturę podłóg i ścian, przez co aranżowana przestrzeń zyskuje głębię i staje się dużo ciekawsza. Na szkle oprawy zamieszczono delikatne zdobienia przełamujące jej surowy charakter. Dzięki temu seria ma uniwersalny styl. Poprzez grę świateł i cieni tworzy w pomieszczeniach indywidualny klimat - nadaje im lekkości i świeżości. Oprawy LED SONG staną się ciekawym detalem kreującym we wnętrzach charakterystyczny nastrój, ale także usprawnią ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo poruszania się.

Funkcjonalność w dobrym tonie

W nowych oprawach SONG firmy BRITOP Lighting zastosowano technologię LED, która jest bardziej wydajna od tradycyjnego oświetlenia i przekłada na znaczne oszczędności zużycia energii. Ledowa technologia charakteryzuje się atrakcyjniejszą estetyką ze względu na możliwość uzyskania bardziej nasyconych barw. Ma to szczególne znaczenie w aranżacjach, w których kolor światła przejmuje rolę dominanty budującej atmosferę wnętrza. Ponadto diody LED wydzielają mniejszą ilość ciepła przy dużej skuteczności świetlnej. Jest to bardzo istotny walor tego rozwiązania, gdyż wyklucza zagrożenie powstania pożaru, a także zwiększa możliwości zastosowania oświetlenia nawet w pobliżu materiałów, które nie są odporne na działanie wysokich temperatur. Właściwość ta eliminuje także ewentualność powstawania trwałych, ciemnych plam w pobliżu źródeł światła na skutek spalania kurzu. Nowy model opraw firmy BRITOP Lighting nie wymaga skomplikowanych zabiegów przy instalacji, może być montowany w puszkach instalacyjnych przy użyciu odpowiedniego zasilacza lub bezpośrednio pod napięcie 230V. Kolekcja LED SONG to praktyczny i atrakcyjny sposób na zapewnienie wygodnego korzystania z ciągów komunikacyjnych i schodów z uwzględnieniem piękna w urządzanym wnętrzu.

Projekt domu: TK78TK78156,68 m²
Projekt domu: MalbecMalbec157,05 m²
Projekt domu: TK79TK79158,43 m²
Projekt domu: Ambrozja 3 (CE)Ambrozja 3 (CE)158,48 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-53HomeKONCEPT-53159,28 m²
Projekt domu: Akord NeoAkord Neo161,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Karat 2Karat 2162,51 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.