WINEO® – Witex i Widmöller pod jednym szyldem

Autor: FlyPR ANNA SZEFLIŃSKA ; Data publikacji: 2013-02-07
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa marka WINEO® została zaprezentowana podczas targów DOMOTEX 2013 Nowa marka WINEO® została zaprezentowana podczas targów DOMOTEX 2013

Od stycznia 2013 pod wspólnym szyldem Windmöller Holding połączyły siły dwie znane marki pokryć podłogowych: Witex & Windmöller Flooring. Powstała w ten sposób nowa firma WINDMÖLLER NEU, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów, a pod nazwą WINEO® wprowadza na międzynarodowy rynek zupełnie nową markę pokryć podłogowych.

[koniec abstraktu]

Witex to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb klientów i partnerskiej współpracy handlowej, marka cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie. Na początku 2012 roku Witex ponowie przejęty został przez rodzinę Windmöller - pierwotnych właścicieli firmy Witex, do których należy również Windmöller Flooring GmbH. Od stycznia 2013 roku obie firmy będą funkcjonować pod jedną, wspólną marką WINEO®. WINEO® zawiera w sobie zarówno część tego, co sprawdzone i niezawodne: wi, jak w nazwach WITEX i WINDMOLLER FLOORING oraz neo, jako new czy nowy, wprowadzający świeżość i dynamikę. WINEO® wykorzystuje zatem rozpoznawalność, doświadczenie i siłę firm rodziny Windmöller, a równocześnie zamierza podążać nową, zgodną z panującymi trendami ścieżką.

WINEO® to nie tylko nowoczesna jakość podłóg laminowanych, elastycznych oraz BIO-poliuretanowych, ale także nowy styl życia. Wnętrze każdego domu jest bowiem odzwierciedleniem osobowości właściciela, a elementy takie jak podłoga mają za zadanie podkreślić jego indywidualny charakter i zapewnić komfort użytkowania.

Połączenie pod wspólną marką dwóch czołowych producentów podłóg to doskonałe posunięcie, które pozwoli rozszerzyć zasięg działalności, sieć dystrybucji, a także promować markę, której znakiem rozpoznawczym będą innowacyjne rozwiązania i najlepszej jakości produkty.

 

 

Projekt domu: KleoKleo185,06 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-50HomeKONCEPT-50186,60 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Endo 3Endo 3187,85 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KaroKaro188,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-37HomeKONCEPT-37191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Goran 3Goran 3191,08 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-59HomeKONCEPT-59198,09 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-29HomeKONCEPT-29201,10 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Ochrona przeciwpożarowa

[url]http://dylatacjeppoz.pl/[/url]

Autor: Tom55, data: 2019-03-21 12:41:45

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.