WINEO® – Witex i Widmöller pod jednym szyldem

Autor: FlyPR ANNA SZEFLIŃSKA ; Data publikacji: 2013-02-07
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

Nowa marka WINEO® została zaprezentowana podczas targów DOMOTEX 2013 Nowa marka WINEO® została zaprezentowana podczas targów DOMOTEX 2013

Od stycznia 2013 pod wspólnym szyldem Windmöller Holding połączyły siły dwie znane marki pokryć podłogowych: Witex & Windmöller Flooring. Powstała w ten sposób nowa firma WINDMÖLLER NEU, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów, a pod nazwą WINEO® wprowadza na międzynarodowy rynek zupełnie nową markę pokryć podłogowych.

[koniec abstraktu]

Witex to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg. O jej niewątpliwym wkładzie w rozwój tej dziedziny świadczy m.in. fakt, iż należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Dzięki dostosowaniu usług do potrzeb klientów i partnerskiej współpracy handlowej, marka cieszy się dużym uznaniem wśród odbiorców na całym świecie. Na początku 2012 roku Witex ponowie przejęty został przez rodzinę Windmöller - pierwotnych właścicieli firmy Witex, do których należy również Windmöller Flooring GmbH. Od stycznia 2013 roku obie firmy będą funkcjonować pod jedną, wspólną marką WINEO®. WINEO® zawiera w sobie zarówno część tego, co sprawdzone i niezawodne: wi, jak w nazwach WITEX i WINDMOLLER FLOORING oraz neo, jako new czy nowy, wprowadzający świeżość i dynamikę. WINEO® wykorzystuje zatem rozpoznawalność, doświadczenie i siłę firm rodziny Windmöller, a równocześnie zamierza podążać nową, zgodną z panującymi trendami ścieżką.

WINEO® to nie tylko nowoczesna jakość podłóg laminowanych, elastycznych oraz BIO-poliuretanowych, ale także nowy styl życia. Wnętrze każdego domu jest bowiem odzwierciedleniem osobowości właściciela, a elementy takie jak podłoga mają za zadanie podkreślić jego indywidualny charakter i zapewnić komfort użytkowania.

Połączenie pod wspólną marką dwóch czołowych producentów podłóg to doskonałe posunięcie, które pozwoli rozszerzyć zasięg działalności, sieć dystrybucji, a także promować markę, której znakiem rozpoznawczym będą innowacyjne rozwiązania i najlepszej jakości produkty.

 

 

Projekt domu: TK23TK23131,80 m²
Projekt domu: Alandra 2MAlandra 2M131,98 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: MaderaMadera132,20 m²
Projekt domu: Dostępny 2Dostępny 2132,30 m²
Projekt domu: Minorka IIMinorka II132,80 m²
Projekt domu: Nika 4Nika 4133,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KordianKordian133,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.