Wiosenna edycja targów Dom Mieszkanie Wnętrze

Autor: redNet Media Sp. z o.o.; Data publikacji: 2014-01-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

Przed nami wiosenna edycja targów mieszkaniowych Dom Mieszkanie Wnętrze organizowanych przez redNet Media. Bogata oferta wystawców, atrakcje dla całej rodziny oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających – tak było w poprzednich edycjach. W tym roku zapowiada się podobnie. Ale organizator nie poprzestaje na sprawdzonej konwencji, w tym sezonie zaskoczy zwiedzających kompletnie nowym spojrzeniem na prezentację ofert wystawców.

[koniec abstraktu]

Wśród olbrzymiej ilości niczym nie wyróżniających się imprez targowych, każda nowość na tym polu ma szanse spotkać się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Do tej pory, każdy zwiedzający targi był pozostawiony zwykle sam sobie w obliczu bogatej i zróżnicowanej oferty wystawców, bez żadnego wsparcia czy doradztwa ze strony organizatorów targów. Firma redNet Media w ramach realizowanej strategii tworzenia nowych standardów i rozwiązań dla tej branży, postawiła w tym roku na zmianę dotychczasowej ekspozycji ofert, na kompletnie innowacyjną, opartą na pogłębionej relacji między zwiedzającym a wystawcą, tak aby obie strony odniosły korzyść z udziału w targach. 

Twoje Inspiracje Mieszkaniowe

Od 2014 roku na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE zastosowany zostanie nowy projekt aranżacji przestrzeni: Inspiracje Mieszkaniowe. Ma on ułatwić zwiedzającym przemieszczanie się po targach dzięki specjalnemu podziałowi wszystkich ofert wystawców na poszczególne grupy. I tak osoby szukające pierwszego samodzielnego mieszkania, oferty wybrane specjalnie dla siebie znajdą na stoiskach oznaczonych napisem „Mieszkanie na start”, rodziny z dziećmi z kolei, znajdą oferty im dedykowane na stoiskach oznaczonych „Mieszkanie dla rodziny”. Osoby szukające spokojnej lokalizacji na przedmieściach znajdą najwięcej ofert w strefie oznaczonej „Mieszkanie za miastem”. Organizator targów redNet Media pomyślał również o często pomijanej, ale licznej grupie nabywców, osób, których dzieci opuściły już rodzinny dom i które teraz szukają nowego mieszkania odpowiadającego wyłącznie ich potrzebom. Oferty dla siebie znajdą oni na stoiskach z oznaczeniem „Gdy dzieci dorosną”. Osoby rozważające zakup mieszkań z segmentu Premium o podwyższonym standardzie, oferty dla siebie znajdą w części oznaczonej „Unique space”. Dla wszystkich chcących skorzystać z rządowego programu dopłat do mieszkań, przygotowano strefę „Mieszkanie dla Młodych”, gdzie zainteresowani znajdą oferty lokali spełniających wymogi tego programu. Każda inspiracja otrzyma swój znak graficzny – ikonkę inspiracji mieszkaniowych.

Dodatkowo wszystkie grupy ofert zostaną podzielone wg. dzielnic, tak aby maksymalnie ułatwić zwiedzającym szybkie dotarcie do interesujących ich mieszkań – powstanie Galeria Inspiracji Mieszkaniowych.

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

W 2014 roku czekają nas dwie odsłony targów, wiosenna i jesienna. W pierwszym półroczu z Inspiracjami Mieszkaniowymi będzie można zapoznać się w największych miastach Polski: Wrocław (1-2 lutego), Gdańsk (obejmujący całe Trójmiasto, 5-6 kwietnia), Poznań (10-11 maja), Kraków (17-18 maja) oraz Łódź (17-18 maja).

Dlatego jeśli planujeszego zakup własnego mieszkania lub domu, powiększyła ci się w ostatnim czasie rodzina i chcesz skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Odwiedź już w najbliższy weekend wrocławską Halę Stulecia, gdzie w dniach 1-2 lutego organizowane są targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Liczni specjaliści i doradcy z rynku nieruchomości i finansów pomogą Ci podjąć trafną decyzję.

Promocje

Dla zwiedzających przygotowano szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Wystawcy przygotowali oferty dostępne wyłącznie dla odwiedzających targi. I tak, Echo Investment przedstawi premierowo swoją nową inwestycję na Grota 111, Egeria Development przygotowała promocję na mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a Świat Nieruchomości Bracia Juszczak przedstawi wyjątkową promocję w ramach programu „z KREDYT-em ZA PAN BRAT”. Deweloper AF Future przygotował dla klientów targów ofertę na zakup mieszkania wraz z miejscem postojowym przy ul. Stajennej 2. 
Vantage Development oferuje aż 50% rabatu na miejsce postojowe w garażu podziemnym przy zakupie mieszkania na osiedlu Centauris, a przy zakupie mieszkania na osiedlu Promenady Wrocławskie, miejsce postojowe na parkingu podziemnym gratis. BNM Development oferuje przy zakupie mieszkania rabat w wysokości 20 000 zł na prace związane z wykończeniem mieszkania.
I2 Development przedstawi zaś premierowo swoje nowe inwestycje po atrakcyjnych cenach: The Avenue, Kaszubska 9 i Rezydencja Dubois. Zaprezentuje również inwestycje w centrum: Royal Apartments, Golden House i Kniaziewicza 16. 

Cykl spotkań z ekspertami

Na targach nie zabraknie również profesjonalnego doradztwa z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz i doradztwa kredytowego związanego z programem „Mieszkanie dla Młodych”. Podczas warsztatów wszystkie zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w programie „Mieszkanie dla Młodych”, na czym polega proces kredytowy oraz jakie korzyści można odnieść z przystąpienia do tego programu. Wszystko zostanie przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego klienta. Eksperci z Kancelarii Prawnej MTW Mihułka Tkaczyk i Wspólnicy Sp.k. przedstawią prawne aspekty programu „Mieszkanie dla Młodych”. Zwiedzający będą mogli również posłuchać wypowiedzi architektów, którzy omówią trendy w urządzaniu wnętrz w sezonie 2014/2015, a także opowiedzą o funkcjonalnych rozwiązaniach we wnętrzach.

Targi to szansa na uzyskanie porad i informacji niemalże z każdej dziedziny. W przypadku kupna mieszkania warto skonsultować się i porozmawiać z przedstawicielami dewelopera odpowiedzialnymi za inwestycje, można od nich uzyskać szczegółowe informacje i dane dotyczące konkretnego mieszkania – kontakt osobisty to zdecydowanie bardziej wiarygodne źródło informacji niż jedynie internet.

Więcej informacji na www.rednetmedia.pl – tam również dostępny jest do pobrania bilet uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi.

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

 

Projekt domu: AbraAbra109,62 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra XSKendra XS111,91 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Endo 2Endo 2112,75 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Rumba IVRumba IV112,75 m²
Projekt domu: Diona Mała BisDiona Mała Bis113,32 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Przytulny 3Przytulny 3114,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Dobry 2Dobry 2114,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów

BIAŁA ELEWACJA - jaki wybrać tynk

A miał ktoś doświadczenie z połączeniem klasycznej elewacji z takim kamieniem jak tu: https://completehome.pl/media/photos/342285603509520166.jpeg. Nie jest to problematyczne potem?

Autor: bartezz, data: 2019-03-15 13:43:49

Wybór - drzwi wejściowe

Sprawdź markety budowlane. Niektóre akurat mają całkiem sporo ofertę w tym zakresie.

Autor: michael, data: 2019-03-08 21:24:52

TYNK NA ELEWACJĘ

Tynk - najlepiej cienkowarstwowy, a z tych najlepiej silikonowy. Ja mam system FT TN30 i super - jest czysta, gładka elewacja w takim kolorze, w jakim była na początku. Technologie się zmieniają, również w fasadach i polecam korzystać z tych nowszych, a zarazem sprawdzonych.

Autor: arnold, data: 2019-02-26 18:34:18

Drzwi wewnętrzne

Dla mnie najważniejsza sprawą, było by drzwi były z prawdziwego drewna. Nie chodzi tylko o to, że takie drzwi po prostu mi się najlepiej podobają, ale także o to, że przy wykańczaniu domu postawiliśmy na naturalne materiały, przyjazne człowiekowi. Dokładnie przejrzeliśmy ofertę kilku (a może nawet kilkunastu) firm oferujących takie drzwi i wybór padł na firmę Styl Drzewa. Drzwi są eleganckie, solidne wykonane i co najważniejsz są to dębowe drzwi z najwyższej jakości drewna pomalowane bezpiecznym dla zdrowia lakierem.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:07:48

salon płytki czy panele

Jak się ma pieniądze, to pewnie, że drewno wygląda najlepiej. A jak się nie chce wydawać nie wiadomo ile, to lepiej postawić na panele. Tym bardziej, że dobra podłoga to nie tylko to co widać, ale trzeba także pamiętać o położeniu dobrego podkładu, który zapewni komfort chodzenia. My mamy u siebie panele, a pod nimi pianomat, a dokładnie pianowood firmy Organika. Ma tą zaletę, że jest materiałem o dużej gęstości, co wpływa na lepsze wygłuszanie dźwięków i na to, że świetnie wyrównuje drobne nierówności podłoża . Poza tym dobrze dociepla podłogę - i powiem że różnicę naprawdę czuć.

Autor: Enieli, data: 2019-02-24 20:03:40
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.