Wiosenna edycja targów Dom Mieszkanie Wnętrze

Autor: redNet Media Sp. z o.o.; Data publikacji: 2014-01-27
 • Do notesu
 • duże
 • Wyślij znajomemu…

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

Przed nami wiosenna edycja targów mieszkaniowych Dom Mieszkanie Wnętrze organizowanych przez redNet Media. Bogata oferta wystawców, atrakcje dla całej rodziny oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających – tak było w poprzednich edycjach. W tym roku zapowiada się podobnie. Ale organizator nie poprzestaje na sprawdzonej konwencji, w tym sezonie zaskoczy zwiedzających kompletnie nowym spojrzeniem na prezentację ofert wystawców.

[koniec abstraktu]

Wśród olbrzymiej ilości niczym nie wyróżniających się imprez targowych, każda nowość na tym polu ma szanse spotkać się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Do tej pory, każdy zwiedzający targi był pozostawiony zwykle sam sobie w obliczu bogatej i zróżnicowanej oferty wystawców, bez żadnego wsparcia czy doradztwa ze strony organizatorów targów. Firma redNet Media w ramach realizowanej strategii tworzenia nowych standardów i rozwiązań dla tej branży, postawiła w tym roku na zmianę dotychczasowej ekspozycji ofert, na kompletnie innowacyjną, opartą na pogłębionej relacji między zwiedzającym a wystawcą, tak aby obie strony odniosły korzyść z udziału w targach. 

Twoje Inspiracje Mieszkaniowe

Od 2014 roku na targach DOM MIESZKANIE WNĘTRZE zastosowany zostanie nowy projekt aranżacji przestrzeni: Inspiracje Mieszkaniowe. Ma on ułatwić zwiedzającym przemieszczanie się po targach dzięki specjalnemu podziałowi wszystkich ofert wystawców na poszczególne grupy. I tak osoby szukające pierwszego samodzielnego mieszkania, oferty wybrane specjalnie dla siebie znajdą na stoiskach oznaczonych napisem „Mieszkanie na start”, rodziny z dziećmi z kolei, znajdą oferty im dedykowane na stoiskach oznaczonych „Mieszkanie dla rodziny”. Osoby szukające spokojnej lokalizacji na przedmieściach znajdą najwięcej ofert w strefie oznaczonej „Mieszkanie za miastem”. Organizator targów redNet Media pomyślał również o często pomijanej, ale licznej grupie nabywców, osób, których dzieci opuściły już rodzinny dom i które teraz szukają nowego mieszkania odpowiadającego wyłącznie ich potrzebom. Oferty dla siebie znajdą oni na stoiskach z oznaczeniem „Gdy dzieci dorosną”. Osoby rozważające zakup mieszkań z segmentu Premium o podwyższonym standardzie, oferty dla siebie znajdą w części oznaczonej „Unique space”. Dla wszystkich chcących skorzystać z rządowego programu dopłat do mieszkań, przygotowano strefę „Mieszkanie dla Młodych”, gdzie zainteresowani znajdą oferty lokali spełniających wymogi tego programu. Każda inspiracja otrzyma swój znak graficzny – ikonkę inspiracji mieszkaniowych.

Dodatkowo wszystkie grupy ofert zostaną podzielone wg. dzielnic, tak aby maksymalnie ułatwić zwiedzającym szybkie dotarcie do interesujących ich mieszkań – powstanie Galeria Inspiracji Mieszkaniowych.

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

W 2014 roku czekają nas dwie odsłony targów, wiosenna i jesienna. W pierwszym półroczu z Inspiracjami Mieszkaniowymi będzie można zapoznać się w największych miastach Polski: Wrocław (1-2 lutego), Gdańsk (obejmujący całe Trójmiasto, 5-6 kwietnia), Poznań (10-11 maja), Kraków (17-18 maja) oraz Łódź (17-18 maja).

Dlatego jeśli planujeszego zakup własnego mieszkania lub domu, powiększyła ci się w ostatnim czasie rodzina i chcesz skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”. Odwiedź już w najbliższy weekend wrocławską Halę Stulecia, gdzie w dniach 1-2 lutego organizowane są targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Liczni specjaliści i doradcy z rynku nieruchomości i finansów pomogą Ci podjąć trafną decyzję.

Promocje

Dla zwiedzających przygotowano szereg ofert specjalnych i atrakcji, mających przekonać ich do podjęcia decyzji o zakupie wymarzonego mieszkania lub domu. Wystawcy przygotowali oferty dostępne wyłącznie dla odwiedzających targi. I tak, Echo Investment przedstawi premierowo swoją nową inwestycję na Grota 111, Egeria Development przygotowała promocję na mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych, a Świat Nieruchomości Bracia Juszczak przedstawi wyjątkową promocję w ramach programu „z KREDYT-em ZA PAN BRAT”. Deweloper AF Future przygotował dla klientów targów ofertę na zakup mieszkania wraz z miejscem postojowym przy ul. Stajennej 2. 
Vantage Development oferuje aż 50% rabatu na miejsce postojowe w garażu podziemnym przy zakupie mieszkania na osiedlu Centauris, a przy zakupie mieszkania na osiedlu Promenady Wrocławskie, miejsce postojowe na parkingu podziemnym gratis. BNM Development oferuje przy zakupie mieszkania rabat w wysokości 20 000 zł na prace związane z wykończeniem mieszkania.
I2 Development przedstawi zaś premierowo swoje nowe inwestycje po atrakcyjnych cenach: The Avenue, Kaszubska 9 i Rezydencja Dubois. Zaprezentuje również inwestycje w centrum: Royal Apartments, Golden House i Kniaziewicza 16. 

Cykl spotkań z ekspertami

Na targach nie zabraknie również profesjonalnego doradztwa z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz i doradztwa kredytowego związanego z programem „Mieszkanie dla Młodych”. Podczas warsztatów wszystkie zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w programie „Mieszkanie dla Młodych”, na czym polega proces kredytowy oraz jakie korzyści można odnieść z przystąpienia do tego programu. Wszystko zostanie przedstawione w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego klienta. Eksperci z Kancelarii Prawnej MTW Mihułka Tkaczyk i Wspólnicy Sp.k. przedstawią prawne aspekty programu „Mieszkanie dla Młodych”. Zwiedzający będą mogli również posłuchać wypowiedzi architektów, którzy omówią trendy w urządzaniu wnętrz w sezonie 2014/2015, a także opowiedzą o funkcjonalnych rozwiązaniach we wnętrzach.

Targi to szansa na uzyskanie porad i informacji niemalże z każdej dziedziny. W przypadku kupna mieszkania warto skonsultować się i porozmawiać z przedstawicielami dewelopera odpowiedzialnymi za inwestycje, można od nich uzyskać szczegółowe informacje i dane dotyczące konkretnego mieszkania – kontakt osobisty to zdecydowanie bardziej wiarygodne źródło informacji niż jedynie internet.

Więcej informacji na www.rednetmedia.pl – tam również dostępny jest do pobrania bilet uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi.

(Fot. rednet Media Sp. z o.o.) (Fot. rednet Media Sp. z o.o.)

 

Więcej polecanych projektów domów

Mały ogród

Wiele inspiracji Ja osobiście znajduje na https://www.zgarden.pl/ ogromny wybór roślin i krzewów. Roślin różnego rodzaju - warto czerpać inspiracje. Wysokiej jakości sadzonki mocno ukorzenione to kolejny atut.

Autor: milajola, data: 2018-11-27 08:18:47

Przygotowanie ścian do malowania

Jedno pomieszczenie na weekend to dużo, jeszcze zależy jakiej są to wielkości pomieszczenia. Jeśli chcesz mieć pewność mocnego krycia za pierwszym razem to polecam specjalne farby przystosowane pod takie oczekiwania - chodzi o Magnat Latex Matt - wykończenie matowe i jednowarstwoe.

Autor: arnold, data: 2018-11-26 18:06:48

Odświeżenie fug

[url]https://chemiadoczyszczenia.pl/srodki-czystosci/197-srodek-do-odkamieniania-bacteril-as-1l-8428446017369.html[/url]

Autor: alekswawr, data: 2018-11-16 11:30:12

Co zamiast drewnianego tarasu???

A co myślicie o deskach kompozytowych? Widziałem takie rozwiązania na stronie dobretarasy to nawet bym nie przypuszczał, że to nie drewno jakbym wcześniej nie doczytał. No i odchodzi konieczność impregnowania

Autor: richardo, data: 2018-11-13 23:19:59

Czas trwania budowy

To wszystko to teoria i w teorii może się to sprawdzić. Ale rzeczywistość rządzi się innym prawami. I nie jest tak łatwo zmieścić się w 3 miesiące z budową domu nawet z prefabrykatów. Chyba, że wszystko zlecisz jednej firmie i nie będzie mieć żadnej obsuwy czasowej (a z tym to też różnie bywa). Generalnie na stronie http://pomyslynadom.info/budowa/artykuly/ile-trwa-budowa-domu/, możesz sobie doczytać, od czego jeszcze zależy czas potrzebny na wybudowanie domu i na co zwrócić uwagę planujac budowę.

Autor: Tom55, data: 2018-11-07 20:12:14
Zobacz całe forum

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.