Energooszczędne okna

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-07-09

Okno obrotowe. Fot Fakro Okno obrotowe. Fot Fakro

Jak wybrać energooszczędne okna?

Przez okna może uciekać z domu od 25 do nawet 40% ciepła! Dlatego warto zastosować takie, które posiadają dobre parametry cieplne, a także zadbać o ich prawidłowy montaż. Na co szczególnie należy zwrócić uwagę?

Więcej o energooszczędnych oknach

Adaptacja projektu gotowego

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-07-02

Fot. Wolf System Fot. Wolf System

Projekty katalogowe cieszą się w Polsce dużą popularnością; są łatwo dostępne – propozycje można przeglądać w Internecie, katalogach, czy czasopismach branżowych, dokumentacje można otrzymać nawet na drugi dzień po złożeniu zamówienia, mają też bardzo przystępne ceny – kompletny projekt składający się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej można kupić już nawet za 1.500 zł. Projekty gotowe lubiane są również dlatego, że dają możliwość skonsultowania swoich wyobrażeń z rzeczywistością – umożliwiają kontakt pomiędzy osobami wybierającymi tak samo lub podobnie; zwykle obejrzenie domu wybudowanego według wytypowanego przez nas projektu pozwala uniknąć kosztownej pomyłki i zweryfikować nasze wyobrażenia na temat estetyki czy funkcji budynku.

Więcej o adaptacji projektu gotowego

Moda na energooszczędność

Autor: Domowy.pl; Data publikacji: 2013-06-26

Budujące czwartki z Domowy.pl w Poznaniu. Budujące czwartki z Domowy.pl w Poznaniu.

Budowa domu w standardzie energooszczędnym staje się dzisiaj koniecznością. To już nie tylko modny trend, ale realna potrzeba. Wszyscy budujący interesują się kosztami – budowy i eksploatacji, większość zaś dostrzega realne korzyści wynikające z budowy domu oszczędzającego energię. Skąd tak duże zainteresowanie tematem? Ponieważ nikt nie chce dziś przepłacać, każdy szuka możliwości obniżenia wysokości stałych rachunków, głównie za ogrzewanie domu.

Więcej o modzie na energooszczędność

Więcej informacji prasowych

"Czy warto budować energooszczędnie”

Data publikacji: 2013-01-31

Dokonane obliczenia pokazały wyraźnie, że warto budować z zastosowaniem rozwiązań energooszczędnych, takich jak te wymagane w ramach programu dopłat NFOŚiGW dla standardu NF40. W sumie po 30 latach uzyska się w ten sposób oszczędności stanowiące równowartość solidnego samochodu – pisze PSB w poradniku „Rozważne Budownictwo”.

Czytaj dalej

Zobacz kto o nas napisał

Logotyp domowy.pl

Logo domowy.pl Logo Domowy.pl

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Czytaj dalej

Więcej materiałów do pobrania

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany